Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 15:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006, 14:41 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2005, 19:17
Мнения: 280
Местоположение: София
poohey написа:
не знам, на вас двамата, какъв ви е проблема, но считайте че имате последно предупреждение :!:

форума беше едно приятно място, където всеки помагаше на другия, но нещата станаха твърде брутални, а предполагам, че на 99% от членовете, това не им е приятно...

:!: :!: :!: ПРИ СЛЕДВАЩАТА НАПАДКА, ТУК, ОТ НЯКОГО, КЪМ НЯКОЙ ДРУГ ТУК,
ПОТРЕБИТЕЛЯ ЩЕ БЪДЕ НЕЗАБАВНО "БАН-НАТ" И ВСИЧКИ НЕГОВИ МНЕНИЯ ИЗТРИТИ
:!: :!: :!:


изобщо няма да се интересувам, за какво става въпрос...
...ако някой има проблем, да си го решава извън клуба...

ЗА :!: :!: :!:


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006, 15:10 
Offline
фанатик

Регистриран на: 08 Фев 2006, 13:48
Мнения: 1149
Местоположение: софия
MJ написа:
Опа къде без мен,.. я да бръкна и аз в говното ;) Предварително искам да се извиня на някой или на всички,.. стига да засегна техните интереси около говното.Освен това искам да се извиня и на говното, ако не подходя с нужното уважение към него.Почуствах се обиден от факта... че конкретно на ЖЕНАТА и прави впечатление колко сме жалки с меренето на пишки,.. Аз преди месец бях споменал (П*ТКА)... Така че ако искате си чешате езиците, пускам на промоция телена четка.Ако ви е трудно да гворите на ташак*, то Choio с най голямо удоволствие ще подпомогне и най срамежливата устна кухина.И по повод заплахите, мен ме преследват бели сенки.. човека с косачката ми кара 2 смяна под прозореца , виждам интелигентни блондинки и хора водачи на слепи кучета.Но не се оплаквам ? или просто съм забравил
АДЕ БРЕ ОРА, МИР В КОЧИНАТА




Минчев пак ме набута в кяриза...ма къде без мен аз подпомагам без задръжки ..елате ми повече както се вика:) :wink: ...


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2006, 08:32 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2005, 13:15
Мнения: 1554
Lubo_car написа:
Пухи, айде да се опитаме да им решим проблема на колегите по мирен начин и да не сетига до такива неща. Това ми прилича на....."от нищо-нещо". !


Привет на всички ;) нямаше ме известно време и знам че на никого не съм липсвал даже напротив :) :)
бях се зарекъл да огранича до минимум участието си тук, но не мога да подмина нещо което ме засяга лично.
Мислех темата за приключена извиних се на всички (началото на тази тема)............но ме обиди факта, че колеги вземат становище и изказват мнения без да са прочели за какво иде реч (то па щото разбираш ли е много важно), както и да е
Любо специални благодарности за това , че искаш да"помогнеш" мо повярвай ми аз проблеми нямам наистина, това кой как се опитва да ми приписва разни качества и липсата на такива - ами всеки гледа от собствената си кочинка....
а аз оставам с най добри чувства към всички от вас
поздрави


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2006, 08:50 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2004, 13:36
Мнения: 5025
Местоположение: Велико Търново
защо си мислиш че сме в кочинки, дори и метафора да вкарваш? някой нарекъл ли те е мангал, метафорично?

_________________
https://www.neobux.com/imagens/banner9/ ... 3=24637018


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Kiruthikaa и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб