Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 18:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2018, 15:12 
Offline
любител

Регистриран на: 19 Яну 2018, 15:44
Мнения: 7
Местоположение: Бургас
Здравейте, имам Мазда 3 1.6 Дизел 2008г.
Имам следния проблем: Радиото пръщи и това дразни страшно много. Когато включа някоя станция се чува добре, но след около 10-15 секунди започва едно отвратително пръщене, ако сменя станцията пак започва да се чува добре. но пак за кратките 10-15 секунди. Разглобявах за да се уверя, че кабела за антената не е хлабав но и това не помогна. Гледах, че имаше такива теми във форума но никой не е писал дали е намерил решение на проблема. Ако някой е успял да се справи с проблема ще съм му благодарен ако сподели как.
Имам и още едно питане: забелязах, че от долната страна на касетофона ми има още една букса в която няма нищо свързано, някой знае ли за какво е тя?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2018, 18:41 
Offline
маниак
Аватар
2007 Mazda 5

Регистриран на: 31 Авг 2016, 12:05
Мнения: 721
Местоположение: Плевен
PavelNikolov написа:
Здравейте, имам Мазда 3 1.6 Дизел 2008г.
Имам следния проблем: Радиото пръщи и това дразни страшно много. Когато включа някоя станция се чува добре, но след около 10-15 секунди започва едно отвратително пръщене, ако сменя станцията пак започва да се чува добре. но пак за кратките 10-15 секунди. Разглобявах за да се уверя, че кабела за антената не е хлабав но и това не помогна. Гледах, че имаше такива теми във форума но никой не е писал дали е намерил решение на проблема. Ако някой е успял да се справи с проблема ще съм му благодарен ако сподели как.
Имам и още едно питане: забелязах, че от долната страна на касетофона ми има още една букса в която няма нищо свързано, някой знае ли за какво е тя?

Здравей,
другата букса ти е за чейнджър и няма общо с проблема ти. С ксенон ли си?

_________________
мазда 5 2.0CD 2007


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2018, 21:31 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 19 Яну 2018, 15:44
Мнения: 7
Местоположение: Бургас
Не нямам ксенон, защо питаш? предполагам няма нищо общо с проблема ми?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2018, 09:50 
Offline
маниак
Аватар
2007 Mazda 5

Регистриран на: 31 Авг 2016, 12:05
Мнения: 721
Местоположение: Плевен
Афтър маркет ксенона смущава радиото и има едни филтри ,които се монтират.При тебе тогава проблемът е в самото радио .Трябва да вземеш за проба друго и тогава да мислиш какви стъпки да предприемеш. :)

_________________
мазда 5 2.0CD 2007


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2018, 20:47 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 19 Яну 2018, 15:44
Мнения: 7
Местоположение: Бургас
За жалост в момента нямам идея от каде да взема друго такова за да пробвам, но все пак благодаря за съвета.
Чух че има коли които имат някакви платки извън радиото които били свързани с антената (сигурно за да усилва сигнала), някой знае ли дали маздите имат такива и ако имат каде може да са поставени.
Дайте и едно мнение за тези прословути лед крушки за къси светлени с тези вентилатори, дали светят добре.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2018, 21:41 
Offline
любител

Регистриран на: 28 Май 2016, 13:38
Мнения: 64
Местоположение: левуново
PavelNikolov написа:
Дайте и едно мнение за тези прословути лед крушки за къси светлени с тези вентилатори, дали светят добре.


Ако късите са ти с лупи,не се събират вентилаторите,за да затвориш капачката отзад на фара.
Минаваш на вариант,вместо вентилатори-термоохладител (събира се ,тествано е за твоя абтомобил).Тук говорим за доста добра сума от 300 лв. комплекта.Да светят повече от добре,докато не завали дъжд. [-X Мнението ми е,не си купувай такива крушки.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2018, 20:06 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 19 Яну 2018, 15:44
Мнения: 7
Местоположение: Бургас
ако говориш за гумената капачка която се поставя отзад на крушката гледах видео в интернет за моя модел на което капачката се изрязва и вентилатора остава отвън.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб