Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 22:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2009, 10:06 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
Малко извън темата ма тука може да има разбирачи и да кажат

Вчера се пуснах с един приател по пътя към боровец аз бях с S-500 а той с 745 ,но пътя много тесен а се гонехме сериозно но определено нещо ме съмняваше да го изпреваря къде завой къде коли,е накрая го минах де тои се шибна :D на широкия завой преди ресторант няква си рибка май беше мерцедеса е 4матик автоматик а баварията си беше само автоматик,но питам че пича много ми се бие у гърдите че няма път където да го бия като изклучиме вчерашната случка :D вече имам една победа ма като го оправи пак ще иска да знам дали да си прая още тестове или да му кажа споко ще ме биеш и да се кроте


Последна промяна flexa7777 на 11 Яну 2010, 22:59, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2009, 11:23 
Offline
фен
Аватар
1990 Mazda 323

Регистриран на: 19 Юни 2008, 20:42
Мнения: 219
Местоположение: София
skype: 0898 69 65 03
Пич,ти разбираш ли какви глупости питаш и с какви се занимаваш? :)

_________________
Тел: 0898 696 503-Павката
Продавам две F-ки BG на части,всякакви масла и др.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2009, 11:35 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2004, 13:36
Мнения: 5025
Местоположение: Велико Търново
на колко години си? защо си правиш гонки със ангела пазител?

_________________
https://www.neobux.com/imagens/banner9/ ... 3=24637018


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2009, 12:50 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
аз съм на кажи речи 20 :D ,ма с приателчетата от време на време ни избиват шаибите ма тия коли са си стабилна работа ма мерцедеса и бавареца са близки коне ма мергела е с .-0.5 кубика отгоре и на магистралата можеби ще съм пред него ма де да знам дали да се пуснеме пак по завойте досега не съм карал такова БМВ по този начин та да му знам възмойностите а и не съм пълно камикадзе та да изпреварвам без видимост


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2009, 14:48 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
Слагай точки, че се губи мисълта...
Защо мерите коли с автоматични скорости? Изключваш тракшъна, ръгаш на мануел и си в джаза.
А да сравняваш S-500 с квато и да е бутилка минерална вода е кофти, щото е класи над. С 4матик по завоите няма шанс бмв-ту. Нека си приказва с тази каруца :D

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2009, 17:41 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
Това исках да чуя :ok: ,и ше слагам запетайки и точки :D ма се ги изпускам не съм от умните хора ако ме разбираш :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2009, 19:19 
Offline
фанатик
Аватар
1996 Mazda 323F

Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:51
Мнения: 2439
Местоположение: София,Самоков
По тоя път съм виждал не един и два трупа, и съм чакал в не едно и две километрични задръствания, заради катастрофи, и съм виждал не една и две гонки.Иначе браво щом си успял да го изпревариш там по тия завоите.Гонете се само не изпреварвай в завой,има си прави.
Цмоки е прав,че баварата не може да се мери там с S500. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2009, 16:02 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
както казах по горе не сме камикадзета вярно коли са коли ма аз със женската та още повече мислех досега не помня да съм се резак в завоите сани като имам видимост мен малко ми трябва колата бързо действа :D ,иначе за бавареца разбеах че бил с 2 чипа затова така ми се биеше у гърдите приателя :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2009, 00:17 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
само 2 чипа?
Тая седмица има сигурно 10 000 чипа... но това не помага с нищо поведението на коша.

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009, 14:26 
Offline
маниак
Аватар
1995 Mazda MX-6

Регистриран на: 22 Сеп 2008, 19:24
Мнения: 600
Местоположение: Хавана...ама в друг живот...
skype: oldkoch
Smokie написа:
Изключваш тракшъна, ръгаш на мануел и си в джаза.


Той flexa отдавна е у джаза mhihi

_________________
Роден да ловува.Принуден да копа в капиталистическата градина.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009, 15:23 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
:lol: :lol:

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009, 15:54 
Offline
фанатик
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 13 Юни 2008, 13:19
Мнения: 1494
Местоположение: София
skype: qna.godeva
Аз в една друга тема те бях питала нормален ли си, ама вече си отговорих на тоя въпрос. Ей заради такива като тебе стават убийставата по пътя. Пази Боже да те срещаме някъде по пътя!!!
Какви хора сте бе? Сиво вещество грам имате ли в тея празни кратуни? Приятеля ти се бил шибнал и чак се смееш, че и тема пускаш да питаш като си оправил колата да го правиш ли пак??? Мислите ли изобщо? Аман вече от такива камикадзета като вас. Отивай на пистата и си троши главата, а не по пътищата да убиваш невинни!!!

Съжалявам за поста ама ми кипна. Ако преценят модераторите да го изтрият.

_________________
Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009, 19:11 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
qncheto написа:
Аз в една друга тема те бях питала нормален ли си, ама вече си отговорих на тоя въпрос. Ей заради такива като тебе стават убийставата по пътя. Пази Боже да те срещаме някъде по пътя!!!
Какви хора сте бе? Сиво вещество грам имате ли в тея празни кратуни? Приятеля ти се бил шибнал и чак се смееш, че и тема пускаш да питаш като си оправил колата да го правиш ли пак??? Мислите ли изобщо? Аман вече от такива камикадзета като вас. Отивай на пистата и си троши главата, а не по пътищата да убиваш невинни!!!

Съжалявам за поста ама ми кипна. Ако преценят модераторите да го изтрият.


няма нищо лошо поста ти ма аз не съм камикадзе вярно карам по щуро но влагам и малко ъкъл и говориме за коли който имат сумати системи а не масовите тъпанари с пикливи колички където карат по безотговорно и от нас,но да това не го гледате нали всичко под едно се слага но както и да е долато има полицай който взимат само пари и нищо не правят и аз няма да се съобразявам много ясно :D макар че с мечо нямам ядове ма с другите където ги карам чат пат ме спират :D за кво гоеориме за превишена под 30км зимат 10/20 лева за над 30км 20/50 лева зависи колко нагоре си и с какво си :D

П.П - и аз пусках тема за безотговорното каране и тука където доста се водите културни си тарехте а сега ми се правите на културни драивери,културни са тия пенсионери дет пречат всеки друг се мисли за шумахер да си кажеме истината малко са тия кротките :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009, 19:52 
Offline
любител
Аватар
2002 Mazda 6

Регистриран на: 23 Окт 2009, 20:44
Мнения: 19
Местоположение: София/Стара Загора
Цитат:
малко ъкъл и говориме за коли който имат сумати системи


:D Прав си, че е малко акъла. Прав си още, че има сума ти системи в колата ти, които да те опазят жив, когато направиш пенсионера пред теб да прилича на консерва.

Няма какво да ти четем морал, щом си на 20, ще се учиш от грешките си като всеки.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009, 20:01 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
kboev написа:
Цитат:
малко ъкъл и говориме за коли който имат сумати системи


:D Прав си, че е малко акъла. Прав си още, че има сума ти системи в колата ти, които да те опазят жив, когато направиш пенсионера пред теб да прилича на консерва.

Няма какво да ти четем морал, щом си на 20, ще се учиш от грешките си като всеки.


ъкъл ще ми дойде когато и на другите дойде :D

и да ще се учиме от грешките то това е ясно...ма що да е така :D карам коли се по новички и има места където не си позволявам да правя опасни маневри за разлика от не само стари а и раздрънкани коли карани от темерути но всеки се е натъквал на тия аз определено не съм от крайните камикадзета това че настъпвам малко повече колите не ме прави убиец а тези който го правят там където нямат видимост и само един господ пази другите от тия


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009, 20:19 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Така е наистина.Всеки е карал с превишена скорост и то доста.Но когато си разумен където трябва работите се нареждат.И аз като 20г съм карал кьор кютюк пиян по пътя Кранево -Добрич че даже и изпреварвах и то с Фиат полски. :oops:

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 00:15 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
old_koch написа:
Smokie написа:
Изключваш тракшъна, ръгаш на мануел и си в джаза.


Той flexa отдавна е у джаза mhihi


:D


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 09:44 
Offline
фен
2005 Mazda 3

Регистриран на: 04 Апр 2009, 07:23
Мнения: 228
Дано да си жив и здрав и извън затвора един ден да се сещаш с усмивка какви глупости си писал по форумите на 20.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 10:22 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
Много от рано си почнал с алкохола... :shock:

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 10:56 
Offline
фанатик
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 13 Юни 2008, 13:19
Мнения: 1494
Местоположение: София
skype: qna.godeva
kboev написа:
Цитат:
Няма какво да ти четем морал, щом си на 20, ще се учиш от грешките си като всеки.


Колега, в тази ситуация годините не са от значение. И аз съм на 21, но когато е трябвало са ме възпитали на морал.
flexa7777 и да караме си ние трошниците, ама сме си ги купили с работа и с акъл, за разлика от тебе. Радвай се на новите коли, докато не е спряло кранчето от мама и тате, че тогава не те виждам.
То и онзи с Хамара караше автомобил с много защитни системи, ама невинните, които удари нищо не разбраха от тея защити!!!
Такава ни е държавата за жалост, няма закони, няма нищо.. защото тая книжка през крив макарон щеше да я гледаш иначе... Ей такива като тебе просперират, трепат невинните по пътищата, щото ние сме велики караме нови и сигурни коли, пък онея там с трошниците....

_________________
Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 14:12 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
Стига с офтопика... :no_no:

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 14:35 
Offline
маниак
Аватар
2006 Mazda 6

Регистриран на: 31 Юли 2006, 14:21
Мнения: 600
то s-500 една състезателна кола и Флекса един състезател айде :padlock: МОДЕРАТОРИТЕ ПАК СПИТЕ!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 19:53 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
qncheto написа:
kboev написа:
Цитат:
Няма какво да ти четем морал, щом си на 20, ще се учиш от грешките си като всеки.


Колега, в тази ситуация годините не са от значение. И аз съм на 21, но когато е трябвало са ме възпитали на морал.
flexa7777 и да караме си ние трошниците, ама сме си ги купили с работа и с акъл, за разлика от тебе. Радвай се на новите коли, докато не е спряло кранчето от мама и тате, че тогава не те виждам.
То и онзи с Хамара караше автомобил с много защитни системи, ама невинните, които удари нищо не разбраха от тея защити!!!
Такава ни е държавата за жалост, няма закони, няма нищо.. защото тая книжка през крив макарон щеше да я гледаш иначе... Ей такива като тебе просперират, трепат невинните по пътищата, щото ние сме велики караме нови и сигурни коли, пък онея там с трошниците....


ма обичаш да ме ядеш :D
споко колата не на наще как съм зел такава кола аз съм казал на хората който съм преценил да знаят и не казах за масовите коли тип трошлаци а за тези които си личат от километри че са изгнили и пред разпадане и правят по опасни маневри и от мен защо се гледате да ядете хората аз не съм кой знея какъв богаташ даже грам ма ако аз съм ти крив за това че не ти изнсям И КАЗАХ ЧЕ КАРАМ МАЛКО ПО БЪРЗО А НЕ ТИП КАМИКАДЗЕ,но койли обръща внимание на детайлите ако се караш ма секи който настъпва педала божееее :D .ПОЗДРАВИ


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 19:55 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
борис написа:
то s-500 една състезателна кола и Флекса един състезател айде :padlock: МОДЕРАТОРИТЕ ПАК СПИТЕ!


Ма кой говори за спортни коли исках малко инфо за сравнение кво толкова пак и клуч давате :D но щом ти си по голям състезател със здраве :D .ПОЗДРАВИ


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2009, 08:37 
Offline
фанатик
Аватар
1995 Mazda 626

Регистриран на: 07 Яну 2009, 15:52
Мнения: 2947
Местоположение: Костенец
skype: rally86
Понеже и аз съм един вид камикадзе та ше ти кажа едно девизче

"Пука ли ти на мене не,дърета има за всички"-като в това число не включвам живи същества,в тая скапана държава можеш си караш както искаш просто пази хората че за тях части няма,другото-стълбове спирки,коли и т.н. лесна работа.

Та по темата не си казал години на производство на колите новите или по-старите модели на лимузините на двете марки,за стоене на пътя разбира се че 4матика е с предимство но "гарнитурата" между волана и седалката е много важна :D

_________________

0888066013 0878651662


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2009, 13:17 
Offline
маниак
Аватар
1995 Mazda 323 C/BA

Регистриран на: 13 Яну 2009, 14:59
Мнения: 649
Местоположение: Гр. Русе - Върха на дъгата,там където ангелите се учат да летят †
skype: born2suffer1
Не казвам,че колегата е прав да прави такива неща,но е по-добре да гледаме S500 как се дърпа вместо всекидневните голфове и опели,които хвърчат с 120 по правите в градовете,а са на 20 години коли.

П.П. А дали има пари от мама и татко си е негова грижа,никой няма право да го казва,едни бачкат за 400 лева др-ги за 2000 лева,,всеки да си гледа паницата.

_________________
"Благословен да бъде този,който няма какво да каже и все пак мълчи" - Емил Стефанов


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2009, 19:43 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
rally86 написа:
Понеже и аз съм един вид камикадзе та ше ти кажа едно девизче

"Пука ли ти на мене не,дърета има за всички"-като в това число не включвам живи същества,в тая скапана държава можеш си караш както искаш просто пази хората че за тях части няма,другото-стълбове спирки,коли и т.н. лесна работа.

Та по темата не си казал години на производство на колите новите или по-старите модели на лимузините на двете марки,за стоене на пътя разбира се че 4матика е с предимство но "гарнитурата" между волана и седалката е много важна :D


S-ката е 2005 аз им викам пеперудките,а бавареца е някаде около 2000 с кристалните стопове и фарове тия дет са леко снижени някяк си


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2009, 00:06 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
Пича с БМВ-то да ходи да си ляга най-добре... иначе после няма да може да спи :lol: :D

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2009, 19:17 
Offline
фанатик
Аватар
1995 Mazda 626

Регистриран на: 07 Яну 2009, 15:52
Мнения: 2947
Местоположение: Костенец
skype: rally86
Тука ще е успорвано според мен,при летяш старт двете коли мисля да са на едно,при старт от място предимство има разбирасе 4 матика,виж ако се дърпаш с 750 тогава вече друга песен ще пееш :D

_________________

0888066013 0878651662


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2009, 19:54 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 28 Апр 2009, 19:54
Мнения: 357
Местоположение: София
rally86 написа:
Тука ще е успорвано според мен,при летяш старт двете коли мисля да са на едно,при старт от място предимство има разбирасе 4 матика,виж ако се дърпаш с 750 тогава вече друга песен ще пееш :D


абе да баварците са си по агресивни като коли но тази е малко по слабата и затова попитах а пича каза че ходил да му слагат и чипове и определено не за икономия :D била настроена за още по голям раз и затова така се ми се биеше у гърдите че няма къде да ме бие...
...но бетона го спря доста успешно :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб