Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 19 Мар 2024, 13:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2018, 11:54 
Offline
любител

Регистриран на: 12 Юли 2018, 11:03
Мнения: 3
Местоположение: Бургас
Здравейте! На 04.07 в полунощ претърпях ПТП в Бургас не по моя вина. Пътувам посока Слънчев бряг- Бургас и на новото кръгово - преди Поморие претърпях ПТП. Бях спряла в най-дясна лента, за да изчакам колите, движещи се в кръговото, но момента, в който щях да потегля Ауди А8 блъска Сеат Ибиза, тъй като се движи с привишена скорост и от удара, Сеат-а се блъска в мен. За щастие на никой нищо му няма. Момчето, което управляваше Сеат-а имаше леки охлузвания по ръцете, но колата му. естествено. беше в много лошо състояние. Проблемът обаче е , че въпросното Ауди избяга с мръсна газ (от най-лява лента зави надясно към Каблешково, като дори се качи на кръговото отгоре, защото не можа с тази скорост да влезе в завоя). Тъй като се случи през нощта, почти нищо повече не успяхме да видим. Казах някакъв рег. номер, но казах на служителите на КАТ, че няма как да съм сигурна заради големия стрес. Служителите на КАТ ме увериха, че колата ще бъде намерена, тъй като навсякъде имало камери и след като бъде намерена, ще се свържат с нас, за да съставят протоколи, които да представим пред ГО.

Полицаите от Поморие се "занимават" с въпросния случай. Твърдят, че не могат да открият колата и т.н. Защо според Вас? Еми, защото сме в България и тази кола за 200 000 лв , не е на някой случаен човек и се чудят как да ни завъртят нас потърпевшите. За тяхно нещастие обаче, благодарение на човек от група във Фейсбук "Шофьори Бургас" , успяхме да открием колата и даже имаме снимка, на която се виждат щетите по колата и първите 2 цифри от рег.номер съвпадат с тези, които аз им бях казала в нощта на произшествието. Сигнализирам по телефона на служителите от Поморие, че колата е в Бургас, местоположението й, рег.номер, щетите и всичко, а те ми казват, че трябва да отида на място писмено да подам този сигнал. Нямаше как да отида, защото бях на работа, но то нямаше и смисъл, защото така или иначе колата вече нямаше да бъде там. Ден след това отидох до Поморие към 10:00 сутринта , за да подам този сигнал и да се свържа с някой от служителите, работещи по този случай, за да попитам какво става, тъй като те ни казаха, че до 2-3 дни ще се свържат с нас, а мина седмица и да подам сигнал за тази кола, която открихме.. На входа на РПУ-то обясних поради каква причина съм там, но ми казаха, че Г-н Димитров, който е някакъв началник на КАТ Поморие, го няма и да отида пак към 13:00часа. Отидох пак в един и естествено него пак го нямаше и казах, че искам да подам сигнал за една кола, освен към Г-н Димитров към кого друг мога да се обърна и отговорът беше : " О, не, няма към кого друг, само той отговаря за КАТ". Казах : "Добре, ще го изчакам тогава" и ми се изсмяха и ми казаха "Еми,чакайте си"... Чаках известно време и си тръгнах.


ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ТОВА ПИСАНИЕ... БЛАГОДАРЯ НА ТЕЗИ, КОИТО СА ГО ПРОЧЕЛИ. МОЛЯ, ДА МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ КАК ДА ПОСТЪПЯ В ТАЗИ СИТУАЦИЯ И ДАЛИ ИМА СМИСЪЛ ДА ПОДАВАМ ЖАЛБА ЕВЕНТУАЛНО СРЕЩУ СЛУЖИТЕЛИТЕ В ПОМОРИЕ, ТЪЙ КАТО НИ Е ЯСНО, ЧЕ ТУК СТАВА ВЪПРОС ЗА КОРУПЦИЯ!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2018, 13:42 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2008, 18:12
Мнения: 4819
Местоположение: АБСУРДИСТАН
skype: тел № 0889410450
dnatalieva написа:

Полицаите от Поморие се "занимават" с въпросния случай. Твърдят, че не могат да открият колата и т.н. Защо според Вас?
Като чета разказа, все ми се струва, че и да открият колата, ще се окаже, че собственика е "пуснал брада" :D и не могат да го разпознаят .

dnatalieva написа:


МОЛЯ, ДА МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ КАК ДА ПОСТЪПЯ В ТАЗИ СИТУАЦИЯ И ДАЛИ ИМА СМИСЪЛ ДА ПОДАВАМ ЖАЛБА ЕВЕНТУАЛНО СРЕЩУ СЛУЖИТЕЛИТЕ В ПОМОРИЕ, ТЪЙ КАТО НИ Е ЯСНО, ЧЕ ТУК СТАВА ВЪПРОС ЗА КОРУПЦИЯ!
Най добре се свържете с Господари на ефира, другите системи в тази държава не работят . :)

_________________
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2018, 14:30 
Offline
фен
Аватар
2016 Mazda 6

Регистриран на: 20 Сеп 2006, 11:26
Мнения: 263
Местоположение: Sofia
Явно е че по каналния ред нещата не работят в тая държава.
Аз също бих се обърнал към "Господари на Ефира" и бТВ. Журналистите си имат своите методи, а и като се пораздуха малко случая, понякога се получават нещата.
Дано успеете и да има справедливост като краен резултат.

_________________
Mazda 626 GC 2.0, 1983 - липсва ми
Mazda MX-5 NB 1.6, 2004 - на служба
Mazda MX-6 2.5, 1993 - на служба
Mazda 6 Sport Combi 2.5, 2016 - на служба


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2018, 14:34 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 12 Юли 2018, 11:03
Мнения: 3
Местоположение: Бургас
В интерес на истината днес са проверили въпросната кола, но казват, че според тях следите по Ауди-то не са от кола... :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2018, 15:27 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2016, 15:54
Мнения: 410
Местоположение: Русе
:( Този раздел понякога го пропускам, и чак сега видях темата.

Това е просто отвратително!!! Изобщо нямам съвет!!! Като зашеметен съм и нямам идея аз какво бих направил.

...И от какво са според тях следите по аудито!? От каруца?!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2018, 11:22 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 12 Юли 2018, 11:03
Мнения: 3
Местоположение: Бургас
небосвод написа:
:( Този раздел понякога го пропускам, и чак сега видях темата.

Това е просто отвратително!!! Изобщо нямам съвет!!! Като зашеметен съм и нямам идея аз какво бих направил.

...И от какво са според тях следите по аудито!? От каруца?!




Хаха, твърдят, че са от бетонена стена, а интересното е, че и застраховката на аудито е изтекла на 02.07 а ПТП-то се случва на 03.07 в 00:00 часа...


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб