Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 21 Окт 2018, 19:03

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Пътна Помощ - СБА
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2006, 18:43 
любител
Аватар

Здравейте,

на адрес http://www.uab.org/ има много интересна оферта за пътна помощ. Срещу 35 или 99 лв членски внос се предоставя безплатна пътна помощ при определени условия. Интересно ми е някой тествал ли ги е и има и уловка в това? На мен ми писна да аварирам и бих си платил за тази услуга но ми е интересно дали ще си свършат работата защото аз ги знам че дерат кожи иначе.

Върнете се в началото
  Профил    

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2006, 19:25 
маниак
Аватар

Понеже заговори,та да си направя малко реклама на едната фирма :lol: .Предлагаме денонощна пътна помощ с платформа и колесар в страната и Европа.

323f BA'95г.

Върнете се в началото
  Профил    

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2006, 22:06 
любител
Аватар
Автор на темата

Дай ми телефони, сайтове и цени. Забелязал съм че СБА май са най-скъпите и най-некадърните. Последният път дойдоха да ме теглят от средата на магистралата до Чирпан с Лада която беше полу потрошена.

Разбира се не ми провериха спирачките които не работиха и щяхме да се пребием и беше много интересно положението :) Но ми е интересно с тези платформи които показват на сайта си... дали някой ги е ползвал тези услуги или са само написани. Аз им прочетох правилата и са малко неприятни - ако се държите зле със служителите на СБА те могат да откажат да ни помогнат и забележете договора ни се счита за прекратен. Значи ли това че ако майсторите са бездарни и дойдат, изпуснат ми колата и ми я потрошат и им тегля една майна ще ми прекратят договора и те не носят отговорност?

Върнете се в началото
  Профил    

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2006, 00:45 
фанатик
Аватар

Местоположение: Варна - Град с мнооого дупки по улиците и кмет педераст
alexnenov написа:
Дай ми телефони, сайтове и цени. Забелязал съм че СБА май са най-скъпите и най-некадърните. Последният път дойдоха да ме теглят от средата на магистралата до Чирпан с Лада която беше полу потрошена.

Разбира се не ми провериха спирачките които не работиха и щяхме да се пребием и беше много интересно положението :) Но ми е интересно с тези платформи които показват на сайта си... дали някой ги е ползвал тези услуги или са само написани. Аз им прочетох правилата и са малко неприятни - ако се държите зле със служителите на СБА те могат да откажат да ни помогнат и забележете договора ни се счита за прекратен. Значи ли това че ако майсторите са бездарни и дойдат, изпуснат ми колата и ми я потрошат и им тегля една майна ще ми прекратят договора и те не носят отговорност?
Всичко винаги е за твоя сметка. Дори и безплатното си има цена, те си имат договори и знаят как да не си ги плащат.
П.С. Цената за 400 км до Варна и на зад , т.е. 800км е 450 лева :) с пазарлъка. След около месец ще разглася GSM номера и всичко за тези кожодери

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 27 Окт 2006, 16:30 
любител

[quote="alexnenov"]Здравейте,

на адрес http://www.uab.org/ има много интересна оферта за пътна помощ. Срещу 35 или 99 лв членски внос се предоставя безплатна пътна помощ при определени условия. Интересно ми е някой тествал ли ги е и има и уловка в това? На мен ми писна да аварирам и бих си платил за тази услуга но ми е интересно дали ще си свършат работата защото аз ги знам че дерат кожи иначе.[/quote

Начи....цени на СБА за пътна помощ:
1.80лв за км. празен до мястото на аварията
16.80лв товарене на автомобила
2.88лв за км. репатриране......
За автомобил с гражданска в ДЗИ цените са съответно:
1.44лв
9.00лв
1.80лв
Колкото до членството......имам членска карта от 35лв. и си я подновявам трета година....адски ми е изгодно
Има безплатно репатриране до 30 км. цялата година и денонощно, няма значение празните километри колко са,като можеш да ползваш всеки ден по 30км. / ако ти се чупи колата, разбира се/
365 дни в годината по 30км само влаченето :D
Лично аз миналата зима ползвах СБА безплатно около 30 пъти, щот нямах парички за нов акумулатор :wink: и си ги виках или да ми подадат ток , или да ме дърпат....така че писанията в сайта им са верни и лично аз съм предоволен, че съм дал 35 кинти
А всяка година през януари ги дават за по 25лв...
Ако надвишаваш километрите за репатриране се заплаща над 30 км по 1.80 за километър......тва е от мен :?
Надявам се информацията ми да е полезна :D

Върнете се в началото
  Профил    

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2006, 19:39 
маниак
Аватар

Цената на денонощната пътна помощ която мога да предложа е:
за София- 25-40лв със платформа;с колесар + 5лв.
за страната-0.70лв/км-2те посоки и 0.50лв/км за по-дълги разстояния.
тел.0898418593,0888319782,0888757853.

323f BA'95г.

Върнете се в началото
  Профил    

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2006, 21:13 
любител

Невиждам къде пише, че СБА за 35 лв. има безплатно репатриране до 30 км.....................................!!!?Има членове на СБА нека да пишат за това!

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 09 Окт 2018, 12:24 
любител

Здравейте,

миналата седмица ми се повреди колата автоматик ( скоростната кутия влезе в авариен режим) и се наложи да я репатрирам до Варна, защото в Шумен нямаме оторизиран сервиз за автоматични скоростни кутии, а тя не можеше да се движи на собствен ход. Притежавам сребърна карта на СБА и като я правих ме убедиха, че ако имам нужда от репатриране при не възможност на автомобила да се движи ще ми я закарат до най-близкия оторизиран сервиз който е във Варна.

Обадих се на диспечера и му казах че съм закъсала на пътя и колата не може да се движи и че най-близкия оторизиран сервиз за отстраняване на повредата е във Варна. Господина който вдигна ми каза че не могат да я закарат, защото въпросната карта има лимит от 30 кг. Обясних му че в Шумен няма сервиз който да ми отстрани проблема, а на собствен ход не мога да отида до Варна и отговора беше че това не било техен проблем!

Сами си преценете има ли смисъл от тези карти!

Върнете се в началото
  Профил    

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа