Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 22 Фев 2018, 04:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2017, 22:03 
фанатик
Аватар
1997 Mazda 323F

Аз ползвам контактния кабел от ключа за радиото..
Вързал съм си радиото на директен + и АСС-то ми снабдява дневните и някои уреди за следене като ламбда,вакуумв колектора и такива простотийки...
Ако се използва за нещо по мощно се иска реле на този кабел и отделно релето да дава ток с по дебелички кабеляци с отделен бушон.. възможно най простия мод..
Имам си и отделни копчета за изключването на дневни, или уреди.. каквото ти е кеф.. 8)

Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  

МнениеПубликувано на: 13 Фев 2018, 21:28 
любител

Здравейте колеги! Аз имам Mazda 6 бензин 2.0/147к.с. -2008г. и имам проблем с фаровете! А именно-вечер когато се стъмни забелязвам че като запаля колата, фаровете светват и автоматично се настройват(вдигат се или се смъкват електрически),но всеки път при стартиране на двигателя се настройват различно-обикновено са много забити -и късите и дългите светлини.По някога са добре настроени-рядко! Някой има ли идея как мога да оправя този проблем,с някакъв датчик ли са свързани фаровете че се настройват всеки път различно? И ако е така къде се намира този датчик?

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 14 Фев 2018, 09:24 
фен
Аватар

Имаш датчик отпред на десния носач и отзад на моста които дават информация за натовареност и наклон, може проблема да е в тях. Ако всичко е наред мисля че с диагностика имаше функция за калибриране на нулевото положение.

Mazda 6 GH 2.2 MZR-CD remaped 200 hp / 460 nm
Изображение

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 14 Фев 2018, 20:00 
любител

Мойта каляска е с би-ксенон, но до сега честно казано не съм забелязвал да се движат вертикално. Като стартирам колата се калибрират само в хоризонтална посока и от Мазда ме убеждаваха, че фаровете на този модел не се движат автоматично по вертикала. Кой прав и кой крив, че се бъркам вече?

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 15 Фев 2018, 20:51 
любител

steich - Благодаря! Ще трябва да потърся къде могат да ми направят диагностика ,и да намерим проблема!

Върнете се в началото
  Профил    

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа