Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 13:57

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Май 2012, 10:03 
Offline
фен
Аватар
2002 Mazda Premacy

Регистриран на: 11 Яну 2010, 22:50
Мнения: 399
Местоположение: Лясковец, Велико Търново
Таа пак имах възможността да присъствам на гонките в Павликени тази седмица и ето малко клипчета:

Peugeot 206 ??? vs Calibra C20ne



A3 Tdi vs Celica Vvti vs Golf 3 Gti



Astra OPC vs Golf 2 (казаха ми, че е 180кс.)



C20NE vs C14SE (тази Астра ме остави замислен, като я гледах по пистата...)



C14se vs Golf 3 Gti



Мързеше ме да снимам всички гонки...ето с моята кола vs Астрата

Първо разгрявката...и интересните коментари първите секунди...



Ето първия старт, до края на пистата кола и половина преднина...



На втория старт се изложих с втора предавка, като я уцелих от третия път...и паднах с половин кола...



Трети старт нямаше...момчето с Астрата каза "няма смисъл, видях, че нещо обърка скоростите, биеш ме...японското си е японско" :lovemazda: :zoom-zoom:

...Направих си добър подарък за РД-то и отпразнувах доволно след това...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 06 Май 2012, 19:03 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9184
По умряла калибра не съм виждал....а относно Опела и тои е супер куц.Трябваше с Пежото и Голф 3 ката да пробваш.....

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 06 Май 2012, 19:24 
Offline
фен
Аватар
2002 Mazda Premacy
Автор на темата

Регистриран на: 11 Яну 2010, 22:50
Мнения: 399
Местоположение: Лясковец, Велико Търново
valio323 написа:
По умряла калибра не съм виждал....а относно Опела и тои е супер куц.Трябваше с Пежото и Голф 3 ката да пробваш.....

Калибрата се продава в карсбг и колегата е написал, че е на 5000 хиляди километра след основен ремонт (пък то коя калибра с C20NE върви...то на тях им трябва C20XE, че да тръгнат да вървят)...върви си калибрата ама и е малка пистата и е тежичка... :) другия път ще замерим с пежото и мен ме хвана яд, че не се дръпнахме, но от сега залагам на себе си :P
ето още един клип на астрата http://www.facebook.com/photo.php?v=223879030994961&set=t.100001185966633&type=3&theater
не знам по какъв критерий ги определяш колите колега, но на живо да видиш нещата си е друга работа...ми то калибрата куца, астрата куца, тая хонда и тя куца (според мен не е 1.5 101, а е 90 коня, но собственика си знае...), голфа и той понакуцва май, че и маздата.... :lol:


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 06 Май 2012, 20:35 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9184
Ако беше Калибрата с20хе нали разбираш че си 3 коли назад.А пък тая червената умиралка Опел да дръпне така на Хондата просто не е истина.Дръпни се с Аудито или Голфа....че даже и Пежото.Дори ако питаш мене едно Рено читаво ще ти създаде повече проблеми.Но както казах на клипчетата преди време твоята е доста вървежна.В смисъл гледам моята как набира и твоята ама разликата е очевадна. а пък сме с едни мотори. #-o Така че ако се дърпаш със колегата със Форда мисля с 2 коли е нормално да го оставиш назад......

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 06 Май 2012, 20:53 
Offline
фен
Аватар
2002 Mazda Premacy
Автор на темата

Регистриран на: 11 Яну 2010, 22:50
Мнения: 399
Местоположение: Лясковец, Велико Търново
valio323 написа:
Ако беше Калибрата с20хе нали разбираш че си 3 коли назад.А пък тая червената умиралка Опел да дръпне така на Хондата просто не е истина.Дръпни се с Аудито или Голфа....че даже и Пежото.Дори ако питаш мене едно Рено читаво ще ти създаде повече проблеми.Но както казах на клипчетата преди време твоята е доста вървежна.В смисъл гледам моята как набира и твоята ама разликата е очевадна. а пък сме с едни мотори. #-o Така че ако се дърпаш със колегата със Форда мисля с 2 коли е нормално да го оставиш назад......

С колегата с Форда няма да се дръпнем това е ясно, там в оная тема само си чешем езиците...форда просто ще го размажа (за друг синоним на тази дума не се сетих)
Но за Астрата грешиш много, че е умиралка, точно този двигател C14SE е по-добър от 1.4 16v ecotek, ако щеш и 1.6 16v ecotec на Опел...и това не го твърдя само аз...а и на Опел не можеш да им преброиш скоростните кутии, кой знае с каква кутия е точно тази астра за да прави такъв старт на хондата (може пък хондата да е мъртвец) Аудито до 3-та върви пред toyota celica vvti къде
ми го слагаш това ауди...Другия път ще говоря с човека с голфа и с тоя с Пежото и ще заснемем...по интересно ще е срещу Пежото + това, ако е чипосван тоя дизел бая зор ще видя...

п.п. А за какво рено говориш...по надолу има и тема с рено меган 1.9 дти...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб