Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 16:19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2015, 14:52 
Offline
любител

Регистриран на: 02 Юни 2015, 23:10
Мнения: 7
Местоположение: austria
Здравейте колеги! Имам проблем с маслояда и искам да сменям гумичките и можеби сегменти. Моля да ми препоръчате сервиз в София които са честни и няма да ми издерът кожата, виждам , че доста хора са минали през този проблем и ако може да кажат къде, колко пари и дали са доволни. Четох теми и ми направи впечатление този Любо - звънях му, но каза, че по двигателя не се занимава...
Благодаря предварително!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2015, 12:35 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 02 Юни 2015, 23:10
Мнения: 7
Местоположение: austria
мерси за съдействието...


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2015, 21:26 
Offline
фанатик
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 03 Ное 2014, 13:09
Мнения: 2160
Местоположение: селянин в София
В София трудно ще намериш честен И евтин И майстор за каквото и да е, няма защо да се лъжем :idea:
Ако е имало такъв някъде, то той/тя/те отдавна са умрели от глад поради ред причини.
Из провинцията да, все още се срещат тези митични същества, но са на изчезване и там.
Моят съвет-потърси извън София.

_________________
Глупостта не е предимство.
Ако спориш с идиот, вероятността той да прави абсолютно същото е много голяма.

... .. -.-. | - .-. .- -. ... .. - | --. .-.. --- .-. .. .- | -- ..- -. -.. ..
2007 Mazda 6 GY 2.0 with LPG


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2015, 20:31 
Offline
любител

Регистриран на: 27 Май 2014, 22:04
Мнения: 11
Местоположение: на близо
Здравей,

В Слатина срещу Кауфланд има сервизче, в което правят предимно Мазди - аз съм ходил 2-3 пъти и съм доволен.
Ако искаш може да се свържеш с Петър - 0878 680 825 и да разпиташ колко ще струва.

Поздрави!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2016, 09:29 
Offline
любител

Регистриран на: 12 Яну 2016, 09:26
Мнения: 3
Местоположение: София
Здравей bobikzc,

Би ли споделил дали намери сервиз, където си смени гумичките и сегмените и дали си доволен, защото и при мен ми гори масло и трябва да предприема действия.
Благодаря!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2016, 16:44 
Offline
любител
2007 Mazda 5

Регистриран на: 30 Сеп 2015, 15:04
Мнения: 17
Местоположение: София
И аз се интересувам от подобен сервиз/майстор - трябва да се направи нещо за това масло...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2016, 18:40 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2014, 20:35
Мнения: 1828
Местоположение: Густо Майна Филибето
Хора, разберете, че в София ще Ви струва поне 50% над цената, която ще платите в някой малък град. Примери много. Иначе се свържете със martod от форума. Той е от Стамболийски, на почит е във форума и е оправил адски много Мазди точно с тези проблеми. Не оставяйте нещата на случайни сервизи, в които това ще им е първата такава кола с този проблем. Дали ще ходиш до Бусманци или Стамболийски разликата е 100км. магистрала и билет за автобуса.

_________________
Mazda 6 GH 1.8 LPG BRC sequent 32
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2016, 20:03 
Offline
фанатик
Аватар
2004 Mazda 3

Регистриран на: 02 Дек 2015, 11:02
Мнения: 1267
Местоположение: София
@donpeev, или имаш способности на екстрасенс, или без да искаш позна къде има много добри майстори. :)
Ходя и при двамата, а... и при други според случая, естествено.
Първо, много свестни са като хора, иначе кракът ми не стъпва втори път.
Второ, много са добри в това, което могат да направят.

Слава богу, за толкова години до сега не съм отварял мотор и се надявам така да остане. [-o<
За колегата @dragomid и конкретната му ситуация - в неговия случай 100 км не са фактор.
За цени нямам представа.

_________________
... ex ... Mazda 3, 2.0i (2004) - ex; Mazda 3, 1.6i (2004) - ex; ... Mercedes A200 ...
'Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?' - from 'Terminator'


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2016, 20:16 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 16 Юни 2011, 20:19
Мнения: 100
Местоположение: София
skype: metodikumanovski
bobikzc написа:
Здравейте колеги! Имам проблем с маслояда и искам да сменям гумичките и можеби сегменти. Моля да ми препоръчате сервиз в София които са честни и няма да ми издерът кожата, виждам , че доста хора са минали през този проблем и ако може да кажат къде, колко пари и дали са доволни. Четох теми и ми направи впечатление този Любо - звънях му, но каза, че по двигателя не се занимава...
Благодаря предварително!

Здравей колега!Ще ти препоръчам сервиз,в който работят качествено и на добри цени.Разбират от Мазди.Аз там си подържам колите и съм много доволен."Техникал Експерт"бул. "Никола Петков"100 тел.0885348221/0893341005

_________________
MAZDA 3i 1.6 105HP.2007;
MAZDA 3 MPS 2.3 260HP.2010


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2017, 21:37 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2011, 00:04
Мнения: 56
:D Хайде и аз да се "похваля" с проблема с гумичките и маслото. Споменатите горе майстори ако обитават форума или поне са оставили координати, моля за помощ. Имат потенциален клиент :)

_________________
[b]Bird of prey 323F 1.8[/b]


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2017, 11:27 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2011, 00:04
Мнения: 56
pfuuu написа:
Здравей,

В Слатина срещу Кауфланд има сервизче, в което правят предимно Мазди - аз съм ходил 2-3 пъти и съм доволен.
Ако искаш може да се свържеш с Петър - 0878 680 825 и да разпиташ колко ще струва.

Поздрави!

Нямах много време за да пиша, но сега го правя. Искам да споделя какво се случи след като изпозлвах услугите на сервиза в Слатина в сградата срещу входа на Кауфланд. Вижда се, че е натоварено там, хората явно си работят за имиджа.Оставих си колата там след като описах какво искам да сменят и защо.Обадиха ми се след час и вече знаех какви пари им дължа за частите: нов пистов ремък, ролки, гарнитура, гумички на клапъните и доливане на масло в трансмисията. В уреченият ден ми звъннаха да си я взема и ми казаха с труда колко ще ми е крайната цена. Отидох, обясниха ми какво са направили и реално от къде ми е загубата на масло- според тях е от сегмент на колянов вал. Благодарих им, платих си и си получих ключа и малкия талон (последния им го оставих за могат да поръчат правилните части за колата). Пуснах си музиката в колата и потеглих в час пик към паркинга, да я оставя. По пътя колата тресеше, даже и волана трепереше, но си казах, че може да е от новите неща и частите се "понаместват". Чух и един нов шум в двигателя като ръмжене. Казах си: Я, харесало ти е май и сега показваш и зъбки на другите. Както се казва, идилия за човек взел си колата от сервиза. На следващият ден излизаме с колеги през нощната смяна да се разходим до едно денонощно заведение да хапнем. Този път музика не пуснах и ... Започнах да се чудя и не само аз, защо колата не набира както преди и реално е много по- шумна. Прибрахме се след манджата и вдигнах капака на колата и ... :shock: Гледам казанчето за течността за чистачки е отворено, една от свещите реално стърчи свободно, а горната ролка под ремъка е наранена. Реално като подам газ и на 1500 оборота от нея се чува въпросният нов шум :cry: Може да са добри специалисти там, но моята кола са я претупали на бързо. Ако трябва да ги оценя от 1-10, повече от 5 не мога да им дам.

_________________
[b]Bird of prey 323F 1.8[/b]


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2017, 14:24 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 05 Юни 2014, 07:18
Мнения: 173
Местоположение: София
Там откакто Пепи се махна не смея да стъпя....
Съжалявам за неприятностите колега.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2017, 14:23 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2011, 00:04
Мнения: 56
Сега ми предстои ремонт на стойността на колата. Дано този път всичко е ОК.

_________________
[b]Bird of prey 323F 1.8[/b]


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2017, 20:49 
Offline
любител

Регистриран на: 21 Ное 2017, 20:31
Мнения: 2
Местоположение: София
Здравейте, от скоро имам мазда 3, 1.6 бензин от 2005г. Миналата седмица започна да пресветва лампата на двигателя и при изкачване губя мощност, а от няколко дни тотално светна и не усещам колата да върви добре на ниски обороти. Може ли да ми препоръчате сервиз в София, в който правят мазди и няма да ме мотат?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2017, 08:03 
Offline
модератор
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 06 Апр 2009, 03:14
Мнения: 1047
Местоположение: София / Казанлък
skype: vjs-kz
Едното май е за сметка на другото ... или е добър сервиза и те мотат ... или ти изкарват колата набързо и нещата са "закрепени" :(

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2017, 13:23 
Offline
любител

Регистриран на: 21 Ное 2017, 20:31
Мнения: 2
Местоположение: София
Имате ли впечатления от този сервиз - "Техникал Експерт"бул. "Никола Петков"100, или от елиа ауто? Или пък да препоръчате някой друг?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2017, 20:13 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2013, 15:57
Мнения: 23
Местоположение: София
piratko написа:
pfuuu написа:
Здравей,

В Слатина срещу Кауфланд има сервизче, в което правят предимно Мазди - аз съм ходил 2-3 пъти и съм доволен.
Ако искаш може да се свържеш с Петър - 0878 680 825 и да разпиташ колко ще струва.

Поздрави!

Нямах много време за да пиша, но сега го правя. Искам да споделя какво се случи след като изпозлвах услугите на сервиза в Слатина в сградата срещу входа на Кауфланд. Вижда се, че е натоварено там, хората явно си работят за имиджа.Оставих си колата там след като описах какво искам да сменят и защо.Обадиха ми се след час и вече знаех какви пари им дължа за частите: нов пистов ремък, ролки, гарнитура, гумички на клапъните и доливане на масло в трансмисията. В уреченият ден ми звъннаха да си я взема и ми казаха с труда колко ще ми е крайната цена. Отидох, обясниха ми какво са направили и реално от къде ми е загубата на масло- според тях е от сегмент на колянов вал. Благодарих им, платих си и си получих ключа и малкия талон (последния им го оставих за могат да поръчат правилните части за колата). Пуснах си музиката в колата и потеглих в час пик към паркинга, да я оставя. По пътя колата тресеше, даже и волана трепереше, но си казах, че може да е от новите неща и частите се "понаместват". Чух и един нов шум в двигателя като ръмжене. Казах си: Я, харесало ти е май и сега показваш и зъбки на другите. Както се казва, идилия за човек взел си колата от сервиза. На следващият ден излизаме с колеги през нощната смяна да се разходим до едно денонощно заведение да хапнем. Този път музика не пуснах и ... Започнах да се чудя и не само аз, защо колата не набира както преди и реално е много по- шумна. Прибрахме се след манджата и вдигнах капака на колата и ... :shock: Гледам казанчето за течността за чистачки е отворено, една от свещите реално стърчи свободно, а горната ролка под ремъка е наранена. Реално като подам газ и на 1500 оборота от нея се чува въпросният нов шум :cry: Може да са добри специалисти там, но моята кола са я претупали на бързо. Ако трябва да ги оценя от 1-10, повече от 5 не мога да им дам.


Здравейте,
относно споменатия сервиз искам да добавя, че Пепи вече не е в този сервиз от повече от 1г., и аз не съм стъпвал в този сервиз откакто Пепи се махна от там.
Аз си правя моята Мазда само при Пепи, повече от 4 години. До сега каквото е поправил не съм имал проблеми (коректен и честен).
П.С.
Хваля го защото когато купих Маздата имах големи главоболия, повече от 6м. и след поредица от обикаляне при всякакви "препоръчани" майстори и наливане на маса пари в безсмислени и неводещи до нищо ремонти, само Петър Василев - Пепи ми оправи колата.

_________________
MAZDA 6 - 2.0 - 136 hp - 2005 г.
MAZDA CX-7 - 2.2 - 173 hp - 2012 г.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2017, 08:50 
Offline
модератор
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 06 Апр 2009, 03:14
Мнения: 1047
Местоположение: София / Казанлък
skype: vjs-kz
@Иван74 @moonlightrider от написаното за Пепи смятам че си правите колите при него. Може ли да споделите колко време ви отнема ремонт Х

Бях си оставил колата (мазда 6 2.3) за основен ремонт на двигател, смяна на вариатор верига и т.н. преди 4 месеца. Благополучно успях да си я взема преди два дни. Според вас нормален ли е подобен срок за изпълнение :)

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2017, 14:04 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2011, 00:04
Мнения: 56
Аз не казвам, че въпросният Пепи ми е виновен за това, че вече за месец съм пръснал около 1600 лв. за ремонт на колата. Прочетох коментара на потребителя "pfuuu" и затова се поинтересувах къде е този сервиз и си изпатих. С най- голямо удоволствие бих отишъл до вилата на един прЕятел и под леглото на втория етаж бих взел няколко "шуменски" играчки с пръстенчета от 2-рата световна война (още действащи) и бих ги почерпил тези "пичовИ" за всичката мизерия по колата ми. Даже "отникъде" под левия фар до края на габаритния се оказах с дълбока "драскотина", за която всички вдигаха рамене незнаещо как се е появила на колата. Двигателя е целия мазен в масло отгоре до долу, ако гато я оставих там беше чист. Да продължавам ли? Ако иска, модераторът може да препрати написаното от мен тук, в часта за лоши сервизи и търговци, защото този сервиз поне в мое лице не е коректен. Това, че не съм с 10 годишна кола не означава, че са освободени от всякаква вина за действията си по нея като механици. За това колко мозък има в тях може да съдиш по следния пример. Закарахме с колега зимните гуми там да ги сложат на тръгване, че вече сме в сезона. Разтоварвам ги заедно с капаците на стоманените джанти. Всички виждат това. След като вдигаме колата на уреда, гумаджията сваля алуминиевите и започва да маха гумата от джантата и ме пита къде са зимните?!? показах му ги отново и човека ме гледа с изумление: АМа те са с джанти? Аз: Ами да. Той: Ама аз не съм Нострадамус за да знам това. Аз гледам капаците с празен поглед и после алуминиевите джанти и се питам как според него ще ги сложи на тези черни алуминиеви? Не смея да си представя, че сигурно може и да се пробва да го направи. Отговорих му: Прав си. Вината е моя. Слагай и да бягам, че вече съжалявам за още повече неща тук. Добре, че не ме разбра. Не мислех да споря с такива хора. Сега ако случайно тези дебили са направили нещо правилно по колата ми и скоро не ми се наложи още някой ремонт, ще събирам пари за цялостно боядисване на колата (1000лв.). Както виждаш, щом съм такъв балък да платя 1600 за двигател, мога да продължа да бъда като изкарам още ;) Това явно е мотото на всеки майстор, който види 20 г. F-ка за собственика и.

_________________
[b]Bird of prey 323F 1.8[/b]


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2017, 08:29 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 05 Юни 2014, 07:18
Мнения: 173
Местоположение: София
@VJS, не съм имал възможността да правя толкова дълги ремонти. При него рециклирах махових и смяна съединител. Колата беше готова след 2 дни. Вярно, че беше преди 2 години, оттогава не съм ходил при него поради простата причина, че вече не карам мазда.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2017, 20:03 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9184
piratko направо не мога да повярвам къде си попаднал. :o Толкова пари без резултат си е направо престъпление.Съчувствам ти за това че си срещнал тези цървули нещастни.Реално това си е измама със не малка сума която за съжаление не е отразена документално във вид на фактура.

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2018, 14:25 
Offline
фен
Аватар
2003 Mazda 6

Регистриран на: 09 Юни 2014, 12:55
Мнения: 243
Местоположение: Sliven
Да изкажа и аз мнение за Пепи...

Колата ми беше със заварени и превъртяли биелни лагери (това се оказа в последствие). Та карам си аз колата при въпросния Пепи и той само докато я чу как работи и каза "Колянов вал за смяна имаш". При което без да имам за цел да оспорвам знанията му го питах "Как разбра без да си я отворил?!" и той отговори само "Ще видиш". Оставих му колата и го питах колко време ще отнеме да я направи и той каза "две седмици макс".

Сега тук искам да направя едно много важно уточнение. Никой от нас като шофьори и собственици на коли не сме длъжни да разбираме от всичко и като клиенти на даден сервиз, си мисля, че нашите задължения свършват с това да си платим на време всичките неща и да обясним до колкото може какъв е проблема.

Та след няколко дни чакане Пепи да се обади, накрая му се обадих аз и го питах какво става и кое в какво положение е. Отговорът беше "Имаш заварени и превъртели лагери на 3та и 4та биела, лагери колянов вал за смяна, съединител за смяна, ангренажна верига комплект, свещи, гарнитури и 2 тампона на двигателя. Валът не е крив, следователно ще шлафайме глава, а валът ще полираме само". Питах го дали мога да му дам части от мен, тъй като ползваме форумни отстъпки тук-там. Каза ми, че няма проблем. След неуспех да намеря всички части и предвид, че той ми каза, че при него имало всичко в наличност. Питах го дали ползваме някакви отстъпки при него и той каза "Не! Какви отстъпки?!". Сега... пределно ни е ясно на всички, че всеки сервиз работи с дадени магазини и ползват поне 40% отстъпка, но това не е моя работа. Съгласих се да платя всичко на редовни цени и следващия ми въпрос съответно беше "Колко и кога да ги донеса". Каза ми цената и до няколко часа му ги занесох същия ден. Последва тишина. Колкото и пъти да минех през сервиза, колата ми все беше отвън, а той работеше по други коли, защото изневиделица без предупреждение колегата му заминал в отпуска на море. Въоръжих се с търпение. Един ден ми звънна и ми каза "Търси биели, никъде не мога да намеря". Намерих 2 биели с кански усилия, защото 2.3 бензин трудно се намира на части. Евалла му правя, че се вдигна от сервиза и дойде до Еконта да ги замери и види и съответно одобри дали ще ни свършат работа. Един ден ми звънна и ми каза, че ангренажната верига, която бил намерил била объркана. На кутията пишело Mazda 6 2.3 бензин, а вътре била друга. Казах му, че в случая не виждам това как ме интересува предвид, че той каза, че имал всички части налични. Наложи се да затвори колата със старата ми, разтегната верига, защото вече бяха минали 3 седмици, а моята отпуска (за която си бях платил като поп поне 4 месеца предварително) наближаваше и трябваше да е готова за пътуване. Питах го в такъв случай какво правим като намерим верига. И той ми каза, че щял да ми вземе половин цена, заради "причиненото неудобство" (от 300лв на 150лв за труд).

Сега идва по-интересната част от целия ремонт. Като клиент, който си е платил всичко като поп и при това на мига, пожелах касови бележки на всички закупени от него части както и снимки (ако има такава възможност, ако ли не - да ми се обади да отида да си ги снимам... все пак правя ремонт за над 2200лв). Отговорът беше "Не мога да ти предоставя документ". Разговорът продължи по следния начин:
- Как така не можеш да ми дадеш документ за закупени от мен части на редовни цени?!
- Ами така. Аз ще си ги мина през фирмата. (сиреч освен отстъпката от магазина, която ползва, иска да си прибере и 20% ДДС, което аз съм платил вече)
...При което му казах, че искам фактура за всички части до последната както и за трудът му (който беше на стойност 900лв) и така в крайна сметка си взех фактурата.

Като заключение: Отидох при Пепи, защото колата ми не беше в движение. Оправи я, но като персона не ми хареса несериозността му и "дребния тарикатлък". Инак щях да си я закарам в Костенец при Владо и да ми е мирна главата. Владо поне не лъже със сроковете и е супер пич. Обадих му се да го питам за цена на смяна на ангренажна верига комплект - каза ми 120лв. Разбрахме се за 8:00 сутринта. Отидох в 7:50, в 7:55 Владо пристигна с неговия помощник и почнаха директно по колата докато пият кафе. за 2-3 часа смениха комплект верига, биалетка и втулка на носач.

Отидох в друг сервиз тук в София препоръчан ми от приятел - Методи Кумановски и отидох при Петко (въпросния сервиз ""Техникал Експерт"бул. "Никола Петков"100 тел.0885348221/0893341005"). Изключително съм доволен от познанията му и обясненията. Ако нямам път към Костенец и ми е наложително да направя нещо спешно по колата - само там бих отишъл аз като човек, който е правил ремонт на колата си за над 3000лв.

п.с: Бях отишъл предварително при известния чичо Влади, но чичо Влади само докато ми чуе колата (пак без да я е отварял) ми каза "1600лв ще ти струва труда). Директно си тръгнах, защото карам някаква си Мазда, а не Порше въпреки, че се оказаха доста нещата за смяна в последствие.

_________________
Mazda 323F '98 1.5 88bhp - бивша
Мазда 6 '03 2.3 166bhp - настояща


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2018, 14:48 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
Сервиз Пила-Р, ул. „Манфред Вьорнер“ 9. Мястото е малко забатачено, но двигател RF (дизел, 2.0, 143 коня) го направиха бонбонче!
Търсете Светли, но не говорете със Сашо. Сашо е гуру в материята, но е дразнител и ако не сте му свикнали може да ви ядоса.

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2018, 15:18 
Offline
модератор
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 06 Апр 2009, 03:14
Мнения: 1047
Местоположение: София / Казанлък
skype: vjs-kz
JamesHack написа:
все пак правя ремонт за над 2200лв

При мен ремонта беше 2400 .. като общо взето положението беше сходно. И по същия начин съжелявам, че колата не отиде при Владо в Костенец още в началото :)

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2018, 15:51 
Offline
фанатик
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 03 Ное 2014, 13:09
Мнения: 2160
Местоположение: селянин в София
Ей, толкова време и се не научихте #-o
Хората за ремонти по тези коли са Марин и Влади.
Още повече при такива суми.

_________________
Глупостта не е предимство.
Ако спориш с идиот, вероятността той да прави абсолютно същото е много голяма.

... .. -.-. | - .-. .- -. ... .. - | --. .-.. --- .-. .. .- | -- ..- -. -.. ..
2007 Mazda 6 GY 2.0 with LPG


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2018, 16:38 
Offline
модератор
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 06 Апр 2009, 03:14
Мнения: 1047
Местоположение: София / Казанлък
skype: vjs-kz
Наиграхме се вече ... колите и без това са вечно наши :D

P.S. казвайте майстор за скорости :)

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2018, 22:33 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2013, 19:42
Мнения: 1508
Местоположение: София
Ти подкара ли я вече?
Тъкмо за сняг я взе "четри-по-четри", те ти сняг и лед. ;)

_________________
Mazda6, I gen. restyle, 2260cc petrol, AT FWD, с пролетни джанти.
Човек се учи докато е прост!
Не пийте вода - рибите пикаят в нея!
RedBull дава крила, а гроздовата - 4х4!
Everything before the word 'but' is horseshit! (quote from GoT)
All'alba vincerò!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2018, 09:42 
Offline
модератор
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 06 Апр 2009, 03:14
Мнения: 1047
Местоположение: София / Казанлък
skype: vjs-kz
gadnyara написа:
Ти подкара ли я вече?
Тъкмо за сняг я взе "четри-по-четри", те ти сняг и лед. ;)


Даже вчера и сложиха и газ ... ама продължавам да се боря с някви дребни проблеми :)

П.С. иначе я взех точно когато падна първия голям сняг през декември. Ринах като гламав ... по Ф-ката не се събира толкова сняг :D

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2018, 11:02 
Offline
фен
Аватар
2003 Mazda 6

Регистриран на: 09 Юни 2014, 12:55
Мнения: 243
Местоположение: Sliven
VJS написа:
gadnyara написа:
Ти подкара ли я вече?
Тъкмо за сняг я взе "четри-по-четри", те ти сняг и лед. ;)


Даже вчера и сложиха и газ ... ама продължавам да се боря с някви дребни проблеми :)

П.С. иначе я взех точно когато падна първия голям сняг през декември. Ринах като гламав ... по Ф-ката не се събира толкова сняг :D


те за туй гният и повече май... :D

_________________
Mazda 323F '98 1.5 88bhp - бивша
Мазда 6 '03 2.3 166bhp - настояща


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2018, 18:19 
Offline
любител

Регистриран на: 09 Мар 2015, 00:35
Мнения: 65
Местоположение: София
Колеги, в тази връзка колко ви се струва нормално (като пари) за смяна на ангренажна верига комплект + цената на всички части от комплекта и съответно към кого мога да се обърна ?
Колата е Мазда 3, 1.6 бензин 2007-ма.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб