Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 23:51

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 18 Май 2010, 15:53 
Offline
любител

Регистриран на: 26 Юли 2009, 19:11
Мнения: 76
Тааа понеже се посъбрахме хора от Пловдив във форума (струва ми се), мисля че ще е полезно да обменяме информация- за сервизи, пътна обстановка, приятни дестинации около града за пикник с коли и подобни работи :) Надявам се да има развитие темичката, а и отделно модераторите да преценят има ли смисъл от нея и тук ли и е мястото :P

Тааа аз бих започнал с едно въпросче- смених си единия фар и халоген и новите ми светят нанякъде си, та къде в Пловдив сте ползвали услуги за регулиране и на каква цена. Мерси

_________________
323f bj


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 18 Май 2010, 17:50 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2008, 18:12
Мнения: 4819
Местоположение: АБСУРДИСТАН
skype: тел № 0889410450
fungus написа:

Тааа аз бих започнал с едно въпросче- смених си единия фар и халоген и новите ми светят нанякъде си, та къде в Пловдив сте ползвали услуги за регулиране и на каква цена. Мерси

Аз лично ползвам услугите на КАТ - Пловдив (когато си регистрирам колите) на възможно най висока цена :o (една изгоряла крушка за мигач, дето струва в магазина 30 ст. при тях е 2 лв.) :lol: :D :lol:

_________________
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 18 Май 2010, 22:26 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 26 Юли 2009, 19:11
Мнения: 76
хммм не ми звучи май като добра оферта :D

Тааа,къде си ги оправих аз- в кичука, надлез родопи, omv бензиностанцията. ако идваш от митницата на светофара на омв завиваш дясно, после пак дясно и стигаш пожарната. подминаваш я и след нея правят технически прегледи на едно място вдясно на пътя. 5 лв :) дано съм полезен

_________________
323f bj


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2010, 17:16 
Offline
фанатик
Аватар
1999 Mazda 323F

Регистриран на: 08 Дек 2009, 09:15
Мнения: 1136
Местоположение: Пловдив
Онази скупщина от магазини за японски авточасти - по бул. марица (север) в посока гребната, след пешеходния мост, първата в дясно - тези са ебати измикярите!!! :evil: На първия му се ядосах, но във втория магазин дето ми обявиха цена от 120лв за кобилица 2-ра ръка много им се смях... Абе общо взето тук в нашия прекрасен форум е къде къде по-изгодно да си търсиш части...

В новата автомивка на самообслужване в тракия (индустриалната зона) нещо май не е в ред водата, предполагам че е доста "твърда" защото след измиване по колата остават такива едни варовикови петна... Иначе там от към пари е най-далавера - вън и вътре ми излиза 3лв... 8)

Смяна на масло, филтри и два изгорели крушки на номера - 12.50 лв - Автосервиз Ангелов, след моста на герджика вдясно. Иначе само за смяна на масло - 5лв :wink: Няма да се цапам повече... :D


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2010, 02:58 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 26 Юли 2009, 19:11
Мнения: 76
шшш то много икономично в тези времена :) предплагам с твое масло, нали? иначе аз колата си я мия на бензиностанция Еко до затвора. и при мен остават петна ако не я мина със сух парцал след това. към 3лв за външно излиза.

_________________
323f bj


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2010, 14:29 
Offline
фанатик
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 08 Авг 2007, 19:47
Мнения: 2480
Местоположение: Сф-Плд
skype: mazdislav
А къде из града има канал свободен за ползване на който мога да ида да си погледна колата изотдоле?

_________________
1998 323F BA 1.8 (продадена след 7 год и 200,000 км вярна служба)
2001 Xedos 9 TA


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2010, 07:08 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 16 Юни 2007, 18:37
Мнения: 19
Местоположение: Plovdiv
resistor - свободен канал има зад Макдоналдс на 6-ти септември от страната на марица, но там не е за предпочитане. Лично аз ходя на брезовска, завиваш на ляво след жп линиите и после втората в дясно срещу хода на Кауфланд, само направо и там е сервиз Марица, отвън има много хубав канал, но през седмицата има коли , най добре е събота и неделя тогава няма пукната душица, пък може и да се засечем :mrgreen: . Останалите ти ги спестявам там просто е най-чисто и си заслужава.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2010, 23:09 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 26 Юли 2009, 19:11
Мнения: 76
някой на 28ми ще ходи ли на калояново за Jap fest? аз още не знам,че може да съм на планина, но ако съм тук, задължително смятам да отида.

_________________
323f bj


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2010, 16:05 
Offline
фанатик
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 08 Авг 2007, 19:47
Мнения: 2480
Местоположение: Сф-Плд
skype: mazdislav
Аз зема да ида а :)

_________________
1998 323F BA 1.8 (продадена след 7 год и 200,000 км вярна служба)
2001 Xedos 9 TA


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2010, 16:25 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2010, 21:41
Мнения: 16
Местоположение: София, Пловдив
Kenix написа:
resistor - свободен канал има зад Макдоналдс на 6-ти септември от страната на марица, но там не е за предпочитане. Лично аз ходя на брезовска, завиваш на ляво след жп линиите и после втората в дясно срещу хода на Кауфланд, само направо и там е сервиз Марица, отвън има много хубав канал, но през седмицата има коли , най добре е събота и неделя тогава няма пукната душица, пък може и да се засечем :mrgreen: . Останалите ти ги спестявам там просто е най-чисто и си заслужава.


Не знам кога последно ти ходил зад Макдоналдс , но ако е това, което се сещам (до Шел) мисля че го затвориха преди доста време. И под затвориха имам предвив , че доста хора ходиха да си сменят там маслото и си хвърляха бутилките долу без да си ги чистят. В последствие , човека, който го държи нещо му писна и беше нялял голямо количество чакъл, за да не може да се минава вече там :shock:

Днес може да мина да видя дали е още функционално 8)


И друго.... понеже преди месец ходих да карам ямболската Мазда 323Ф 1,8 , която се продаваше за 3200 в мобилето. Та отидох с големи очаквания към колата понеже имам представа горе-долу колко трябва да върви, но бях ужасен. Колата просто не искаше да тръгне, какво ли не правих, форсирах я , ряско отпусках , внимавах, до дупка съм натискал газта на 2ра и 3та и нищо. Просто някак все едно съм на круиз... всичко става плавно , ускоряяяяваме, намяляяяваме и .... много ми стана тъжно :cry:

Та много бих се радвал ако случайно някой от майните има време да ме вземе и да ми покаже собственоръчно на какво е способна колата, било то и 1,5 двигателя. Просто искам да видя някой професионалист,в крайна сметка може и аз нещо да не съм правил както трябва #-o

_________________
Have Faith !!!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010, 13:21 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 17 Сеп 2010, 22:22
Мнения: 43
Местоположение: Пловдив, Graz (Austria)
Колко са пловдивските другари-притежатели-активисти на Мазда
От Пловдив? Да зема и да им посетя някоя и друга сбирка или конгрес...
:lovemazda: :mrgreen:

_________________
Mazda 6 2,0 Sport Combi CD120 2005'
Голям Партиен Член
...План изпълнен, джоб - препълнен!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2010, 19:13 
Offline
фен

Регистриран на: 19 Авг 2008, 02:53
Мнения: 367
Местоположение: Пловдив
***Комунист***,събират се момците от време на време.Кога малко,кога повече, лошото е ,че аз нещо все не улучвам почивен ден с моите смени та да отида. :(

_________________
323F BJ 2.0 16v DiTD 66kW
3 BN Skyactive-G 2.0 88kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2011, 21:31 
Offline
фен
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 05 Окт 2010, 18:35
Мнения: 127
:yawn: :sleep:
За много години на всички с най добри пожелания, здраве, любов, късмет, бла, бла, бла, хайде по активно в темата тази година.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2011, 20:01 
Offline
любител
1995 Mazda 323 C/BA

Регистриран на: 30 Сеп 2010, 23:06
Мнения: 52
Аз нямам търпение да стане готов звяра и да се завъртя на някоя сбирка. Колко човека се събират горе- долу?

Толкова ли сме несериозни в Пловдив? Явно ще трябва да ходя на софийските срещи...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2013, 19:32 
Offline
любител

Регистриран на: 11 Сеп 2011, 10:44
Мнения: 9
Здравейте,

Благодарение на тази тема си ползвах канала до кауфланд на автосервиз "Марица" и то само в неделя. Но в последно време оставят доста коли на канала дори и в неделя.

Някой да знае някакво друго място. Аз съм от кичука.

Поздрави.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2013, 01:33 
Offline
фанатик
Аватар
1997 Mazda 323F

Регистриран на: 28 Апр 2013, 22:00
Мнения: 1995
Местоположение: Пловдив
Здравейте колеги, ( пиша от телефон) тъй че ме извинете ако има грешки в правописа (много малки тея копченца по тъча)....
Свободен канал има точно до пешеходния прелез на Сточна гара (до Плазма) от страната на Кичука..
Малко е мръсничак и няма стълба но върши работата, както и че почти винаги е свободен, но то си е ясно защо :)
Събират се мазди от време на време..
От както имам моята съм изтървал 4-5 срещи и съм посетил 1 ( не е за хвалене амаа...)
Вижте темата за Пловдив във "Срещи на форума"...
И вземете елате на някоя среща да се запознаем..
Поздрави.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2022, 15:57 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 13 Окт 2018, 11:13
Мнения: 20
Местоположение: Пловдив
Здравейте,

Някой към днешна дата да има информация за канал подходящ за кола. Ще бъда благодарен да сподели. Изключвам този под моста на Ален мак.

_________________
2014 Mazda 3 2.2 D 150 hp


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб