Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 20:14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2017, 21:19 
Offline
любител

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
Здравейте,харесах си две колички между които се чудя....Mercedes-Benz C180 2002 Хечбек с 2 врати...Или Mazda 6 2003..Моля помогнете ми за избора....Аз съм фен на японките...но все пак се чудя понеже не съм от най-разбиращите.. #-o


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2017, 12:35 
Offline
любител

Регистриран на: 19 Юни 2017, 07:47
Мнения: 29
Местоположение: София/Варна
Мерцедесите са по-скъпи за поддръжка, двете са дъртички, което предполага и други проблеми. Кажи какви са ти изискванията към колата?


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2017, 12:45 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
Ами аз трудно харесвам коли.Сега в семейството имаме една японка и знам,че са много качествени и ги харесвам външно.Искам да е комфортна,не много мощна,не ми е нужно...и икономична. :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2017, 12:56 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2017, 10:41
Мнения: 24
Местоположение: София, Обеля-2
От двете при всяко положение бих предпочел Мазда-та!
Разбира се, покарай и двете и виж дали не страдат от някакви вируси ;)

_________________
Mazda 6 1.8 MZR
Renault Megane 2 1.6 K4M


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2017, 13:04 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
Ох и аз така мисля,Японска количка е все пак.По-хубава е,по-голяма.Опитват се да ме убедят от съседен форум как всичко друго ама не и Мазда.Била чист форд.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2017, 14:58 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2017, 10:41
Мнения: 24
Местоположение: София, Обеля-2
Чак пък чист Форд :D

_________________
Mazda 6 1.8 MZR
Renault Megane 2 1.6 K4M


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2017, 15:05 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
Глупости пълни...По-добре фокус било..на кой ги разправят тея :) Аз харесвам повече Маздата.Оплюват я,че е дизел..Имам дизелка японка и са супер..икономични,здрави.Ама за Маздата не знам дизеловия двигател дали е добър


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2017, 16:35 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
Модела е дизелов двигател 121 кс,200000км,2003г


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 07:24 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2008, 18:12
Мнения: 4819
Местоположение: АБСУРДИСТАН
skype: тел № 0889410450
rosoman написа:
Модела е дизелов двигател 121 кс,200000км,2003г

Точно при тази дизелова мазда, само капачката за маслото е единствения детайл произвеждан от форд и си е много читав автомобил .
Единствения неприятен момент е когато дойде ред за смяна на съединителя, за това при покупката се интересувай най напред дали е подменян до сега, или тепърва предстои смяна, защото се оскъпява веднага с едни 1500 лв. колата .

_________________
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 08:40 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2011, 20:15
Мнения: 354
Личното ми мнение е да се спреш на Маздата.
1- По-хубав дизайн и най-вече интериор.
2- Не знам на колко години си, но четирите врати винаги са предимство ако нямаш за цел да се гъзарееш, ама с Мерседес на 14 години не мисля, че ще получиш подобен ефект.
3- Поддръжката. Мерседес си е Мерседеш и дори на 100 години пак обслужването ще е скъпо. Не, че моят опит с Мазда е бил кой знае колко евтин, ама със сигурност ще е по-изгодно.
4- Само не знам как ще се пребориш с икономията на гориво. Маздата я дават по документи 8.3 градско, а винаги тези числа за занижени. Мерседесът не си уточнил кой точно модел си набелязал.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 10:09 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Мерцедес с-180 компресор не е никак лош.Но двувратка не си е работа.Те и за това са по евтини от седана примерно.Както писаха колегите отделни части са скъпи..Примерно дебитомера не е евтин а създава често проблеми.Тенекиите са си цифра.Стр огледала са класика понеже стават за доста модели са много крадени а и скъпи 2ра ръка.Като цяло и 2те коле са стари и е въпрос на късмет да улучиш по читавата.

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 10:58 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
Мерцедеса е двувратка на 200000 км с газова уредба. :)Ами от съседен форум,където съжалявам че писах изобщо,казаха че този двигател е най-несполучливия на Мазда и не си струвал.Което не ми се вярва.
В сервиз на приятел ми казаха че дизела точно на мазда 6 не е толкова добро решение,заради някакъв филтър.А аз наистина съм привърженик на японците.Но не знам още...Твърдите,че този двигател е сполучлив?Искам да събера мнения,защото много ми харесва Маздичката..


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 11:23 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
Да,маздата ще харчи около 10 вероятно...но ако е бензин сигурно 14-15,така че пак е по-добре,пък и не мога да си намеря Маздичка бензин


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 11:48 
Offline
маниак
Аватар
2007 Mazda 5

Регистриран на: 31 Авг 2016, 12:05
Мнения: 721
Местоположение: Плевен
rosoman написа:
Мерцедеса е двувратка на 200000 км с газова уредба. :)Ами от съседен форум,където съжалявам че писах изобщо,казаха че този двигател е най-несполучливия на Мазда и не си струвал.Което не ми се вярва.
В сервиз на приятел ми казаха че дизела точно на мазда 6 не е толкова добро решение,заради някакъв филтър.А аз наистина съм привърженик на японците.Но не знам още...Твърдите,че този двигател е сполучлив?Искам да събера мнения,защото много ми харесва Маздичката..

Здравей,
ако имаш предвид DPF филтъра ,то тази няма такъв ;) След 2005 се монтира .Така ,че само имаш да оглеждаш хубаво /както каза колегата/ за маховик+съединител :)

_________________
мазда 5 2.0CD 2007


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 11:54 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2008, 18:12
Мнения: 4819
Местоположение: АБСУРДИСТАН
skype: тел № 0889410450
rosoman написа:
Ами от съседен форум,където съжалявам че писах изобщо,казаха че този двигател е най-несполучливия на Мазда и не си струвал.Което не ми се вярва.
В сервиз на приятел ми казаха че дизела точно на мазда 6 не е толкова добро решение,заради някакъв филтър.А аз наистина съм привърженик на японците.Но не знам още...Твърдите,че този двигател е сполучлив?Искам да събера мнения,защото много ми харесва Маздичката..

Те и чист Форд ти бяха казали, че е Маздата, ама единствения детайл на Форд е наистина капачката за маслото . :mrgreen:
Отделно не знам какви "филтри" ги гонят твоите приятели, но явно дизелова шестица 2003 г. са виждали само на картинка от дъвка турбо . mhihi
Предостатъчно има писано в този форум, сядай и чети, вместо да питаш там където не трябва . :wink:


rosoman написа:
Да,маздата ще харчи около 10 вероятно...но ако е бензин сигурно 14-15,така че пак е по-добре,пък и не мога да си намеря Маздичка бензин

Ти тази дизелова Мазда със заварен педал на газта до дъното ли ще я караш, та да ти дава 10/100 ? . Ако е така, трябва да ти кажа, че мерцедеса при същите условия ще ти дава 30/100 разход на газ . :)
Ако си намериш Мазда на бензин, тогава вече ще караш наистина Фордов мотор .

_________________
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 11:56 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
Така ли?Да за дпф филтъра говоря.Двигателя не е ли проблемен?Защото е дизел,или само този филтър прави проблем,като го има?

Значи твърдите,че този двигател не е от проблемните,понеже ми се иска да е дизелка колата? :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 12:46 
Offline
маниак
Аватар
2004 Mazda 3

Регистриран на: 14 Мар 2015, 10:07
Мнения: 572
Местоположение: Варна
Какъв да му е проблема като няма DPF...

Съединител, маховик, турбо - има ги всеки дизел от последните 15-тина години. @martod още в първия си пост ти отговори и за фордовските легенди и за какво да внимаваш.

Там където си питал, са ти отговаряли само семкаджии. Чули недочули нещо, но иначе имат "експертно" мнение по всеки въпрос. Типичен бг форум. Да не си питал във VW форума? :D Мога с ръка на сърце да кажа, че този не е такъв. Ако задълбаеш темите, ще видиш, че на висок глас се изтъкват всички минуси на коментираните модели и като цяло сме много далеч от "моето е най-хубавото, защото е мое" или "за X години сменям само консумативи и карам".

За дизел не мога нищо да кажа, но внимавай за ръжда. То май и мерцедесите си поръждясват от тези години... та и за двете марки се отнася.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 13:11 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
Благодаря Ви много,страшно добри съвети и отговори получих,най-накрая някой да обсъди по темата и да ми даде съвет..Питах в kaldata.Разочарование.Била форд,после пежо я изкараха. :D Нямам думи.После още критики..и с две думи,висят цял ден във фоума там,и разбрал неразбрал,дето не е виждал мазда 6 през живота си,се чувства длъжен да коментира.Тук получих добри отговори,не грубянски,Благодаря на всички :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 19:24 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2016, 15:54
Мнения: 414
Местоположение: Русе
Ако потърсиш в този форум ще намериш отговори на много въпроси. Аз преди да си купя колата четох цяла седмица.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017, 20:57 
Offline
фанатик
Аватар
2004 Mazda 3

Регистриран на: 02 Дек 2015, 11:02
Мнения: 1267
Местоположение: София
rosoman написа:
... харесах си две колички между които се чудя....Mercedes-Benz C180 2002 Хечбек с 2 врати...Или Mazda 6 2003..Моля помогнете ми за избора...

Колежке,

изберете тази, която след добра диагностика, оглед и пробно шофиране е в по-добро състояние.
Това е отговорът ми на конкретния въпрос.

Според мен обаче, при бюджет до 4000 лева и пробег не повече от 2000 км годишно
определено можете да преосмислите още веднъж цялата ситуация.

offtopic:
Само в една единствена тема от друг форум - пет страници за три дена с общи и не по въпроса мнения! :shock:
Нивото там е такова, че първо се ококорих, после се посмях, а накрая остана едно горчиво чувство.
Мъничка представителна картинка на това, което сме в момента.
Настроението ми се пооправи след неизбежното сравнение с нашия форум.


Алмерата е много сполучлив модел (бензин и дизел), но не прехвърляйте качествата му автоматично върху всеки японски.

_________________
... ex ... Mazda 3, 2.0i (2004) - ex; Mazda 3, 1.6i (2004) - ex; ... Mercedes A200 ...
'Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?' - from 'Terminator'


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2017, 14:42 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
Да,алмера тино е невероятна,тя няма какво да я коментирам.В kaldata определено се обсъдиха повече глупости извън темата,но няма значение.А колкото до това колко километра изминавам мисля че не е нужно да се обсъжда,защото всеки има кола,за да я кара колкото иска.Плюс това го казах общо.Това лято изминахме 10000,но пак,всеки кара колкото иска ;) А това да обмислям,само не ме съветвайте и вие за колело,тъкмо форума ми направи страхотно впечатление.Отворих темата за съвет откъм двете коли,не за критики относно това колко карам годишно.Сумата не е необходимо да е до 4000.Разглеждам вскякакви Мазди в момента.Но аз питам за моделите общо. Благодаря все пак :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2017, 17:48 
Offline
фанатик
Аватар
2004 Mazda 3

Регистриран на: 02 Дек 2015, 11:02
Мнения: 1267
Местоположение: София
Цитат:
Rosoman
• Потребител

Здравейте,харесах си две колички между които се чудя....Mercedes-Benz C180 2002 Хечбек с 2 врати...Или Mazda 6 2003..Моля помогнете ми за избора....
...И двете коли са поддържани.Нямат ръжди.Мерцедеса е бензин с газова на 175000km…
Маздата е дизел 121 кс на 225 000 км.....Навъртяли са бая..но тези са единствените две по вкуса ми...
……………………………………………………………………………………
….И двете много ми харесват.Но питам тук за мнение-точно по въпроса коя от тези ДВЕ е по-качествената...
……………………………………………………………………………………
Така....Да,тези двата съм харесала.След гледане 3 месеца.До 4000 хил.лева,но аз не харесвам всяка кола.Не искам препоръки от сорта на Опел Корса и Форт Фокус.Не карам повече от 2000 км годишно...Това ли е информацията.И аз не искам да карам кола на газов инжекцион.
……………………………………………………………………………………
Ох,не всеки човек обикаля света с колата си.Не 2000,но повече от 5000 не изминавам.И кво,значи трябва да ходя с трамвай...Защо...Всеки ден ми трябва кола.А аз пак казвам че не питам за мнение дали ще ходя на работа с колело или с трамвай,а коя от двете коли е по-хубава...и евентуално за съвет за кола,която е подобна.А това колко изминавам,не ме критикувайте вие,а нека ме критикува сервиза,като колата ми минава преглед.
……………………………………………………………………………………

Kamen Zhelyazkov
• Потребител


Автора е харесъл точно две коли, и от всички тук се иска да хвърляме боб за да кажем коя да вземе......И двете марки си имат форуми където са обсъдени надълго и нашироко предимствата и недостатъците и на двете.
……………………………………………………………………………………

SIMO70
• Потребител


Аз спирам да споря.Просто с жена не се спори.Но за коли да ми се дървиш изобщо не смятам повече да пиша даже още повече на жена.
…………………………………………………………………………………

Rosoman
• Потребител

Благодаря,ще огледам колите,дано помогне и направя правилен избор


Добронамерен конкретен отговор на конкретен въпрос.
Изведнъж картинката се променя:
rosoman написа:
...Плюс това го казах общо.Това лято изминахме 10000... Сумата не е необходимо да е до 4000.Разглеждам вскякакви Мазди в момента.Но аз питам за моделите общо. Благодаря все пак :)

Все още съм добронамерен, а и нашият форум предразполага към това. Приемам, че просто още ви държи оттам. :)

_________________
... ex ... Mazda 3, 2.0i (2004) - ex; Mazda 3, 1.6i (2004) - ex; ... Mercedes A200 ...
'Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?' - from 'Terminator'


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2017, 18:03 
Offline
любител

Регистриран на: 19 Юни 2017, 07:47
Мнения: 29
Местоположение: София/Варна
Ако не ти трябва голяма кола, защо не се пренасочиш от 6 на 3? По-малка, по-малко харчи, но не може да се каже, че набира по-бавно, удобна е за дълъг път (2ката според мен идва вече твърде малка). И един личен съвет - вдигни малко годините: 14 годишна кола, каквато и да е, ще има неща за оправяне и то не 1-2. Аз докато търсих гледах нещо между 7 и 10 годишно (накрая взех една на 5, но това е друга тема) и имаше сполучливи модели Мазда 3 (и 1-2 готини 6-ци), Пежо някое запазено (не ме плюйте, на почти всички моторите са ни техни, a поддръжката е евтина ), а защо не hyundai elantra (която ни е била семейна кола и смея да твърдя, че вървеше добре и само консумативи сменяше бащата, но може би сме имали късмет с нея)


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2017, 23:49 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
bat_Vite написа:
Цитат:
Rosoman
• Потребител

Здравейте,харесах си две колички между които се чудя....Mercedes-Benz C180 2002 Хечбек с 2 врати...Или Mazda 6 2003..Моля помогнете ми за избора....
...И двете коли са поддържани.Нямат ръжди.Мерцедеса е бензин с газова на 175000km…
Маздата е дизел 121 кс на 225 000 км.....Навъртяли са бая..но тези са единствените две по вкуса ми...
……………………………………………………………………………………
….И двете много ми харесват.Но питам тук за мнение-точно по въпроса коя от тези ДВЕ е по-качествената...
……………………………………………………………………………………
Така....Да,тези двата съм харесала.След гледане 3 месеца.До 4000 хил.лева,но аз не харесвам всяка кола.Не искам препоръки от сорта на Опел Корса и Форт Фокус.Не карам повече от 2000 км годишно...Това ли е информацията.И аз не искам да карам кола на газов инжекцион.
……………………………………………………………………………………
Ох,не всеки човек обикаля света с колата си.Не 2000,но повече от 5000 не изминавам.И кво,значи трябва да ходя с трамвай...Защо...Всеки ден ми трябва кола.А аз пак казвам че не питам за мнение дали ще ходя на работа с колело или с трамвай,а коя от двете коли е по-хубава...и евентуално за съвет за кола,която е подобна.А това колко изминавам,не ме критикувайте вие,а нека ме критикува сервиза,като колата ми минава преглед.
……………………………………………………………………………………

Kamen Zhelyazkov
• Потребител


Автора е харесъл точно две коли, и от всички тук се иска да хвърляме боб за да кажем коя да вземе......И двете марки си имат форуми където са обсъдени надълго и нашироко предимствата и недостатъците и на двете.
……………………………………………………………………………………

SIMO70
• Потребител


Аз спирам да споря.Просто с жена не се спори.Но за коли да ми се дървиш изобщо не смятам повече да пиша даже още повече на жена.
…………………………………………………………………………………

Rosoman
• Потребител

Благодаря,ще огледам колите,дано помогне и направя правилен избор


Добронамерен конкретен отговор на конкретен въпрос.
Изведнъж картинката се променя:
rosoman написа:
...Плюс това го казах общо.Това лято изминахме 10000... Сумата не е необходимо да е до 4000.Разглеждам вскякакви Мазди в момента.Но аз питам за моделите общо. Благодаря все пак :)

Все още съм добронамерен, а и нашият форум предразполага към това. Приемам, че просто още ви държи оттам. :)

Аз се отказвам от коментиране по форуми.Явно си хабя думите.Спирам.Добронамерено или не-не това е темата.Колко км изминавам.Голям проблем направо.Да 10000 изминах това лято.Миналото 5000.Логично е при две коли да се намали пробега.Няма да е повече от 2000-3000..но това не е въпросът в темата.Голямото значение.От коя кола да си избера се стигна до критика по километрите.Просто не знам.Нека ме критикува сервиза,така съм съгласна,ама това не е ставало,няма и да стане.


Последна промяна rosoman на 06 Сеп 2017, 23:56, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2017, 23:52 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 03 Сеп 2017, 21:16
Мнения: 12
Местоположение: Bulgaria
igroeg написа:
Ако не ти трябва голяма кола, защо не се пренасочиш от 6 на 3? По-малка, по-малко харчи, но не може да се каже, че набира по-бавно, удобна е за дълъг път (2ката според мен идва вече твърде малка). И един личен съвет - вдигни малко годините: 14 годишна кола, каквато и да е, ще има неща за оправяне и то не 1-2. Аз докато търсих гледах нещо между 7 и 10 годишно (накрая взех една на 5, но това е друга тема) и имаше сполучливи модели Мазда 3 (и 1-2 готини 6-ци), Пежо някое запазено (не ме плюйте, на почти всички моторите са ни техни, a поддръжката е евтина ), а защо не hyundai elantra (която ни е била семейна кола и смея да твърдя, че вървеше добре и само консумативи сменяше бащата, но може би сме имали късмет с нея)

Да,ще помилсля и за 3 :) Дават я по-добра от 6,или поне доколкото на мен са ми разказвали от сервизи,ама дали е така...
Ами аз по-скоро клоня към мазда вече,защото този мерцедес е малък за деца на задните седалки.Още повече на газ.Багажник сякаш няма.А пък мазда 3 е по-малка...Направо объркано,но ще мисля и по двата варианта,благодаря Ви за мнението :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Коя кола?
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2017, 21:41 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Ако наистина се отказваш от коментиране по форумите както написа по горе направо да се затваря темата и толкова.До тук мисля информацията е напълно достатъчна.

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб