Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 20:55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2016, 17:01 
Offline
любител

Регистриран на: 05 Дек 2016, 16:40
Мнения: 1
Местоположение: Чепеларе
Първо привет на всички както си проличава от регистрацията ми съм нов във форума,а също така много скаран с устройството на автомобила и кое за какво служи,но да се върнем на същината.
Преди около 8 месеца се сдобих с мазда 6 комби 2003 1.8 бензин колата много ми допадна и на возия и на поведение на пътя.Смених масла филтри и всичко беше ок след около два месеца забелязах че колата губи масло около 300гр на 1000км но нямаше проблеми с паленето нито пушек нито течове по двигателя и си я карах така.Но откакто застудя започнаха проблемите първия от които беше след като запали колата започна да работи на 3 цилиндъра взе да вдига огромни облъци отзад и светна чек енджина и миришеше на пиратка.Веднага се изтрелях при майстор които провери свещите кабелите и бобината всичко е наред но една пт свещите беше омаслена обгори я сложи е колата се оправи и изгасна чек енджина.Препоръча ми да пробвам да сменя маслото преди да се хвърлям на ремонт на двигателя.Смених маслото с параметрите дадени от книжката на колата просто марката не е на мазда но не помня марката и като че ли за 1 седмица се пооправи июаше леко дим на студено но толкоз докато преди няколко дена не го направи пак 3 цилиндъра миризма на питатки и чек енджин.Та въпроса ми е ориентировъчно за какви цени говорим за ремонт и заслужава ли си изобщо.Благодаря за помоща предварително!!!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2016, 09:34 
Offline
любител

Регистриран на: 06 Юли 2015, 17:34
Мнения: 25
Местоположение: Бургас
Виж във форумът колегата martod? Има телефон обади му се и няма да съжаляваш!! Пък е и в твоя регион.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб