Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 17:47

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2006, 20:00 
Offline
Администратор
Аватар
1992 Mazda 626

Регистриран на: 29 Мар 2005, 11:43
Мнения: 4968
Местоположение: София
част 1: http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=1990

част 2: http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=2028

част 3: http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=2620

...а останалото - тук...

_________________
When you go to Hell,
Tell them I'm sending you!
...you'll get a group discount.

__________________________

ВОЙНАТА НА ПЪТЯ: http://www.vbox7.com/play:0992d053 !!!

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Пътища
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2006, 00:30 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
Днес реших да го пиша дъждовен ден и реших да се поразходя до Шумен.
И така сутринта, по първи петли, някъде към 10 часа напуснах столицата.
Първо магистралата... еееее кеф. Не е лоша, но не е и като А1 в германия... За съжаление отсечката е само 84-85км. И понеже се бях унесъл от хубавата музика и не обърнах внимание на знаците, които не веднъж ми напомняха да намаля... Голямо напичане на спирачките падна + сърцетуп и адреналин. Внимавайте с десния завой след края на магистралата, не е нищо особено, ако преди това се съобразите със знаците. Нямаше КАТ след тунелите при Витиня може би, защото валеше дъжд.

До Велико Търново нямаше никакви проблеми, а пътя не беше много лош. По пътя срещнах колегиални шофьори, като изцепките ... липсваха! Може и аз да съм бил изцепката. Колегиално до Велико Търново ме предупредиха 2 пъти за КАТ със светлинен клаксон. Има ги още тези хора!! Тировете подсказваха кога може да бъдат задминати. Въобще кеф ми направи да карам. Абе ... бях с колеги на пътя!

Някъде след Търговище, преди Шумен пътя стана трагедия. Ремонти, изрязан асфалт, разхождащи се чичковци с оранжеви светоотразителни жилетки. Движението се спира с червени байрячета и палки, на които пише STOP и GO (wash&go). Новоположения асфалт беше на бабуни и много тресеше - не, не ми е толкова твърдо окачването!

На връщане в участъка м/у 25км и 40км преди София (след прохода Витиня), магистралата още се ремонтира. Минава се през стария път. Само да напомня, че там движението е ДВУПОСОЧНО, само че като има магистрала, кой ще минава оттам?!
И да си призная и аз бях лудак, който се спусна в трескаво изпреварване на колоната коли. Видях кола, която не беше успяла да вземе завой, и беше се настанила леекичко в канавката, с 4те колела.

Като цяло пътя беше спокоен, може би защото много хора в понеделник градят капитализъм. Но определено се изкефих и си начесах крастата на маздичката... до следващия път :)

09.10.2006г.

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2006, 08:41 
Offline
фанатик
Аватар
1996 Mazda 323F

Регистриран на: 22 Мар 2006, 10:54
Мнения: 2519
Браво! =D>
Много полезно. :wink:

_________________
Toyota Prius III, Suzuki Swift, Yamaha Aerox, Nissan Almera Tino...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2006, 15:04 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
Внимавайте колеги!!!
Днес ме щракнаха с камера от кола на бензиностанция ОПЕТ на 4ти километър (кръговото). 14:45 часа на 05.12.2006г.
Колата, от която ме щракнаха е БЯЛ ФОРД ЕСКОРТ със затъмнени джамове. Номера не успях да го запиша, заради един тъп мерцедес, който беше спрял по ебем ти начин зад него. Това което видях от номера е СА ХХ67. И това е достатъчно.
Изображение
Точно пред мерцедеса бяха се настанили фотографите.
ПАЗЕТЕ СЕ!


Как се случи всичко. Имах бензин но търсих аерометър (ако така се казва). Огледах се, но и двата паркинга бяха заети и всеки беше спрял както си иска. Затова спрях точно преди знака за предимство, което се оказа с/у фотографите. Така цялото дупе на маздата грейна за снимка. Знам, че съм спрял неправилно обаче излизам, и на бегом към магазина да търся въпросния уред. Обаче от форда се провиква някъв човек и ми казва, че така спрял преча. И аз не му обърнах много внимание и му казах че буквално влизам и илизам от бензиностанцията. И докато му казвах забелязах камерата монтирана пред него на арматурното табло. Както и да е, влязох вътре, намерих въпросното у-во, платих и бегом на обратно. Минавам покрай форд-а и му викам шеговито, "снимахте ли ме вече? :)", а той ми вика: " ми... аз ти казАх..." . Не го дочаках да се доизказва и бегом. Викам си карай, но се върнах за да ги щракна. Докато се върна ей тоз мерцедес ми блокира хубавата гледка и само толкова успях да щракна.
Сега ще чакам наказателното постановление...
По принцип точно там снимат за неправилно влизане в бензиностанцията, както и за ляв завой (разрешен е само надясно). Също така живеещите в Мусагеница, минават през бензиностанцията за по-пряко. Който е бил там, знае :)

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2007, 22:33 
Offline
Администратор
Аватар
1992 Mazda 626
Автор на темата

Регистриран на: 29 Мар 2005, 11:43
Мнения: 4968
Местоположение: София
MAZDA RX8 написа:


от тук: http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=5534

_________________
When you go to Hell,
Tell them I'm sending you!
...you'll get a group discount.

__________________________

ВОЙНАТА НА ПЪТЯ: http://www.vbox7.com/play:0992d053 !!!

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2007, 09:41 
Offline
маниак

Регистриран на: 11 Апр 2007, 14:43
Мнения: 759
Местоположение: Пловдив
С цел пестене на време катаджиите са с нови стоп-палки. От едната страна пише "Stop", а от другата : "Какво ще правим сега?"

_________________
Изображение
Dig for gold
Dig for fame
You dig to make your name


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2007, 10:14 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 626

Регистриран на: 21 Яну 2006, 21:42
Мнения: 390
Местоположение: Stara Zagora
:D :D :D


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2007, 19:28 
Offline
Администратор
Аватар
1992 Mazda 626
Автор на темата

Регистриран на: 29 Мар 2005, 11:43
Мнения: 4968
Местоположение: София
темата е сериозна - моля без офф... :no_no:

_________________
When you go to Hell,
Tell them I'm sending you!
...you'll get a group discount.

__________________________

ВОЙНАТА НА ПЪТЯ: http://www.vbox7.com/play:0992d053 !!!

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: КАТ
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2007, 09:48 
Offline
маниак
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 26 Юни 2007, 15:34
Мнения: 756
Местоположение: Някъде по лунния пейзаж
Здравейте, ами аз всеки ден минавам през караулката от пловдив и след нея нали има ограничение 50-60 заради пешеходните пътеки и напоследък ми се случва доста често да засичам патрулка някъде след София Франс ауто и винаги след това има още една след завоя при Самсунг преди светофара точно на горубляне, скрита. Аз да кажа само, че да не ускорявате веднага щом задминете патрулка :scooter: и особено там :) :kid:

_________________
Drive safe , live long, save lives!!!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2007, 10:11 
Offline
маниак
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 26 Юни 2007, 15:34
Мнения: 756
Местоположение: Някъде по лунния пейзаж
poohey написа:

много добра статия, живял съм точно в САЩ около година и половина и правя абсолютно същото сравнение и всичките тези разлики ми изглеждат като на страна от 3 свят да не говорим, че вече сме "Европейци".А миналата година пак си платих годишната винетка като съвестен гражданин и след 2 седмици валеше дъжд и аз леко спирачка и .. право в дупката пълна с вода.. която не се виждаше защото... си платих винетката... и айде буквално нов носач и защо , защото преди дни дадох на държавата 65лв.... нямам думи..По другите страни - САЩ и един приятел от Германия споделя че пътищата са идеални и какво се сменя там... консумативи само и то с години.
Адски много подкрепям автора на статията.

_________________
Drive safe , live long, save lives!!!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2007, 19:19 
Offline
Администратор
Аватар
1992 Mazda 626
Автор на темата

Регистриран на: 29 Мар 2005, 11:43
Мнения: 4968
Местоположение: София
заключих я...
MAZDA RX8 написа:

...нека коментарите да продължат тук - това е тема за целта...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2008, 14:13 
Offline
фанатик
Аватар
1996 Mazda 323F

Регистриран на: 22 Мар 2006, 10:54
Мнения: 2519
Списък на камерите в София:

- На бул. "Н. Вапцаров" пред "София ленд" и на кръстовището с "Черни Връх" - камерите са в двете посоки и засичат скоростта, която е ограничена до 60 км/ч;

- На околовръстното шосе пред "McDonalds" в посока Студентски Град в края на разширението;

- Пред хотел "Хемус" камера е монтирана при светофара, на който спирате, идвайки от бул."Арсеналски";

- На бул. "България" между НДК и моста на бул. "Витоша";

- На кръстовището на "Др. Цанков" и "Евл. Георгиев" - пред Строителния техникум;

На "Ботевградско шосе" при караулката на КАТ на разклона за Кремиковци;

- На бул. "Сливница" (в посока към Сточна Гара) точно преди кръстовището с бул. "Хр. Ботев";

- На бул. "Сливница" и ул. "Раковски" в посока Лъвов мост;

- На бул. "Сливница" и ул. "Опълченска" в посока бул. "К. Величков";

- На бул. "Т. Александров" - на влизането и излизането при тунела за "Люлин";

- На кръстовището пред Ректората на Софийския университет;

- На бул. "Др. Цанков" при спускане от тв кулата към БНР на около 100 метра преди пешеходната пътека и 150 метра след знака за ограничение за 40 км/ч ;

- На бул. "Св. Климент Охридски" - на първия светофар след бензиностанцията OMV, срещу Онкологията;

- На ул.202 към "Надежда" (при тецовете) - в едната посока, малко след Shell, и в другата - преди OMV;

- На бул."Мария Луиза" и бул."Христо Ботев" при Централна гара в посока надлез "Надежда";

- На бул. "Витоша" при НДК;

- На светофара пред Военния клуб на "Раковск" и "Цар Освободител";

- На кръстовището на "Опълченска" и бул. "Стамболийски", следи за неправилен ляв към Руски паметник;

- На кръстовището на бул. "Св. Наум" и бул. "Джеймс Баучър";

- На бул. "България" в посока НДК преди кръстовището с "Ив. Гешов" ;

- При паметника на Васил Левски - посока от Университета;

- На бул. "Мадрид" в посока гара Подуене;

Блогърите твърдят, че из София се движат и няколко автомобила с камери.
Източник

_________________
Toyota Prius III, Suzuki Swift, Yamaha Aerox, Nissan Almera Tino...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2008, 17:54 
Offline
фанатик
Аватар
1995 Mazda 323 C/BA

Регистриран на: 29 Мар 2007, 18:34
Мнения: 1011
Местоположение: София
Аз мога да спомена само две три места където ЗАДЪЛЖИТЕЛНО има полицаи и където ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да карате в норма :

Вечер, след края на работния ден, бул. Свети Наум, срещу бившия София Ленд, обикновено са в платното по посока бул. Черни връх. До сега от 5 пъти когато съм минавал все губя по едно бушонче отпред ... Много внимавайте хора, широко е, всички карат бързо ама ограничението си е 50км/ч. (ЕДИТ : сега като се замисля не съм сигурен, но така или иначе хората там карат с по 90-100)

Околовръстен път, стеснението което идва като пътувате от Младост към магистралата
... бъдете ИЗКЛЮЧИТЕЛНО внимателни там, имат радар и се заяждат за всичко.

Булевард България, отсечката посока към центъра, след като минете под околовръстното. А и наобратно.

Малко препоръки :
Ако ще превишавате скороста (не го препоръчвам, но понякога или се налага или човек решава, че не е опасно) си дръжте бушонче, помага в 80% от случаите, много рядко спират втория. Тъжно, но факт. Тъжно за бушоните де. Освен това : ако видите че движението е слабо, ненатоварено, улицата е широка ... ВНИМАНИЕ! Те това чакат ... в задръстването трудно ще хванеш някого за превишена скорост.

Не забравяйте, че полицаите спират в 90% ос случаите за едно от тези неща : колани, светлини, превишена скорост. Така че ...

_________________
Mazda 323C 1.5i 1995


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008, 10:52 
Offline
фанатик
Аватар
1995 Mazda 323 C/BA

Регистриран на: 29 Мар 2007, 18:34
Мнения: 1011
Местоположение: София
http://news.ibox.bg/news/id_311511518
Цитат:
През изминалото денонощие на територията на страната са станали 21 тежки катастрофи.
3-ма души са убити.


24 ранени, от тях 3-ма с опасност за живота.

За района на София са станали 58 леки пътнотранспортни произшествия. Няма пострадали.

_________________
Mazda 323C 1.5i 1995


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2008, 15:36 
Offline
маниак
Аватар
1992 Mazda 323F

Регистриран на: 13 Ное 2007, 18:31
Мнения: 920
Местоположение: София
Преди няколко дена забелязах една табелка на която пишеше "РАДАР".Намира се в кв.Надежда на обиколното шосе до магазина на ШКОДА,точно до реката.Там има ограничение 40 а аз като се замисля винаги хвърча от там с около 80 :shock: Чакам призовка....снимка......

ПС:Преди там имаше много полицаи,както през деня,така и вечер.От когато го има този знак там никога не съм виждал полицаи.Предполагам че не е само знака!!!

_________________
Mazda 323f BG 1.6 16v
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: mx-3
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2008, 16:51 
Offline
фанатик
Аватар
1994 Mazda MX-3

Регистриран на: 03 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 1479
Местоположение: Оряхово
skype: ichi-lada
Вчера наизлизане от гр.Искър (Пелово) посока Плевен също имаше знак "РАДАР" ,ама радардетектора ми в колата нищо неказа :) .Май е само табелката като ония патрулки ратиените :lol:

_________________
http://www.setra.de


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2008, 17:19 
Offline
фен
Аватар
1995 BMW 5 Series

Регистриран на: 05 Апр 2007, 20:13
Мнения: 249
Местоположение: sofia
Табелката за радар те предупреждава само,че виждаш ли евентуално може да има бакшиши с радар.Щото после и да пишеш в акта че имаш възражения няма да стане щото те са те предупредили.

_________________
B.R.Team!

"Недозавиване е когато се удариш в стената с предната броня, презавиване е когато я удариш със задната броня.Конската сила е колко бързо ще удариш стената, а въртящ момент, колко на далече ще я отнесеш..."


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Паяци и изроди
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2009, 15:24 
Offline
фен
Аватар
1989 Mazda 323

Регистриран на: 11 Юли 2007, 05:29
Мнения: 232
Местоположение: Лом/София
skype: netcruiser1
Днес на Лъвов мост ми изгърмя метана и докато търсих начин да продължа, се дотътриха и изродите от паркинги и гаражи.
Ще пишат акт за неправилно паркиране.
Написаха ми акта и ми искат 30 лв такса за паяка,
казах им че нямам и не съм съгласен с този акт,
при което полицаят при опит да затвори вратата ме блъсна и изчезнаха заедно с талона и акта...
Аз отидох в Дървеница откъдето ме препратиха на Будапеща17 При г-н Б...в. Четоха ми закона, как е трябвало да изместя МПС-то и други простотий.
Оказа се че трябва да чакам 'ШЕФА' и изродите с паяка и акта ми съответно. Излезе по едно време г-н Б...в и ми носи акта - подписах че не съм съгласен и ми го даде.
Името на съставилия акта не се четеше заради индигото и аз искаш да ми го прочете от оригинала с обяснението че ще подам жалба, при което г-н Б...в прсто озверя, разкрещя се че ако е знаел да не ми е дал акта и т.н. ...
Най тъжното в тази случка не е че ще си платя акта, нито това че ми загубиха половин ден, най-тъжното е че държавата с нашите пари храни и толерира такива простаци и торове.

Как да не се разочароваш... http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=13493

_________________
Японско изкуство с пет букви - МАЗДА


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2009, 20:07 
Offline
маниак
Аватар
1993 Mazda MX-3

Регистриран на: 12 Мар 2009, 10:20
Мнения: 830
Местоположение: Враца|София
skype: Bojidar.Mladenov
Не съм сигурен дали тук трябва да сложа темата но това видях за КАТ :)
ето малко прясна информация за камери и коли "снимачки" в София


Стационарни СКРИТИ камери на КАТ:

1. На бул. Н.Вапцаров пред Sofia Land и там където се съединява с Черни Връх - камерите са в 2-те посоки (60км/ч)

2. На околовръстното пред McDonalds (посока Студентски Град) в края на разширението - камерите снимат в 2-те посоки (май беше 40км/ч ограничението)

3. Хотел Хемус. Монтирана е на стълба на светофара, на който спирате идвайки от бул."Арсеналски" към хотела. Представлява една голяма кутия и камерата е вътре. Има поставено и осветително тяло, което да осветява района на платното точно около стоп-линията, така че снимките ще стават хубави и ясни и през тъмната част на денонощието. Правели по пет снимки на кола.

4. На бул. България между НДК и моста на бул. Витоша

5. Пред строителния техникум, която хваща ако минаваш по трамвайната линия.

6. Ботевградско шосе - караулката на КАТ при разклона за Кремиковци точно срещу сервиз "Инкотар". Гледат посока Ботевград и Кремиковци.

7. На бул.Сливница (посока Сточна Гара) точно преди светофара/кръстовището с Христо Ботев ако погледнете вляво (откъм реката), 10-15 метра преди светофара ще видите на един стълб (около 10 метра височина) една сива кутия която гледа към кръстовището.

8. Булевард Сливница и Раковска посока Лъвов мост

9. Булевард Сливница и Опълченска посока Константин Величков

10. Строителният техникум (Синьото кафе) кръстовището-3 бр.

11. Бул.Патриарх Евтимий (по посока НДК) -1 бр. еднопосочна

12. Най-новите 2 са на бул. Тодор Александров на влизането и излизането от тунела за Люлин.

13. бул. "Драган Цанков" при спускане от радио кулата към БНР на около 100 метра преди пешеходната пътека и 150 метра след знака за ограничение за 40 км/ч (камерата е настроена за 70 км/ч)

14. Овча Купел, Обиколна, точно след топлофикация, настроена на 60км

15. На бул.Св.Климент Охридски на първия светофар след OMV, срещу Раковата болница.

16. На ул.202 към Надежда (при тецовете) - в едната посока малко след Shell и в другата преди OMV.На 202 е за скорост и със сигурност работи (там ограничението е 40) !!!

17. На бул."Мария Луиза" и бул."Христо Ботев" - Централна гара - посока надлез "Надежда" - според мене са за минаване на червено. Наредени са четири броя под светофара за левия завой. Работят и нощем. Има специално осветление за тях

18. На Витошка, при НДК

19. На светофара на Раковска и Цар Освободител.

20. На кръстовището на Опълченска и Стамболийски. Следи за неправилен ляв за Руски паметник, на стълба до механотехникума.

21. Още четири камери има точно на голямото кръстовище пред Централна гара.

22. На кръстовището на булевард Св. Наум и булевард Джеймс Баучър

23. На бул. България, посока НДК преди кръстовището с Димитър Несторов /на дъгата на завоя, до магазин MaxDrive, срещу Shell/ Камерата е доста недискретно сложена - на 2-я етаж на блока е и гледа право към булеварда!

24. На паметника Левски на островчето като идваш от СУ на стълба една е като лампа, но вътре има камера и на се вижда на къде е завъртяна.

25. На Мадрид посока гара Подуене пак на островчето от страната на трамвайните релси пак същия модел.

26. Има камера на бул. Ал. Стамболииски и ул. Опълченска в посока Руски паметник. Гледа точно в средата на кръстовището.
Хваща минаване на червен светофар и неправилен ляв завой от Стамболийски към Опълченска.

27. На светофара на Пресечката с Ботев на Централна гара нови камери - следят посоката на движение към надлез Надежда

Мобилни камери:

1. Бял Форд Ескорт със затъмнени странични и задно стъкло от старите (белите без синята лента с знаменцето) много често спира на светофара пред КАТ и дебне за нарушители.

2. Бяла Лада, движеща се по бул. България с № 0482

3. На излизане от София на магистрала Тракия преди сервиз Пежо - срещу резиденция Враня

4. Доста често се забелязва на моста към летището - DAEWOO RACER (като OPEL KADETT), все едно такси но няма табелка за такси отгоре отличителното е че е с ЧЕРНИ стъкла и по-стар номер (имам предвид че е чисто бял) и паркира между двете платна

_________________
Карай бавно СПАСИ живот!!!
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Разходи по колата


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009, 12:22 
Offline
любител

Регистриран на: 27 Май 2009, 11:22
Мнения: 2
Бре, живея близо до Баучър.., пък незняех че има камера.. :shock: . Мамицата му.. :x


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2009, 20:25 
Offline
любител

Регистриран на: 22 Юни 2009, 20:14
Мнения: 10
Хора шофирайте разумно пътя не е космос .Винаги ще се намери някое дете ,възрастен или заплес ,който да ви вкара в неприятности.

_________________
Онлайн застраховки гражданска отговорност и автокаско www.onlineins.bg
на различни застрахователни компании
Не карай пил, шофирай разумно!
http://motorbrad.log.bg/article.php?article_id=55328


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009, 09:53 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 19 Ное 2006, 02:22
Мнения: 513
Местоположение: София
Здравейте, колеги.

Искам да предупредя всички, които ползват новия път от ж.к "Младост" 1 до бул.Г.Димитров ( където минава метрото ), аз всеки ден минавам от там и все се чудех как така няма полицай по този път понеже той позволява развиването на високи скорости. Е днес за пръв път ги видях посока Г.Димитров малко преди метростанцията с една Нива се бяха качили зад тротоара и радара вътре на таблото на Нивата и бяха спрели един голфаджия като по този начин направиха малко задръстване. Та които кара с повече от 50 км/ч да внимава, че сега книжки се взимат много бързо.

_________________
Mazda 626 GE


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009, 16:39 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
на мен ми бяха казвали, че стоя там... но до сега не ги бях виждал.
Иначе пътчето там е идеално за бързо каране :)
10х за предупреждението :).

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009, 16:45 
Offline
фанатик

Регистриран на: 13 Окт 2004, 12:24
Мнения: 1163
-


Последна промяна CyberGene на 20 Авг 2013, 23:32, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2010, 00:36 
Offline
фен
Аватар
1989 Mazda 323

Регистриран на: 11 Юли 2007, 05:29
Мнения: 232
Местоположение: Лом/София
skype: netcruiser1
CyberGene написа:
Добре, сега в крайна сметка тия камери засичат ли скорост или не? Някой досега да са го глобявали с картичка за превишена скорост? Щото тия камери май са само за минаване на червено...


Мерят и скорост! По този повод три месеца бях пешеходец!

_________________
Японско изкуство с пет букви - МАЗДА


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2010, 18:58 
Offline
модератор

Регистриран на: 15 Фев 2007, 22:01
Мнения: 1920
Местоположение: Sofia
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=46309

_________________
Mazda 323f 1.6 2003


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2010, 09:24 
Offline
маниак
Аватар
1998 Mazda 626

Регистриран на: 31 Авг 2008, 14:16
Мнения: 943
Местоположение: Ст.Загора
Да знаете,че в Ст.Загора до шоурумът на TOYOTA има камера.Точно срещу разклона за МЕТРО и кв.Зора...Чух,че има и в кв. Железник ама не съм я видял.Ако някой знае къде има другаде да казва.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2010, 20:11 
Offline
фанатик
Аватар
2015 Mazda 6

Регистриран на: 06 Сеп 2007, 15:06
Мнения: 1166
Местоположение: Manchester, UK
skype: batporio
Колеги ето тук има някои от камерите, но доколкото виждам не са всички.

http://map.sofiatraffic.info/

_________________
Mazda 323C BA 1.5 88hp - Така заобичах Мазда
Mazda 323F BA 2.0 v6 24v 144hp - Авантюрата
Mazda 3 BK 2.0i 150hp Sport - Любимата
Mazda 6 GH 2.2 Diesel 185 Active GTA - Семейната
Mazda 6 GJ 2.2 Diesel 148 Facelift - Отново заедно


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2010, 21:05 
Offline
фанатик

Регистриран на: 13 Окт 2004, 12:24
Мнения: 1163
-


Последна промяна CyberGene на 20 Авг 2013, 23:33, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2010, 21:12 
Offline
фанатик
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 08 Авг 2007, 19:47
Мнения: 2480
Местоположение: Сф-Плд
skype: mazdislav
и мен наскоро ме снимаха там с 80 :)

_________________
1998 323F BA 1.8 (продадена след 7 год и 200,000 км вярна служба)
2001 Xedos 9 TA


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб