Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 18:31

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2017, 16:51 
Offline
любител

Регистриран на: 04 Мар 2017, 16:45
Мнения: 2
Местоположение: GALABETS
мазда премаси 1.6 16в дали е с верига или не? благодаря ви предварително и кое да си купя дизел 2.0 или 1.6 бензин

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=22tzdj това е бензина


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2017, 21:12 
Offline
маниак
Аватар
2004 Mazda Premacy

Регистриран на: 25 Апр 2016, 21:09
Мнения: 506
Местоположение: Бургас
1,6 бензин няма. Доколкото знам, всички са с ремъци, нямат някакви изявени проблеми моторите, така че каквото си избереш. Основен проблем е ръждата, гледа се това. Иначе са много здрави и практични коли, малко шумни за съжаление.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2017, 18:47 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 04 Мар 2017, 16:45
Мнения: 2
Местоположение: GALABETS
Ilia801 написа:
1,6 бензин няма. Доколкото знам, всички са с ремъци, нямат някакви изявени проблеми моторите, така че каквото си избереш. Основен проблем е ръждата, гледа се това. Иначе са много здрави и практични коли, малко шумни за съжаление.


мрс много но цсички са с ръжда гнили така и не открих свясна кола


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2017, 15:25 
Offline
фен
2001 Mazda Premacy

Регистриран на: 26 Юли 2016, 17:05
Мнения: 217
Местоположение: София
skype: zliq_kalin
И на мен Колега ми беше много трудно .... накрая взех една ... Здрава е но тази година (1ва след купуването) ще се правят задните вежди или по конкретно там където се закрепя бронята - явно слабо място.... Иначе , имаше някакви неща за "дялкане" по нея но се направиха. До момента никакви ремонти слава богу - изключвам , дребни неща като "запекъл" спирачен апарат 1бр , маркучета по турбото ( дизел съм) .... друго няма нищо не лопа и тропа за момента!
За мен Дизел и Дизел ....поне от този модел и двг и т.н. направих й доста екстри като музика + управление от волана което си е оргиналното да работи на модерното Бас туба и такива глезотийки . Ксенон (регулиран разбира се) , полирани Фарове - не бяха зле но имаха нужда. такива работи....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2017, 20:21 
Offline
маниак
Аватар
2004 Mazda Premacy

Регистриран на: 25 Апр 2016, 21:09
Мнения: 506
Местоположение: Бургас
Аз гледах поне 10 преди да попадна на не гнила. Не че няма ръжда, ама много слабо. И аз като колегата по-горе - дизел!!!!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2017, 21:26 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Аз пък първата която погледнах по сериозно и я взех.Е не съм я взел от случаен джамбазин ама все пак.Започна 3та година при мен вече и се появиха пъпчици по задните вежди за съжаление.Отдолу е много добре.Късмет явно някакъв.... :D
Иначе съм страшно доволен от модела.Малко по обезшумен да беше само и леко по меко да стъпваше друго не искам.... :thumbsup:

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2017, 10:06 
Offline
фен
2001 Mazda Premacy

Регистриран на: 26 Юли 2016, 17:05
Мнения: 217
Местоположение: София
skype: zliq_kalin
И аз така мисля колеги - Малкия Данък 101к.с. Лесно се тунингова на "хард" ниво с механичен Бууст Регулатор, става меко казано пъргава , редовно трябва да се преглеждат спирачките - за задържащи апарати и най вече Хубаво Гориво (това е БГ не е лесно) ..... да се прегледа и Генерацията т.к. обикновено е в далече не идеално състояние и "пречи" това е ..... Моя стил както се вижда по горе е по скоро Агресивен , сега малко се поуспокоих и може да видите как драстично ще спадне още разхода като литри.....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2017, 18:17 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Тази тема малко се превръща във възхвала на модела. :) Хората казали....Мерцедес и останалите.....Тук ще се получи Примаси и останалите.. :mazda-rules: .

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2017, 18:42 
Offline
фен
Аватар
2007 Mazda 3

Регистриран на: 12 Юли 2016, 17:20
Мнения: 297
Местоположение: Plovdiv
Мани,мани ся като се засилят хората и ще изкупят де що има Примасита из авто къщите.. :D :D :D

_________________
170HP/400NM


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2017, 18:51 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Да не се изхвърлям ама де що излезе читаво веднага се купува до седмица.Моята лично едно момче я искаше преди 3-4 месеца да я купува.Отказах .....преди седмица отново ми звъня да му я давам.Търси си но не намира а кара предимно Мазди и ги чува колите.Знае какво да търси и гледа ама .... 8)

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2017, 19:18 
Offline
фен
2001 Mazda Premacy

Регистриран на: 26 Юли 2016, 17:05
Мнения: 217
Местоположение: София
skype: zliq_kalin
За Възхвали ми говорите..... Ето ви "кратко битие на Злия Змей" ....
1. кола преди повече от 15 години .... Нисан -Датсун Блубърд...1.8 Бензин , на Газ в последствие ....Здрава кола предаде я ръждата....(проблеми колкото искаш) ... ( все пак беше на над 1 000 000 км ....
2. Митсубиши колт 1987 1.5 .... Проблеми .... Рядко - много здрава и елементарна за поддръжка , Като цяло - мнооого здрава , изключая това което Българската ИНЖ Мисъл беше сътворила ! Те там проблемите са Сериозни !
3.Отново същото Митсубиши .... само дето с 2 врати .... Не го беше пипал ИНЖ!..... ПТП и - Скрап . Мотора се извади обаче ....
4.Хюндай Пони ака Митсубиши Колт .... ДВГ (КАПУТ) - имплантира се директ предходния .... След това беше продаде след безброй км с нея.
5.Хюндай Соната 1998г. АКА Митсубиши Галант ....Каранеее Каранееее Возия убиец ..... Продаде се на човек с Мерцедес С класа последен модел... А твърдите , че било страшно Мерцедес - човека ми разказа легенди колко обича и харесва тази кола .... търсил точно такава т.к. това била първата му докато бил беден и затова я продал.... И Втора такава няма да има .... ( за пиедестал ) Мерца си е ....Мерц не е за там!
6.БМВ Е36/Е46 - тая кола ..... НЕ Е КОЛА ..... тя е ДУПКА за поддръжка която НЕ може да бъде запълнена .... Ако искате да се Хвалите Това е колата .... Толкова ще налеете в нея , че си е за Хвалба от Всякъде! Аз на Автомобил НЕ робувам както е казал Хенри Форд това е за помощ и да ни Помага а не да ни Мъчи!
7.Форд Ескорт 1.6 16 - 2 броя .... единия много здрав , другия ..... Като БМВ :-)
8.Митсубиши Галант 2001г. Красива Мощна Кола V6 ...... красота .... Скъпа поддръжка и голям данък .... определно си струва , но не в моя случай семейство , апартамент и т.н..... Малък багажник когато имаш и АГУ!
9.Маздра Премаси ... Ами вижте подписа ....НЕ Е реклама търсих следното - Добра Возия , окачването да е стандарт Макферсон и с един Носач!
съединителя да не е ДЕМПФЕР! Да не е Комънрейл и ниския данък! Ако е бензин ,под 100кс и голям багажник заради АГУ! Сравнително поносими части! ДА се срещат сравнително често. Удобна и с глезотийки (поставки за части и т.н.) Ако някой има такава мазда (DITD) Не говоря за Премаци , ще знае НЯМА дроселова клапа(Питай Опел ще разбреш защо) Да няма Ламбда сонда(пак справка що е то и колко $$$) ....изобщо ДЕМПФЕРА на БМВ / бензин дизел няма значение все има ДЕМПФЕР и му се вика ака Съединител и се скапва особенно ако караш/ обикновенно започва от 1 500 нагоре комплекта .... ще разбереш коя кола е дупка за твойте приходи....!!!
Не казвам Премаци , Не казвам 626 /323 и т.н. А кола отговаряща на Търсените неща и отговаряща на критериите останалото е късмет кога съединител кога феродо /спирачки/ и т.н. ...
Решете си сами и си следвайте Собствената линия на приходи / удоволствие и т.н. За пример : Двамата ми братя имат Е46 бензин все още .... еми няма как смениха по някой и друг Носач 1бр - 200 лева !!! При това баща ми има Автосервиз и това Не е клиентска цена!
Но като имат $$$ дават като нямат ....
Айде със здраве и където можете Без Акъл!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2017, 20:12 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Във какъв смисъл---БЕЗ АКЪЛ. #-o Тук никои не го дава.Просто си изказваме задоволството от автомобила на които се е спрял авторът на темата :rules:

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2017, 20:19 
Offline
фен
2001 Mazda Premacy

Регистриран на: 26 Юли 2016, 17:05
Мнения: 217
Местоположение: София
skype: zliq_kalin
Казвам - почти все Известния словоред от Шопско .... "Където може без Акъл" ....
Има и други които гласят " Най Мразим да Мислим"....
Винаги има , не ясни неща за мен лично означава - Не го мисли повече от нужното .....!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб