Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 21:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2017, 15:28 
Offline
любител

Регистриран на: 30 Сеп 2017, 15:14
Мнения: 2
Местоположение: София
Здравейте,

Дойде момента в който трябва да първи път да сменям чистачките на новата ми CX-3. За съжаление в повечето магазини дори не са чували за модела, тъй като е сравнително нов и не могат да ми препоръчат правилния размер, затова искам да попитам дали някой може да ме насочи към точния размер чистачки. Видях че размера от страната на шофьора е 22"(550мм), а този на пасажера 19"(480мм), но може да има определено разминаване, тъй като имам информацията от Щатския им сайт и европейски спек на колата да е различен.

Ще съм благодарен ако някой ми даде информация

Поздрави


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2017, 22:11 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
За жалост с точност ще мога да отговоря чак средата на Октомври, когато пристигне червената красавица. Мисля, че това трябва да ти свърши работа. Двата ги 24” (600 мм) и 18” (450 мм)

https://www.windscreenwipers.co.uk/cx-3-2015-to-2017-twin-pack-windscreen-wiper-blades/

Защо не вземеш чистачките и направо в магазина или поне го премери.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2017, 07:56 
Offline
маниак
2010 Mazda 3

Регистриран на: 30 Дек 2011, 18:39
Мнения: 914
Колега, може ли един съвет да си позволя към теб.

Вземи и измии стъклото хубаво. След това го измии със алкохол за стъкла,
После го направи същото с чистачки- търкане с алкохол , да видиш колко мръсотия ще падне.
Аз това като го направих, ще откарам минимум още няколко месеца с тея чистачки, а се бях засилил да сменям.

Но както и да гледам, ако чистачките в мазда са около 60-70 лв, вземи си ги от там,

Другото - 60 см е за мазда 3, шофьорската, но пасажерската е 47 ако не бъркам


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2018, 13:52 
Offline
любител

Регистриран на: 14 Авг 2016, 08:25
Мнения: 29
Местоположение: София
Ако не се лъжа са 55/45см. с кука хибриден тип . цената е 40лв за двете - производител VALEO.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2018, 08:14 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
Трябва да си много богат, за да дадеш 70лв за чистачки, които карат 2 год максимум. Отиваш в първото Еко или ОМВ и си взимаш комплект Валео за 20лв.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2018, 08:57 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
@janko, беше писал че живееш на стръмна улица и за това си си купил 4х4, аз бих те попитал, защо не си купи Дачия Дъстър например, има прекрасни екземпляри, с доста екстри? По твоята логика това би бил най-логичният ход.

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2018, 09:04 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 30 Ное 2010, 00:11
Мнения: 1107
Местоположение: София
janko написа:
Трябва да си много богат, за да дадеш 70лв за чистачки, които карат 2 год максимум. Отиваш в първото Еко или ОМВ и си взимаш комплект Валео за 20лв.

Даже с ДДС-то 84лв ама пък чистят перфектно :D , хубавите чистачки са по толкова горе долу.

_________________
Мазда 6, 2.0 бензин 147HP 2007- ex
Мазда 6, 2.5 бензин 170HP 2008- ex
Мазда 6, 2.2 дизел 150HP 2016 AWD manual transmition-ex
Skoda Superb дизел 190HP 2019 4x4


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2018, 12:34 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
bgfrayman написа:
@janko, беше писал че живееш на стръмна улица и за това си си купил 4х4, аз бих те попитал, защо не си купи Дачия Дъстър например, има прекрасни екземпляри, с доста екстри? По твоята логика това би бил най-логичният ход.

Въпроса ти е малко в стил "Божинката", ама айде ще ти отговоря.

1. Една Дачия няма как да изкара 10 год без проблеми, докато Маздата вероятно ще може.
2. Едни оригинални чистачки няма как да изкарат дори и 2 год (моите вече мажат, а колата е на 1,5 год), тези на Валео ще изкарат 1 год (тествано).
3. Качеството е задоволително на Валеото или Чемпиън (не казвам, че чисти по същия начин, но доста прилично, поне в първите няколко месеца).

bjrov написа:
Трябва да си много богат, за да дадеш 70лв за чистачки, които карат 2 год максимум. Отиваш в първото Еко или ОМВ и си взимаш комплект Валео за 20лв.
Даже с ДДС-то 84лв ама пък чистят перфектно :D , хубавите чистачки са по толкова горе долу.

Да, съгласен съм, но ако караха по 4-5 год, което няма как да се случи, при нашите зимни условия - лед, сняг, студ, жега и тн. В смисъл нещата трябва да се слагат на кантар и човек да се запита един много прост въпрос - заслужава ли си?


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2018, 13:08 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
1. мойте са на 5 години, сипвам само течност сонакс, вероятно защото съм някакъв вселенски идиот да давам по 15 лв. за 5 литра, не мажат и чистят както в ден 1.
2. дачии на по 10 години има по улиците, като гледам не са се разпаднали, вероятно заради отразената енергия от меркурии
3. аиде като мине маздата ти 5 години пиши, ако сме още живи и здрави, ама честно... щото на мен до момента са ми сменили едиия макферсон, един заден спирачен апарар и блутуута, вероятно защото я карам неправилно ?!?

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2018, 15:03 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2014, 20:35
Мнения: 1828
Местоположение: Густо Майна Филибето
Относно чистачките, аз изкарах почти 4 години с оригиналните, като преди това са стояли още 4 години на слънце на плаца на Мазда Гърция. Сега си взех Bosch aerotwin за 22 евро (тук са по 60 лв.) и чистят безупречно. Смених ги не защото се скапаха, а тази пред зрителното поле правеше едно косъмче при забърсването от напукано перо и лично мен много ме дразнеше, иначе чистеха без забележка. А и да кажа, че скърцане от чистачки не съм чувал от 4 години.
За чистачки и 200 лв. ще дам. За мен е супер важно стъклото да е чисто и да не замазват или да оставят мокри "косъмчета". Съответно също съм със Сонах в казанчето.
Относно боклуците по бензиностанциите и ниската серия Валео в Кауфланд.. просто без коментар, несериозно е. Взимай си и масло от там направо.

_________________
Mazda 6 GH 1.8 LPG BRC sequent 32
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2018, 15:37 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
Е, явно на мен са ми сложили някакви ментаци от Мазда, ще се оплача :D
5 год с едни чистачки....хора дайте по-сериозно, освен ако колите ви не са в гаража през зимата.
ПС. Маслото има откъде да си го взимам, споко. Излиза ми колкото твоите чистачки :)
Както не веднъж съм казвал, всеки си харчи парите, както иска. За това е форум и обсъждаме. За едни 200лв за чистачки са ОК, аз предпочитам да ги дам за някаква играчка на детето. Приоритети, какво да правиш...


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2018, 16:29 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
Ако искаш вярвай, да колата ми нощува в гараж, но се кара вски божи ден и пред деня си е на открито, на жена ми колата е от 2012 и тази пролет и купих нови чистачки от сеат, само за информация въпреки че двете изглеждат еднакви си имат номера, като нечетният номер е лява четният дясна, оформени по профилът на самото стъкло.

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2018, 19:14 
Offline
маниак
2010 Mazda 3

Регистриран на: 30 Дек 2011, 18:39
Мнения: 914
janko написа:
Е, явно на мен са ми сложили някакви ментаци от Мазда, ще се оплача :D
5 год с едни чистачки....хора дайте по-сериозно, освен ако колите ви не са в гаража през зимата.


Колега, мойте изкараха 7 години, оригиналните.
Колата ми е гаражна разбира се, но дори и да не беше, имам подгрев на предното стъкло, и не бих пуснал да ми търкат по замръзнало стъкло, каквато е масовата практика
Сега купих за 45 лв денсо хибридни DUR серия, ако изкарат 3 ще съм доволен
Правя по 10 000 км на година, но колата не стои на слънце през деня въобще, щото карам детето на училище , обратно до гаража и отивам на работа с метрото.
Само да кажа, че хибридните чистачки имат едни като кутийки т.е гумата не я пече никога слънцето директно., защото тези пластмаси са като капак сякаш


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2018, 08:16 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
Много задълбахте с едни чистачки. Дано това са ви единствените терзания, че има накладки, дискове един куп електроника, изтървали дюзи, скъсана верига на маслена помпа и какво ли още не на сравнително нови коли.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2018, 08:42 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
Тук по-скоро, спорът възникна заради това, че определени потребители от форума, не само в тази тема, искат да искарат останалите, който спазват сервизните предписания, ползват оторизирани сервизи или си купуват частите от там уникални глупаци и идиоти. Конкретно за спорът дали чистачки от магазин/сериз произведени точно за конкретният модел/марка автомобил са по-добри от тези купени от бензиностанция/сергия? Нека помислим произодителите на подобни консумативи не са много и изброените по-горе вероятно са едни от тях, НО фирми от такъв мащаб сключват договори, че ще правят, в случая чистачки, с 1-2-3-10 производителя на автомобили, съответно проверката на качеството на продукцията която отива за производителите е едно, за веригите бензионостанции и OEM търговци е друго, защото при първите си гарантираш, че ако даденият производител произвежда 1000 или 10000 коли на годин те ще са оборудвани с твоя продукт, във втоория случай продаваш 1000 бройки на търговеца той ги слага на стелажите и се надяваш клиенти който са назор да си купят точно от теб, НО там имаш и конкуренция, защото на колко различни производителя има читачки в една бензиностанция? И по-интересното, ако си купиш чистачки от бензиностанция и те почнат да мажат след 6 месеца, на кого ще се оплчеш, на бензиностанцията, на вносителя, на производителя, в края на краищата следващия път ще си купиш друга марка от друго място, производителя я разбере, я не? При продукт купен от официален сервиз, ако ти се случи същото заради продукт с кофти качество, ще се оплачеш ти, но ще се оплачат още 100/ 1000 или повече потребителя и те ще се опплачат от едно и също нещо на едно и също място, от там по веригата .... в крайна сметка производителя ще се замисли какви проверки ще прави като доставя стока на едните и на другите. Това е просто пример, но помните какво се случи с един производител на въздушни възглавници, който беше пуснал опасни партиди точно за мазда.... в момента мисля е със защита от кредитори?

или разъжденията сами в стил "Божинката"...? ;-)

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2018, 10:37 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
Мазда но
bgfrayman написа:
Тук по-скоро, спорът възникна заради това, че определени потребители от форума, не само в тази тема, искат да искарат останалите, който спазват сервизните предписания, ползват оторизирани сервизи или си купуват частите от там уникални глупаци и идиоти. Конкретно за спорът дали чистачки от магазин/сериз произведени точно за конкретният модел/марка автомобил са по-добри от тези купени от бензиностанция/сергия? Нека помислим произодителите на подобни консумативи не са много и изброените по-горе вероятно са едни от тях, НО фирми от такъв мащаб сключват договори, че ще правят, в случая чистачки, с 1-2-3-10 производителя на автомобили, съответно проверката на качеството на продукцията която отива за производителите е едно, за веригите бензионостанции и OEM търговци е друго, защото при първите си гарантираш, че ако даденият производител произвежда 1000 или 10000 коли на годин те ще са оборудвани с твоя продукт, във втоория случай продаваш 1000 бройки на търговеца той ги слага на стелажите и се надяваш клиенти който са назор да си купят точно от теб, НО там имаш и конкуренция, защото на колко различни производителя има читачки в една бензиностанция? И по-интересното, ако си купиш чистачки от бензиностанция и те почнат да мажат след 6 месеца, на кого ще се оплчеш, на бензиностанцията, на вносителя, на производителя, в края на краищата следващия път ще си купиш друга марка от друго място, производителя я разбере, я не? При продукт купен от официален сервиз, ако ти се случи същото заради продукт с кофти качество, ще се оплачеш ти, но ще се оплачат още 100/ 1000 или повече потребителя и те ще се опплачат от едно и също нещо на едно и също място, от там по веригата .... в крайна сметка производителя ще се замисли какви проверки ще прави като доставя стока на едните и на другите. Това е просто пример, но помните какво се случи с един производител на въздушни възглавници, който беше пуснал опасни партиди точно за мазда.... в момента мисля е със защита от кредитори?

или разъжденията сами в стил "Божинката"...? ;-)
Мен лично политиката на Мазда не ми харесва и след изтичане на гаранцията 99% няма да ги посетя. Частите и консумативи те които използват нямат нищо общо с частите с които излиза колата от завода. Имам си мои наблюдения, които съм писал в други теми. Имах Тойота която обслужва винаги в техния сервиз даже след източване на гаранцията но там следгаранционното обслужване беше с 25% повече от гаражен сервиз, а мога да кажа че базата им е 100пъти по добра от Мазда.
Масло от Кауфлант няма да купя но чистачки Валео с удоволствие особено ако са на промоция.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2018, 10:38 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
Имаш пари, давай ги където искаш, само че не набутвай и другите колеги във форума, разбираш ли? Ако искаш си купи чистачки за 200лв, но не натяквай на останалите, че качеството им било супер, защото не е вярно. Мазда НЕ ПРАВИ чистачки, не знам дали знаеш. Правят ги за тях и тя ги брандира.
Както се разбра по-горе, всичките колеги с "яките" чистачки си държат колите в гараж, както и предположих, така че споровете стават напълно излишни.
И за да не съм напълно голословен и да ви спестя поредното набутване в СМ или някъде другаде, може да видите колко струват такива чистачки в Амазон, например, и после може да дойдете и да ми кажете, колко били "качествени". Защото това са същите "яки" чистчки продавани тук, само че с надценка до небето.


https://www.amazon.de/AERO-HYBRID-JAPAN ... mazda+cx-5
https://www.amazon.de/Aero-Scheibenwisc ... mazda+cx-5

А ти си спазвай "сервизните описания". В СМ много ги обичат такива, не знам дали знаеш какви заплати взимат там :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2018, 10:53 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 30 Ное 2010, 00:11
Мнения: 1107
Местоположение: София
Много задълбахте с едни чистачки :lol: , всеки сам си преценява как да си разполага с парите а и разбирам да има голяма разлика а то няколко бири дет се вика.
На мен лично ми беше по-удобно да ми ги сменят в СМ този път, просто се сетих и им казах. Но това не би ме спряло да си купя другият път от бензиностанцията стига да се сетя и да има моите размери.
При мен оригиналните изкараха 2 години на улицата в пек, дъжд и сняг, можеше още да карам с тях ама за какво да се мъча. На предишната ми мазда бяха от бензиностанцията и пак изкараха 2 години, та все ми е тая общо взето от къде ще ги взема.

_________________
Мазда 6, 2.0 бензин 147HP 2007- ex
Мазда 6, 2.5 бензин 170HP 2008- ex
Мазда 6, 2.2 дизел 150HP 2016 AWD manual transmition-ex
Skoda Superb дизел 190HP 2019 4x4


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2018, 10:59 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Кефите ме, да се бяхме събрали на по бира с картофки, хем по бързо щеше да приключи темата, хем можеше и за друго по колите да се разприказваме. :)

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2018, 11:32 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
Ам чи аз съм точно на бира картофки и мореееееее
emokar написа:
Кефите ме, да се бяхме събрали на по бира с картофки, хем по бързо щеше да приключи темата, хем можеше и за друго по колите да се разприказваме. :)

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2018, 11:37 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
@janko айде пак прочети, ама внимателно, и ми кажи къде съм написал ЧЕ МАЗДА ПРОИЗВЕЖДА чистачки, вероятно 90% от колата, е с материали от външни производители. Коментирах факта, че ако си производител и имаш договор с няколко купувача със сигурност ще внимаваш с качеството в пъти повече, ако въпросните клиенти ти гарантират определен оборот, спрямо други които в повечето случай взимат стоката на консумация и ти я връщат след "Х" време ако не се продаде, а като бонус имаш и директна конкуренция. Относно Амазон ОК, но проверявал ли си колко са им директните доставки, защото незнам дали сте обърнали внимание, но транспорта само до адрес в Германия е 5,50 еур. ( EUR 11.99 + EUR 5.50 for Shipment to Germany) а фирми тип "Гъбко" ще ти вземат поне 5 лв. над тази цена, или точно тези чистачки ти излизат около 20 еур. Тури си литър гориво да ходиш да си ги вземеш от офис на фирмата и.... А понеже купувам от Амазон смея да твърдя че ако нещото което купувам не съответства на 100% с парт номера от производителя то шанса да не стане е голям.
Относно набутването, не съм хванал за ухото никого да го водя в СМ, ти си този който нападаш другите, че са луди, това е форум можеш да се поинтересуваш от къде е произхода на думата "форум" ще ти помогна, от древен рим и е място на което са се провеждали публични дебати. Ти имаш мнение споделяш го, аз имам мое споделям го, просто начина по който го правиш обижда другите, защото аз никъде не съм ти казал че си луд, защото си купуваш чистачки за 20 лв. или греди за багажник за 50 от илиянци нали, ако позволиш да цитирам от друга тема.

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2018, 11:47 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
nnikbg написа:
Мен лично политиката на Мазда не ми харесва и след изтичане на гаранцията 99% няма да ги посетя. Частите и консумативи те които използват нямат нищо общо с частите с които излиза колата от завода. Имам си мои наблюдения, които съм писал в други теми. Имах Тойота която обслужва винаги в техния сервиз даже след източване на гаранцията но там следгаранционното обслужване беше с 25% повече от гаражен сервиз, а мога да кажа че базата им е 100пъти по добра от Мазда.
Масло от Кауфлант няма да купя но чистачки Валео с удоволствие особено ако са на промоция.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Напълно те разбирам, въртяха те с фаровете, сипваха ти 10W40 вместо 30, а веднъж май даже и по-малко масло ти бяха наляли. Аз до момента немога да се оплача, ей като установихме че наливат полско масло, сега ми сипаха декселия, че даже остатъка ми е в багажника, цената няма да коментирам да не обидим janko ;-)
Аз немисля да ме погребват с тая кола, за това ще се стремя да има пълна сервизна история, в повечето теми във формума, когато колега купува кола, я кара за преглед в официален сервиз и всички се чувстват някак по-спокойни ако има такава (разбира се това не гарантира нищо), но дотук две коли сервизирани по тоя начин съм продал и пазарлък просто нямаше :-)

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2018, 08:39 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
Какво стана с чистачките?
Е ама завършвайте ги тези теми, че иначе сън не ме лови.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2018, 07:48 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 30 Сеп 2017, 15:14
Мнения: 2
Местоположение: София
Мерси за отговорите на всички. За да приключим темата и последвалите дебати ще кажа че се сдобих с чистачки през един английски сайт който има опция да избера модела на автомобила и да ми покаже различни опции. Купих Bosch за което платих около 45 лв + доставката за предни. Задната тъй като не я ползвам прекомерно още е в добро състояние и няма логика да я сменям на този етап.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2018, 09:16 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
Добре е, че се прави опит за завършек на темата и въпреки, че Бош е ясно какво е, ти казваш "един английски сайт". Дай го този сайт да го погледнем. Така, ще помогнеш и на други колеги след време.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Чистачки за CX-3
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2018, 09:38 
Offline
фен

Регистриран на: 11 Юни 2018, 09:29
Мнения: 153
Местоположение: BG
https://www.wiperblades.co.uk/cx-3-year ... per-blades

_________________
CX3 evolution 2018 2.0 120к.с.
CX30 2021 2.0 150к.с.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб