Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 21 Фев 2018, 17:03

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
ОБРАЗЕЦ ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА ОБЯВА!
ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2018, 21:13 
любител

Марка:Mazda
Модел:323f BJ Sportive
Двигател: 2.0 Sportive 131 bhp Бензин/Газ

Дата на производство:
Пробег:180600

Цвят: Черен
Екстри: Серво на спирачки и на волан, 4 ел стъкла, ел огледала, въздушни възглавници, ISOFIX
Газова Уредба BRC, капачката е до тази на резервоара.
Климатроник, Стерео уредба с Yatur в жабката и карта памет 2гб за мп3 музика.
предни фарове за мъгла. два комплекта по 4 лети джанти. система за стабилност и пробоксуване.

Други: Колата е закупена края на 2014г, внос е от Австрия. Поддържал съм я много съвестно, всички консумативи са сменяни на време, газовата уредба е поставяна в офицялния представител на BRC в София. Колата работи напълно безпроблемно както на бензин така и на газ. Разход около 12л в града и 9 извън градско на газ. Извън градско може и да падне още предполагам.
Колата е заводско спортно изпълнения 2.0 Sportive и визулано няма нищо общо с обикновенната мазда 323 BJ, има заден и странични спойлери, предната Й броня също е различна. Окачването Й също е различно, по втвърдено е, но вози много стабилно и точно това е най големият Й плюс - спортната стабилност с която може да влиза в завоите - под предния капак има заводска разпънка. Скоростната кутия е перфектна - скоростите влизат точно така както трябва да е за една спортна мазда доближава се до това на MX-5, знам защото имаме и такава, а мога да кажа че са по-добри от на мазда 3 2009г, също знам защото такава от чисто нова имахме в семейството.
Има два комплекта джанти - Оригинални 16'' на мазда с летни гуми Kumho на 3000км имам касов бон от покупката лятото на 2017. и втори комплект 15''(в момента е с тях на повечето снимки) с две чисто нови зимни куми BF Goodrich висок клас, също с касов бон и гаранция за предни и две зимни по стари на задните. И двата комплекта джанти нямат кривини, нямат удари и са в много добро визуално състояние.
Салонът на колата е безупречен особено като се има предвид на колко години е автомобила. Всичко е много добре поддържано, няма скъсано и протрито. Всичко е често почиствано и поддържано с препарати. Няма бутон който да не работи.
Таблото е с красиви бели километражи и много запазен красив волан NARDI, заводското Аудио е с 4 тонколони - италиански, включил съм и Yatur в жабката за да може да се пускат MP3 от карта памет или от USB FLASH, от там може да си зареждате и телефона. Климатроника работи не изпуска и няма нужда от доливане на фреон.

Както и по горе писах, поддържал съм маздата доста педантично и навреме - водил съм история на всичко което съм купил и сменил по нея написано е в сервизната Й книжка.
В семейството ми имаме няколко мазди всички поддържани винаги правилно и продавам тази само защото искам да взема друга - Mazda 6 MPS. Колата си заслужава всеки лев, може да се закара в сервиз по желание. Има платена ГО до лятото на 2018.
Колата винаги е държана в Гараж.

Забележки: колата има няколко забележки по боята от лоши шофьори във Варна, и леки забележки по предния капак от камъчета.
Скоро ще направя по добри снимки на хубава светлина.

Снимки:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение

Цена: 3500

Местонахождение: Варна

За контакти: 0889112094, Krassennikolov@gmail.com може и тук под обявата или на ЛС

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 15 Фев 2018, 18:20 
любител
Автор на темата

Автомобила е продаден, честито на новия собственик

Върнете се в началото
  Профил    

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа