Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 12:39

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 517 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 08:35 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Имам въпрос към колегите с по-новите Мазди, 6ци, CX-5ци с AT, AWD.

Колата е нова 6ца, 2017, 2.2D, AT, AWD.

Не знам дали е проблем, но при потегляне когато е на автомат при превключване от 2 на 3та усещам все едно съм с ръчни скорости и съм пуснал малко бързо съединителя. Не го прави всеки път и усещането е леко дръпване. При потегляне не я натискам, защото все още я разработвам и дори се чудя това проблем ли е или е нещо, което зависи да речем от настилката или от друго, примерно от AWDто. До сега ми го е правила 2 или 3 пъти на прав път на светофар и гладък асфалт.

За работата на AWDто на Мазда четох, че при потегляне винаги зацепват 4те колела и в зависимост от условията и по данните от няколко параметъра компютър решава дали и колко усилие да преразпределя към задните колела.

Пак казвам, нямам опит нито с АТ нито с 4х4 и не знам дали е проблем, но ми е интересно на какво може да се дължи.

Та въпросът ми е имали ли сте го това като случка?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 08:56 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
Аз съм със същата, но модел 2016. Нямам го този ефект.

Sent by Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 09:18 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
Cx5, забелязва съм подобно поведение но от 1на 2. Най вече при студен двигател и трансмисия и плавно ускорение.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 09:56 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 30 Ное 2010, 00:11
Мнения: 1107
Местоположение: София
.

_________________
Мазда 6, 2.0 бензин 147HP 2007- ex
Мазда 6, 2.5 бензин 170HP 2008- ex
Мазда 6, 2.2 дизел 150HP 2016 AWD manual transmition-ex
Skoda Superb дизел 190HP 2019 4x4


Последна промяна bjrov на 13 Юни 2018, 08:48, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 13:02 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
nnikbg написа:
Cx5, забелязва съм подобно поведение но от 1на 2. Най вече при студен двигател и трансмисия и плавно ускорение.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Точно, и при мене е на студен двг и трансмисия, както си го казал - при плавно ускоряване.

Аз си мисля че сигурно така си работи АТто, но понеже нямам опит и в момента попивам всеки звук. Возих едни приятели - субаро-вци, те дори не го усетиха.

Ще покарам още, да натрупам опит и ще го видим.

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 14:22 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
Колко студен двигател? Ако е под нулата и е стояла навън е нормално и ще го има при всички трансмисии. При DSG беше точно същото.

Най-лесно е да се качиш на друга кола и да завъртиш едно кръгче :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 15:04 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Ее, не под нулата, говоря за сегашно време, софийски климат.

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 15:14 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
Свети ли синия сигнал за температура двигателя се води студен а тя изгасва на 60 градуса. Това придърпване от време на време мисля е нормално. Техника управлявана от Компютър. Ако механиката може да бъде безупречна то все още не е измислен комп без бъгове.
emokar написа:
Ее, не под нулата, говоря за сегашно време, софийски климат.

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 15:32 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Ники, абсолютно си прав. Явно много и се вглеждам, ама мисля е разбираемо ... първите 300 км само се кефех на шофирането, сега след като се окопитих, и започнах да се ослушвам. :)

трябва да увелича бозето малко ...

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 15:44 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
И аз в началото се бях луднал. Сега даже не я карам, жената не дава.
emokar написа:
Ники, абсолютно си прав. Явно много и се вглеждам, ама мисля е разбираемо ... първите 300 км само се кефех на шофирането, сега след като се окопитих, и започнах да се ослушвам. :)

трябва да увелича бозето малко ...

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 16:57 
Offline
любител

Регистриран на: 13 Мар 2018, 17:24
Мнения: 74
Местоположение: Варна
Здравейте на всички. Искам да споделя и аз няколко неприятни впечатления (в допълнение на вече описаните по - горе), които ми направи колата, като искам да подчертая, че те не я правят по - малко добра и ако ги знаех преди да я купя нямаше да повлияе на решението ми.
Mazda 6 MY2017 Ultimate 2.2 D АТ

1. Разхода на колата. Няма абсолютно нищо общо с този, с който се хвалят. Извън града 5.5 - 6.5 (120 - 160 км/ч), градско 8 - 9, като жената успя да я свали под 8, но тя кара, като бабичка :D
2. Над 160 км/ч колата е доста шумна, поне в сравнение с Мерцедес Е клас и Ауди А6 2014+ година (коли на приятели, не мои за съжаление, пуста сиромашия).
3. Сглобката на купето вътре не е на особено високо ниво и след време от баса на BOSE системата започват да се чуват паразитни скърцания, вибрации и прочие. Това е при доста тиха музика увеличена на 1/10 от максимума. Ако увеличиш на 1/2 от баса толкова яко ти вибрира огледалото за задно виждане (това в средата), че не се вижда нищо.
4. Качеството на боята (или може би по - скоро лака) е отчайващо. Супер лесно се драска от всичко. Доста по - лесно, отколкото коли на приятели.
5. Много софтуерни бъгове, като:
- istop (smart stop) системата: спираш някъде, натискаш педала на спирачката по - силно и системата се включва и двигателя спира. До тук добре. Слагаш лоста от D на P (за да се сменим с жената например) двигателя още е спрян. Сменяме се, сядам на мястото на водача, натискам спирачката (тук трябва istop да се изключи и колата да запали) и нищо. Давам на D пак нищо. Колата не пали. Ръгам лоста на P изключвам двигателя от копчето и пак цъкам копчето да запали отново. Случва ми се 2 - 3 пъти.
- адаптивни светлини: осветлението на auto колата е в гаража и светят късите светлини, излизам от гаража и не иска да превключи на дневни. Същото го прави и ако влезеш в подлез и излезеш след това, пак не иска да обърне на дневни светлини. Ако спреш двигателя и го запалиш отново всичко се оправя.
- стрелките на навигацията на head - up дисплея ми изчезват: от време на време пускам навигацията и стрелките не искат да се покажат. За сега от сервиза казаха, че не е нормално и сега чакам да излезе новия ъпдейт на навигацията (не на картите, а на самата навигация) и ще пробваме с него. Вече преинсталираха софтуера на колата, но не помогна.
6. Липса на автоматично заключване и вдигане на стъклата. Това ми обясниха, че е поради някаква тъпа Европейска разпоредба (явно да може да ти откраднат по - лесно автомобила). Въпреки това е факт, че можеш да си оставиш колата цяла вечер и тя няма да се заключи сама, нито има как да ѝ се вдигнат стъклата автоматично при заключване, или с дистанционното.
7. Много малки дупки на перфорирания кожен салон. Това не зная дали е плюс, или минус. Факт е обаче, че дупките са толкова малки, че в тях се заклещват разни боклучета и ако те дразнят (както мен ме) трябва да ги чоплиш с игла, като пъпки. Вярно, ако дупките бяха по - големи всичко щеше да пропада вътре, та затова не зная дали е плюс, или минус.

Като цяло автомобила ми харесва доста и се радвам, че избрах нова кола с всички екстри, вместо да взема някоя немска Е класа на 200 000+ км. с половината неща, която щях да треперя да не ѝ стане нещо, че не мога да го платя.
Имам и един въпрос, ако някой знае. Когато си на радарен круиз контрол и колата забавя сама светват ли стоповете отзад? Все още не съм се наканил да тествам с някой приятел да гледа дали.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 19:58 
Offline
фен
2017 Mazda 3

Регистриран на: 09 Апр 2017, 15:24
Мнения: 248
Местоположение: Крън
Стрелките и на мен са ми изчезвали, когато спирам да зареждам на бензиностанция. После паля и тръгвам веднага и не излизат. Забелязах че ако изчакам малко, не става така и се появяват.
За i-stop системата, това не бъг, а е зададено нарочно. Като е изгаснала колата от i-stop и си излязъл от нея, за сигурност не пали сама а трябва да я запалиш от бутона.
Лака много се драска защото е супер лъскав. Точно тука е разликата между кола от магазина и такава на две три години, която е вече фино надраскана и не им личи всеки допир.

_________________
Mazda 3 g120 2017


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 20:25 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
1: разхода е супер относително нещо. Ден с ден градско по един и същи маршрут няма равен. Градско за сега ми е около 7, но не ползвам стиловете - "искам да съм пръв на светофара" и "я тук има място пред този я да вляза за да мина в другото платно, защото там е по свободно". :-)
За извънградско, подчертавам с 90 км/ч и в ограниченията, както е по знаци, без да нарушавам закона докарах 4.5, Вярно, е че автобусите от междуградския се опитваха да ме изпреварват :D, което като се замисля ме поставя в опасна ситуация при задминаване от нещо дълго с дрогиран шофьор (не казвам, че всички са такива, но скоро хванаха един) дето няма да прецени дължината и да ме забърше ... ама това e друга тема.

На магистрала не съм излизал още и не знам :D.

Но мисля, че и фабрично рахода май го мерят само по двигател, без купе и на стенд ... или бъркам, или беше с 90км/ч, ако някой знае нека ме поправи.

4: с какъв цвят е колата? До колкото знам Маздите от тези години имат и трислойни металици, при тях дали не е по добре?

5: Ние с жена ми също се сменяме, но аз когато спирам не натискат спирачката до дупка, т.е. i-stop-a не се включва (усвоих го до съвършенство това леко спиране), след това преминавам на Р и имам две възможности 1. ако искам гася от копчето, 2. ако искам оставям двигателя да работи и правим смяната (все пак не се сменяме 10 мин :) ) после ако съм угасил, си я паля и тръгвам. <- това само като идея, не налагам мнение ;-).

При мене АУТО на светлините за сега работи много добре. В София преминавам през няколко подлеза, излизам от гараж и винаги си минава на дневни.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 20:45 
Offline
фен
2017 Mazda 3

Регистриран на: 09 Апр 2017, 15:24
Мнения: 248
Местоположение: Крън
За да изгасват фаровете веднага след тунел просто избери последното ниво(тъмно) на светлост, при което светват. Мисля че бяха 4,5 нива, като фабрично е по средата.

_________________
Mazda 3 g120 2017


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 20:59 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
При мен няма такова нещо с фаровете, нагласени са както е фабрично, на средната степен. При влизане в подлез светват, при излизане връща на дневни. Аз по принцип ги държа на auto.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 22:24 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
Stefanicio написа:
Здравейте на всички. Искам да споделя и аз няколко неприятни впечатления ...


Здравей, честито за колата и не се шашкай :) Ето малко коментари:

1. Не знам на някоя кола да отговаря разхода по книжка 1:1, но все пак е доста приличен. Моята е AWD , по магистрала със завои и над 160 км/ч става доста лакома. Но все пак първите 12 000 км е 7.8, следващите 13 к даде 7.6, в момента е на 6.9 за последните 1500 км, но 1000 от тях са извънградско до Гърция. По надолу слагам и една снимка с разход 1.6 за 20 минути каране :P

2. Все пак са премиум и цената, като нова им започва от 120к за прилични двигатели

5. Стрелките за навигацията - наближава ти завой, казва ти да завиеш на картата, но на head-up нямаш стрелка ли?

За адаптивните светлини - както ти казаха колегите е мисля до настройка. На мен ми се е случвало един-два пъти подобно, но за много кратко.

6. Оф, това го дискутирахме и на мен ми е криво за заключването при тръгване.

За радарен круиз контрол - 99% светват светлините. Все пак намаля със спирачка.

Ето и снимката :)
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 07:48 
Offline
фен
Аватар
2016 Mazda 6

Регистриран на: 20 Сеп 2006, 11:26
Мнения: 266
Местоположение: Sofia
Ето и моите коментари по въпросите
1. 7.9л/100км среден разход за 32 000 км. Е тук всичко зависи от десния крак, а аз съм спокоен шофьор. Аз съм с 2.5 бензин.
2. Съгласен
3. Съгласен
4. Да все още се заглеждам по всяка нова драскотина
5. Много софтуерни бъгове, като:
- istop (smart stop) системата: - не я използвам като цяло, щом се кача и запаля , вече имам навика и я изключвам
- адаптивни светлини: осветлението на auto колата е в гаража и светят късите светлини, излизам от гаража и не иска да превключи на дневни. Същото го прави и ако влезеш в подлез и излезеш след това, пак не иска да обърне на дневни светлини. Ако спреш двигателя и го запалиш отново всичко се оправя – случвало ми се 2-3 пъти за 2 години откакто я имам.
- стрелките на навигацията на head - up дисплея ми изчезват: нямам този проблем.
6. Факт е нещата са така.
7. Да малки са, но на повечето японски коли е така в сравнение с немските. Това е лично впечатление. А и когато претапицирах МХ5-ицата тапицерката ми вика- нямаме перфорирана кожа с толкова малки дупчици.

_________________
Mazda 626 GC 2.0, 1983 - липсва ми
Mazda MX-5 NB 1.6, 2004 - на служба
Mazda MX-6 2.5, 1993 - на служба
Mazda 6 Sport Combi 2.5, 2016 - на служба


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 08:09 
Offline
любител

Регистриран на: 13 Мар 2018, 17:24
Мнения: 74
Местоположение: Варна
Благодаря на всички за мненията, съветите и впечатленията. Ще си настроя фаровете на различна чувствителност и ще пробвам дали пак ще се случи да не премине на дневни от къси. То това го е правило 2 - 3 пъти до сега за около 6 месеца. Това, че не ми се появяват стрелките на head up дисплея е единствения бъг, който за сега изчаквам да ми се обадят от сервиза за новия ъпдейт и да видим дали пак ще се случва. Разхода на колата наистина зависи от много неща. Последните месеци във Варна е ад шофирането с безбройните ремонти и ми се налага да карам газ - спирачка, че да не ме засичат и да мога да се мушна някъде (спазвайки правилата за движение по пътищата разбира се). Автомобила ми е червен и личат няколко драскотини от камъчета, но както казва един приятел "Който не иска да му се 'чупи' колата, да си я държи в гаража и да ходи с автобуса".
В допълнение: Снощи си ъпдейтнах картите на навигацията и гледам, че днес започна да ми показва цвета на светофара. Карам си и лелката ми говори "Speed camera and red light ahead...". Също се появиха повече POI. Ще я видим тия дни, какви други нови неща има :)


Последна промяна Stefanicio на 13 Юни 2018, 12:07, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 10:28 
Offline
фен
2017 Mazda 3

Регистриран на: 09 Апр 2017, 15:24
Мнения: 248
Местоположение: Крън
Като стана дума за i-stop ,вече имам едно дърво. :)


Прикачени файлове:
IMG_20180428_135919~01.jpg
IMG_20180428_135919~01.jpg [ 95.49 KiB | Прегледано 9084 пъти ]

_________________
Mazda 3 g120 2017
Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 10:48 
Offline
любител

Регистриран на: 13 Мар 2018, 17:24
Мнения: 74
Местоположение: Варна
ivan1 написа:
Като стана дума за i-stop ,вече имам едно дърво. :)


С жената се радвахме, като малки деца, като видяхме, че сме "спасили" едно дърво. :D Честно казано i-stop системата ми допада много много. Харесва ми факта, че е "закачена" за силата на натискане на педала и мога сам да контролирам, кога да се задейства. Удоволствие е, когато спра на светофар и колата изключи двигателя. Става доста по - тихичко и спокойно и се отпускам след тежък ден. Вчера обслужих колата и смениха всички филтри, та след това започна да ми изглежда, че се държи малко по - пъргаво и гори малко по - малко. Вероятно е плацебо ефект, но ще го видим :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 12:14 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 30 Ное 2010, 00:11
Мнения: 1107
Местоположение: София
ivan1 написа:
Като стана дума за i-stop ,вече имам едно дърво. :)


И аз не го спирам, мисля че съм на 13 дървета някъде а отдолу пише към 900км. Това го разбирам, че съм спестил гориво за около 900км, но означава ли че на всеки 900км убивам 13 дървета???

@skydancer това 1.6/100 къде го постигна?
Любопитен ми терена доста спускане трябва да е било, аз съм виждал най малко 2.4 за кратко и най-много 10.6 за трип от 220км

И както почнахте да казвате на кои какво не му харесва :D на мен не ми допада това,че борд компа е много смотан.
Като загасиш и започваш трипа от начало а човек за да мине някакво дълго разтояние все пак трябва и да си почива, абе на ВАГ е в пъти по-добър.

_________________
Мазда 6, 2.0 бензин 147HP 2007- ex
Мазда 6, 2.5 бензин 170HP 2008- ex
Мазда 6, 2.2 дизел 150HP 2016 AWD manual transmition-ex
Skoda Superb дизел 190HP 2019 4x4


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 12:51 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
Миналата седмица, като гледах, вече бях на 102 часа тотал офф тайм, това за точно 5 години.
@Stefanicio - колега да не те разочаровам, но с времето и други кусури ще откриеш, но да не задълбаваме от сега .

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 14:04 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
bjrov написа:
@skydancer това 1.6/100 къде го постигна?
.................
Като загасиш и започваш трипа от начало а човек за да мине някакво дълго разтояние все пак трябва и да си почива, абе на ВАГ е в пъти по-добър.


На спускане от Ветровала или Музея на совите през зимата. Малко се изненадах, защото все пак беше доста под нулата, колата беше стояла 3 часа навън, имаше си сняг по пътя, а също така и доста коли и трябва да се съобразяваш с тях.

Да, на VAG е по-добре относно тази част. Паузи от по 20-30 минути ги взима в предвид за същия трип.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 14:55 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Преди няколко поста, някой питаше за DVD. Еми не плейва. Опитах с диск DVD. И почти веднага го изплюва, не го харесва :). Не съм опитвал с AVI, защото нямам подръка, но и не вярвам да стане, а и там ще се почне ... кодеци, и т.н.

За напътствията, моя дисплей не ги показваше от ден 1ви. От настройките за напътствия ги изключих, защото бяха включени и като ги включих, започна да ги показва та ще видим до кога ще държи.

За колеги които след време четат и търсят за разхода на 2.2D АТ,AWD MY2017
Магистрално с климатик, маршрут София - Пазарджик - София общо 242км изгори 16.37 л = 6.7 л/100
Скороста ми бе около 120 км/ч и на моменти 140 км/ч.
Това е премерено на една и съща колонка.
По борд компютър даде 7.0


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 17:17 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2016, 13:01
Мнения: 464
Местоположение: София
За мен като засичате е добре да се нулира и средната скорост на борда. Тогава е най-точно.
Иначе аз в София под 11-12 не мога да видя. хахаха
2.5 бензин

Иначе качеството на боята наистина е трагично. Имам чувството, че покритието е с дебелина минус 3 милиметра. :)
Иначе тия всички неща, дето изброяваме като минус, ако отидеш и му ги кажеш на Ковачев примерно ще мига на парцали ще извади вода от 10 кладенеца, за да те убеди, че не е така. А кусурите са наистина много, ама... такова е. :)

Мен мултимедията ме побърква като цяло. Нелепа ситуация, с яко ръчкане, за да минеш от радио към някоя песен на флашката. Да не говорим, колко е мудна като цяло. Понякога като се кача, паля, включвам задна и докато потегли камерата минават 10 секунди!!!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 17:52 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Аз ползвам Spotify и за сега ми е удобно. Управлява се през конзолата м!у седалките. И е през блутут.

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 18:33 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
А covers (обложките) на албумите излизат ли ти през Spotify?

И с iOS/Android си.

Sent by Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 19:42 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2016, 13:01
Мнения: 464
Местоположение: София
На мен обложките ми излизат и от флашката.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 19:52 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Обложките не ги виждам, само песен, изпълнител и албум.

С Андроид съм.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 20:03 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
За от флашката е ясно, там си е наред. Видях обаче, че на една CX-3 се показваха и от Spotify и се чудех къде е причината.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 517 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб