Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 15:53

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2010, 16:57 
Offline
фанатик
Аватар
2015 Mazda 6

Регистриран на: 06 Сеп 2007, 15:06
Мнения: 1166
Местоположение: Manchester, UK
skype: batporio
Пускам темата за да похваля един човек, на когото мисля да си поверявам колата занапред. Както някои от вас може би са забелязали предната ми кола 2.5г я водих само при чичо Владо. В голяма част бях доволен от работата му, но като всички имах забележки по цените му. Но пък един приятел, който аз заведох при Владо остана доста разочарован и бе набутан със стотици левове за нищо. Както и да е всъщност, темата не е да изказвам мнение за бившия си майстор, а да похваля новия.
Човекът се казва Любо, и работи в личната си къща. Доста е работил по сервизи и е решил да тегли кредит, да се оборудва и да започне сам. След като имам опит и съм минал през този и онзи, смея да твърдя, че Любо е доста кадърен, разбира си от нещата, чете и се интересува постоянно и никога не действа на сляпо. Още повече за разлика от повечето има добро отношение към клиентите си. Другото доста хубаво е, че не работи на канал, а повдига колата и задно гледате какво и има, гледаш как я прави и т.н. - хем не те лъже какво не ти е наред, хем гледаш как работи когато го сменя. И разбира се, да стигнем до цените. За задни биалетки, тампони на носачите и шарнир ми взе 65лв за труд. За справка при Владо само за 2 шарнира ми беше взел 70 или 80лв за труд. Като цяло е доста земен и знае че хората с 15 годишни коли не разполагат с много средства и не те застрелва с цифри, а и е склонен при затруднения да прави отстъпки и да се мислят варианти. Също така се оказа, че има стабилен опит с Мазди, надявам се някои от клиентите му да са от форума и да споделят своето мнение. Ако някой се довери на мнението ми и го пробва, ще е полезно и той да сподели впечатления. Надявам се да съм помогнал!

Телефонът му е: 0898488797
Адрес точен нямам, но като карате от Гео Милев по Коперник/Атанас Узунов, веднага след като подминете парка на стадион Академик, първата възможна в ляво. Няколко пресечки направо по улицата и в дясно пред една от къщите има табела за сервиз. ориентировъчно е някъде тук:


Прикачени файлове:
maistor.JPG
maistor.JPG [ 106.08 KiB | Прегледано 21516 пъти ]

_________________
Mazda 323C BA 1.5 88hp - Така заобичах Мазда
Mazda 323F BA 2.0 v6 24v 144hp - Авантюрата
Mazda 3 BK 2.0i 150hp Sport - Любимата
Mazda 6 GH 2.2 Diesel 185 Active GTA - Семейната
Mazda 6 GJ 2.2 Diesel 148 Facelift - Отново заедно
Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2010, 17:03 
Offline
фанатик
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 31 Юли 2005, 15:16
Мнения: 6105
Местоположение: На село...
Shelby си кара и той колата при същия човек и той е доволен... малко е пияница много често го засичам пред моя блок до едно магазинче с една купчинка нафиркани... жулят бири доста често ... когато съм го видял се е бил фиркан не знам :lol: Аз живея супер близо там (третата пряка след сервиза ул. Яребична планина) и който ходи може да ми се обажда да пием по кафе... както и всяка сутрин минавам покрай този сервиз... малко кофти се влиза само :)

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2010, 17:12 
Offline
фанатик
Аватар
2015 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 06 Сеп 2007, 15:06
Мнения: 1166
Местоположение: Manchester, UK
skype: batporio
Аз три пъти съм бил при него, не съм забелязал нито да пие нито да е фиркан :) Какво прави извън работно време си е негова работа :) В този ред на мисли, тъй като си работи у дома, може да се ходи и след работни часове, за който няма възможност през деня. Иначе и аз съм фиркан когато не работя :drink1: Намери какво да кажеш и ти, сега какво ще си помислят хората...

_________________
Mazda 323C BA 1.5 88hp - Така заобичах Мазда
Mazda 323F BA 2.0 v6 24v 144hp - Авантюрата
Mazda 3 BK 2.0i 150hp Sport - Любимата
Mazda 6 GH 2.2 Diesel 185 Active GTA - Семейната
Mazda 6 GJ 2.2 Diesel 148 Facelift - Отново заедно


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2010, 17:54 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2006, 17:32
Мнения: 90
Местоположение: София
Благодаря за информацията на колегата porio! Посетих майстора Любо и мога само хубави работи да напиша! Уговорихме се от Петък, точно навреме се видяхме, каза човека колко време, колко пари / съвсем нормални пари между другото за смяна на предни пружини 60 лева / в рамките на 1 час колата беше готова! Дойде с мен да я пробваме! Мога да кажа само добри думи за него - точен, коректен..........!
Занапред и аз май намерих майстор!!!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2010, 16:36 
Offline
фанатик
Аватар
2015 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 06 Сеп 2007, 15:06
Мнения: 1166
Местоположение: Manchester, UK
skype: batporio
Радвам се, че сте свършили работа и си доволен! А спомена ли му, че от форума те пращаме?

_________________
Mazda 323C BA 1.5 88hp - Така заобичах Мазда
Mazda 323F BA 2.0 v6 24v 144hp - Авантюрата
Mazda 3 BK 2.0i 150hp Sport - Любимата
Mazda 6 GH 2.2 Diesel 185 Active GTA - Семейната
Mazda 6 GJ 2.2 Diesel 148 Facelift - Отново заедно


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2010, 17:06 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2006, 17:32
Мнения: 90
Местоположение: София
Да разбира се! Той обаче не беше сигурен обаче кой с мазда го е препоръчал! :D Та явно е нужна сгляда! :D
Още веднъж благодаря за информацията колега, ако се случи ще почерпя с удоволствие! :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2010, 21:37 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 626

Регистриран на: 14 Ное 2009, 20:16
Мнения: 213
skype: javor_dinchev
здравейте,
сега се връщам от същия човек - звъннах му към 18ч и се разбрахме, че мога да ида веднага.
Свърши качествено работата за която бях отишъл, но продължихме със един супер запекъл скъсан болт на задната греда, което ни отне 3ч да го извадиме (по-скоро той и баща му).
Та, имате и моите препоръки за Любо.
Аз поне мисля да ходя при него за напред 8)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2010, 21:54 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2010, 18:59
Мнения: 424
Местоположение: София / Враца
skype: kalin___
В България да намериш честен и свестен майстор е като да намериш оазис в пустиня :!:

_________________
Xedos 9 facelift KL 2.5 V6 120kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2010, 08:48 
Offline
любител
2002 Mazda MX-5

Регистриран на: 19 Сеп 2005, 13:29
Мнения: 26
Малка е София, явно. Същият юнак ми оправя двете мазди и останалите коли, дето са ми на сметката. От години не ходя другаде, освен за реглаж и неща, които изискват специализирано оборудване.

Спокойно го препоръчвам постфактум.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2010, 16:31 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 21 Сеп 2007, 00:03
Мнения: 19
Любо е най-прямия и адекватен майстор, при който съм ходил =D> . За разлика от повечето майстори, пича или ти казва какво не е наред, или ти казва "Не знам". На какви ли глупости не съм се наслушал от добре познати ни спецове и наистина се радвам, че открих честен майстор. Гаражът му е мега удобен, има място и човек може да види целия ремонтен процес. Работи супер чисто и почти не ползва чук, направо да ти е кеф да го гледаш + обяснява всичко, което прави, което е меега добре :) . Цените са напълно разумни.
И най-вече, не те праща да купуваш части, когато не е сигурен, че са за смяна.

_________________
Mazda3 2.0


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2010, 15:57 
Offline
фен
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 16 Ное 2007, 13:42
Мнения: 378
Местоположение: София
Точният адрес е Калиманци 71 А.

_________________
Поради наличието на глюкоза и захари, тахан халвата се явява като своеобразен подхранващ ресурс за мозъка на програмиста.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2010, 20:12 
Offline
любител
Аватар
1997 Mazda 323F

Регистриран на: 15 Ное 2009, 15:09
Мнения: 33
Местоположение: София
Аз явно съм поредния, който ще каже само хубави неща за Любо. Много е точен, погледна ми колата, каза какво трябва сега да се смени сега и какво може да не се сменя :) Мн съм доволен и също мисля да ходя вече само при него :)
П.С. Относно цените: за диагностика, смазване на скоростите и натягане на ремъци 15лв.
Предни амортисиори, шарнири, биалетка, радиатор и тампон на носач 130 лв за работа.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2010, 20:08 
Offline
фанатик
Аватар
2015 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 06 Сеп 2007, 15:06
Мнения: 1166
Местоположение: Manchester, UK
skype: batporio
Нямах намерение след всяко ходене при него да пиша, но и днес ще трябва да го похваля. Отидох при него със стандартната процедура да сменим разни работи под капака - маслото с филтрите, кабели, свещи, да поразгледаме това онова. Незнам при другите как е, ама на шестака под капака и муха не може да хвръкне и всяко нещо изисква да се свалят няколко други и т.н. (особено сега като и газов инжекцион набутах там :) ) Истинска борба си е. Аз само като гледах се изнервих, а той работеше толкова внимателно и си изподра ръцете и грам не се ядоса и да джасне нещо. На всичкото отгоре всяко свалено нещо се почистваше и оглеждаше внимателно - поне 30мин се занимава само с дистрибуторната капачка и дросела да ги почисти до блясък. Отделно прословутият въздуховод, който го бях лепил на 15 слоя с разни тиксота, го свалихме и с гума от колело и лепяща лента го направихме по-добре и от ново. Та след почти 4 часа(да не забравяме, че говорим и за Неделя!) всичко беше перфектно изпипано, а цената 60лв! И има едно нещо, което и той сам ми го каза, но и си личи и е много важно - харесва му това, което прави, а това е рядкост и е гаранция за качество.

_________________
Mazda 323C BA 1.5 88hp - Така заобичах Мазда
Mazda 323F BA 2.0 v6 24v 144hp - Авантюрата
Mazda 3 BK 2.0i 150hp Sport - Любимата
Mazda 6 GH 2.2 Diesel 185 Active GTA - Семейната
Mazda 6 GJ 2.2 Diesel 148 Facelift - Отново заедно


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2010, 09:19 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2010, 18:59
Мнения: 424
Местоположение: София / Враца
skype: kalin___
И аз като колегата нямам намерение при всяко посещение при Любо да го хваля, но просто той си заслужава.
Миналата седмица сменях при него маншони на карета - 2бр.,ляв шарнирен болт - 1бр., предни и задни тампони - 4бр., тампони на стабилизиращата щанга - 2бр., предни биалетки - 2бр. + раздвижване и смазване на задни спирачни апарати - колата беше готова за един следобед и цената - 100 лева. Като цяло останах доста доволен освен от факта, че като е почиствал предния десен АБС датчик с кореселин същия вече неработи - Любо доста се притисни като забеляза това - разглобихме датчика - следи от удар по него нямаше - съответно не съм го държал отговорен за това - все пак датчика е на 18 години и не ми се заяждаше с човека - който си беше свършил добре работата - както и да е......

2 дена след ремонта на ходовата част по лошо стечение на обстоятелствата след спукана гума и скорост от 90км. се завъртях доста страшно на 180 градуса и влязох със зада част на колата поне 15 метра в храсталаците покрай пътя. Добре, че нямаше дърво защото да съм изпотрошил цялата кола - спря ме един доста голям камък - ударил съм го със задна лява гума и съм го влачил 1 метър. От него имам издраскан калник - гумата имаше дупка и бях изкривил щангите на задния мост - напречна и надлъжна - удара е бил толкова силен, че гумата жулеше в купето. Неискам да обяснявам колко главоболия ми създаде тази ситуация - в почивните дни (събота) в 23;30 да намериш платформа която да те закара до града на 20 км се оказа доста трудна задача - но с успешен край. Съответно за да се прибера на София за предстоящия ремонт трябваше да намеря някой майстор който да работи в недяля и да я закрепи за път от 150 км. Резултата - много бой с чука - съсипан и заварен болт - изправени на менгеме щанги и 50 лева за работа :evil: - главината все още стоеше видимо крива, но поне можеше да се кара с 80 км и доста нестабилност в колата.

Сега за ремонта - намерих си нов мост - оборудван с главини и спирачни апарати, макферсони, но с изпуснали амортисьори и по малко ръжда от моя- дори датчиците за АБСа бяха там, но единия неработеше. В сряда откарах колата при Любо и се започна с ремонта - главната част беше свалянето на моста от моята кола - 18 годишна - австрииска и много ръждясала - пневматичния гайковерт свърши работа, но 2 болта се скъсаха - единия на макферсона, а другия на от моста към купето - отвиването им коства на Любо и бащаму около 4 часа - много нагряване и пръскане с WD-40 - доста сили и разбирасе помощта на 2 тръбни ключа - накрая след толкова труд нямаше накъде и болтовете се отвиха. Като огледахме моста забелязахме, че освен щангите съм изкривил и носача отляво заедно със шенкела :shock: , лагер главината имаше луфт и спирачния апарат беше протекъл - добре че новия мост беше оборудван. За днес остана лесната част - сглабянето - а цената....100 лева :)
Няма как да не съм доволен от майстора - имам и снимки на болтовете. но ще ги кача по натам :)

_________________
Xedos 9 facelift KL 2.5 V6 120kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2010, 19:19 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 28 Авг 2010, 20:32
Мнения: 25
Местоположение: София, Шумен
skype: gada_monk
Извинявам се за тъпия въпрос май е по-правилно да звънна на човека той да си ми каже НО някой знае ли колко ще ми вземе за смяна на каре ( и евентуално тампон ? )
а за преглед на състоянието като цяло на колата ?

_________________
Mazda 626GE 1.8 16v 90hp 1996г.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2010, 10:14 
Offline
фанатик
Аватар
2015 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 06 Сеп 2007, 15:06
Мнения: 1166
Местоположение: Manchester, UK
skype: batporio
Прегледът ще ти е 20-30 (това е единственото според мен скъпо нещо при него, но предполагам, че с тези "такси" се опитва да си избие за подемника. от друга страна е готино, понеже се навираш с него под колата и сам можеш да видиш всичко), смяната на тампон около 15-20, за карето не знам, но сподели после :)

_________________
Mazda 323C BA 1.5 88hp - Така заобичах Мазда
Mazda 323F BA 2.0 v6 24v 144hp - Авантюрата
Mazda 3 BK 2.0i 150hp Sport - Любимата
Mazda 6 GH 2.2 Diesel 185 Active GTA - Семейната
Mazda 6 GJ 2.2 Diesel 148 Facelift - Отново заедно


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2010, 17:45 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9184
KoRn_Val написа:
Shelby си кара и той колата при същия човек и той е доволен... малко е пияница много често го засичам пред моя блок до едно магазинче с една купчинка нафиркани... жулят бири доста често ... когато съм го видял се е бил фиркан не знам :lol: Аз живея супер близо там (третата пряка след сервиза ул. Яребична планина) и който ходи може да ми се обажда да пием по кафе... както и всяка сутрин минавам покрай този сервиз... малко кофти се влиза само :)
\:D/ потвърждавам.......Днес се заприказвахме точно там на магазина около 10ч и се пиеха бири.Ще го посетя скоро ....надявам се да не е на 20 бири :drink:

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2010, 19:03 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2010, 18:59
Мнения: 424
Местоположение: София / Враца
skype: kalin___
и аз забелязах афинитета му към бирата, но май вечер я употребява в по-големи количества - нещо което неважи за бащаму - но пък са много точни - нямам оплаквания :D

_________________
Xedos 9 facelift KL 2.5 V6 120kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2010, 09:38 
Offline
фен
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 31 Авг 2009, 16:01
Мнения: 297
Местоположение: София
Я да го похваля и аз :)

Много добра работа ми свърши. Бях си взел комплект задни амортисьори, че левия беше изпуснал яко и имаше масло навсякъде. Отидох при него да ги сменим в съботата и докато ги разглобявахме се усетихме че нямам комплект маншони и тампони. Той веднага се обади на някакви негови хора и ги доставиха, цената беше ок. След това се оказа че и двете пружини са счупени :( , по половин оборот липсваше, даже на едната парчето си седеше в леглото в долната част. Сигурно за това са отишли и амортисьорите. Та обади се пак на негови хора и успя да намери, това в 5 часа следобед в събота! Евала. Доставиха ги, цената не знам как е (76 лева бройката мисля че бяха, OBK), и всичко идеално. Аз обаче не очаквах допълнителни разходи по части и имах 200 лева в мене, а нямаше от къде да изтегля през уикенда, защото дебитната карта беше празна. Та така се случиха нещата, че парите ми стигнаха точно за частите. Да ама и труда си е 100 кинта, та успях да намеря някак 40 кинта и се разбрахме да му доплатя останалото в понеделник (вчера). Не мисля че много хора биха се навили така, беше си жест от негова страна.

В понеделник най-накрая успях да ида до магазина за Eneos масло и вечерта след работа - при Любо за смяна на масло, маслен и горивен филтър. Е тоя горивен филтър направо ни разказа играта. Едно че е на егати местото, друго че беше запекло нещо по маркучите и не можеше да се свалят. Наложи се да свали целия въздушен филтър + кутията, акумулатора и поставката за него. Чак тогава имаше добър достъп до филтъра и го свали. Цялата тая работа отне над час и много нерви, но не се отказа и стана работата. Явно не е бил сменян много време, защото той спомена че друг път е сменял на такава мазда горивен филтър но не помни толкова зор да е видял.
Въпреки всичко това, за смяната на филтрите и маслото взе 20 лева. Мисля, че ако беше някой друг, щеше да иска повече заради скапания горивен филтър.
Освен това смаза и скоростния лост и доля дестилирана вода в акумулатора.


Мисля че си намерих доверен майстор :D

_________________
323F/BA 1.5


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2010, 10:33 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2010, 18:59
Мнения: 424
Местоположение: София / Враца
skype: kalin___
вчера след работа минах да ми погледне спирачния апарат и Любо каза, че чака кола - май ти си бил :D

_________________
Xedos 9 facelift KL 2.5 V6 120kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2010, 11:00 
Offline
фен
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 31 Авг 2009, 16:01
Мнения: 297
Местоположение: София
Точно :)

_________________
323F/BA 1.5


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2010, 13:10 
Offline
фен
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 16 Ное 2007, 13:42
Мнения: 378
Местоположение: София
malkstor написа:

Мисля че си намерих доверен майстор :D

Да и аз май при него ще ходя вече. Чичо Владо сваля по 3 кожи. Да не говорим, че последния път имаше и немарливо свършена работа - връщах се да достяга един болт, а преди това на мъркуча на радиатора не беше стегнал добре скобата и антифриза пак беше заминал.

_________________
Поради наличието на глюкоза и захари, тахан халвата се явява като своеобразен подхранващ ресурс за мозъка на програмиста.


Последна промяна Tatul на 21 Сеп 2010, 13:13, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2010, 13:12 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2010, 18:59
Мнения: 424
Местоположение: София / Враца
skype: kalin___
Направо може да издействаме специални цени за клуба :twisted:

_________________
Xedos 9 facelift KL 2.5 V6 120kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2010, 15:17 
Offline
фанатик
Аватар
2015 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 06 Сеп 2007, 15:06
Мнения: 1166
Местоположение: Manchester, UK
skype: batporio
Еми то по-специални от това, на мен лично ще ми е неудобно да му давам по-малко от това. Просто се надяваме да си остане точен и да не се надуе и да вдигне цените и да спре да се старае. Но знаейки, че всички сме от форума и сме там заради добрите препоръки, едва ли ще си позволи подобно нещо, ако иска да му останем клиенти. Аз лично ако някой ремонт ми се стори скъп или пък немърливо свършен веднага ще си го кажа и на него и тук :)

_________________
Mazda 323C BA 1.5 88hp - Така заобичах Мазда
Mazda 323F BA 2.0 v6 24v 144hp - Авантюрата
Mazda 3 BK 2.0i 150hp Sport - Любимата
Mazda 6 GH 2.2 Diesel 185 Active GTA - Семейната
Mazda 6 GJ 2.2 Diesel 148 Facelift - Отново заедно


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2010, 15:27 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2010, 18:59
Мнения: 424
Местоположение: София / Враца
skype: kalin___
прав си, сравнение с другите майстори цените са добри, но като се замисля, че смяната на един тампон представлява да отвиеш 2 гайки и после да ги завиеш и отнема около 3-5 минути..... ме хваща яд най-вече на себеси - тъй като нямам удобствата и инструментите да си върша ремонтите сам - затова и ще давам пари и колкото и да дам за процедурата ще ми се струват много :evil:

_________________
Xedos 9 facelift KL 2.5 V6 120kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 23 Сеп 2010, 18:19 
Offline
фанатик

Регистриран на: 25 Авг 2008, 19:33
Мнения: 3336
kalin__ написа:
.........


То и аз нямам удобства....,ремонт на мотора на улицата правих... :D ,по скоро е въпрос на желание...,с мерак всичко се постига... 8)

_________________
Каквото можах изтрих (снимки),останалото моля админ екипа да стори. МОЛЯ целия ми профил и цялото му съдържание да бъдат премахнати.Ако някой от колегите прецени че с нещо мога да съм му от полза ще му отговоря единствено и само на Л.С.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 23 Сеп 2010, 18:35 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2010, 18:59
Мнения: 424
Местоположение: София / Враца
skype: kalin___
todortvm написа:
kalin__ написа:
.........


То и аз нямам удобства....,ремонт на мотора на улицата правих... :D ,по скоро е въпрос на желание...,с мерак всичко се постига... 8)

Започвам да се вслушвам в думите ти - само една пневматика за мойта Австриика ми липсва - пък и съм сигурен че както аз ще обърна внимание на маздата друг няма да успее :)

_________________
Xedos 9 facelift KL 2.5 V6 120kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 13:37 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 626

Регистриран на: 11 Сеп 2010, 18:56
Мнения: 142
Местоположение: София
skype: aladin6505
Само ходова част ли прави или и двигател ?


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 15:12 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2010, 18:59
Мнения: 424
Местоположение: София / Враца
skype: kalin___
aladin написа:
Само ходова част ли прави или и двигател ?

Телефона е актуален - но мисля че не се занимава- в смисъла че не му се занимава и предпочита ходова част :D

_________________
Xedos 9 facelift KL 2.5 V6 120kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 23:15 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 06 Май 2010, 16:22
Мнения: 73
skype: chin-chin79
:shock: :shock: :shock:
колкото и да го хвалите
щом пие ще се издъни някои ден
дано не се случва на нас а на собствения му автомобил
небих рискувал да отида при него само защото го хвалят няколко души
имам маистор в горна баня кадето за да отидете при него се 4ака минимум 2 седмици
сега помислете кои какъв разбирач е и за мен не е миастор този които каже "незнам"
толкова и 4ете толкова и практика има
това е лично мнение без лоши 4уства
и ми писна да слушам за супер маистори и разбирачи на мазда :evil: 4е през 4 тири такива минах за един ключ и един не каза това е проблема на 101% накрая военен направи диагностика и се разбра кво е :D
по добре казваите с какъв проблем сте се справили а не да рекламирате защото пове4ето съм обеден 4е си имат маистори от които са доволни :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб