Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 29 Мар 2024, 00:18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 424 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2018, 20:35 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 19 Яну 2018, 12:02
Мнения: 48
Местоположение: Кърджали
DragoM написа:
Става и още как :twisted: . Даже може и да си избиеш парите ако я споделиш с още някой :wink:


Това е добра идея. Радвам се, че не се хванах на въдицата с навигацията.

Колкото повече остарявам, принципа ми става fuck the system (с исключение на екологията).

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2018, 21:14 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
Ами много ще ме извиняват, ама за 1300 лв ти продават една SD карта... навигацията ми на телефона струва $65, ъпдейтват картите на 3 месеца и е безплатна доживот. Е нямам Турция и Русия, но мога да си ги купя за смешни пари.
Според мен единствената идея е да я дават уж като скъп подарък, а пък ако някой се върже добре дошло.

Да не говорим колко струва и камерата за която искат 900-1000 лв, вярно че там има малко окабеляване, но все пак цената е 5-6 пъти по-малко.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2018, 21:21 
Offline
любител

Регистриран на: 28 Яну 2018, 17:44
Мнения: 4
Местоположение: Sofia, Bulgaria
А има ли налични (примерно бензин awd) и колко се чака ако се поръчва?


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2018, 00:32 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
Налични има, въпроса е дали ще съвпаднат с това което търсиш (двигател, ниво на оборудване, цвят...). Аз когато поръчвах имаше налична така каквато исках, само че друг цвят. Имаше и опция от Белгия след месец, но пак цвета не ми пасваше... Трябва да се провери, а и да се види какви коли имат свободни в Белгия. Сега Февруари има доставка до там с доставка в България през Март.

Днес видях, че при закупуване на СХ-5 от 1.02.2018 до 31.03.2018 има промоция - безплатно обслужване за 3г или 100 000. Има известни условности, но си е оферта. Та смятам да се пробвам с въпроса, аз като си я платя през Март хващам ли промоцията. Вече съм оставил капаро, но реално я закупувам през Март. Отговора ми е ясен, но все пак трябва да се пробва ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2018, 22:54 
Offline
любител
2012 Mazda CX-5

Регистриран на: 30 Дек 2013, 18:20
Мнения: 29
Местоположение: София
Kaizera написа:
Да не говорим колко струва и камерата за която искат 900-1000 лв, вярно че там има малко окабеляване, но все пак цената е 5-6 пъти по-малко.

Аз им занесох моя камера и я монтираха за около 150лв. Друг колега от форума беше правил същото и пак за подобна сума.

_________________
VW Passat 2.0TSI 280hp, 4x4
Mazda CX5 2012 2.2D, 4x4 AT (ех)
Mazda 3 2014 2.0 AT


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2018, 07:00 
Offline
любител

Регистриран на: 26 Яну 2018, 13:48
Мнения: 9
Местоположение: Русе
Kaizera написа:
Налични има, въпроса е дали ще съвпаднат с това което търсиш (двигател, ниво на оборудване, цвят...). Аз когато поръчвах имаше налична така каквато исках, само че друг цвят. Имаше и опция от Белгия след месец, но пак цвета не ми пасваше... Трябва да се провери, а и да се види какви коли имат свободни в Белгия. Сега Февруари има доставка до там с доставка в България през Март.

Днес видях, че при закупуване на СХ-5 от 1.02.2018 до 31.03.2018 има промоция - безплатно обслужване за 3г или 100 000. Има известни условности, но си е оферта. Та смятам да се пробвам с въпроса, аз като си я платя през Март хващам ли промоцията. Вече съм оставил капаро, но реално я закупувам през Март. Отговора ми е ясен, но все пак трябва да се пробва ;)


Къде го видя това,колега?
Аз си я купих на 05.02.2018 и никой не ми каза такова нещо.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2018, 15:33 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 19 Яну 2018, 12:02
Мнения: 48
Местоположение: Кърджали
entwickler написа:
А има ли налични (примерно бензин awd) и колко се чака ако се поръчва?


Налични има, но 4х4 поръчват дизел, ако искаш 2,5 бензин и 4х4 ще трябва да е по поръчка.
Чакането е около 6мес в момента.

Можеш да питаш какво има поръчано и на националният телефон, удобно е, а и дилъра не се превъзбужда излишно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2018, 15:52 
Offline
любител

Регистриран на: 28 Яну 2018, 17:44
Мнения: 4
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Работя близо до шоурума в Парк Център и мисля да отскоча тия дни.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 10:09 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 19 Яну 2018, 12:02
Мнения: 48
Местоположение: Кърджали
Kaizera написа:
Днес видях, че при закупуване на СХ-5 от 1.02.2018 до 31.03.2018 има промоция - безплатно обслужване за 3г или 100 000. Има известни условности, но си е оферта. Та смятам да се пробвам с въпроса, аз като си я платя през Март хващам ли промоцията. Вече съм оставил капаро, но реално я закупувам през Март. Отговора ми е ясен, но все пак трябва да се пробва ;)


На сайта нищо не пише, освен някакви подаръци за Мазда 2 и гуми за 6.
Лизинга ти при кой е? Сподели на какви вноски ще я вземеш, ако не е тайна.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 10:29 
Offline
любител

Регистриран на: 28 Яну 2018, 17:44
Мнения: 4
Местоположение: Sofia, Bulgaria
http://mazda.bg/mazda-cx-5/ - тук го пише
"Споделете радостта и максималната наслада от шофирането.

Вижте общите условия на промоцията "All inclusive", валидна до 31 Март 2018г."


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 12:20 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
Това безплатно обслужване е далавера, ако го има, защото за 3 год, спестява грубо 3х400=1200лв.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 12:52 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 19 Яну 2018, 12:02
Мнения: 48
Местоположение: Кърджали
Звъннах на дилъра, да, има безплатно обслужване за 3г., но то е само за коли на склад. Не важи за коли по поръчка.
Обслужването е около 250-300лв, скъпо главно заради "специалното" масло 0-20 специално произведено от Тотал за Мазда.

Личното ми мнение, е че спокойно може да се мине на 5-30 по нашите ширини. Нито сме Калифорния или Дубаи, нито Алберта в Канада!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 14:48 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
Обслужването няма как да ти е под 300лв, ако ползваш тяхно масло, което в повечето случаи е 5-30, не знам защо реши, че слагат 0-30 или дори 0-20. И това е когато си само масло+двата филтъра+преглед на колата за разни други повреди (дискове, светлини, гуми и тн).
На втората година идват антифриз, спир. течност, евентуално горивен ф-р, и си на 500лв.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 15:09 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
destino написа:
Обслужването е около 250-300лв, скъпо главно заради "специалното" масло 0-20 специално произведено от Тотал


Колега, я погледни темата за маслото по-долу. Сипват всякакво друго но не и тяхното "специално" дето струва под 20 лв литъра.

Sent from my C6903 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 15:28 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 19 Яну 2018, 12:02
Мнения: 48
Местоположение: Кърджали
janko написа:
Обслужването няма как да ти е под 300лв, ако ползваш тяхно масло, което в повечето случаи е 5-30, не знам защо реши, че слагат 0-30 или дори 0-20. И това е когато си само масло+двата филтъра+преглед на колата за разни други повреди (дискове, светлини, гуми и тн).
На втората година идват антифриз, спир. течност, евентуално горивен ф-р, и си на 500лв.


Нищо не съм решил. Просто написах казаното от дилъра. Доста скъпо излиза обслужването на маздата.
За антифриза и спирачната течност сигурен ли си за втората година?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 15:30 
Offline
любител

Регистриран на: 28 Яну 2018, 17:44
Мнения: 4
Местоположение: Sofia, Bulgaria
е кола за 50-75 хил. лева за колко трябва да се обслужва според вас? Дилърите не печелят само от продажба.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 19:51 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
destino написа:
Лизинга ти при кой е? Сподели на какви вноски ще я вземеш, ако не е тайна.


Принципно при Интерлийз с 65% начална, но май в крайна сметка ще е кеш. Нещо ме разколебаха колегите за лизинга.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 20:40 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
На фона на Пежо, Ситроен, Шкода, Форд и тн е скъпо, факт. Но на фона на Ауди, например, си е без пари, ако питаш мен. Иначе като цяло СМ си взимат дебело, за това при тях се ходи само, ако нямаш друг избор. Демек си в гаранция или се повреди нещо, което само те могат да оправят. Ето ти примерни цени за CX-5 от миналия месец. Масло 5,2х37лв, мас. филтър 32лв, възд. 60лв, общ преглед на колата + труд смяна на масло 150лв.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2018, 21:09 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
janko написа:
Ето ти примерни цени за CX-5 от миналия месец. Масло 5,2х37лв, мас. филтър 32лв, възд. 60лв, общ преглед на колата + труд смяна на масло 150лв.


Къде ги събраха тез 5,2 литра, гати мошенниците

Sent from my C6903 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2018, 10:03 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
Е, толкова е. По принцип и с 5л става, ама по книжка го дават 5,2


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2018, 16:27 
Offline
любител

Регистриран на: 24 Мар 2017, 10:16
Мнения: 62
Местоположение: Варна
Като за нова кола не е скъпа смяната. Но ако маслото е на мазда, ми се струва скъпичко.
За сравнение на моята СХ7 сега смених масло и всички филтри:

6 литра Мотул 5W30 X-Clean + : 109 лв.
5 литра туба са 89 лв или 17.8 лв на литър, а 1 л е 20 лв

Маслен филтър Mann - 15 лв
Въздушен филтър Mann - 20 лв
Филтър купе с активен въглен Amc - 12 лв
Труд за смяна на масло - 30 лв

Остава ми за наливане около 500 грама.
Общо: 186 лв.

На колегата в мазда сервиз - 434 лв или 248 лв повече, като залагам че моето масло е доста по-качествено от това в мазда.

Но на фона на цената на колата и лизинговите вноски, 250 лв оскъпяване не е кой знае какво.

Основната разлика е в труда - 120 лв и в цената на литър масло - 17 - 19 лв повече на литър.

_________________
CX7 2.3 Turbo 260 hp


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2018, 22:54 
Offline
любител

Регистриран на: 09 Ное 2013, 23:46
Мнения: 84
Местоположение: София
Здравейте колеги... извинявам се за размиването на темата, но за мен, това е истината; за всеки е различна може би. Намерих фактура от преди 2 год, но сега цените са същите... започнах да си сменям сам въздушен и купе филтър за общо 35 лв... другото в Стар-са... За новите Мазди може би е по - скъпо, аз моята CX-7-ца не я сменям :-). Поздрави на всички.


Прикачени файлове:
2.png
2.png [ 647.38 KiB | Прегледано 11809 пъти ]

_________________
Mazda CX-7, 2.3 DISI Turbo
Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2018, 09:34 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
Както казах и по-горе, ако колата ти не е в гаранция и не трябва да се съобразяваш с евентуални повреди и дали ще ти ги признаят, няма причина да се ходи в СМ въобще. Че е скъпо скъпо е, и колегата @MazdaPower съм убеден на 100%, че е сложил по-хубаво масло от полския боклук, който продават във варели в СМ в момента. Но когато нямаш избор, просто стискаш зъби, нагъзваш се с извинение и бъркаш в джоба.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2018, 22:07 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
Първи впечатления след два дена съвместен живот и 120 км, горе долу 50:50.

Любов от пръв поглед, какво друго да кажа. Определено си заслужаваше чакането, заради цвета. Червеното е уникално при всякакви условия - слънце, облаци, с нетърпение чакам и дъжда. Доста се оглеждах в различните марки и червени вчера и днес, но не намирам алтернатива на цвета.

Вътре е доста комфортно и широко, тавана е висок. Като задната седалка си е определено за двама възрастни или три деца. Багажника е достатъчно голям за пътуване с нормално количество багаж, че и леко да прекалиш, но не е като да събереш вътре целия гардероб. Перфектна е за семейство с подрастващи деца, ако децата обаче станат двуметрови тинейджъри, сигурно ще е малко тясно в краката.

Инфотеймънта с много удобен и лесен за работа. Интерактивния командер (HMI) както му казват или врътката на конзолата между седалките е много удобен, блокировката на тъча по време на движение не е проблем. Доста по-лесно е да използвал HMI контролера, вместо да се пресягаш към екрана. Предпочитам го дори и при спряло положение.

Кормилото е сравнително малко, удобно. Лесно за работа с копчртата, но за звука на мен ми е по-удобно да ползвам копчето на средната конзола. Климатика отзад духа с настройките на пасажерското място, което е кофти за децата, понеже жената е доста зиморничава ;). Не можах да схванах защо има две копчета за настройка на духалките, които пременят една графика, може би са за двете места, не му обърнах много внимание.
Вози меко по лунния пейзаж, който остана след снега в Бургас, но това го сравнявам с Клиото ;))). Наистина е тихо в купето, но не е чак както го описват по ревютата, едва ли не гробна тишина. Външните шумове да изолирани, а мотора се чува много приятно и звука във високите обороти, като го настъпиш в като мъркане. Доколкото разбира се може да се настъпва кола на 50-60 км пробег. Шума от гумите също се чува, но не много.
Харесва ми идеята за настройване на чувствителността на сензора за дъжд. Това винаги ме е дразнило на Клиото, че трябва дъжда да е силен за да чисти добре на автоматичен режим. При ръмеж хем няма нужда чистачките да работят постоянно, хем автоматичното чисти на мнооого големи интервали. Приятна възможност е и регулирането на звука на мигача, макар и само с две степени. Иначе много злобно ми се набиваше в главата.


Има някои неща които са доста дразнещи. Като ще започна с простотия номер едно. Индикацията за отворена врата... няма звукова сигнализация, само лампичката на таблото и лампите на купето, които денем няма как да разбереш, че светят освен, ако не провериш. При това никой не е сметнал за необходимо да сигнализира коя точно врата не е затворена добре, нещо което го има в Клиото от 2006! Пример: вчера се качваме четиримата в колата, тръгвам... ни звук, ни стон. След стотина метра видях, че свети лампичката. Наложи се да спра и започна едно отваряне и затваряне на вратите, свят да ти се завие.
Колата е серийно оборудвана с TPMS - система следяща налягането на гумите, но никъде не видях възможност да визуализира измерването на дисплея, не го срещнах и в книжката. Може и да не съм го забелязал, незнам.
Телефона се синхронизира всеки път като се запали колата и докато тече синхронизацията, нямаш възможност да набираш, поне не и с гласовите команди, може през телефона. Не видях и начин да отговориш директно на телефона, а не да те прехвърля на инфореймънта и всички да слушат. Това може да стане чак след като е започнал разговора. Може би това е опция, която да избереш от телефона, но в движение не съм разглеждал какво се появява на дисплея на телефона.
Настроил съм вратите да се заключват 30 секунди след потегляне. Е вчера ми се наложи да спра да взема жената... ами няма как да отключил вратата, освен да се пресегнеш и да я отвориш, ама ако трябва да отвориш задна дясна как става идея си нямам.

Kaizera написа:
...идват navigation ready и трябва само карта. Та докато чакам реших да рискувам 90лв и поръчах това —> https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 2604628841


Бях си купил карта с навигация от eBay, въпреки уверението на дилъра, че GPS навигацията изисква допълнителен монтаж. Работи перфектно, мушкаш картата в слота и тръгва веднага. Не са ми я предлагали подарък, та тук съм 1200 лв напред ;) С инсталирането ѝ се настрои и часовника на колата, също така и най-отгоре на дисплея, там където има един информационен ред, ми изписва коя е следващата улица, която ще пресичам. Доста удобна функция, ако си в непозната обстановка.

В общи линии това е след два дни съвместен живот. Стана дълъг ферман, дано не съм ви отегчил много. По-нататък пак ще споделя нови впечатления.


EDIT: Днес сутринта установих, че не можеш да тръгнеш без да си закопчал колана. Ръчната спирачка се активира при откопчаване на колана на шофьора и може де се деактивира чак след закопчаването му. Не че карам без колан, но понякога в бързината го закопчавам в движение, еми вече няма да го правя :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2018, 14:09 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
Браво за навигацията, започва да ме хваща яд, че аз не си взех друга екстра вместо тази. Явно се оказва, че може само с карта.
Индикацията за отворена врата поне на старата показва точно коя врата е отворена. Да, няма звуков сигнал, но на таблото си показва.
Системата за следене на гумите се изразява в това, че ти светва една лампа, ако някоя гума е спаднала/прекалено надута. Никъде не ти показва колко ти е налягането в гумите.
Синхронизацията е винаги при палене, да, вярно е и е доста бавна, поне на моята. Изключването на телефона, за да не те чуват другите в купето, е или си разкачаш телефона от BT или просто го unpair-ваш. Нямаш друга опция. Но пък работи добре, почти никога не ми се е случвало да не се закачи автоматично.

A това с колана е странно. Поне на старата такова нещо няма. Единствено не се включва i-stop-a ако не си сложил колана, и това е много удобно на светофарите, за да не ти се включва всеки път. Защото аз редовно си забравям колана, както забравям и бутона за i-stopa, a това за мен е най-малоумната история, която може да се измисли. Нито пести гориво, нито има някакъв съществен ефект, напротив, амортизира мотора при всяко палене и гасене, макар че това не е точно същинско палене, както е със стартера. Уж е някакъв лек вариант, но все пак си е палене.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2018, 14:30 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
Честито колега.
Странно, ако не се лъжа новата също показва коя врата е отворена, даже колата е триизмерна.
Това с ръчната ме шокира.
Старт стопа се управлява с педала на спирачката. Ако не искаш да ти гасне двигателя не натискаш педала силно.
Изображение

Sent from my C6903 using Tapatalk
Мойта показва и датата.Изображение

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2018, 17:27 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 19 Яну 2018, 12:02
Мнения: 48
Местоположение: Кърджали
Kaizera написа:
В общи линии това е след два дни съвместен живот. Стана дълъг ферман, дано не съм ви отегчил много. По-нататък пак ще споделя нови впечатления.


Пиши още. Как е динамиката?
А фаровете?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2018, 17:42 
Offline
фен
2016 Mazda CX-5

Регистриран на: 09 Сеп 2011, 22:06
Мнения: 213
Синхронизиране на контакти може да се изключи от настройките на Комуникации.

_________________
2016 Mazda CX-5 Ultimate 2.5i AWD 192к.с.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2018, 21:28 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
Изображение

Това е сигнализацията при отворена единствено предна лява врата. По книжка има два варианта на десния цифров дисплей. Такава е индикацията при ниво Revolution, в горните две нива (заради LKAS) е различно и индикацията може и да не в средната част, а в дясно. Не обърнах внимание на това когато бях в шоурума.


destino написа:
Пиши още. Как е динамиката?
А фаровете?


За динамиката другата седмица, като ходя до София. Вчера я карах Бургас - Несебър, но през селата, понеже ремонтират друя път. Фаровете много ме кефят, освен че като ги светна колата става още по-красива и светят доста силно. Дългите не съм ги пробвал.



vddobrev написа:
Синхронизиране на контакти може да се изключи от настройките на Комуникации.


Супер, не бях се сетил да го търся. Така се живее приятно ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: New Mazda CX5 2017
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2018, 22:03 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
Сигурни ли сте в това за контактите? При мен има "пеарни-ти" моя и на жената телефоните, синхронизацита беше при първоначалното свързване, след това отнема не повече от 15 сек, колкото да се видат през блутуут-а, контактите са си там, я разръчкаи из настройките я на телефона я на колата...

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 424 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб