Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 19:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2017, 21:45 
Offline
любител

Регистриран на: 06 Фев 2017, 17:35
Мнения: 2
Местоположение: София
Здравейте, мина месец, откакто съм притежател на Мazda 6 /2009г./ и вече имам първа драма - с фабричното аудио BOSE.
След работа като запалих, радиото пукаше много странно и прекъсваше. Реших, че има проблем с радиостанцията. Смених я, драмата продължи. Пуснах CD, но пак препукваше на моменти и прекъсваше. Паркирах пред нас и продължих да ръчкам системата, докато радиото тотално не спря. Показваше радиостанцията, RDS-ът показва инфо, но няма никакъв звук. Остана само звука от CD. Сутринта леко бесен, смених от FM на МW и започна да шуми и като пуснах сърча на FM, отново изкара звук. И така целия ден беше ок. Тъкмо се успокоих и тази вечер паля колата и изведнъш така изгърмя от колоните, че се уплаших, че бутнах нещо с колата. Всъщност, аудиото почна да пука супер силно и зловещо на моменти, иначе си работи радиото, както и CD-то. Но този звук се появява изведъж, изгърмява, после си продължава нормално. Къса ми нервите!
Някой има ли идея какъв може да е проблема и евентуално къде мога да закарам колата да го решат. Под пасажерската седалка видях, че имам усилвател на BOSE, ако това струва майка си и баща си, не знам какво ще го правя... :x :x :cry: :cry:


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб