Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 29 Мар 2024, 01:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 19 Май 2013, 21:46 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Здравейте колеги. Купих си най-накрая мечтаната кола.
Мх-5 1.6 1992 115 коня.
Изображение
Изображение
Изображение
До сега съм сменил всички ремъци и ролки по двигателя, масла филтри и предното стъкло че беше пукнато и се пропука още.
Изображение
Тия седалки излезнаха на много изгодна оферта и трябваше да ги купя. Колани гледам в интернет Schroth да купя защото имат
ANTI SUB MARINING TECHNOLOGY което на български значи че няма да се плъзна под колана при челен сблъсък.
Някой да знае дали МОМО коланите с 4 точки имат такава система? Мога ли да завия каищата на колана към дупките на 3точковия колан?

Ще си купя твърд таван като намеря от Германия. Ако някой има идея къде мога да търся по интернет части в германия моля да се обади.
Изображение
Рол бар също е в списъка. Има модели които не пречат на твърдия или мек таван.

Чудя се за пружини или цяло окачване. Идеи? Не ми се дават 1500-2000 лв за цяло окачване а пружините са около 200 лв за 4.

Джанти са също в списъка но предпочитам да са възможно най-леки та съответно ще почакам.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2013, 19:57 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9186
Честито.Виждал съм я тази из София доста често.Само хубави моменти със нея.Твърд таван имаше някъде из Англия ...някои го беше постнал....

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2013, 20:09 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
колега ми сподели че я е виждал само да върти гуми на БМВ събор и знае че гори много масло... все лоши работи да чуеш за новата си кола, но съм сменил всички консумативи и масло до сега не гори. Ще си направя една разходка до англия, тъкмо да си купя рол бар, пружини и хубави джанти наред с твърдия таван. Мерси :)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 20 Май 2013, 22:57 
Offline
любител

Регистриран на: 11 Апр 2013, 16:04
Мнения: 12
Местоположение: София
Колега първо честита придобивка.
Пружините само на сток ам нищо не правят, само ще счупиш амовете. Евтино окачване тип койловър има от ТА Техникс от и-бей за около 500лв до БГ.
Ролбари има от ФК с двете издувки над седалките.
Хард топове има много в ebay.co.uk за съжаление повечето са без доставка, само с взимане на място.
Окачване примерно: http://www.ebay.de/itm/TA-Technix-Gewin ... 416577e2b5
http://www.fk-shop.de/Tuning/ - тук някъде беше тоя ролбар
Успех


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 21 Май 2013, 00:59 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Мерси много за линковете!
Тия ТА не ги бях чувал.
Това за което говориш с 2те издувки е Style Bar
Изображение
това се случва ако се обърнеш с него. а и на мен ми трябва допълнителна тръба към която да захвана коланите. :)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 21 Май 2013, 06:51 
Offline
любител

Регистриран на: 11 Апр 2013, 16:04
Мнения: 12
Местоположение: София
TA Technix, JOM, FK, Dedietrichs и тн са един дол дренки, евтини бюджетни окачвания, които не са хич лоши за парите си. Има доста теми за подобни окачвания по чуждите форуми, особено по немските, някои ги оплюват, други ги харесват и тн, някои дори правят паралели с KW, Koni и тн. Като цяло това са бюджетни модели без реглажи на твърдост, без кембър плейти и тн. Регулира се само височината, като се ползва стандартния тампон на колата (в този случай), но са в пъти по-добро решение от сток ам с ниска пружина, защото поне амовете са предвидени да са с по-къс ход и да обират по яка пружина.
Този ролбар, който си показал не знам дали е разрешен, с ролкейдж със сигурност спират колата от движение, за този е хубаво да провериш и може и да е къстъм, а относно това което си показал тоя с гърбиците би трябвало да те предпазва от първия удар, ако евентуално стане белята.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 21 Май 2013, 10:18 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Да мисля че си прав, колкото и калпави да са пак е по добре от пружини.
Наистина ли не минава преглед колата ако е с цял кайдж?
Изображение това наричам аз кейдж и мисля че е малко прекалено за пътищата.


Изображение а това ми е идеята за моята кола.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 21 Май 2013, 11:40 
Offline
фен
2000 Mazda MX-5

Регистриран на: 18 Сеп 2009, 21:10
Мнения: 310
Честита придобивка, много безаварийни. Тамън си я взел началото на лятото ще и се изкефиш максимално :)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 22 Май 2013, 10:19 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 20 Дек 2011, 12:29
Мнения: 143
Честито, точно навреме да отидеш на море с нея.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 28 Май 2013, 22:20 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Благодаря колеги. Предлагам да се видим на морето ако има още някой през Юли. Даже на July Morning смятам да я закарам ако го вместя в графика.
Поръчах днес TA окачване. Четох много, хората не са много очаровани, но в крайна сметка на мен не ми е нужно състезателно окачване. А и за 200 евро чисто ново няма как да се оплача.
Колани намерих втора ръка в немския Ебей. Schroth Rallye 3. До петък трябва да са тук.
Изображение

Приказвах за хардтоп с един ентусиаз на тема Мх5 тук в Копенхаген и каза че има такъв но не го ползва. Парното топли много през зимата и не се крадът коли в Дания. Даже гледам хората си оставят мекия таван отворен като си паркират кабриолетите... Та съм малко разколебан за хардтоп.

Джанти търсих леки 15 инча, но още не съм готов да дам толкова пари.
Намерих немски джанти които ми харесват - Schmidt Modern Line.
Изображение
Изображение
Така изглеждат на миата.
Намерих такива втора употреба с малко корозия и тук там драскотини за 300лв докарани до тук.(1300 е цената нови)
Гуми също намерих евтино Nexen N2000. Някой ако има опит с тях да се обади че четох всякакви коментари. :)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 29 Май 2013, 00:43 
Offline
фен

Регистриран на: 27 Фев 2013, 17:10
Мнения: 143
Местоположение: Smolqn
формата с хардтопа е несравнима доста спортна ............ заслужава си .... а джантите с борд винаги са модерни )


мисля че си направил удара с коланите много са яки


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 29 Май 2013, 09:38 
Offline
любител

Регистриран на: 09 Май 2013, 11:48
Мнения: 6
Местоположение: sofia
Честита придобивка колега, пожелавам много приятни километри с нея. :)
А някакви линкове по Нета за фирми правещи по-сериозни, а не декоративни ролбари, по възможност и на умерена цена, :D ако си търсил, дали ще може да постнеш?


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 29 Май 2013, 10:04 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 20 Дек 2011, 12:29
Мнения: 143
Джантите са страшни. =D>


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 30 Май 2013, 09:16 
Offline
любител

Регистриран на: 11 Апр 2013, 16:04
Мнения: 12
Местоположение: София
Честито колега. Съвет от мен, като слагаш окачването предните ги навиваш до край, за да се вдигне малко повече колата и да няма много ход на окачването, иначе ще ти опира по дупки и неравности в завой, колата става изключително ниска, задните ги навиваш 15мм, може и 10. Направи си и кембъра -1,4-1,5, демек отвори и предните и задните гуми отдолу. Ако ще караш на писта или искаш да пързаляш отвори Toe, ако ли не нека да е в границите да не ти сее на магистрала, а кастера бих го направил лично отрицателен около -2. Всичките реглажи ги имаш фабрично на колата. С еднакви джанти и гуми може по-лесно да имаш oversteer, а ако сложиш по-широки задни ще имаш по-скоро understeer и няма да бяга лесно колата при резки маневри. Това ти го казвам, защото сега с окачването колата ще тръгва от нищо.
Първия ролбар който показа се прави от фирма harddog или нещо подобно, имат няколко модела, но според мен този ролбар можеш да си го направиш на много места в БГ и да ти го боядисат в цвят, който искаш за доста разумни пари с безшевни тръби.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 30 Май 2013, 22:42 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Благодаря за позитивните коментари!
Относно окачването - ако някой знае човек който разбира от това в стара загора или околията да каже. Нямам за цел да е прекалено ниска. За камбер и т.н. четох преди месец - два, но не достатъчно. Ако не намеря някой който разбира ще чета и сам ще си свърша работата. На писта ще карам през месец - тъкмо днес намерих един колега който ми обясни че във швеция се състезават с Мх5 и той ходи да взима участие, та и аз с него.
Четох че режат Бъмп Стоперите на половина за повече ход? Също режат тая пластина с двата болта и дупка в средата (не знам как се казва) и я удължават което също добавяло ход, не мога да си го обясня още как точно работи системата но явно работи. По този начин:
Изображение
Гумите са 195/45/15 на 8 инча джанта. По невнимание и ентусиазъм наддадох в ебей 380 евро за 16 инча почти същите джанти в перфектно състояние:
Изображение
Това беше преди 2 дни и още никой не е наддал повече от мен, така че май ще се сдобия и с 16ки...
Относно рол-бара - контакт ако имаш около централна или западна България... Където и да е! Важно е да го направя докато съм в България, иначе ще е златен...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2013, 22:24 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Продадох първите джанти със 150% профит, 16ките стоят у нас чисто нови не са виждали гума.

В България съм, колата е невероятна. Изживяване е всеки път като видя знак внимание остри завои...
Сложих Michelin Pilot Exalto чисто нови, на джантите с които дойде - оказа се че не са толкова лоши.
Сменил съм всичко което успях да намеря в нормален магазин за части.
Окачването е сложено, утре само трябва да се регулира, по идея и съвет на Едди от форума.
Тия български "майстори" сложили прав горивен филтър а трябва да е на 90 градуса единия вход и оставили старото маркуче което е късо. Та се скъса и докато стигна до сервиза 60 лв бензин го разлях по пътя...
Иначе е страхотна кола!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2013, 21:16 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Сам си пиша в темата ама все тая.

Свалих я с още 30 мм отпред и отзад, но почна да подскача - бъмпстопери.
Мисля да извадя окачването и да ги скъся на половина(бъмпстоперите). За сега задницата е обратно горе.
Хардтоп най-накрая
Изображение
играх си една неделя с тоя акрил да направя крило и уш се получи ама не точно...

Твърдия покрив ме дразнеше отначало ама пък има чар.
Понякога скърца отзад някъде (май мекия се търка все още, нищо че е покрит)
Веднъж сам се разхлаби... на магистралата някой път не мога да чуя радиото от вятъра, друг път няма проблем... десния прозорец оплътняваше добре - сега се размести и не оплътнява та сложих една тръбичка под оплътнението и е наред...
Общо взето не съм очарован много ама пък си има самоличност само той си знае...

Пробвах спортните седалки но съм много хърбав за тях... а оригиналните са страшно удобни.

Всички други джанти продадох.

Суперчарджер реших да сложа - Джаксон Рейсинг М45. Предложиха ми целия сет за около 2000 лв
Чакам заплатата и ще говоря със продавача. :twisted:

Боядисах си огледалата черни и съм на път да боядисам рамката на предния прозорец в черно за да пасва с хардтопа. Също тия грозни светлоотразители боядисах червени.

:)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2013, 00:14 
Offline
фен

Регистриран на: 27 Фев 2013, 17:10
Мнения: 143
Местоположение: Smolqn
M.Markov написа:
Сам си пиша в темата ама все тая.


:)



е` па ние четем ) :P


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2013, 08:56 
Offline
маниак
Аватар
2003 Mazda 6

Регистриран на: 08 Авг 2009, 11:41
Мнения: 590
Местоположение: Смолян
И снимки гледаме, и ти се радваме :) Пиши колега, това е идеята на форума, да се споделя информация която някога ще бъде полезна на някого.

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2013, 18:14 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Мерси :)
Пиша с новини - дойдоха ми джантите! :oops:
Рота Грид В, 15ки, широки 9 инча със нулев офсет.
Изображение
Гумите са мишленките 195/50.

Знам че е противозаконно да се кара със грайфер излизащ от калника, но още не съм се захванал да оформя калниците... днес или утре.
Интересното е че гумата стържеше не отгоре а отпред където металния калник свършва и почва пласмасовата броня. Само от лявата страна и само при завой - справих се много бързо с помощта на моя приятел - Чук. :D

Попаднах на статия как да дигам фаровете само наполовина или съвсем малко и сега работя над това също. :)

Тоя път искам да чуя мнения! :)
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2013, 19:25 
Offline
фен
2000 Mazda MX-5

Регистриран на: 18 Сеп 2009, 21:10
Мнения: 310
Изглежда страхотно :) Само едни хубави гуми и трябват =D>


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2013, 00:23 
Offline
фанатик
Аватар
1994 Mazda Impreza

Регистриран на: 30 Апр 2009, 09:23
Мнения: 1527
Местоположение: Добрич
Боже господи! Колко яка е станала с тея джанти! Харесва ми. С едни гуми 195/40 или на 45 ще застанат много добре, щя има яко strech 8)
Ето на 45:
Изображение

_________________
AIR BAGS ARE FOR HOMOS :wink:
Изображение
В неделя съдбата ми обърна гръб,сега ми остава да я изчакам да се
наведе и да и го начукам както тя на мен!!!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2013, 09:08 
Offline
фен

Регистриран на: 10 Сеп 2008, 20:54
Мнения: 167
ATTN :!:

Изображение

Изображение

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2013, 09:09 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 01 Сеп 2013, 18:31
Мнения: 284
Местоположение: sofia
Ако ще оформяш калниците, не е ли по-добре да сложиш по-широки гуми. Тези 9 инча си искат своето.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2013, 10:32 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Имах предвид отвътре да ги оформя, вчера при по висока скорост като се сви цялото окачване(от надолнище стана нагорнище..) замириса малко на изгоряла гума и има червена лента по грайфера. Предницата още трябва да я вдигна.

Калниците колкото и да ги оформям 235 гума не мога да вкарам вътре за съжаление. Иска ми се, правилно е, обаче ще е прекалено много за моята кола, със 195 мишлен едвам ги отлепям да се повъртя малко на паркинга като вали...

Иначе да знам за опасностите от стреч и ме е страх много особенно като знам как карам - за това си дигам колата. Малко е като джип ама на мен си ми харесва което в крайна сметка е най-важно.

195/45 или 40 е грозно на 9 инча. Моите са 50 и не изглеждат чак толкова измъчени, дори борда е на същото ниво с джантата.

Снимките които качих са в обратен ред


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2013, 20:03 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Малката маздичка навърши 22 години тоя месец. От англия пътуват Cоbalt Performance Exhaust и плат за мекия покрив. Знам че е страшен зор да го сложа ама цяла зима няма какво да правя тей или иначе.
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2013, 22:25 
Offline
любител

Регистриран на: 11 Авг 2011, 23:24
Мнения: 75
Местоположение: София
много харно :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2013, 20:33 
Offline
любител
Аватар
2001 Mazda MX-5

Регистриран на: 29 Ное 2007, 17:27
Мнения: 55
Местоположение: Бургас
skype: oleg-sentia
клипче е частен !!

_________________
Mazda Roadster 2001 1,6 автоматик
Mazda Premacy 2006 2,0 автоматик


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2014, 09:40 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Клипа не е нищо специално така или иначе...
Ъпдейт!
След няколко месеца с хард топ стигнах до заключението че НЕ го харесвам... нямам място да го оставя като искам да си карам кабриолета!Прави колата нормално купе ...страшно неудобно като излезе слънцето или като просто искам да си карам без покрив с парно и яке.
Също беше грешка да си купя тия 9 инча джанти. 8 би било по добре... За продан са ако някой се интерисува. Ако колата е свалена ще се търкат в калниците. Не е фрапиращо или да дере гумата обаче се чува и ме е страх да натискам при завои - също като твърдия таван прави колата не мх5 ами нормална...
Та реших и с моя късмет намерих АДВАН Неова АД08 чисто нови гуми за 500 лв (нови са 1000). Намерих също и дханти - Компомотив МО5. Специални за ралита произведени в англия. От 95та са ама са яки кучета и бяха 250 лв. Тия в гумаджииницата казаха че трябвало 3ма човека да сложат една гума в тия джанти. Дали заради гумите или джантите не знам...
Намерих турбо кит за 1200 лв ама тъкмо да го купя и ОП продаден... гаден късмет.

Покрива и ауспуха като пристигнаха ги пуснах за продан в датския клуб мх5 и след 3 часа ми звънна човек и уреди да ги купи. Като направих 500 лв профит от тая продажба и ги поръчах пак същите части.

Сложих новия ауспух - НЕВЕРОЯТЕН! Препоръчвам го на всеки. Не е шумен просто по дълбок звук. Като В8 звучи. Не мога да си пусна радиото че ми харесва тоолкова много да слушам тоя ауспух. (Кобалт)

Сложих покрива в колата също. Не е трудно да се сложи на рамката - даже е лесно. Трудно е да се сложи рамката в колата и тия задните релси дето държат покрива към колата. АД е, аз се мъчих в -5 градуса и ме валя сняг. Пръстите ми кървави от тоя глупав Рейн Реил... Предполагам в топло време ще е по-лесно. Също искам да отбележа че не е нужно да си купвате нов рейн рейл за милиони. Аз си купих Гаффер Тейп (не знам как е на български) и си поправих моя - като сложих покрива изсипах една кофа вода отгоре - нищо в купето. Всичко изкапа от страни където трябва.

Махнах Чаркоал Канистер (също не знам как е на български) и двигателя изглежда далеч по добре.
Стига съм писал - снимки!
Изображение
Изображение
Изображение

http://www.youtube.com/watch?v=Yyw55P1Xui8

Поздрави!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Нова миата :)
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2014, 11:49 
Offline
любител
1992 Mazda MX-5
Автор на темата

Регистриран на: 01 Мар 2013, 12:21
Мнения: 71
Местоположение: Copenhagen, Denmark
Спойлер от JapStyle.org
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
:lovemazda:
PS: Колеги, присъединете се в Фейсбук групата!
https://www.facebook.com/groups/mx5bulgaria/


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб