Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 23:24

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2018, 14:12 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
Много трябва да се внимава с 2-3 годишни коли обявени за продан, особено в бг автокъщи. Богаташи дето си продават новите коли ги има само в приказките.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2018, 14:42 
Offline
любител
Аватар
1999 Mitsubishi Eclipse
Автор на темата

Регистриран на: 02 Май 2006, 12:17
Мнения: 25
Местоположение: София
Ами доста полезна информация си намерил, много благодаря за което. Пише ли какви са били щетите. Някои записи дори имат приложени снимки.

Както се казва, ако нещо е прекалено добро за да е истина, то най-вероятно не е

_________________
You are free...to do as we tell you!
6 bolts, 5 speed, 4 cylinders, 3 diamons, 2 liters, 1 turbo 0 wheels not spinning. DSM or NOTHING!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2018, 15:06 
Offline
фен
2001 Mazda Premacy

Регистриран на: 26 Юли 2016, 17:05
Мнения: 217
Местоположение: София
skype: zliq_kalin
Благодаря Колега за хубавите думи!
Вярно е , че като сме в България и всичко е .... щом е на 2 год има нещо ... така е сигурно има !
Но ,ако погледнем от другата страна - Застрахователи на запад не са бушмени .... Кола която като нова струва 30 000$ и за ремонта им искат 20 000$ .... ясно е какво става.
Има и друго там Труда е пъти по скъп. Докато при нас не е . На скоро имаше тема за мазда 6 от щатите която беше ударена отзад . И определено не бяха много щетите.
Това ако беше в БГ - то колата щеше да е ремонтирана от сервиз и върната на собственика... Затова , не е ясно и не можем да твърдим на 100% че е била тотал и т.н.
Има друго - Днес , ей сега преди час докато минавах през центъра на Столицата видях точно 3 Мазди същия модел и бяха с доста за мен лично щети. Една обаче ме стъписа беше от предния десен пасажерски кални до края - отзад Цялата ожулена и без пластмасите по калниците изобщо кофти положение... Извинете ме , но това не е кола с по леки щети от описаните по горе Severe Damage ....това си е половин кола за боя правене ... та ако това трябваше с две думи да се прави там сигурно отиваше къде 5 000$ ... Ако гледате и "Да Продадеш Колата Си" и видите Ед колко взима и плаща за това картинката е ясна! :-)
Те затова има и нови за продаване. Ако имате и Каско за Тотал Щета плащат 70% от сумата Ей затова пък ги продават такива и има и кой да ги купи и прави...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2018, 15:18 
Offline
любител
Аватар
1999 Mitsubishi Eclipse
Автор на темата

Регистриран на: 02 Май 2006, 12:17
Мнения: 25
Местоположение: София
zliq_zmei написа:
Благодаря Колега за хубавите думи!
Вярно е , че като сме в България и всичко е .... щом е на 2 год има нещо ... така е сигурно има !
Но ,ако погледнем от другата страна - Застрахователи на запад не са бушмени .... Кола която като нова струва 30 000$ и за ремонта им искат 20 000$ .... ясно е какво става.
Има и друго там Труда е пъти по скъп. Докато при нас не е . На скоро имаше тема за мазда 6 от щатите която беше ударена отзад . И определено не бяха много щетите.
Това ако беше в БГ - то колата щеше да е ремонтирана от сервиз и върната на собственика... Затова , не е ясно и не можем да твърдим на 100% че е била тотал и т.н.
Има друго - Днес , ей сега преди час докато минавах през центъра на Столицата видях точно 3 Мазди същия модел и бяха с доста за мен лично щети. Една обаче ме стъписа беше от предния десен пасажерски кални до края - отзад Цялата ожулена и без пластмасите по калниците изобщо кофти положение... Извинете ме , но това не е кола с по леки щети от описаните по горе Severe Damage ....това си е половин кола за боя правене ... та ако това трябваше с две думи да се прави там сигурно отиваше къде 5 000$ ... Ако гледате и "Да Продадеш Колата Си" и видите Ед колко взима и плаща за това картинката е ясна! :-)
Те затова има и нови за продаване. Ако имате и Каско за Тотал Щета плащат 70% от сумата Ей затова пък ги продават такива и има и кой да ги купи и прави...


Да така е, но е хубаво който продава колата да е открит и да обясни какви са били щетите на потенциалните купувачи, да покаже снимки преди и в процес на ремонта, а не да казва - "перфектна е, не е имала проблеми до сега".

Вместо това се съчиняват истории от сорта: Евтина е защото жена ми хареса повече Ленд Роувъра и не е карана 1 година, а цената е ниска, защото един приятел я капарира за 4000 лв и после избяга в Москва и се ожени, но на мен ми писна да го чакам.

_________________
You are free...to do as we tell you!
6 bolts, 5 speed, 4 cylinders, 3 diamons, 2 liters, 1 turbo 0 wheels not spinning. DSM or NOTHING!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2018, 16:18 
Offline
фен
2001 Mazda Premacy

Регистриран на: 26 Юли 2016, 17:05
Мнения: 217
Местоположение: София
skype: zliq_kalin
Да , прав си за това . Но , все пак трябва да отчетем факта за Измислиците :-)
И той е човек иска да изкара пари :-) !
Както казах и по горе колега .... Издрана от вътре ама Не знаел от какво . Ако искаш я взимай ако не искаш недей ! :-)
Това е по зле от това което посочваш - поне има нещо в очите ! Хахахаххаха

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб