Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 11:09

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2014, 15:18 
Offline
любител

Регистриран на: 16 Сеп 2013, 17:08
Мнения: 25
Местоположение: Варна
Не, че съм специалист, но защо не пробваш ако е възможно с по гъсто масло, пък дори и с минерално. Чувал съм за спасени от ремонт двигатели с такава смяна, или поне доливането става в рамките на поносимото - литър, литър и половина на 10 к км.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2014, 15:26 
Offline
любител

Регистриран на: 19 Яну 2013, 18:21
Мнения: 43
Местоположение: София
Колега, не прибързвай. Откакто я постегнах не мога да се оплача, освен от разхода на газ(Романо Антонио също ОБД 2)
около 11извън града, в града не искам да я засичам:).
И аз като теб предпочитах другите варианти, разбира се 2.о беше фаворита, но на пазара нямаше ставащи или изобщо нямаше по едно време. Така че намирай читав майстор и действай, като я стегнеш си мисля че няма да съжаляваш, неприятното е че това "стягане" явно е неизбежно за 2.3 мотора.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2014, 16:07 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2008, 18:12
Мнения: 4819
Местоположение: АБСУРДИСТАН
skype: тел № 0889410450
valio323 написа:
Би трябвало като я настъпваш да пуши бая яко..
Тя при този разход на масло си пуши и без да я настъпваш .. :)

Варна323 написа:
Не, че съм специалист, но защо не пробваш ако е възможно с по гъсто масло, пък дори и с минерално. Чувал съм за спасени от ремонт двигатели с такава смяна, или поне доливането става в рамките на поносимото - литър, литър и половина на 10 к км.

Хубаво си чувал, ама виждал ли си го на живо ? .. :) Кола дето си хапва по толкова масло и диференциално да и сипеш, и него го яде .. :wink:

_________________
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2014, 16:27 
Offline
фен
Аватар
2005 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 12 Юли 2012, 22:20
Мнения: 281
Местоположение: София/Добрич
skype: atriptoreality
@Варна323 , може и да има положителна промяна , но е факт, че с колата има проблем . А това на мен не ми дава мира ... не мога така :)

@IvoZ , надявам се като я стегна да нямам ядове повече с нея ... или поне не толкова скъпи :) При мен разхода на газ извънградско засечено пълно-пълно е точно 10.1 ( магистрали 130 на автопилот , иначе 90-130 по второстепенните пътища). Градско, особено зимата , според мен е мн трудно да я засечеш колко ти харчи реално, защото караш повечко на бензин, докато прехвърли на газ... или трябва да я чакаш всеки път да загрее на място и така да тръгваш.

_________________
Mazda 6, 2.3 Petrol , 166 hp
Landi Renzo OBD II


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2014, 16:30 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2013, 19:42
Мнения: 1508
Местоположение: София
При неизбежно отваряне на мотора, не се сещам причина, поради която да не пробвате накисване с керосин в стил DIY. Поне със сигурност ще знаете, че не е наред с маслообирането, ако изтича газта.
Няма ли шанс да намерите един приличен теч някъде, семеринга някоя!? Не сте категоричен, че пуши изотзадзе, може да си тече отдолу и да капе далеч от двигателя.

А от ремонт няма какво да се плашите - Искаш мляко-храниш крава. Колата си е глезотия.

_________________
Mazda6, I gen. restyle, 2260cc petrol, AT FWD, с пролетни джанти.
Човек се учи докато е прост!
Не пийте вода - рибите пикаят в нея!
RedBull дава крила, а гроздовата - 4х4!
Everything before the word 'but' is horseshit! (quote from GoT)
All'alba vincerò!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2014, 18:11 
Offline
любител

Регистриран на: 03 Ное 2010, 14:40
Мнения: 52
Изчетох цялата тема и се убеждавам, че в този сервиз "Елиа" се ебават с хората. Защо мисля така ?

Ето и моят скромен опит с тях:
Преди 3 години закарах мазда 6 за преглед при тях (30лв). Включиха я на тестер, огледаха окачване .... Стефан каза "В момента изглежда добре, но никой не може да даде гаранция за по-нататък.". Купих колата и до момента за 3 години съм изминал около 70000км.
Преди 3 месеца взе да трака двигателя. Закарах я отново там. След 2 дни ми се обажда Стефан и провеждаме следния разговор:
- На тази мазда двигателят е отварян, има следи от силикон по картера. Трябва да се отвори и да се види какво има за смяна.
- Ок, ориентировъчно колко ще ми струва този ремонт?
- Ремонта ще е скъп - около 3500-4000лв, шлайф, глава, колянов вал ако се наложи, маслената помпа може да е повредена.
Почваме от 1500 само за отваряне и затваряне и може да стигне до 4000 ако искаш да стане както трябва. Ако искаш само да я закрепиш за продажба - около 2500.
- Ок, ще се обадя да кажа какво ще правим.
Отидох и си я взех. Естествено платих си 50лв за диагностика. Диагноза - отварян двигател, трака. Това можеше да ми го каже и дъщерята, която е на 7 годинки. =D> Интересно защо не ми казаха, че е отварян двигателя, когато ходих при тях преди да я купя. Кората на двигателя мисля че остана там, защото липсва, а и колата я изкараха набързо сутринта. Както и да е грешката си е моя, че не я огледах.

Закарах я при един майстор, на който имам доверие. Въпреки, че не беше правил 6ца, той се нави да я ремонтира. Отвори я и се оказа превъртял биелен лагер.
Колко ми струваше цялото удоволствие:
ремонт - 500лв
биела 2ра ръка - 120лв
шлайф глава - 30лв
шлайф колянов вал - 80лв
лагери основни, аксиални, биелни, гарнитура глава, силикон, гарнитури-колекторни тръби около 500лв
масло castrol 5W40 2 туби - 160лв
маслен филтър 2бр - 30лв

Аз не бих се доверил на този сервиз. Не мога да приема този начин на определяне на цени за ремонт. Къде са 1500лв, къде са 4000лв? Какво означава "да се ремонтира както трябва"? Как да повярвам, че няма да сменят здрави части (маслената помпа е 1500лв)? :?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2014, 20:27 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9184
Тези от Елия са на моменти...един път си вършат работата на сносни цени друг път се оливат от расъждения и цени....Понеже са ми комшии та рядко виждам Мазди там.

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2014, 17:16 
Offline
любител

Регистриран на: 14 Май 2011, 18:34
Мнения: 38
По напред в темата беше писано за правилното отчитането на маслото в двигателя. При мен когато колата е престояла 1 ден и извадя щеката примерно показва на мин. След като е поставя втори път и отново видя, вече показва над макс. Не знам кое е вярно. Мисля че след като един път щеката е извадена вече се омаслява канала и не отчита вярно, защото колкото пъти вече да меря показва над макс.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2014, 17:46 
Offline
фен

Регистриран на: 14 Ное 2013, 00:06
Мнения: 248
Местоположение: София
Ами при някои коли нивото на маслото се вдига с времето... по-нагоре на щеката трябва да имаш един Х, ако стигне до там - значи сменяш маслото без значение преди колко км си го сменял.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2014, 01:44 
Offline
любител
Аватар
2006 Mazda 6

Регистриран на: 22 Сеп 2013, 12:45
Мнения: 79
Местоположение: Sofia
mashina_ написа:
Така.... днес ходих да взема колата и отново говорих с майсторите. След като поговирихме малко с човека, цената, за която говорихме се оказа че е грубо около 2000-2500 лв. Каза ми, че може да се направи частичен ремонт на цена от да кажем 1300-1500 лв. ( т.е. може би да не се смени всичко каквото те смятат за необходимо за качествен ремонт ) , но тогава каза че ефектът от ремонта ще е временен ... примерно 20 - 30 000 км. и пак ще има старата песен на нов глас. Съжалявам, но не запомних всичко , което ми каза , защото честно казано не разбирам ... Трябвало да се сменят сегментите с всичките им там прилежащи неща, биелни лагери , шлайфане мисля на леглата на клапаните.
Спомена ми и на няколко пъти за ангренажната верига ... че може да се наложи и тя да се сменя ....има ли връзка с въпросните сегменти ?

Маслото винаго съм го мерил на равно място и по начина ( вадя , чистя щеката , пъхам , вадя и така гледам). На бензиностанцията в Търново изчаках поне 20 мин преди да премеря нивото на маслото.

@bjrov , колата е поддържана в Стар моторс най - вероятно, докато е била в гаранция. След това не е. Т.е. от 3 години не се води там за обслужване най - вероятно заради цените на обслужване. Така че ме съмнява да имат наблюдения в/у колата. Най - вероятно разходът наистина не е станал изведнъж толкова голям. Моят познат не е забеляал нищо , просто защото не го интересува . Той просто кара и ходи на обслужване, когато трябва ... пък от там нататъка какво се случва ....божа работа. Чудя се дали има има смисъл да я оставям и в Стар Моторс и да дам още едни пари за преглед , ако ще ми кажат същото. В Елиа Ауто според мен си разбират от работата , просто може би цените им са високички. Така или иначе ми е пълна каша в главата в момента и малко по малко се опитвам да зацепя какво трябва да се случи с колата.

Така като гледам , евентуалния ремонт няма да се прави при досегашните майстори заради цената. Можете ли да ме насочите към друг сервиз в София, където могат да ми помогнат и евентуално направят въпросния ремонт за смяна на сегментите. Частите ще видя от къде ще ги мисля.

Благодаря на всички за помощта.


Според мен, тези 20 минути да се оттече маслото са крайно недостатъчни. Мерил ли си го след като автомобила е престоял примерно 1 вечер... просто преди да я запалиш за първи път през деня, да го видиш? И аз веднъж така се стреснах за малко, но се оказа, че нямам никакъв проблем - изкарах колата от гаража да правя нещо по нея и да я почистя отвътре.. след около 40-50 минути, преди да я прибера реших да видя как е маслото - ами беше на минимума (а преди това беше почти на максимума. Стреснах се в началото, но на другия ден, преди да тръгна за работа пак го проверих и нивото му си беше отново почти на максимума. Така че, пробвай, да не се окаже, че нищо и няма на колата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2014, 09:51 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2008, 18:12
Мнения: 4819
Местоположение: АБСУРДИСТАН
skype: тел № 0889410450
chalgoman написа:

Според мен, тези 20 минути да се оттече маслото са крайно недостатъчни. Мерил ли си го след като автомобила е престоял примерно 1 вечер... просто преди да я запалиш за първи път през деня, да го видиш? И аз веднъж така се стреснах за малко, но се оказа, че нямам никакъв проблем - изкарах колата от гаража да правя нещо по нея и да я почистя отвътре.. след около 40-50 минути, преди да я прибера реших да видя как е маслото - ами беше на минимума (а преди това беше почти на максимума. Стреснах се в началото, но на другия ден, преди да тръгна за работа пак го проверих и нивото му си беше отново почти на максимума. Така че, пробвай, да не се окаже, че нищо и няма на колата.
А според мен си започнал да четеш темата от средата .. :)
Виж какво пише колегата в първият си пост
mashina_ написа:
Точно преди празниците реших да си проверя маслото ( сменяно преди 700 км ) и видях че нивото е на минимума на щеката. Изненадах се доста ... но викам айде при смяната може нещо да е станало. Тъй като ме чакаше път нямаше как да я водя по сервизи , допълних си масло и тръгнах на път. Минах 500 км ( София - Добрич ) и като пристигнах си проверявам маслото и какво да видя : по щеката изобщо нямаше масло .... направо ми се дорева. В Добрич нямаше как да я водя по серивизи... долях си масло около половин литър , че и повече и тръгнах към София. На Търново , след около 300 км , реших да проверя маслото .. пак на минимум ... пак доливам и като пристигнах в София , проверявам ... пак на минимум :( за 1500 км съм долял сигурно 1,5 литра масло )


и кажи къде са според теб тези литър и половина масло и колко време ще трябва да чака преди да замери, та да ги отчете на щеката ..

_________________
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2014, 21:08 
Offline
любител
Аватар
2006 Mazda 6

Регистриран на: 22 Сеп 2013, 12:45
Мнения: 79
Местоположение: Sofia
Прочетох го това, но никъде не става ясно колко време е чакал преди да провери... примерно, пише, че като е пристигнал в Добрич го е проверил, ама чакал ли е някакво време и колко е чакал преди това - не пише. След това в Търново казва, че е чакал 20 минути. За това казвам, за всеки случай, да я остави една вечер колата и на другата сутрин да си го провери. Не казвам, че проблема е от там, но пък би било много тъпо ако е от това, а той да си долива масло без да има нужда...
Другото съмнително е, че не пуши автомобила, а и нямал течове. Къде отива тогава това масло? Както и да е, нищо не му пречи на колегата да го премери след 1 вечер в покой, дори и да е много малка вероятността нищо да му няма :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2014, 21:13 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9184
Понеже съм в отпуск 1 седмица а и човека е от София може да ми се обади да разгадаем тази мистерия със пушенето ....ще я опънем като хората и ще видим къде излиза или не маслото.... :super:

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2014, 10:10 
Offline
фен
Аватар
2005 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 12 Юли 2012, 22:20
Мнения: 281
Местоположение: София/Добрич
skype: atriptoreality
Колеги , с изключение на проверката на маслото в Търново , колата винаги е престоявала по 1 нощ , преди да проверя маслото, така че проблема на дали е от там :) Сега като се махна мъглата пробвах колата до 4-5 хиляди оборота и отзад не се вижда никакъв пушек. Като я запаля сутрин не мирише на масло и не пуши също ( всяка сутрина си паля колата и излизам да стържа лед от стъклата и не съм забелязал нищо).
@ valio323 мерси за предложението , колега , но за момента намерих човек , който има нещо предвид и след като го направи , ще споделя какво е развитието на проблема ми :) В момента съм на изчакване малко. Ще пиша към края на седмицата.

Благодаря отново на всички за помощта.

_________________
Mazda 6, 2.3 Petrol , 166 hp
Landi Renzo OBD II


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 26 Май 2015, 18:49 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2014, 22:11
Мнения: 46
Местоположение: Пловдив
skype: ares757 Антон Попов
колега,какво стана с разхода? някакво развитие ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 27 Май 2015, 05:19 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 22 Фев 2014, 18:43
Мнения: 239
Местоположение: Добрич
:D Колега темата е била активна последно преди година и половина... ;)
Развитието както знаеят почти всички е само едно и то е маслени сегменти + биелни лагери и едни гумички на клапаните (те са профилактично само- така и така се отваря мотора) ~= от 600лв до 800лв според зависи от марката на частите или колко може да те изцеди майстора :evil:

_________________
Мненията са като задниците,дори и да не ни кефят ,всеки си има!!!

Mazda 6 2.0 2004y with LPG-EX
NOW Saab 9-3 2.8 V6 turbo 250h.p 2006y +LPG


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2017, 18:08 
Offline
любител

Регистриран на: 08 Мар 2017, 17:21
Мнения: 2
Местоположение: софия
Добре колеги,ми ако се премахнат тия балансиращи валове какво ще стане?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 18 Яну 2018, 17:21 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2017, 15:24
Мнения: 35
Местоположение: София
Колеги, препоръчайте сервиз/майстор в София за обстойния ремонт, свързан с маслените сегменти на Мазда 6 2.3. ;)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 18 Яну 2018, 17:50 
Offline
модератор
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 06 Апр 2009, 03:14
Мнения: 1047
Местоположение: София / Казанлък
skype: vjs-kz
Никаква София ... отивай при Владо в Костенец или при Марин в Стамболийски.

Ще ти направят ремонта по-добре и за по-адекватна сума.

П.С. тука (в София) майсторите си ***** майката

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2018, 08:42 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2017, 15:24
Мнения: 35
Местоположение: София
Колеги, а за някой от вас причината за маслото да е била тази, описана в този блог?

http://blog.autocredit.bg/poddrzhka-eksploatatsiya

„Бензиновите агрегати от 2.0 и 2.3 литра обикновено „страдат“ от едни и същи проблеми. На еднакъв интервал от време трябва да им се подменят филтрите (клапаните) за картерните газове. Задръстен клапан може да създаде много проблеми, наливайки масло в цилиндрите. От това няма да има проблеми при горенето и вървежа на автомобила, но маслото в един момент ще свърши и двигателят най-вероятно ще блокира. Цената на въпросния филтър е около 110 лв., а смяната му става за броени минути.”


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2018, 09:28 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2013, 19:42
Мнения: 1508
Местоположение: София
Не, това е заблуждаващо писание, преписано от американския форум. Възможно е да има някой такъв, но изключително малко спрямо другите.
Аз съм чел някога и дори съм съветвал, но грешно. С надежда да не се отваря мотора, свалях колектора и преглеждах клапанчето. Опитвах се да разкисна сегментите с керосин - пак без успех, защото при нас не запичат от нагар, а просто се отвръщат.

В този случай всичко е ясно и категорично. И написано многократно във Форума. ;)

П.п. @martod (Марин) понякога обяснява публично (тук) нещата, търсете неговите мнения, ако искате правилната информация.
Много пъти съм спорил с него, и понякога съм успявал да го предизвикам да разкаже и обясни позицията си. И всеки път излиза прав, понякога срещу сервизното ръководство на Мазда6. ;)

_________________
Mazda6, I gen. restyle, 2260cc petrol, AT FWD, с пролетни джанти.
Човек се учи докато е прост!
Не пийте вода - рибите пикаят в нея!
RedBull дава крила, а гроздовата - 4х4!
Everything before the word 'but' is horseshit! (quote from GoT)
All'alba vincerò!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2018, 12:04 
Offline
любител

Регистриран на: 11 Яну 2018, 12:30
Мнения: 5
Местоположение: Димитровград
И аз съм в купа за голямо маслоядство, Мазда 5 1,8 бензин, запазих си час при Марин, но чак за края на февруари, дано пича оправи нещата!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2018, 19:45 
Offline
любител

Регистриран на: 19 Авг 2017, 08:14
Мнения: 61
Местоположение: Пловдив
Започнал е да бачка значи,супер!Че и аз за 5000 км съм долял към литър масло (което е уж тотал 5/40 но съдейки по сервиза ще да е някъв боклук),та дано при мен да е от скапаното масло (ама надали :-D ).
За 6ца 1.8 става на въпрос :-)
Да споделиш колко е излезнал ремонта.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2018, 12:46 
Offline
маниак
Аватар
2007 Mazda 5

Регистриран на: 31 Авг 2016, 12:05
Мнения: 721
Местоположение: Плевен
Kostadin91 написа:
Започнал е да бачка значи,супер!Че и аз за 5000 км съм долял към литър масло (което е уж тотал 5/40 но съдейки по сервиза ще да е някъв боклук),та дано при мен да е от скапаното масло (ама надали :-D ).
За 6ца 1.8 става на въпрос :-)
Да споделиш колко е излезнал ремонта.

1л. на 5к км си направо за завиждане бре :D Сигурен съм ,че ако сложиш подходящото/правилното масло разхода ще ти падне двойно и ще си направо във нормата ;)
Колегите прибявгват до прословутия ремонт при разход 1/1000 ,а има и със разход 1л. на 500км.

_________________
мазда 5 2.0CD 2007


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2018, 12:59 
Offline
любител

Регистриран на: 11 Яну 2018, 12:30
Мнения: 5
Местоположение: Димитровград
Изчетох доста коментари и от всички изчетени разбрах едно,че няма спасение каквото и масло да смениш, работата си е за ремонт!!!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2018, 17:02 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9184
Mirik_biriк написа:
И аз съм в купа за голямо маслоядство, Мазда 5 1,8 бензин, запазих си час при Марин, но чак за края на февруари, дано пича оправи нещата!

Е добре де...не я ли усети да пропушва нещо при покупката.Сутрин наи си личи какво излиза от тръбата... :?

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2018, 18:05 
Offline
маниак
Аватар
2007 Mazda 5

Регистриран на: 31 Авг 2016, 12:05
Мнения: 721
Местоположение: Плевен
Mirik_biriк написа:
Изчетох доста коментари и от всички изчетени разбрах едно,че няма спасение каквото и масло да смениш, работата си е за ремонт!!!

Аз коментирах колегата над мене....не тебе! Твоят разход колко е?

_________________
мазда 5 2.0CD 2007


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2018, 18:40 
Offline
любител

Регистриран на: 11 Яну 2018, 12:30
Мнения: 5
Местоположение: Димитровград
Запалих я и всичко беше нормално,без чернилки и сини пушаци, после е закарах на диагностика срещу 40 лв, на другия ден е регистрирах в КАТ, карах е около 40 км без да има някакви прекъсвания, но уви късмета ми е бил такъв!Пък и не съм от разбирателите!Ще я оправяме, ние да сме живи и здрави.

VaskoVulev написа:
Аз коментирах колегата над мене....не тебе! Твоят разход колко е?


600 мл на 500 км


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб