Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 18:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019, 16:37 
Offline
любител

Регистриран на: 14 Юни 2019, 16:31
Мнения: 6
Местоположение: Добрич
Здравейте колеги. Мисля да се присъединя към Клуб Мазда.
Харесвах тези 2 автомобила https://www.cars.bg/offer/c3109321 и https://www.cars.bg/offer/c3129047 .
Изглеждат доста добре (поне на снимки) и цената им е направо супер.
Ще се полза предимно градско и сега лятото до морето.
Коне не ми трябват много, дори, ако е в ниския данък, ще е супер.
Важното е да е здрава и лесна за поддръжка (евтина).
Реална ли е цената за тези автомобили или е знак, че можеби нещо им има?
Аз преди да я взема ще искам да се огледа в сервиз естествено.
Но цената ми се вижда наистина прекалено ниска, а, ако е такава по-принциш, ами страхотно.
Гледам иначе вървят малко с по-високи цени и на всичкото отгоре тези са регистрирани.
Благодаря предварително на хората които ще отделят време да си споделят мнението.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019, 17:53 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Не искам да те отчаивам но и двете са тотални пръчки.Толкова ръжда не е добре.Примасито даже и кьораво нещо.... :) Недеи да спасяваш някого от колата му.Верно за тези пари толкова ама все пак....
На 30 съм във Добрич за 1 ден.Ако не бързаш със покупка ще ти покажа за какво говоря... 8)

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2019, 18:59 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 14 Юни 2019, 16:31
Мнения: 6
Местоположение: Добрич
На 6-цата това черното с цел скриване на ръждата ли е?
Не бързам много, но гледам и да намеря нещо тея дни, че да имам едно нещо по-малко за мислене.
Естетвено - да е читаво. Затова попитах тук. Иначе Маздите ми харесват, особенно 6-цата. :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2019, 11:31 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Черното естествено е за прикриване на ръждата и остатъците от веждите ако има такива.Всъщност какъв ти е бюджета защото такива коли ще ти развалят мнението за марката.6ца за около тази сума абсурд...
Иначе еи това не е лоша кола ако мислиш да я караш 3-5 години напред...и ако я даде за около 3200лв
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=b9zg2k

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2019, 19:04 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2014, 20:35
Мнения: 1828
Местоположение: Густо Майна Филибето
spartaneca написа:
На 6-цата това черното с цел скриване на ръждата ли е?
Не бързам много, но гледам и да намеря нещо тея дни, че да имам едно нещо по-малко за мислене.
Естетвено - да е читаво. Затова попитах тук. Иначе Маздите ми харесват, особенно 6-цата. :)


Определено ще имаш нещо повече за мислене след покупка на такава кола за 2000 лв. То или ще е изгнила, или ще е ламя за масло, или ще има др. проблем.. Евтиното излиза скъпо...

_________________
Mazda 6 GH 1.8 LPG BRC sequent 32
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2019, 13:27 
Offline
маниак
Аватар
2004 Mazda Premacy

Регистриран на: 25 Апр 2016, 21:09
Мнения: 506
Местоположение: Бургас
donpeev написа:
Определено ще имаш нещо повече за мислене след покупка на такава кола за 2000 лв. То или ще е изгнила, или ще е ламя за масло, или ще има др. проблем.. Евтиното излиза скъпо...


Подарявали са ми кола, която щеше да иде на скрап иначе. След вложени около 300лв за ревизия на главата и още известна сума за консумативи (амортисьори, акумулатор, накладки, масло и две гуми от гумаджията отсреща) колата се движи без никакви проблеми. Още я държа за втори автомобил ...

Без да се знае състоянието на конкретния автомобил не може нищо да се каже. А това по снимки няма как да се прецени. Аз също съм продават технически 100% изправна кола за смешни пари (+ акумулатор в гаранция), просто като стоя 1 година на паркинга и ми писна ...

Идете с някой да я огледа и прецени. Гнила кола не купувай, каквото и да ти казват. Всичко друго е въпрос на късмет и правилни ремонти.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2019, 21:11 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Е добре де Ilia801.Не виждаш ли вратата на шофьора какъв цвят е.От другата страна задният панел е коренно различен.Онзи ръждавия.Отвътре е тотална скръб.Седалката на шофера изтъркана откъм гърба да не говорим където стои отпред.....долу където си стои обикновенно левият крак гуменото няма плат около него....Мотора така са замазали около аморт да не се вижда ръждата.Да не говорим предницата от ляво със старият фар и никаквият цвят калник.И това е топ състояние.Аиде да гледаме малко и да не приказваме приказки.Колата е дроб тотален.На живо ще е катастрофа.Да не говорим предният капак каква дълбока деруга има отпред.Предната и задната броня безброи забележки.Единственото читаво нещо са чистачките и то не е сигурно.

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2019, 14:48 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 14 Юни 2019, 16:31
Мнения: 6
Местоположение: Добрич
valio323 написа:
Е добре де Ilia801.Не виждаш ли вратата на шофьора какъв цвят е.От другата страна задният панел е коренно различен.Онзи ръждавия.Отвътре е тотална скръб.Седалката на шофера изтъркана откъм гърба да не говорим където стои отпред.....долу където си стои обикновенно левият крак гуменото няма плат около него....Мотора така са замазали около аморт да не се вижда ръждата.Да не говорим предницата от ляво със старият фар и никаквият цвят калник.И това е топ състояние.Аиде да гледаме малко и да не приказваме приказки.Колата е дроб тотален.На живо ще е катастрофа.Да не говорим предният капак каква дълбока деруга има отпред.Предната и задната броня безброи забележки.Единственото читаво нещо са чистачките и то не е сигурно.



Ясно за нея.

Колега, а това малкото: https://www.cars.bg/offer/c3134892

От познат на познат, така, че няма да има проблеми извън написаните. Че и още 100лв ще ми смъкне заради "познатия".

Ще върши ли работа? Поне за година докато свикна, че отдавна не съм и карал с ръчни скорости. После живот и здраве ще ъпдейдна. Като пари е направо за без пари.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2019, 19:24 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 01 Фев 2014, 15:30
Мнения: 156
Местоположение: Кюстендил
Колега, а това малкото: https://www.cars.bg/offer/c3134892

От познат на познат, така, че няма да има проблеми извън написаните. Че и още 100лв ще ми смъкне заради "познатия".

Ще върши ли работа? Поне за година докато свикна, че отдавна не съм и карал с ръчни скорости. После живот и здраве ще ъпдейдна. Като пари е направо за без пари


Ако ти смъкне и по 25лв на всяка конска сила която е надписал ( ако нещо не е чипосана :D) направо ще си на далавера :P

Ще си я познаваш от далеч с тези различни стопове :)

_________________
MAZDA 323 F DITD 90


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2019, 20:19 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 14 Юни 2019, 16:31
Мнения: 6
Местоположение: Добрич
slavimazda написа:
Колега, а това малкото: https://www.cars.bg/offer/c3134892

От познат на познат, така, че няма да има проблеми извън написаните. Че и още 100лв ще ми смъкне заради "познатия".

Ще върши ли работа? Поне за година докато свикна, че отдавна не съм и карал с ръчни скорости. После живот и здраве ще ъпдейдна. Като пари е направо за без пари


Ако ти смъкне и по 25лв на всяка конска сила която е надписал ( ако нещо не е чипосана :D) направо ще си на далавера :P

Ще си я познаваш от далеч с тези различни стопове :)


Не бях забелязал стоповете. Значи може да е удряна? И това с конете, колко би трябвало да е и защо да ги надписва?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2019, 20:28 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 14 Юни 2019, 16:31
Мнения: 6
Местоположение: Добрич
А това Премаси: https://www.cars.bg/offer/c2912215 ? Изглежда много добре, а е и от това което колегата посъвтва - фейслифт.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2019, 06:57 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2008, 18:12
Мнения: 4819
Местоположение: АБСУРДИСТАН
skype: тел № 0889410450
spartaneca написа:
И това с конете, колко би трябвало да е и защо да ги надписва?
Не знам защо, ама ги е надписал 18 коня в повече, като седнеш да я караш ще се чудиш къде са избягали . :)

spartaneca написа:
А това Премаси: https://www.cars.bg/offer/c2912215 ? Изглежда много добре, а е и от това което колегата посъвтва - фейслифт.

Тоя пък го е писал с един кон по малко, :D ама ако още е валидна обявата "тичай" да я спазаряваш, докато не я е отнесъл някой който разбира от коли. Аз отдавна не съм гледал обява за Премаси с толкова запазени ламарини .

_________________
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2019, 16:23 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 14 Юни 2019, 16:31
Мнения: 6
Местоположение: Добрич
Утре сигурно ще ида да я видя, че ми е и на близко. Дано все още е така, както на снимките. И да не е само на външен вид толкова добре.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб