Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 17:09

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 19 Май 2018, 12:54 
Offline
любител

Регистриран на: 27 Юли 2016, 19:37
Мнения: 1
Местоположение: Бургас
Добър ден , колеги .
Днес ми се случи нещо странно. Посегнах да отворя багажника преди да бъде отключена колата ,но разбира се той не се отвори. След това я отключих от дистанционното , но той отново не се отвори ?! На няколко пъти отключих и заключих , но пак си стой заключен.
Огледах в купето някъде да има копче за отваряне от вътре , но не открих такова ?! Прегледах в нета инструкцията , но всички варианти за отключване от купето при мен ги няам . Нямам копче до волан, до лоста за отваряне на предния капак, нямам бутон в жапката , нямам отзаде бутони за Lock/Unlock и нямам ключалка отзаде на багажника. Намерих клипче в нета в което е показано как се отключва като се свали тапата над ключалката от вътрешанта страна. Свалих я след 10-15 минути мъка го отворих от там . Пробвах няколко пъти след това да го отворя и затворя багажника , нямаше проблем. Когато я заключих централно и отключих отново не се отваряше !!!!
Имам усештането , че се е заключил някакси както се заключват вратите през бялото лостче (детската защита) , но не виждам от къде мога да го отключа.
Багажника ми от вътре е подобен като на този от това клипче : https://www.youtube.com/watch?v=O9YmxNIevFo .
Някой има ли идеа как може да се оправи това ? Или да се засилвам дирекнто в Мазда-Бургас ? Имам чувството , че е нещо много тъпо , но просто аз не го знам :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб