Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 29 Мар 2024, 01:10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2010, 20:45 
Offline
фен
2002 Mazda 626

Регистриран на: 03 Авг 2010, 19:55
Мнения: 292
Местоположение: Варна
skype: supervanio79
mazda_japan написа:
kalin__ написа:
vanio_ написа:
Ромпетрола ми е най-добре като разход и динамика. И газта им я карат от Румъния, гаранция!

Газта им я карат от Витогаз, гаранция - прочети темата малко по - нагоре :)

:idea: :D

Всички можем да твърдим всичко. Аз съм говорил с този който ги държи на франчайз Ромпетролите във Варна, Иван Бенев, та той или ме лъже или не, но в договора му пише, че е задължен да зарежда от Румънско. Иначе фирмата, за която работя щеше да му продава наливна газ.
Ако Вито им продават на румънците, а те специално си карат до там и я връщат обратно... това е друга тема.

_________________
Беше ми студено и самотен бях,
печката запалих, с нея излетях.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2010, 08:16 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 06 Юли 2010, 18:59
Мнения: 424
Местоположение: София / Враца
skype: kalin___
vanio_ написа:
mazda_japan написа:
kalin__ написа:
vanio_ написа:
Ромпетрола ми е най-добре като разход и динамика. И газта им я карат от Румъния, гаранция!

Газта им я карат от Витогаз, гаранция - прочети темата малко по - нагоре :)

:idea: :D

Всички можем да твърдим всичко. Аз съм говорил с този който ги държи на франчайз Ромпетролите във Варна, Иван Бенев, та той или ме лъже или не, но в договора му пише, че е задължен да зарежда от Румънско. Иначе фирмата, за която работя щеше да му продава наливна газ.
Ако Вито им продават на румънците, а те специално си карат до там и я връщат обратно... това е друга тема.


Аз пък по - горе съм постнал отговора на Йонко Панов (Marketing & Sales Coordinator
Vitogaz Bulgaria EAD) - към мое запитване до Витогаз относно кои газстанции зареждат......ще цитирам част от него:
Цитат:
Витогаз България ЕАД зарежда с автогаз всички бензиностанции на ШЕЛ и Ромпетрол в цялата страна.

_________________
Xedos 9 facelift KL 2.5 V6 120kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2010, 16:28 
Offline
фен
Аватар
1996 Mazda Xedos

Регистриран на: 03 Дек 2009, 19:51
Мнения: 202
Местоположение: гърция-пловдив
skype: mecan4o79
в пловдив имаше едно време една верига ЕМКО.фалираха и минаха на франчайз към ШЕЛ.във всичките им обекти имат помпи(като на таксистите) на колонките за газ и ако ботилката ви събира 32 литра,с кеф наливат 34.по малко да не се усетитш.наливайте само на оргинални шел.
има инфо за измамата на сайта на излъган.ком и на активни потребители май нещо такова беше.
снощи го четох.

_________________
кара хонда и мазда
Изображение
Изображение
Изображение

Човек по природа е враждебно настроен към труда и за нищо на света не би се трудил,ако не го принуждаваха нуждата или тоягата


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2010, 18:16 
Offline
фанатик
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 13 Юни 2008, 13:19
Мнения: 1494
Местоположение: София
skype: qna.godeva
mecan4o79 написа:
в пловдив имаше едно време една верига ЕМКО.фалираха и минаха на франчайз към ШЕЛ.във всичките им обекти имат помпи(като на таксистите) на колонките за газ и ако ботилката ви събира 32 литра,с кеф наливат 34.по малко да не се усетитш.наливайте само на оргинални шел.
има инфо за измамата на сайта на излъган.ком и на активни потребители май нещо такова беше.
снощи го четох.


По тая тема:
Бившето ЕМКО ЕМ до Първо РПУ /Кичука/, настоящ ШЕЛ :) бутилката ми се води 20литра, събира между 16-17,5, та там ми е събирала по 23 :D

_________________
Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2010, 19:54 
Offline
фен

Регистриран на: 28 Фев 2009, 22:15
Мнения: 335
kalin__ написа:
vanio_ написа:
mazda_japan написа:
kalin__ написа:
vanio_ написа:
Ромпетрола ми е най-добре като разход и динамика. И газта им я карат от Румъния, гаранция!

Газта им я карат от Витогаз, гаранция - прочети темата малко по - нагоре :)

:idea: :D

Всички можем да твърдим всичко. Аз съм говорил с този който ги държи на франчайз Ромпетролите във Варна, Иван Бенев, та той или ме лъже или не, но в договора му пише, че е задължен да зарежда от Румънско. Иначе фирмата, за която работя щеше да му продава наливна газ.
Ако Вито им продават на румънците, а те специално си карат до там и я връщат обратно... това е друга тема.


Аз пък по - горе съм постнал отговора на Йонко Панов (Marketing & Sales Coordinator
Vitogaz Bulgaria EAD) - към мое запитване до Витогаз относно кои газстанции зареждат......ще цитирам част от него:
Цитат:
Витогаз България ЕАД зарежда с автогаз всички бензиностанции на ШЕЛ и Ромпетрол в цялата страна.

Странното е, че и на мен в майл-а ми отговори същото мениджъра, че зареждали Ромския петрол и шел с вито газ.

_________________
От японското по-добро няма!!!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2011, 11:13 
Offline
фен
Аватар
1994 Mazda Xedos

Регистриран на: 18 Фев 2010, 19:06
Мнения: 152
Местоположение: София-Пловдив
здравейте колеги!
аз зареждам 90% на петрол и немога да се оплача, освен това последните 4-5 пъти пълня от петрол в който газта е на 1,30 колкото и в лукойла който е на няма и 100 метра от там (конкуренция).
за разхода зе споделя след 3-400км защото съм с нови кабели отскоро иначе в момента ми дава 9,5 някаде (50-50 градско-извънградско).
бях и в сервиза където газовата ми е гаразционна за да ми сменят филтрите на газовата, противно на повечето твърдения, след 9000км, вътре нямасхе шепа графит... имаше си но не много. а иначе повече май няма да стъпя там :Д за двата филтара със смяната ми взеха 40лв, а след като казах, че зареждам на петрол майсторчето почти не припадна и като споменах, че понякога се чуват инжекторите савсем леко да тракат той каза, че те не са отговорни за това кава химия сипвам в бутилката и че от нея сигурно са се разяли гумичките и затова трака. та за евентуална смяна на гумичките и на още нещо на рейките (след като ми каза цената не го слушах мнмн.) ми казаха че би струвало към 60лв...

_________________
http://www.spritmonitor.de/en/detail/475750.html


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2011, 00:28 
Offline
фен
Аватар
1990 Mazda 323F

Регистриран на: 13 Юни 2005, 21:07
Мнения: 191
Местоположение: София
За София - Лукойла срещу академията на МВР и Темпо на околовръстното, което се намира малко след черни връх в посока овча купел, - добра газ.
Темпото при Текстилния техникум на бул. България е гола вода, също и Лукойла на Константин Величков и Тодор Александров.
За Пловдив - Шела при Макдоналдс до Билата /бул 6ти септември/ добра газ.
Темпо и Шела на изхода от Пловдив в посока София /там където е камерата на КАТ/- не струват.

_________________
MAZDA 323 F
[url=http://metric.rodim.ru][img]http://metric.rodim.ru/a1_h9_10_9_1996_2_1a.gif[/img][/url]
[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/12309.gif[/img][/url]
[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/73404.gif[/img][/url]


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2013, 19:08 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2011, 20:15
Мнения: 354
Темата е много стара, но реших да се оплача малко и аз. Дълго време зареждах от пловдивските Еко-та, заради отстъпките, а и бях чул, че бензинът им е хубав, та от там започнах и газ да си наливам. С 27 литра карах по 200 километра градско, но един ден ми отчете 180. Реших, че е моментно вдигане на разхода по една или друга причина, но това се повтори и при второто зареждане. Съответно си помислих, че нещо ми е направило проблем, защото бях зареждал вечер, при жегата.

Следващото ми зареждане беше в Газпром (бившият Шел) и за моя изненада ми даде доста по-добър разход, изкарах 210-215 километра с една бутилка. Продължих да зареждам на Газпром, бях много доволен, но миналата седмица ми се наложи да посетя ЕКО-то и хоп, изненада, пак 180 километра с една бутилка.

Крайно съм разочарован от тази верига и предпочитам вече да си посещавам Газпрома, черпят си ме с кроасан и кафе, когато напълня догоре.

Ще се радвам, ако някой от горепишещите даде малко повече информация за Ромпетрола и за този Витогаз, къде зареждат към днешна дата?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2013, 10:28 
Offline
фен
Аватар
2007 Mazda 5

Регистриран на: 11 Сеп 2013, 10:07
Мнения: 131
Местоположение: Sofia
И аз искам да попитам какво е качеството на Ромпетрол сравнено с другите към днешна дата, защото от скоро и аз съм на газ.
От бензина им на една конкретна бензиностанция на Ром-а не съм доволен - тази до стадион Локомотив в София. Зареждах многократно там, но изведнъж колата започна да харчи доста повече, може би 1-2л отгоре. Преди да тръгна по майстори смених бензиностанцията и разходът моментално се оправи. От тогава не съм зареждал там.
Миналата седмица напълних там приблизително 15л газ и минах около 100км, но това спрямо разхода ми на бензин (14-15/100) в същия трафик си е направо добре. Не усетих никаква разлика във вървежа спрямо газта от ОМВ, която ми бяха сипали газаджиите при монтажа.

_________________
2007 Mazda 5, 1.8 (L8) газ/бензин


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2013, 12:14 
Offline
фанатик
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 13 Юни 2008, 13:19
Мнения: 1494
Местоположение: София
skype: qna.godeva
И аз се чудя какво се случва с газта на Еко напоследък..преди зареждах само там (бутилка 20литра - събира 18-19л минавах към 200 градско), последните месеци осезаемо се дигна разхода, а колата сякаш на върви както трябва.
Започнах на Газпром - минавам към 205км с зареждане,което варира 18-19л.
С газ от Ромпетрол също пробвах - около 200 си ги прави градско.
Осезаемо колата най-добре върви обаче с газта на Газпром в момента.

По принцип съм най-доволна последните години от една малка бензиностанция на изхода на с.Труд - Риф - там и до 220км съм ги правила градско с едно зареждане и около 255км смесен разход (мисля газта им е на Витогаз).

_________________
Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2013, 12:49 
Offline
маниак
Аватар
2004 Mazda 6

Регистриран на: 15 Ное 2010, 14:28
Мнения: 543
Местоположение: София
Аз също зареждам само Еко и Ромпетрол, тези които са в Дружба 1 и ЕКО на Ал. Малинов в Младост 1 това за София. На околовръсното вече не стъпвам в ЕКО-то и на 21 км на магистрала Тракия. От тези веднага ми светва лампата с грешка бедна смес РО171. В Пловдив зареждам на ЕКО срещу пряката за КАТ и на Чадърите (разклон Прослав) тази отзад на панаира също съм я зачеркнал от списъка, заедно с другите ОМБ, ШЕЛ, ПЕТРОЛ и др. На Коматевко шосе Пловдив също е хубава газта на Ромпетрол.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2014, 17:06 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 22 Фев 2014, 18:43
Мнения: 239
Местоположение: Добрич
Не знам дали ви е направило впечатление,но напоследък Лукойл предлагат много добра газчица. Разхода им падна с около 1.5 литра (градско) при абсолютно еднакво каране и маршрут.

_________________
Мненията са като задниците,дори и да не ни кефят ,всеки си има!!!

Mazda 6 2.0 2004y with LPG-EX
NOW Saab 9-3 2.8 V6 turbo 250h.p 2006y +LPG


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2014, 20:02 
Offline
маниак
Аватар
1998 Mazda 626

Регистриран на: 29 Окт 2011, 12:11
Мнения: 643
Местоположение: Пловдив
Еми аз си жуля само от тях набарал съм си две техни "оргиналдъ" не франчайзинг и съм доволен.Бях изневерил за един месец с Газпром уж заради по ниската цена но на Лукойл си ме радва повече.

_________________
Мазда 626 1840 куб.90 к.с. 16 в (комби)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2014, 10:09 
Offline
фен
Аватар
2007 Mazda 5

Регистриран на: 11 Сеп 2013, 10:07
Мнения: 131
Местоположение: Sofia
Лукойл предлагат ли някакви карти за отстъпка на газта? Поне в Екото имаме 3ст. До момента нямам никакви забележки от газта на Еко (зареждал съм само на бул. България в София и на Околовръстното преди отбивката за Бояна/бул. България - в посока Цар Борис III). Разходът е добър с тяхната газ, не по-лош от Ром петрола и ОМВ. Междувпрочем не съм доволен от газта на ОМВ на Околовръстното при Павлово. Докато имах проблеми с преминаване от газ на бензин - най-лошо тресеше и гаснеше с тяхната газ.

_________________
2007 Mazda 5, 1.8 (L8) газ/бензин


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2014, 22:40 
Offline
маниак
Аватар
1998 Mazda 626

Регистриран на: 29 Окт 2011, 12:11
Мнения: 643
Местоположение: Пловдив
За Еко да не чуя намразих ги от предната кола предполагам защото зареждах на една тяхна бензиностанция.Лукойл имат карти с отстъпка тези дни беше 10 ст но не помня до кога иначе за газ 2 ст през седмицата,събота и неделя и празници 4 ст.

_________________
Мазда 626 1840 куб.90 к.с. 16 в (комби)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2014, 06:31 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 22 Фев 2014, 18:43
Мнения: 239
Местоположение: Добрич
С газта на ЕКО специално в вървежа не откривам разлика,но има вразхода. Караме в фирмата 2 коли на газ и 7-8 на дизел. ПРеди зареждахме с фирмени карти на Лукойл а сега сме на ЕКО,като при дизела няма разлика нито в вървежа,нито вразхода,но с газта нее така. И двете коли които са на (газовото е течнафаза виале) събирам по 42 литра газ,като на Лукойл минавахме по 450-480 км смесен разход,а сега на Еко никога не сме минавали повече от 410-420км.
П.С. колите ни са с GPS и не вдигаме над 100км/ч за повече от минута,че има глоби,което гарантира едно и също темпо на каране извънградско. Засичанията са на базата поне 30 зареждания.
П.С.2 Моята мазда последно мина с 16.3 литра газ на Лукойл 148 км като 90% е градско с доста спокойно каране. Откакто си държа бордада показва моментния разход,много ми падна разхода :) :) :)

_________________
Мненията са като задниците,дори и да не ни кефят ,всеки си има!!!

Mazda 6 2.0 2004y with LPG-EX
NOW Saab 9-3 2.8 V6 turbo 250h.p 2006y +LPG


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2014, 10:10 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2011, 20:15
Мнения: 354
Аз последните месеци започнах да зареждам в ОМВ, защото газта им е същата като на Ромпетрола, но цената по-ниска. Само в една бензиностанция си държат 1.17 независимо от другите цени в града, което ми изглежда странно, но факт.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2014, 11:07 
Offline
маниак
Аватар
2004 Mazda 6

Регистриран на: 15 Ное 2010, 14:28
Мнения: 543
Местоположение: София
От скоро и Газпром, дават по 7 ст. отстъпка ако заредиш поне за 20 лв. И засега поне газта им е по-добра от на ЕКО, докато ги научат и посъберат клиенти.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 02 Май 2014, 12:18 
Offline
любител

Регистриран на: 10 Фев 2014, 20:22
Мнения: 23
Местоположение: Стара Загора
От вчера съм на газ с Маздата (иначе имам 4 г. стаж на това гориво). Зареждах предимно на ЕКО , по-рядко на Лукойл и няколко пъти ОМВ , Петрол и Шел. Вчера газаджиите ми казаха да зареждам където си искам само да избягвам Петрол - газта им била хубава , но добавката прояждала някакви гумени оплътнения или нещо такова. Каза ми, че хората му казат , че са най-доволни от ЕКО и ШЕЛ.Аз лично мисля да пробвам Газпром и ако не съм доволен си продължавам както преди, предимно на ЕКО, а вече и ШЕЛ (понеже доста хора ги хвалят). Поздрави!

_________________
Mazda 6 2.3 166 h.p. Petrol/LPG 2003


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2014, 20:01 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2014, 20:35
Мнения: 23
Местоположение: Пловдив
За мен , в Пловдив са : Круиз , Хаджията груев и ЕКО :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2015, 07:57 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2011, 20:15
Мнения: 354
Събуждам темата, за да се оплача. Зареждал съм къде ли не, но през последната година се установих като редовен клиент на Газпром. Тази сутрин зареждам в Пловдив на Бул. Никола Вапцаров, гледам цена на литър 0,87. Плащам и тръгвам към колата и случайно погледнах бележката и какво да видя близо 33 литра, като вече трета година моята бутилка не е събирала повече от 28 литра.
Явно това е отговорът на бензиностанциите спрямо намалените цени.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2015, 08:31 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2014, 20:35
Мнения: 1828
Местоположение: Густо Майна Филибето
Колега, засечи колко км ще минеш. Само добри отзиви аз съм чувал за газ-та на газпром. Всички колеги там зареждат и са мн. доволни.

_________________
Mazda 6 GH 1.8 LPG BRC sequent 32
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2015, 10:12 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2011, 20:15
Мнения: 354
donpeev написа:
Колега, засечи колко км ще минеш. Само добри отзиви аз съм чувал за газ-та на газпром. Всички колеги там зареждат и са мн. доволни.

И аз съм много доволен от тях последната година. В интерес на истината предпочитам да са ме излъгали с 5 литра, отколкото да са ми сложили в действителност 33 литра, защото си е доста рисково.
Ще тествам другото зареждане, дано нямам някакъв проблем с предпазителя от препълване.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2015, 13:06 
Offline
фен
2003 Mazda 6

Регистриран на: 16 Май 2012, 14:52
Мнения: 168
Местоположение: Пазарджик
Здравейте,

Количеството на заредената газ зависи от налягането и от температурата. При по-ниска температура и повече налягане може и повече от 80% от бутилката да се напълни.

Поздрави


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2015, 08:55 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2011, 20:15
Мнения: 354
В крайна сметка на същата колонка вчера ми заредиха точно колкото побира бутилката! Явно е имало някакъв моментен проблем, когато ми сложиха +5 литра.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 22 Сеп 2015, 09:18 
Offline
маниак
Аватар
2004 Mazda 6

Регистриран на: 15 Ное 2010, 14:28
Мнения: 543
Местоположение: София
Аз имах подобна случка на ЕКО Цветан Лазаров, Дружба 1. До сега са ми зареждали 28, 30, 33, и изведнъж 38л. аз толкова за 4 години никога не съм побирал. Касиерката ми вика оплачи се на момчето дето зарежда, то пък ми вика да се оплача на касиерката, в крайна сметка се оплаках през официалната форма в сайта им. От там отговора беше, че всички колонки за замерени по стандартите, имат пломби и документация за качество и надеждност. Ако желая да се уговорим с доверено лице да ги разгледаме документите и да замерим наново всичко, както колонката, така и газовата ми. Но аз няма да отида на място за което си казах вече да не стъпвам...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 22 Сеп 2015, 10:41 
Offline
фанатик
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 03 Ное 2014, 13:09
Мнения: 2160
Местоположение: селянин в София
alex_ad написа:
Здравейте,
Количеството на заредената газ зависи от налягането и от температурата. При по-ниска температура и повече налягане може и повече от 80% от бутилката да се напълни.


А изглежда има и пряка обратнопропорционална връзка с цената на горивата, колкото по-евтина газта - толкова повече сипват :mrgreen:

_________________
Глупостта не е предимство.
Ако спориш с идиот, вероятността той да прави абсолютно същото е много голяма.

... .. -.-. | - .-. .- -. ... .. - | --. .-.. --- .-. .. .- | -- ..- -. -.. ..
2007 Mazda 6 GY 2.0 with LPG


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2015, 20:01 
Offline
фен

Регистриран на: 17 Юни 2013, 20:01
Мнения: 232
Местоположение: shumen
Зареждам метан на станцията във Разград и съм много доволен от качеството на метана ! колата си сменя настроението, става по- весела! Също съм много доволен от метанстанцията на Бяла- Рс! Количката ми много я обича ! Със килограмите намам проблеми, не лъжат! Много са точни !


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2015, 21:22 
Offline
любител

Регистриран на: 13 Окт 2015, 21:51
Мнения: 15
Местоположение: Burgas
Досега откъдето и да съм зареждал в България, горивото никога не ми е правило такова впечатление, че да кажа, много е добро..


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2015, 13:26 
Offline
любител
Аватар
2004 Mazda 3

Регистриран на: 05 Сеп 2015, 11:05
Мнения: 54
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Откакто сложих газовата преди около месец, зареждам само в Шел (София - Студ. град и Люлин, Ямбол веднъж) и не съм забелязал никакви "аномалии".

_________________
Mercedes W203 2003 CDI 143hp
Hyundai Tucson 2008 2.0 140kc BRC - ex
Мазда 3 2004 2.0 150кс BRC - ex


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб