Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 11:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

финансиране на хостинг на форума...
Анкетата свършва на 30 Апр 2007, 20:31
1- "членски внос" 19%  19%  [ 11 ]
2- доброволни вноски 56%  56%  [ 33 ]
3- банери 19%  19%  [ 11 ]
4- стикери/тениски 7%  7%  [ 4 ]
Общо гласове : 59
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007, 20:09 
Offline
Администратор
Аватар
1992 Mazda 626
Автор на темата

Регистриран на: 29 Мар 2005, 11:43
Мнения: 4968
Местоположение: София
има ли нещо, което всъщност ти харесва в този форум?!?
...вече почвам да се чудя защо си тук?!?

нека да ти кажа как стоят нещата...
вадиш по едни 1000 лева на месец, за заплата на щатен админ + добър хостинг и веднага ти предоставям всички права...
...ако обаче не искаш или не можеш да го направиш - не недоволствай, защото както не веднъж е говорено - за без пари - толкова - ако не ти харесва - никой не те задържа...

освен това, както не веднъж ти писах - направи ми аргументирано предложение, със съответните параметри, като време за изпълнение, вляние върху форума и прочие...
...до сега, обаче, не си ми изпратил нищо - или нямаш идеи или те мързи...

което и от двете е - ако не можеш да го направиш, не недоволствай - единственото, което постигаш е да покажеш просто класическата реакция на деструктивна и безполезна критика - "не знам как, ама не така"...

разбрахме ли се?!?

@всички останали колеги - благодарим за разбирането... :bow:
съжаляваме, че не винаги можем да реагираме бързо и адекватно на проблемите, но както всички знаете - всеки от нас прави каквото може на доброволни начала, водени от изначалния принцип, че форума и клуба са на феновете и не трябва по никакъв начин да се комерсиализират...

_________________
When you go to Hell,
Tell them I'm sending you!
...you'll get a group discount.

__________________________

ВОЙНАТА НА ПЪТЯ: http://www.vbox7.com/play:0992d053 !!!

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007, 22:39 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 16 Май 2007, 09:45
Мнения: 1274
Местоположение: София
Съжалявам, че ще вляза в offtopic, но определено не съм съгласен с някои неща.

Във форума съм, защото карам Mazda, а както не веднъж е споменавано, "караш Mazda - значи си в клуба". Рядко съм имал възможността да помогна. Повече съм се възползвал от услугите на други. Но мисля си (и не съм първият, който изразява подобно мнение), че точно затова са форумите - който, с каквото може да помогне.

От админиситриране почти нищо не отбирам, така че нямам кой знае какво да кажа. Знам обаче, че повече от месец подкарвате един "Гараж", който е абсолютно готово разширение към phpBB и не е кой знае колко трудно за инсталиране. Нужен е само един човек, който да има достъп и необходимите права на сървъра, за да се подкарат поне нещата, които аз съм видял, че не вървят. Сигурен съм, че има поне още 5 души в този форум, които разбират от PHP и 10, които разбират от SQL (не е нужно да конкретизираме с MySQL). Вярно, не можеш да се довериш на всеки, но...
Конкретно за хостинга: вярвам, че всички тук имаме полза от този форум. Някои (като мен) повече, други - по-малко. Но всички честопишещи биха внесли пари по сметка, ако им бъде казано, че това е единствения начин да имаме качествен хостинг. Варианти за разплащане и дарения има. Pay.bg, epay.bg ... вероятно и още много.

А наистина, когато написах предния си "пост" бях афектиран. Попринцип бих въздържал подобно изказване с цел запазване на добрия тон, но...
Интересното е, че считах, че ти като модератор от най-високо ниво си този, който трябва да разбира за идеите, които имам. Не бяха много, но... поне ги споделях. Едното беше AdSense от Google, като идеята му не е "комерсиализиране". Би било, ако ти искаш да прибереш парите от печалбата, което не е така и всички тук го знаем. Това е просто начин форума да оцелява.
Когато видях, че teniski.be предлагат услуга "авто лепенки" веднага писах точно на теб. Защо не ми отговори? Защо не каза поне "обади се на хората. аз нямам време."? Изобщо все едно нищо не съм ти написал.

Когато "говорихме" на "лично", ти съвсем ясно написа, че има неща, които трябва да се направят. Въпреки, че знаеш какво трябва да с енаправи, не ми каза. Ми... нямам кой знае какви идеи. Просто исках да предложа помощшта си. Съвсем доброволно. Т.е. от теб исках само да ми кажеш какво трябва да се направи, а аз да ти кажа мога ли или не, кога и за колко време.

Пак се извинявам на всички останали за кривването от правата тема... :oops:

_________________
Онлайн резервации на футболни игрища в София - tereni.bg
BG Wallpapers.net - българските тапети за десктоп


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007, 23:05 
Offline
Администратор
Аватар
1992 Mazda 626
Автор на темата

Регистриран на: 29 Мар 2005, 11:43
Мнения: 4968
Местоположение: София
ще оставя темата тук - все пак - за форума е...

та - ти сам даваш отговори на въпросите си...
...просто не мислиш...

ще цитирам "...не можеш да се довериш на всеки..."
тези, на които мога да се доверя или нямат време или не могат да сършат точно това...
...а по отношение на това, колко време го подкарваме - колкото толкова - нито си квалифициран, нито знаеш проблемите които има, нито имаш нужните знания или умения, да даваш оценка, за колко време може да бъде свършена дадена работа, при определни обстоятелства - въздържай се от такива коментари, по принцип...

банери няма да има - казал съм ти го, ако си забравил - жалко...
...това е форум, а не цирк - ако на теб ти харесва и нямаш проблем с банерите - това си е твое мнение...

всъщност - не знам защо се ядосвам...
ако искаш, колега - за без пари - толкова...
...как могат толкова много хора да са доволни и да се радват, дори от малкото, което имаме, щото можем (все още) да си позволим да е безплатно и да е просто форум, а не рекламно пано, а той, разбираш ли, големия разбирач, все недоволен...

казах то го вече - ако искаш давай кинтите и оправяме работата...
...ако не можеш или не искаш - радвай се, на това, което имаш...

ако не ти харесва - има хиляди форуми...
...и красиви, и платени, и рекламни и прочие - като казах - никой не те задържа, но ако не можеш да оцениш, това което получаваш - твой си проблем...

ааа - и бтв - сега, вместо да се занимавам с нещо полезно за форума или да помогна на някой колега, в малкото време с което разполагам, аз се занимавам с твоите глупости...


съжалявам колеги, но както всички знаете, и друг път е имало моменти като този...
...надявам се да отмине и отново да съм полезен...

_________________
When you go to Hell,
Tell them I'm sending you!
...you'll get a group discount.

__________________________

ВОЙНАТА НА ПЪТЯ: http://www.vbox7.com/play:0992d053 !!!

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007, 23:33 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 16 Май 2007, 09:45
Мнения: 1274
Местоположение: София
Последно пиша по темата...
poohey написа:
ще цитирам "...не можеш да се довериш на всеки..."
тези, на които мога да се доверя или нямат време или не могат да сършат точно това...

Подкрепям. Твоя е преценката на кого можеш и на кого - не. Няма да навлизам в повече подробности.
poohey написа:
...а по отношение на това, колко време го подкарваме - колкото толкова

Няма какво да се коментира. Факт е, че колкото толкова. Винаги съм смятал, че не е важно дали си го направил за една седмица или за една година, а е важно какъв ще е крайния резултат. Просто не смятам, че phpbbgarage.com е толкова труден за подкарване. И все пак... за мен, като обикновен посетител на сайта тов аможе да са седмици, а за хората занимаващи се с него да са броени минути, отделени точно на това. Няма значение. Просто исках да изразя мнение.

poohey написа:
нито си квалифициран, нито знаеш проблемите които има, нито имаш нужните знания или умения, да даваш оценка, за колко време може да бъде свършена дадена работа, при определни обстоятелства - въздържай се от такива коментари, по принцип...

Приемам първата част от изречението като лична обида. Не защото съм или не съм квалифициран, а защото ти няма откъде да го знаеш.
Съгласен съм с частта за "обстоятелствата"

poohey написа:
банери няма да има - казал съм ти го, ако си забравил - жалко...
...това е форум, а не цирк - ако на теб ти харесва и нямаш проблем с банерите - това си е твое мнение...

Не съм казвал, че не си ми казвал ( :) ) Просто ти припомних факт. Не съм го забравил.

poohey написа:
всъщност - не знам защо се ядосвам...
ако искаш, колега - за без пари - толкова...
...как могат толкова много хора да са доволни и да се радват, дори от малкото, което имаме, щото можем (все още) да си позволим да е безплатно и да е просто форум, а не рекламно пано, а той, разбираш ли, големия разбирач, все недоволен...

Не съм казал, че не ми харесва. Както виждаш (предполагам), ходя по срещи, проверявам редовно какво се пише и едва ли повече от 1 или 2 пъти ми се е случвало да споря с някого. Напротив. Форума е по-добър от всички останали форуми, но не заради възможностите си (то си е почти чисто phpBB), а заради хората, пишещи в него. Дори и заради ето това в момента. В повечето форуми подобна дискусия изобщо нямаше да се породи, защото модераторите отдавна щяха да са изтрили поста, който я започна. Така че си далеч от истината, ако смяташ, че форума не ми харесва. Просто има неща, с които не съм съгласен и ги казвам. Никой не е длъжен да споделя мнението ми. Никого не се опитвам да убедя в каквото и да било. Просто изразявам мнение.

poohey написа:
казах то го вече - ако искаш давай кинтите и оправяме работата...
...ако не можеш или не искаш - радвай се, на това, което имаш...
ако не ти харесва - има хиляди форуми...
...и красиви, и платени, и рекламни и прочие - като казах - никой не те задържа, но ако не можеш да оцениш, това което получаваш - твой си проблем...

Дефиниция за "форум":
a public meeting or assembly for open discussion
Един форум не се състои от хиляди редове код. Той е съвкупността от хора... Колкото и банери да ми сложиш, този форум пак ще е "моят форум", както би бил и форумът на много други. За банерите предложих вариант. Не беше одобрен. Точка. Няма какво толкова да се палиш по това.

poohey написа:

И се извинявам за изгубеното време... Сметнах, че е правилно да изразя мнението си...

_________________
Онлайн резервации на футболни игрища в София - tereni.bg
BG Wallpapers.net - българските тапети за десктоп


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007, 23:43 
Offline
Администратор
Аватар
1992 Mazda 626
Автор на темата

Регистриран на: 29 Мар 2005, 11:43
Мнения: 4968
Местоположение: София
не се паля, колега...
...ти си този, който с необмислените си реакции създаваш напрежение, а както се вижда в последствие - сам установяваш, че не е имало нужда...

никога не съм имал против и никога няма да имам против изказването на мнения, препоръки и прочие...
...но АРГУМЕНТИРАНИ, а не като твоите...

да - прав си - във всеки друг форум, след тмение "При такова администриране - такива резултати", най-вероято изтриването ще е най-малката санкция...
...та давай го по-спокойно, от тук нататък - форума е такъв, какъвто е, дори и заради това, че хората са толерантни, но не прекалявай с не-аргументираните си коментари - мисли, усещай се...


нека да приключим темата...
...ти ще си направиш изводите, а модераторите, ще се направим, че нищо не се е случило и ще продължим да живеем мирно и спокойно...

_________________
When you go to Hell,
Tell them I'm sending you!
...you'll get a group discount.

__________________________

ВОЙНАТА НА ПЪТЯ: http://www.vbox7.com/play:0992d053 !!!

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007, 19:18 
Offline
маниак
Аватар
2001 Mazda 626

Регистриран на: 19 Мар 2007, 13:26
Мнения: 999
Местоположение: Пловдив
по коя телевизия беше онова предаване в неделя сутрин - "Кой е по-по-най" ? :)

_________________
http://www.facebook.com/HelpAdi


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007, 20:05 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2004, 13:36
Мнения: 5025
Местоположение: Велико Търново
usux написа:
по коя телевизия беше онова предаване в неделя сутрин - "Кой е по-по-най" ? :)


цитат от пряко предаване на предаването: ти с кой си тук? ами с мама! а тати къде е? ами той каза че оня педерас бате енчо немое го гледа!!! 3 секунди тишина, следва мощен смях от родителите на децата + реклами!!! голям смях беше, искам някой да ми го намери, но едва има някой, който го е записал!

За хостинга: за толкоз пари - толкоз! и друго, понеже съм работил във нет доставчик - доста хора си мислят, че след като си плащат, трябва да има нет, съответно форум! е няма такова нещо, ако енергото дръпнат шалтера 'за профилактика" = няма как да има форум, + още куп фактори! и не ми хвалете БТК че винаги имало, има, ама ако нямаш отговора е да си преинсталираш компютъра, после се направих на интересен как да си преинсталирам компютъра, така де, каза младежа, виндолса, ами аз съм със сусе! с кво??? сусе бе, 9.1, ???!?!??? абе с линукс съм, аааа, ами затова нямате нет и дрън телефона...но комент!


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2007, 19:42 
Offline
маниак
Аватар
2001 Mazda 626

Регистриран на: 19 Мар 2007, 13:26
Мнения: 999
Местоположение: Пловдив
:hahaha:
ти го каза .. :beer:

_________________
http://www.facebook.com/HelpAdi


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2007, 22:36 
Offline
фанатик
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 31 Юли 2005, 15:16
Мнения: 6105
Местоположение: На село...
Аз нали съм си на всяка манджа мерудийката да кажа и аз мойто мнение...
Това за хостинга сме го говорили безброй пъти...ние за дома за децата едва събираме средства...пък кеш за форума ще събираме...не мисля, че ще стане работата, ще има неща от сорта не знам си колко потребителя и само редовните по срещите ще плащаме за хостинг другите само чете и се спасява...не е справедливо...на мене не ми пука особено, че глупавия Гараж не е тръгнал като хората или че се е бавил толкова време...аз не знам вие малки деца ли сте или какво??????????????????
Бате не ми отвара гаража, кога ще стане ами хора хахахахах да не би да ви скрие маздите от дъжда този гараж хахахахах още не мога да осмисля , какво толкова важно видяхте в гаража :?: Само съм се писал да видя какво е инече втори път не съм го отварял...аз не съм във форума заради глупавия гараж...няма да ви станат патките като напъхате маздата в тоз гараж...трябва в друг да я вкарате, в който като пъхнеш маздата и стане мокро ще ти е добре(ух ма съм циничен хахахахах)
За останалата част от форума...за банерите сме говорили повечето не сме навити да ставаме като TUNING.BG/FORUM, мене това, че към 12 форума евентуално ще падне и няма да го достъпя НЕ МИ Е ПРОБЛЕМ хахахах да не би да спя в този форум бе хора вземете се осъзнайте...жени си имате има по-хубави неща за вършене...форума през деня в свободното време и толкоз...аман значи, на мене лично ми писна от мрънкалници...кой ще се оплаче кога в колко часа форума не му бил достъпен...е пич нито пари ще загубиш като го няма форума нито здравето ще ти вземе....е защо тогава хленчите питам аз :evil:
Това мисля по въпроса....и хора сапикясайте се малко....
Пухи гледам форума има и защита от претоварване вече....харесва ми така предполагам ще се намали вероятността от падове....през деня ми се е случвало да ми дава "прекалено много заявки към форума" и просто си изчаквам и това е като нормален човек 8)


п.п. И Пухи имам едно приятелче Цветан Цайков се казва беше ти колега, но той напусна, те разкри хахахаха един ден го возя нещо и той ми разправа..."бе при мене имаше един ЛУД вика, който не излизаше от тоя форум на МАЗДА....некаф вика все едно живота му зависи....веднага те описах "да не е един висок едричък с бръсната глава..." и той "ами да" бате разкрих те веднага хахахахах евалата просто, щом моя приятел те е скивал, че не излизаш от тука докато си на работа просто мога да кажа само :type: :bow:

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2007, 22:53 
Offline
Администратор
Аватар
1992 Mazda 626
Автор на темата

Регистриран на: 29 Мар 2005, 11:43
Мнения: 4968
Местоположение: София
т'ва са долни инсинуации... :lol: :P
...аз вобще, ама изобщо тоя форум даже не го знам... ;-) 8)

_________________
When you go to Hell,
Tell them I'm sending you!
...you'll get a group discount.

__________________________

ВОЙНАТА НА ПЪТЯ: http://www.vbox7.com/play:0992d053 !!!

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: хостинг
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2007, 11:07 
Offline
маниак
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 26 Юни 2007, 15:34
Мнения: 756
Местоположение: Някъде по лунния пейзаж
Аз съм съгласен с Корн_ВАл , наистина ние не спим в този форум .. (except Poohey) , и това за банерите.. наистина ..е доста правилно решението... вЪн. Наистина доста често се случва да го няма, даже ми се е случвало тамън "прати" и оп избега..Търпимо е .. ако не сега след 20 мин ще помогнеш на колегата.. дето пита как се свалят чистачките :lol: А колкото сега до темата.. аз мисля Корн_Вал, че никога няма да е честно, спрямо това , че някои ще са на "аванта" ,но който иска и има желание, че да даде някоя и друга" помощ" да даде .. и на мен лично не ми пречи това .. защото примерно ми се е случвало имам 5 мин свободни и исках да вляза и да видя какво става и примерно да дадеш някое мнение за "помощ" и ОП няма форум.. и влязох чак след 2-3 дни. Та предпочитам да си дам "членската вноска" заедно с другите като мене , пък като има нови по - сериознi фенки като Вас ;) и те ще се присъединят

my personal opinion :rolling:

_________________
Drive safe , live long, save lives!!!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2007, 12:03 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2004, 13:36
Мнения: 5025
Местоположение: Велико Търново
като за начало изберете къде да се хоства, да не стане, хем плащаш - хем нямаш!

и бтв, наближава времето за децата от дома...


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008, 19:42 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2006, 17:04
Мнения: 2039
Местоположение: Варна - Град с мнооого дупки по улиците и кмет педераст
през ден ми не иска да ми се отваря форума и ми изписва ей тоя виц
"Mazdabg.com е вече преместен на нов сървър! В зависимост от това къде се намирате, ще можете да отваряте сайта най-късно до 24 часа."


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008, 20:06 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 26 Окт 2007, 10:08
Мнения: 3460
Това с отварянето до 24 часа очезна при мен. Сега форумът си е пушка от всякъде. Проблемите по-скоро са от местните провайдъри, които постоянно менкат разни канали и кабели. Поне при мен е така.

Благодаря на Админа и всички които са се потрудили и продължават да се трудят за да има форум.маздабг.ком.

_________________
You can’t make a pig into a racehorse,
but you can make it into a very fast pig.
626 GE IV FS 115


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008, 20:19 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2006, 17:04
Мнения: 2039
Местоположение: Варна - Град с мнооого дупки по улиците и кмет педераст
ам БТК едва ли


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008, 20:26 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 26 Окт 2007, 10:08
Мнения: 3460
БТК имат райони в които са по-смешни от най-смотания квартален кабелджия. И то защото кабелите им в тези райони са бетер въжета за простиране. Някъв приятел преди време беше дигал гири на БТК, говньовците държаха пас и оня накрая смени не знам кви луди метри кабели и нетя му се отприщи. Тва без копане, естествено. Никой не дава да се копа.

_________________
You can’t make a pig into a racehorse,
but you can make it into a very fast pig.
626 GE IV FS 115


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008, 20:50 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2006, 17:04
Мнения: 2039
Местоположение: Варна - Град с мнооого дупки по улиците и кмет педераст
Драгойчо написа:
БТК имат райони в които са по-смешни от най-смотания квартален кабелджия. И то защото кабелите им в тези райони са бетер въжета за простиране. Някъв приятел преди време беше дигал гири на БТК, говньовците държаха пас и оня накрая смени не знам кви луди метри кабели и нетя му се отприщи. Тва без копане, естествено. Никой не дава да се копа.
aaaaaa аз съм с мноо арен нет. от това ни мой да е


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008, 20:55 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 26 Окт 2007, 10:08
Мнения: 3460
Тогава си изчисти кеша на браузъра + всички Темпорари интернет файлс.

_________________
You can’t make a pig into a racehorse,
but you can make it into a very fast pig.
626 GE IV FS 115


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008, 21:09 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2006, 17:04
Мнения: 2039
Местоположение: Варна - Град с мнооого дупки по улиците и кмет педераст
Драгойчо написа:
Тогава си изчисти кеша на браузъра + всички Темпорари интернет файлс.
вчера преинсталирах :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008, 21:15 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 26 Окт 2007, 10:08
Мнения: 3460
Емииии... шах с матката :P Нинам!

_________________
You can’t make a pig into a racehorse,
but you can make it into a very fast pig.
626 GE IV FS 115


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2008, 21:42 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2006, 17:04
Мнения: 2039
Местоположение: Варна - Град с мнооого дупки по улиците и кмет педераст
ам сървъра ........


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2008, 19:00 
Offline
модератор

Регистриран на: 20 Юни 2006, 19:26
Мнения: 2358
varnahack написа:
вчера преинсталирах :lol: :lol: :lol:


Хаха... така се прави! Точно както подхода на майкрософт - трепеш муха с базука.

Иначе и в другата тема за хостинга се изтропах за БТК. Тия хора са пълни кретени, а за сблъсъците ми с руси проксита мога да говоря с дни.

_________________
Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2008, 19:21 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2006, 17:04
Мнения: 2039
Местоположение: Варна - Град с мнооого дупки по улиците и кмет педераст
Алоу
аз и със проксита опитах да се вмъкна у форума, ама няма. Стига сте плюли по БТК. Да не забравяме че освен в София, в всички други населени места БТК предлага най-якия нет. Покажи ми във Варна нет с подобни качества. Всички са пълен ташак. Да еба и морската столица "Най-добрия град за живеене в Булгаристан"


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2008, 08:26 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2004, 13:36
Мнения: 5025
Местоположение: Велико Търново
varnahack написа:
Алоу
аз и със проксита опитах да се вмъкна у форума, ама няма. Стига сте плюли по БТК. Да не забравяме че освен в София, в всички други населени места БТК предлага най-якия нет. Покажи ми във Варна нет с подобни качества. Всички са пълен ташак. Да еба и морската столица "Най-добрия град за живеене в Булгаристан"


в търново има по-добър доставчик!!!

_________________
https://www.neobux.com/imagens/banner9/ ... 3=24637018


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2008, 21:08 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2006, 17:04
Мнения: 2039
Местоположение: Варна - Град с мнооого дупки по улиците и кмет педераст
Lancome написа:
varnahack написа:
Алоу
аз и със проксита опитах да се вмъкна у форума, ама няма. Стига сте плюли по БТК. Да не забравяме че освен в София, в всички други населени места БТК предлага най-якия нет. Покажи ми във Варна нет с подобни качества. Всички са пълен ташак. Да еба и морската столица "Най-добрия град за живеене в Булгаристан"


в търново има по-добър доставчик!!!
все ми е тая, аз съм във Варна 8)


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008, 07:18 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2004, 13:36
Мнения: 5025
Местоположение: Велико Търново
ми не се оплаквай за най-малкото

_________________
https://www.neobux.com/imagens/banner9/ ... 3=24637018


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2013, 14:39 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2012, 19:45
Мнения: 101
Местоположение: На път
skype: highway_bs
т.2

извън страната съм но предполагам ще има начин да изпращам по някой лв.

ако толкова я окъсаме имам малък хостинг/мейл сървър (за лични нужди) в Бг който също би могъл да се ползва
bandwith 60/60 мбит за бг . Ако се наложи, или за мирър.

Поздрави

В.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2013, 14:53 
Offline
Администратор
Аватар

Регистриран на: 23 Мар 2008, 17:19
Мнения: 813
Местоположение: Анкх Морпорк
skype: up1level
Пропуснал си да прочетеш тези теми:
viewtopic.php?f=53&t=16347
viewtopic.php?f=53&t=27109
viewtopic.php?f=53&t=17811
viewtopic.php?f=53&t=28998
и още има, но тия са най-бързите за форума/сървъра...
Тази тема сега я заключвам, за да не се подвеждат и за в бъдеще нови колеги :)

_________________
Изображение

Please drive safe..... http://www.youtube.com/watch?v=3749h_uxS0o


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб