Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 19:59

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2018, 10:05 
Offline
любител

Регистриран на: 20 Ное 2014, 15:16
Мнения: 1
Местоположение: Видин
Здравейте! Извинявам се, че това ще е поредната такава тема, но...
Вчера с едно аверче се опитахме да сложим китайски адаптер с флашка и аукс на Мазда 6, 2003 г., с чейнждър за 6 диска. Той разглоби всичко и се качи в дома си, за да направи мост на L716. Каза обаче, че в момента, когато е докоснал една от двете "точици" (не съм специалист, не знам как се наричат) тя просто е изчезнала. С триста зора е направил моста, но когато слезе долу и сложихме аудиото, не само че не тръгна адаптера, но и CD изчезна. Нито тръгва, нито разпознава, че има диск вътре - нищо. Той се усъмни, че нещо е станало и се качи да премахне някаква точка, която се беше появила по някакъв начин. Направил е друг мост някак си. Слезе и го монтирахме и пак нямаше адаптер, CD разпознава, че има 6 диска в него, но не тръгва да чете. Махнахме моста и CD се появи и си работи. От какво може да проблемът? Дали защото в момента, когато е докоснал еднатаот двете "точици" и тя е изчезнала... Но как е възможно с мост да не работят дисковете? Сега не знам какво да правя. Ако пак го разглобим и го занесем в някой сервиз, дали биха могли да възстановят каквото е съсипано и евентуално да се направи мост както трябва, за да тръгне адаптера? Или да търся друг чейнджър? Макар че те са скъпички. Обикновено CD ще може ли да се сложи или ще трябва нещо да се преправя? Евентуално да търся обикновено, на него да правим мост и да тръгне адаптера? Дали съм с 1 диск или с 6 е все тая, не искам да се занимавам с дискове така или иначе. Но ще трябва ли нещо допълнително да се прави?
Дайте ми съвет как да постъпя.
Благодаря.
Извинявам се още веднъж за лаишкия пост и странните "термини", които използвам :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб