Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 22:23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Май 2016, 10:29 
Offline
фен

Регистриран на: 06 Юли 2014, 16:10
Мнения: 106
Местоположение: Sofia
Да разбирам тогава, че няма да проработи никога повече?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 25 Май 2016, 11:20 
Offline
фанатик
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 05 Мар 2006, 20:47
Мнения: 2146
Местоположение: Varna
Не само че нямаш сензор, но и навярно стъклото ти не е пригодено за сензор....
Т.е. - или влизаш в разход за ново стъкло, сензор и монтаж, или махваш с ръка и действаш ръчно...
Лошото е, че чистачките ти навярно няма да имат режим 'пауза' ...

_________________
ex.Mazda6 бензин 2.0/147к.с. -2008г ; Nissan Qashqai 4x4,2.0/140к.с. - 2008г.; ex. Jeep Grand Cherokee 3.0CRD/2014


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 25 Май 2016, 13:27 
Offline
фен

Регистриран на: 06 Юли 2014, 16:10
Мнения: 106
Местоположение: Sofia
Да, да... то там е дразнещото, че липсва паузата, или ще чисти, или не... Но ми е много интересно защо ми трябва ново стъкло и какво място е необходимо на стъклото?!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 25 Май 2016, 15:19 
Offline
фанатик
Аватар
2004 Mazda 3

Регистриран на: 02 Дек 2015, 11:02
Мнения: 1267
Местоположение: София
Площта с черни точки зад огледалото е чувствително по-голяма при наличие на датчици.
https://www.google.bg/search?q=mazda+3+front+windshield&biw=1280&bih=874&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiGvO3ej_XMAhUJUhQKHeyFBD0Q_AUIBigB#tbm=isch&q=MAZDA+3+REAR++Without+RAIN+SENSOR&imgrc=8TE_1qx0EHpz6M%3A

Опитай рекламация в сервиза, ако са голяма фирма и са свестни, може и да преглътнат загубата.

_________________
... ex ... Mazda 3, 2.0i (2004) - ex; Mazda 3, 1.6i (2004) - ex; ... Mercedes A200 ...
'Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?' - from 'Terminator'


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 25 Май 2016, 22:56 
Offline
фанатик
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 05 Мар 2006, 20:47
Мнения: 2146
Местоположение: Varna
WildBoarII написа:
Да, да... то там е дразнещото, че липсва паузата, или ще чисти, или не... Но ми е много интересно защо ми трябва ново стъкло и какво място е необходимо на стъклото?!

Колега, навярно трябва да осмислиш как работи датчика за чистачките..
http://www.gcoastautoglass.com/windshie ... in-sensor/
Има зона на стъклото, която е идеално чиста, покрита с гел, върху който е лепнат датчика... Не трябва да има никакви препятствия между датчика и стъклото (гела е с опеределена прозрачност и коефициент на пречупване на светлината)...
Затова и има определена зона на челното стъкло, пригодена за този датчик....
И затова има два типа стъкла - С и БЕЗ място за датчика....
Дали може на стъкло без място за датчика да сложиш такъв - ами навярно да, ако полираш стъклото в зоната, намериш гел и датчик и монтираш всичко правилно....
Ако не можеш да го направиш самостоятелно - търсиш стъкло с такава подготовка...
Дали ти трябва ново стъкло - сам прецени.....

_________________
ex.Mazda6 бензин 2.0/147к.с. -2008г ; Nissan Qashqai 4x4,2.0/140к.с. - 2008г.; ex. Jeep Grand Cherokee 3.0CRD/2014


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 30 Май 2016, 13:58 
Offline
фен

Регистриран на: 06 Юли 2014, 16:10
Мнения: 106
Местоположение: Sofia
Момчета, много благодаря за разясненията, защото наистина не съм запознат. Има бая "точки" на стъклото покрай огледалото, но за гел нямам идея вече... А пък и тия точки дали са такива каквито трябва, нямам идея. Ще го мисля някой ден като съм по-свободен.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 30 Май 2016, 18:26 
Offline
фанатик
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 05 Мар 2006, 20:47
Мнения: 2146
Местоположение: Varna
Дали е оптически прозрачен гел или нещо друго - това няма голямо значение... Важното е да имаш специално 'прозорче' между 'точките', където да се залепи датчика...
Черните точки обикновено са само визуален ефект вместо тонировка на стъклото (за да не ти блести слънцето около огледалото, където нямаш сенник)...

_________________
ex.Mazda6 бензин 2.0/147к.с. -2008г ; Nissan Qashqai 4x4,2.0/140к.с. - 2008г.; ex. Jeep Grand Cherokee 3.0CRD/2014


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2017, 09:15 
Offline
любител
Аватар
2009 Mazda 6

Регистриран на: 17 Апр 2017, 18:25
Мнения: 96
Местоположение: Пловдив
Здравейте, използвам темата за фаровете на Мазда 6.
Имам колата от скоро и все още разучавам кое как действа.
Колата е 2009г. и спрямо брошурата за нива на оборудване би трябвало да е Top Edition, като има допълнително MVR и преден и заден парктроник.
Спрямо брошурата за нивата на оборудване всички нива имат автоматично включване на фаровете при стартиране на двигателя. Само не знам има ли някакъв фейслифт модела и брошурата за кой се отнася. Иначе името на файла на брошурата е "Brochure Mazda 6 (GH) MY2008 web", свалян тук от форума.

Въпроса ми е относно фаровете.
Моите не се включват при стартиране на двигателя.
Имам OFF, Auto, габарити и къси.
На Auto през деня не светят и се включват вечер.
Също и не ми свети лампата на таблото за включени къси светлини, когато ги включа.
Възможно ли е предишния собственик да е изключил това автоматично светване на фаровете?
И също, какви възможности има за да имам някакви фарове през деня: да си включвам ръчно късите или да си монтирам допълнителни дневни светлини, или друго?

_________________
Mazda CX-5, 2.2D, 150к.с., 2018г.
Ex: Mazda 6 GH - 2009г., 2.0/147к.с.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2017, 11:58 
Offline
любител
2006 Mazda 6

Регистриран на: 27 Сеп 2016, 14:35
Мнения: 35
Местоположение: София
Колега аз съм с М6 от 2006 и при мен на режим Auto включва фаровете само като е тъмно и се налагаше през деня да се включват ръчно - както е при теб. Аз си реших проблема с дневните светлини, като ми сложиха DRL модул вързан за фаровете за мъгла (При мен са в основния фар), но може да се върже и към късите. Пускат ми се на около 30% (има опции от 10 до 70 % по спомен) след запалване на двигателя ( над 13,2V или 13,4V) и при включвани на габирити или къси изгасват (както и при включване на фаровете от Auto режима). Инфо като цени от 50 до ... на много се нагледах но при мен модул с монтаж ми излезнаха около 50 лв. по спомен преди около 7-8 месеца и до момента никакви проблеми.

По въпроса ти дали имаш вградена опция - това май може да се провери с професионален софтуер - един приятел с БМВ има опция софтуерно да активира и спира доста неща но при теб не знам.

Marky написа:
Здравейте, използвам темата за фаровете на Мазда 6.
Имам колата от скоро и все още разучавам кое как действа.
Колата е 2009г. и спрямо брошурата за нива на оборудване би трябвало да е Top Edition, като има допълнително MVR и преден и заден парктроник.
Спрямо брошурата за нивата на оборудване всички нива имат автоматично включване на фаровете при стартиране на двигателя. Само не знам има ли някакъв фейслифт модела и брошурата за кой се отнася. Иначе името на файла на брошурата е "Brochure Mazda 6 (GH) MY2008 web", свалян тук от форума.

Въпроса ми е относно фаровете.
Моите не се включват при стартиране на двигателя.
Имам OFF, Auto, габарити и къси.
На Auto през деня не светят и се включват вечер.
Също и не ми свети лампата на таблото за включени къси светлини, когато ги включа.
Възможно ли е предишния собственик да е изключил това автоматично светване на фаровете?
И също, какви възможности има за да имам някакви фарове през деня: да си включвам ръчно късите или да си монтирам допълнителни дневни светлини, или друго?


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2017, 14:12 
Offline
любител
Аватар
2009 Mazda 6

Регистриран на: 17 Апр 2017, 18:25
Мнения: 96
Местоположение: Пловдив
Цитат:
Здравейте, използвам темата за фаровете на Мазда 6.
Имам колата от скоро и все още разучавам кое как действа.
Колата е 2009г. и спрямо брошурата за нива на оборудване би трябвало да е Top Edition, като има допълнително MVR и преден и заден парктроник.
Спрямо брошурата за нивата на оборудване всички нива имат автоматично включване на фаровете при стартиране на двигателя. Само не знам има ли някакъв фейслифт модела и брошурата за кой се отнася. Иначе името на файла на брошурата е "Brochure Mazda 6 (GH) MY2008 web", свалян тук от форума.

Въпроса ми е относно фаровете.
Моите не се включват при стартиране на двигателя.
Имам OFF, Auto, габарити и къси.
На Auto през деня не светят и се включват вечер.
Също и не ми свети лампата на таблото за включени къси светлини, когато ги включа.
Възможно ли е предишния собственик да е изключил това автоматично светване на фаровете?
И също, какви възможности има за да имам някакви фарове през деня: да си включвам ръчно късите или да си монтирам допълнителни дневни светлини, или друго?


В продължение на предишното ми мнение, прегледах дневни светлини в сайта на autopro.bg, защото е близо до вкъщи.
Цените започват от 84лв, а сигурно за монтажа ще искат още толкова. И това са най-евтините.
Колегите от Пловдив нека споделят ако са монтирали някъде дневни светлини и колко им е излезнало това удоволствие.
Или ако тази опция е изключена софтуерно, по-евтино може да ми излезне ако отида в СМ и да я включат отново.

_________________
Mazda CX-5, 2.2D, 150к.с., 2018г.
Ex: Mazda 6 GH - 2009г., 2.0/147к.с.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2017, 18:15 
Offline
фанатик
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 05 Мар 2006, 20:47
Мнения: 2146
Местоположение: Varna
Колега, вероятно автомобилът Ви не е бил закупуван в България...
За съжаление автоматичното светване на фаровете (като дневни светлини) не става лесно, а чрез подмяна на цял електронен блок.
За България автомобилите идваха с автоматично светване на фаровете - въртиш ключа - фаровете светват...
А при Ауто разликата бе само че се променя вътрешното осветление (и нямам спомен дали светваха задните габарити само като станеше тъмно, или светеха постоянно заедно с фаровете).

_________________
ex.Mazda6 бензин 2.0/147к.с. -2008г ; Nissan Qashqai 4x4,2.0/140к.с. - 2008г.; ex. Jeep Grand Cherokee 3.0CRD/2014


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2017, 19:21 
Offline
фанатик
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 03 Ное 2014, 13:09
Мнения: 2160
Местоположение: селянин в София
slowtraveler си спомня правилно. Евтиното(колхозно) решение е в мнението на автора на темата, хартията работи безплатно :wink:
По-правилното решение, но и по-скъпо, е модул за дневни светлини свързан по възможност на % от светенето на дългите.
За София цената с монтаж е ориентировъчно 50-60лв.

_________________
Глупостта не е предимство.
Ако спориш с идиот, вероятността той да прави абсолютно същото е много голяма.

... .. -.-. | - .-. .- -. ... .. - | --. .-.. --- .-. .. .- | -- ..- -. -.. ..
2007 Mazda 6 GY 2.0 with LPG


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2017, 19:45 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2014, 20:35
Мнения: 1828
Местоположение: Густо Майна Филибето
Ето колега:
viewtopic.php?f=40&t=41346&hilit=eagle+eye
П.С. Не разбрах само дали си с биксенон или си сотделни къси и дълги. Ако си с отделни най-лесно е да си купиш едно реле за 20лв. и при паленето да ти се пускат дългите на 20%.

_________________
Mazda 6 GH 1.8 LPG BRC sequent 32
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 17 Май 2017, 09:41 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 17 Юни 2016, 14:56
Мнения: 60
Местоположение: Благоевград
Аз също търся решение, но съм с биксенон и явно варианта за процент от дългите отпада...
Та ако някой е слагал на GH някъде в сервиз / магазин читави дневни светлини (вътре във фара, а не лед лентички по бронята), нека сподели!

_________________
Mazda 6, 2.2 MZR-CD, 185hp


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 17 Май 2017, 09:48 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 20 Апр 2010, 22:41
Мнения: 482
Местоположение: Sofia
skype: dpffapremove
Аз си поръчах такива, но още не съм ги монтирал.

http://www.ebay.com/itm/251873675931?_t ... EBIDX%3AIT

Много добре ще паснат в решетката на халогена, но за да стане както искам трябва да сваля бронята ... затова и отлагам монтажа за момента.

п.п. ... който чете бързо ... пропуска . Сега виждам че искаш във фара а не диодна лента. Един вариант въпреки че е пак диодна лента, но поне може да се монтира и без отваряне на фара мисля.

http://www.ebay.com/itm/272239954864?_t ... EBIDX%3AIT

Ако не, има обява във форума за рециклиране на фарове, като може по време на рециклирането да ти монтира и дневни светлини във фара ... така ще имаш максимален ефект.

_________________
www.fapremove.com
Програмиране на TPMS сензори.
Качествен чип тунинг. Премахване на FAP / DPF OFF, Adblue / SCR OFF, EGR / AGR OFF, Flaps OFF, O2 / Lambda OFF, DTC OFF и др. - 5 години гаранция на софтуера.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 17 Май 2017, 10:37 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 17 Юни 2016, 14:56
Мнения: 60
Местоположение: Благоевград
Благодаря колега, мисля че нямам нужда от рециклиране на фаровете все още, но ще ги поразпитам дали могат да сложат някакъв вид "ангелски очи" или нещо подобно!

_________________
Mazda 6, 2.2 MZR-CD, 185hp


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 17 Май 2017, 12:27 
Offline
любител
Аватар
2009 Mazda 6

Регистриран на: 17 Апр 2017, 18:25
Мнения: 96
Местоположение: Пловдив
Аз нямам ксенон и май ще се насоча към модул за включване на фаровете.
Този модул кои фарове включва - късите или може да включи процент от дългите?
Нещо такова ли трябва да бъде: https://autopro.bg/avtomobilno-osvetlen ... hni-farove
Иначе, външните drl светлини не са лоши, но си личи че не са заводски и едни хубави на филипс са 200лв.
Най-много ми се иска да са в самия фар. В тази тема някои колеги са го направили, но аз не мисля че ще мога.
https://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?f=40&t=41865

_________________
Mazda CX-5, 2.2D, 150к.с., 2018г.
Ex: Mazda 6 GH - 2009г., 2.0/147к.с.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 20 Май 2017, 21:04 
Offline
любител

Регистриран на: 27 Фев 2017, 13:04
Мнения: 68
Местоположение: София
Да попитам, някой до сега слагал ли е LED крушки на мястото на би-ксеноновите такива? Виждам че в нета има крушки с подходящата големина и цокъл (D2S), но все пак ми е интересно дали някой е експериментирал. Не можах да намеря видео или тема, в която да е показано това. В момента на пазара по-добра алтернатива от LED крушките май няма - светят по-ярко и на по-далеч от ксенона, по-здрави и дълготрайни са, че дори и по-евтини.

_________________
Mazda 6, 2.2, 180к.с.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Май 2017, 00:43 
Offline
фанатик
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 05 Мар 2006, 20:47
Мнения: 2146
Местоположение: Varna
Честно казано ксенона ме устройваше идеално - 5г без смяна на крушка или деградация на осветяването...
Та за какво ми е да експериментирам (само китайският LED е по-евтин от ксенона)?

_________________
ex.Mazda6 бензин 2.0/147к.с. -2008г ; Nissan Qashqai 4x4,2.0/140к.с. - 2008г.; ex. Jeep Grand Cherokee 3.0CRD/2014


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Май 2017, 13:22 
Offline
любител

Регистриран на: 27 Фев 2017, 13:04
Мнения: 68
Местоположение: София
Специално за D2S крушките, не намерих произведени от някой от големите в бранша като Philips, Osram и т.н. Китайки са си, но то от доста време почти всичко се произвежда там, така че не знам колко трябва да е критерии това.

_________________
Mazda 6, 2.2, 180к.с.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 22 Май 2017, 12:23 
Offline
любител
Аватар
2009 Mazda 6

Регистриран на: 17 Апр 2017, 18:25
Мнения: 96
Местоположение: Пловдив
Намерих едни дневни светлини специално за Мазда 6 GH в ebay:

Изображение

трябва бронята да е точно от този вид:
Изображение

Изглежда, че стоят много добре, все едно са фабрични
Някой дали е попадал на този модел тук в България.

Ето линка на обявата:
http://www.ebay.co.uk/itm/LED-Daytime-R ... 1744964176

_________________
Mazda CX-5, 2.2D, 150к.с., 2018г.
Ex: Mazda 6 GH - 2009г., 2.0/147к.с.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 25 Май 2017, 19:53 
Offline
любител
Аватар
2012 Mazda 6

Регистриран на: 18 Яну 2017, 21:52
Мнения: 45
Местоположение: Плевен
Zaryan написа:
Благодаря колега, мисля че нямам нужда от рециклиране на фаровете все още, но ще ги поразпитам дали могат да сложат някакъв вид "ангелски очи" или нещо подобно!



И аз съм с биксенон и си поръчах от китайците ето това:
http://www.youtube.com/watch?v=k6mklVqChxg

Сори за качеството но с телефона така се вижда :) Елементарно е и не изисква кой знае какви познания!
Монтират се на мястото на мигачите и изпълняват и тяхната функция, изглежда оригинално и денем се вижда доста добре, дори видях колеги в Плевен да се заглеждат, явно се чудят какви са тия дневни LED светлини :)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 25 Май 2017, 22:32 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2014, 20:35
Мнения: 1828
Местоположение: Густо Майна Филибето
Колега, дай линк към китайците да разгледам :D

_________________
Mazda 6 GH 1.8 LPG BRC sequent 32
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 26 Май 2017, 09:29 
Offline
любител
Аватар
2012 Mazda 6

Регистриран на: 18 Яну 2017, 21:52
Мнения: 45
Местоположение: Плевен
https://www.aliexpress.com/item/New-Fas ... trace_key=

Единствената поръчка е моята, но от другите видове хората имат много поръчки.

За сега съм ги захранил от полуконтакт който намерих в кутията с предпазители на двигателния отсек, като използвах основа за мини бушон която дублира гнездото:
https://ru.aliexpress.com/item/5Pcs-Min ... 6b4a94b098

Не ми остава време да го измисля по подходящо и вариант с гасене на дневните светлини, когато се пуснат фаровете но идеята я имам на лице, и е лесно осъществима! :)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 26 Май 2017, 15:40 
Offline
любител
Аватар
2009 Mazda 6

Регистриран на: 05 Ное 2013, 22:36
Мнения: 91
Местоположение: София
JIeBaK написа:
Не ми остава време да го измисля по подходящо и вариант с гасене на дневните светлини, когато се пуснат фаровете но идеята я имам на лице, и е лесно осъществима! :)



В тази тема сме дискутирали въпросните светлини: viewtopic.php?f=40&t=41865

Гасенето става лесно с нормално затворено реле, управлявано от захранването на габарита. Поне при мен е така.

_________________
Mazda 6, 2.2 MRZ-CD


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 26 Май 2017, 15:54 
Offline
любител
Аватар
2012 Mazda 6

Регистриран на: 18 Яну 2017, 21:52
Мнения: 45
Местоположение: Плевен
Да знам , че така става, точно това ми се върти в главата. НО! Аз искам и да ги направя да се палят, след като автомобила е запалил ;)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 26 Май 2017, 16:09 
Offline
любител
Аватар
2009 Mazda 6

Регистриран на: 05 Ное 2013, 22:36
Мнения: 91
Местоположение: София
Според мен това е излишно, защото консумацията е нищожна. При мен светят на контакт и нямам проблем повече от година вече.

_________________
Mazda 6, 2.2 MRZ-CD


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 26 Май 2017, 16:51 
Offline
любител
Аватар
2012 Mazda 6

Регистриран на: 18 Яну 2017, 21:52
Мнения: 45
Местоположение: Плевен
Не е заради консумацията, а защото понякога прекарвам доста време на полу-контакт, и не ми се иска да хабя светодиодите излишно, макар че китаеца предлага само единични терминали за подмяна ако нещо изгори, и цената мисля беше около 5$.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2017, 10:42 
Offline
любител

Регистриран на: 10 Юли 2011, 15:40
Мнения: 82
Местоположение: Варна
skype: dami-butterfly
Преди малко направих експеримента който е описал и заснел колегата gkrystev. На първо време мога да кажа че работи, но светлините се включват още при подаване на контакт, което е минус за мен. Иначе всичко от описаното съвпада с реалното и работи за М5
Благодаря

_________________
Mazda 5 L8


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2017, 21:54 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2014, 20:35
Мнения: 1828
Местоположение: Густо Майна Филибето
Ами включете си захранващия кабел от някой бушон на консуматор, който се пуска след паленето. Аз примерно съм вързал релето към бушона на инжекциона и имам кабелче към късите. Като запаля колата светват дневните, а като пусна късите, дневните изгасват. :mazda-logo:

_________________
Mazda 6 GH 1.8 LPG BRC sequent 32
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб