Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 20 Яну 2018, 23:06

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2017, 18:50 
любител

Здравейте колеги, след дълго обмисляне и сметки стигнах до заключение, че ще си търся мазда 6-ца. Спрял съм се на 2.0 двигател бензин. Поразгледах обявите по сайтовете и си набелязах няколко автомобила.
http://www.cars.bg/offer/c2256173
http://www.cars.bg/offer/c1851781
Ако имате възможност дайте мнение дали си струват поне по информацията дадена на офертите. Звъннах на продавачите, за да разпитам за съответните коли, като за тази със Старозагорската регистрация разбрах, че има ръжда на едната вежда. По окачването няма забележки, но все пак ако има начин да го проверя лично, бих искал да знам какво точно да гледам или по точно как да проверя дали има някакви забележки. Относно Пернишката разбрах че има ръжда на задна лява вежда, а относно километрите, понеже ми се струват малко малко за да са реални има сервизна книжка. Ще се радвам да получа някакви мнения и евентуално оферти ако има такива.

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 04 Окт 2017, 20:05 
фен
Аватар
2007 Mazda 5

Здравей :)
Конкретно по обявите....и в двете е използвана думичката "перфектно" ...лично мен много ме плаши това.Предпочитам да взема кола със споделена забележка ;) Все пак избора си е твой. Единствено за отбелязване при бензина е да гледаш за разход на масло/често срещан проблем/.....упс забравих ръждата/внимавай защото някои успяват да я прикрият успешно. Успех ...надявам се да уцелиш добър екземпляр,все пак повечето е доза късмет :)

Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  

МнениеПубликувано на: 05 Окт 2017, 07:52 
фен
Аватар
2007 Mazda 3

Мда, на първата обява даже два пъти е използвана думата "перфектна" :) Да не говорим и колко неграмотно е написана: "сичко пратено", "клуча", няма пунтуация никаква. Мен това много ми се набива на очи и навява на мисълта, че си имаш вземане-даване с неграмотник, та вероятността да имаш нормален разговор с него е малка... Сервизната книжка се рисува както искаш дори и в чужбина!

Втората изглежда по-сериозно, но пък коя е тая "Венетка", която върви с автомобила не знам :) Иначе сериозно - голата е като пушка (климатик вместо климатроник, няма круиз контрол, т.н.)... поне парктроник има, но изглежда е допълнително поставян.

За ръждата по веждите - трудно ще намериш 14-15 годишна 6-ца без ръжда, но с повечко търсене може и да изскочи. За тези конкретните екземпляри щом е тръгнала, значи скоро ще почнеш да сменяш вежди, прагове, т.н.

Изображение

Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа