Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 23:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2007, 23:41 
Offline
Администратор
Аватар
1992 Mazda 626

Регистриран на: 29 Мар 2005, 11:43
Мнения: 4968
Местоположение: София
Следващите прости стъпки, ще Ви помогнат да се ориентирате, да не задавате отдавна отговорени въпроси, както и да се чудите къде Ви е темата

*************

1. Прочетете ПРАВИЛАТА

2. Отново прочетете ПРАВИЛАТА

3. Пак прочетете ПРАВИЛАТА

4. На въпрос "от къде ще ми препоръчате да си купя тази част" - отговора е "обади се по магазините, дадени в раздела за СЕРВИЗИ И МАГАЗИНИ"

5. На въпрос "кой сервиз ще ми препоръчате" - отговора е "прегледай сервизите, дадени в раздела за СЕРВИЗИ И МАГАЗИНИ"

6. Теми от рода на "здравейте аз съм нова/нов" или "току що си купих Мазда и се регистрирах" се пускат само в раздел ПРАВИЛА / РЕГИСТРАЦИЯ / ИНФОРМАЦИЯ, като пусната от Вас тема е със заглавие името на вашия потребител.

7. Преди да зададете въпрос, използвайте просто ТЪРСЕНЕ в съответния раздел - вероятно на въпроса Ви вече е отговорено.

8. Когато искате да отговорите по някоя тема на конкретен пост и той в случая е последен - НЕ използвайте бутона Изображение , а Изображение.

*************

Ако все пак решите, че тези прости препоръки не Ви касаят, в най-добрия случай, темата Ви ще се озове при останилите БОКЛУЦИ, РАЗНИ, а в най-лошия - ще бъде изтрита


:!: нарушенията на правилата не се толерират - в края на краищата - до сега трябва да сте ги прочели поне три пъти :!:

Преглеждайте често тази тема - винаги може да се появи и друг полезен съвет :wink:


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб