Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 19 Юни 2018, 12:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2018, 10:38 
любител
2011 Mazda 6

И аз си купих от секретните гайки. Срещнахме се наживо. Станимир е свястно и интелигентно момче.

Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  

МнениеПубликувано на: 25 Май 2018, 14:22 
любител
Аватар

kochtrela написа:
Миналата година си купих от въпросния комплект с въртящия се пръстен за Мазда 6/2008 г. До преди два дни всичко беше ок, докато съвсем случайно пушейки до колата не забелязах, че гайката от задна дясна ми липсва. Извадих камъка и проверих останалите три. На задна лява гума гайката беше леко разхлабена. На предните гуми си бяха затегнати и въобще не мръднаха. Лично аз през пролетта като сложих летните гуми с алуминиевите джанти затегнах доволно гайките. Оставам с впечатлението че съм бил жертва на посегателство. Дали шарката на секретния камък е уникален за всеки комплект гайки? Или да очаквам, че отново при "щастлива" случайност мога да очаквам да ми изчезне още някоя гайка? Не ми се вярва гайките на задните гуми да са се разхлабили сами от въртенето на гумите. Какво мислите колеги?

Споко колега,прекалено навътре вземаш нещата.Целта на тези секретни гайки е да забавят крадците,няма такава секретна гайка която да не може,да се развива. [-X Когато секретната ти гайка надстърча поне два сантиметра извън джантата,много лесно се хваща с обикновен водопроводен ключ и се развива.Дори секретната гайка да е наравно с джантата,уникалността на тази секретна шарка позволява лесно да се набият две отвертки и със същият обикновен водопроводен ключ да се развие.

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2018, 17:46 
любител
Аватар

И аз си взех секретни гайки: още едно положително мнение за Stanimir!

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2018, 22:25 
любител
2018 Mazda CX-5

За Мазда 2018 CX-5, с оригиналните 19" джанти (закупена от СМ) кой от комплектите трябва да поръчам?

Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа