Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 20:44

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2020, 08:11 
Offline
фен

Регистриран на: 14 Ное 2016, 08:47
Мнения: 465
Местоположение: София
jeffw720 написа:
JojoMojo написа:
Помисли дали да не инвестираш в модул за АА/CarPlay и си ползвай телефона с Интернет и т. Н.


Аз имам Адроид Ауто, но какво общо има това с четенето и разпознаването на знаците?
Аз питах, дали ако копирам на някой СД картата ще стане за моята кола. Това е. :)


Само с копиране няма да стане. Имаше в navitotal сайта някви инструкции как се прави, че си има някви защити дето трябва да се оправят.

_________________
Mazda 6 GY 2.0 143hp
Mazda CX-5 2.5 194hp


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2020, 10:37 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
jeffw720 написа:
JojoMojo написа:
Помисли дали да не инвестираш в модул за АА/CarPlay и си ползвай телефона с Интернет и т. Н.


Аз имам Адроид Ауто, но какво общо има това с четенето и разпознаването на знаците?
Аз питах, дали ако копирам на някой СД картата ще стане за моята кола. Това е. :)


Oбщото според мен е показването на ограниченията и идеята да купиш нещо, било то оригинална карта или от карта от ebay само заради разпонаването, което не винаги работи както трябва, докато резултата можеш да го постинеш и по друг начин - ако това е точно целта, която искаш.

Колата ми има разпознаване и понякога е объркващо и не показва реално - примери:

Ограничението на скоростта отдавна е преминало, но колата показва примерно 60км/ч и то в продължение на километри
или
закрит знак от храсти - колата ми показва 90км/ч, а то било 50км/ч

Подобно нещо има на Вазе, да не е разпознаване в реално време, но показва по реално ограниченията.

За това и писах - помисли, дали не е по добре.

В крайна сметка можеш да си купиш карта и да прецениш кое е по надежно според твоите очаквания - дали вградената карта или външа навигация през AA/Carplay.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2020, 10:44 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
gyenchev написа:
Само с копиране няма да стане. Имаше в navitotal сайта някви инструкции как се прави, че си има някви защити дето трябва да се оправят.


Потвърждавам, опитах с копиране преди да я подкарам. колата беше на 3 км, но картата вече беше пъхната от дилъра и беше вече маркирана или заключена с Вин-а на колата. Когато ми връчиха колата, без да ме забележат изкарах карата и в къщи опитах да я копирам, но тънкия тарикатлък не мина. Копието съдържаше вина на автомобила и не стана на друга Мазда.

Предполагам - ако купиш нова карта от ebay и я копираш преди да я поставиш в автомобила, (но и тук може да има начин за това) тогава може да успееш да ползваш копието следващия път, но не съм сигурен, трябва да се пробва.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2020, 17:09 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2016, 13:01
Мнения: 464
Местоположение: София
Разбрах ви.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2021, 01:35 
Offline
любител

Регистриран на: 23 Сеп 2018, 19:28
Мнения: 59
Местоположение: София
Колеги карате ли ги тези нови мазди.. . . дайте малко обратна връзка. Моята е вече на 75000км. Като изключим боята няма ядове.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2021, 15:32 
Offline
любител

Регистриран на: 22 Дек 2020, 22:52
Мнения: 48
Местоположение: Sofia
На 3000 км съм в момента и ще съм с една идея повишено внимание към ръчната спирачка, която започнах да ползвам при всяко паркиране, независимо от наклона. Досега само три пъти се е случвало, като и трите пъти е стояла повече от 24 часа в гаража, а именно: освобождавам ръчната, чува се елекрическото жужене, слагам лоста на драйв, за да потегля и се чува едно силно изщракване с осезаемо придърпване на колата назад, все едно нещо я задържа, да кажем ръчната не е отпуснала изцяло. Веднъж при палене нямаше картина на дисплея, което се оправи след неколкократно превключване между задна, парк и драйв и веднъж нямаше радио, което се оправи с изключване и включване. Като се изключат цилиндрите се долавя много лека вибрация, все едно си на прекалено висока предавка за скоростта, с която се движиш. Иначе съм доволен.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2021, 18:18 
Offline
любител

Регистриран на: 23 Сеп 2018, 19:28
Мнения: 59
Местоположение: София
Това с вибрациите при два изключени цилиндъра е много дразнещо и гледам не изпада в това положение. С увеличаване на изминатите километри се позасили вибрацията. Като нова беше по-малка. С ръчната не съм имал проблем, но аз я ползвам само когато паркирам на голям наклон. С радиото и на мен ми се е случвало, обикновено се оправя само след две три минути. Ако не се оправи гася и паля пак и всичко е ок. Бензин или дизел е колата? Моята е 2.5 бензин.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2021, 22:00 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2016, 13:01
Мнения: 464
Местоположение: София
Aбсолютно същите нещата и при мен. 2.5 бензин. Вибрации при изключени цилиндри. Мултмедията си е зле, но и на предишната ми беше зле. Бавна, мудна, трудна... абе уж японци, но са се изложили, а очаквах да са я оправили. Камерата е трагедия, срамота. Без пари са тия камери, а те са сложили пълен боклук. Ръчната ми е ОК. Рядко я дърпам. Иначе 18 000 хил. км.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2021, 22:38 
Offline
любител

Регистриран на: 22 Дек 2020, 22:52
Мнения: 48
Местоположение: Sofia
И аз съм с 2.5. Като чета, тия вибрации са нормални в някаква степен, в смисъл самите инженери са очаквали да ги има и са направили нещо по въпроса, за да ги намалят. Мултимедията наистина е бавничка, но при студено палене, докато изчакам 30-40 сек. да паднат оборотите и да се появи последния прочетен пътен знак на таблото, вече също е "загряла". При вяско следващо палене просто не я пипам първоначално, за да не ме нервира с цикленето си. 2015-та година на едно чисто ново Инфинити Q50, камерите ми се струваха супер, на маздата интерфейсът и качеството са същите, но не ми се струват вече така. По клиповете в тубата гледам, че на новите CX са с кристална картина. Тоя Г-векторинг контрол според мен също се усеща. Старата шестица 2009 г. просто ги взимаше завоите, а сега имам чувството, че нещо ме държи.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2021, 15:58 
Offline
любител

Регистриран на: 23 Сеп 2018, 19:28
Мнения: 59
Местоположение: София
Аз G-векторинга не го усещам, но нямам и база сравнение. Моята е комби и отзад ми се струва доста твърда, като минавам по магистралата през неравности подскача (все едно не и държат амортисьорите). Имам чувството, че като нищо мога да загубя управление през някоя по-голяма гърбица. Така си е от нова с 19-ките. Със зимните 17-ки е още по-зле :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2021, 15:59 
Offline
любител

Регистриран на: 23 Сеп 2018, 19:28
Мнения: 59
Местоположение: София
Между другото, изработката на инфинитито е доста по-зле, както и на повечето премиум автомобили, по интериора нямам забележки ама никакви!


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2021, 16:59 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2016, 13:01
Мнения: 464
Местоположение: София
Аз също съм с комби. Вътре ми е малко тясна. Отзад мястото също не е много. Особено зимата, когато си навлечен като ескимос. Столчета, седалки за деца :)
Иначе колата си е супер и съм много доволен, като я сравнявам с предишната си 2016 г.
Колкото до устойчивостта, нямам оплакване. Като тръгна по Хемус е като залепена за асфалта по завоите.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2021, 17:12 
Offline
любител

Регистриран на: 22 Дек 2020, 22:52
Мнения: 48
Местоположение: Sofia
Изработката не е по-добра със сигурност. Същото въпросно инфинити за тия години още няма 40 000 км. На 20 000 при студено палене започна да свири, ама яко, около 1 минута, докато се постопли двигателят. Май някакви обтегачи/ролки, ремък ли и аз не знам какво му сменяха, от второто ходене в сервиза се оправи. Миналата година за последно се возих в него. Кривината по предната повърхност на копчетата за прозорците, там където си слагаш върха на пръста, е покрита с някаква евтинджоска твърда лепенка, която се откъртила наполовина и ме одра.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2021, 10:00 
Offline
фен

Регистриран на: 05 Юли 2010, 13:30
Мнения: 183
Здравейте, не съм писал отдавна из форума, но сега имам следния проблем с ремонт в официалния сервиз и се надявам някой да сподели опит. Моята мазда 6 модел от 2019 беше грубо сефтосана отзад при спиране на пешеходна пътека и сега е в официалния сервиз на Стар моторс в Пловдив. Освен разбитата задна броня и лек удър в капак на багажника(комби) имам сериозни щети по ауспуховата система и колата не е в движение. Проблема е че вече близо 2 седмици колата седи при тях но все още нищо не е започнато да се прави по нея. Както изглежда скоро няма и да започне заради градушките в региона отпреди месец заради които сервиза е препълнен. А заради отпускарския сезон са и с намален състав. Колата се очаква да остане блокиране поне за 1-2 месеца, а вероятно и повече. През това време аз трябва да си плащам лизинга, каското ме накараха веднага да го платя цялото за да може да се ремонтира, но няма да мога да ползвам автомобила точно през лятото а и за дълго време. Има ли опции за заместващ автомобил осигурен от Стар моторс и/или за временно спиране на вноските по лизинга докато трае ремонта?


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2021, 15:24 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
Съмнявам се да има лизинг в БГ, който на база това да ти отложи вноските. Дори и при откраднат автомобил се плащат вноските (докато не приключи следствието).

По скоро може да провериш дали може да се възползваш от Covid облекченията (не знам дали още е актуално) - имаше опция да се отлагат вноски по ипотеки и потребителски кредити. Лизинга е с условията на потребителски общо взето.

В самия Стар Моторс ли го правят или при подизпълнител? Ако не е разглобена може да се качи на репатрак и да я ремонтираш в друг град, където няма наплив от градушки.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2021, 17:16 
Offline
фен

Регистриран на: 05 Юли 2010, 13:30
Мнения: 183
skydancer написа:
Съмнявам се да има лизинг в БГ, който на база това да ти отложи вноските. Дори и при откраднат автомобил се плащат вноските (докато не приключи следствието).

По скоро може да провериш дали може да се възползваш от Covid облекченията (не знам дали още е актуално) - имаше опция да се отлагат вноски по ипотеки и потребителски кредити. Лизинга е с условията на потребителски общо взето.

В самия Стар Моторс ли го правят или при подизпълнител? Ако не е разглобена може да се качи на репатрак и да я ремонтираш в друг град, където няма наплив от градушки.



В Стар Моторс - Пловдив ще се ремонтира. Най - близката друга дестинация като сервиз е в Стара Загора - звънях и там са натоварени, отделно разправията с транспортирането. За Covid облекченията - може да кандидатствам само ако съм си загубил работа или бизнеса ми е засегнат от кризата - нещо подобно. В моя случай не е така. Благодаря за отговора!


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2021, 01:24 
Offline
любител

Регистриран на: 23 Сеп 2018, 19:28
Мнения: 59
Местоположение: София
Моята е зверски надрана с ключ от двете страни - от едната повече от 10 пъти (4 калника, 4 врати, капачка на резервоар, предна и задна броня) Съответно трябва да се пребоядиса цялата. От евроинс казаха, че поемат до 3000 лева и след справка в стармоторс, се оказа че трябва да доплатя за цялостно пребоядисване 1400 лева. Записах час за първи юни (казаха в Пловдив ще се боядисва-аз съм от София). Предния ден им се обадих за да ми потвърдят, че за месец ще стане и след като ми казаха, че може да отидат и два, отказах да я оставя и ще си запиша час за след летния сезон - септември.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2021, 01:45 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
Не може ли просто да отидеш в доверен сервиз и да си спестиш въпросните 1400 лв? Цената е такава, защото префактурират върху сервизите.

Намери свестен сервиз, който да има договор с Евроинс и си вземи възлагателно писмо. Дори да надхвърли 3000 ще е с малко.

Sent from OnePlus


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2021, 13:55 
Offline
фен

Регистриран на: 05 Юли 2010, 13:30
Мнения: 183
skydancer написа:
Не може ли просто да отидеш в доверен сервиз и да си спестиш въпросните 1400 лв? Цената е такава, защото префактурират върху сервизите.

Намери свестен сервиз, който да има договор с Евроинс и си вземи възлагателно писмо. Дори да надхвърли 3000 ще е с малко.

Sent from OnePlus



Докато клата е гаранционна (и лизинговоа) може ли да се сервизира в друг освен официалния сервиз?


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2021, 18:27 
Offline
фен
Аватар
Автор на темата

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
Shimo написа:
Докато клата е гаранционна (и лизинговоа) може ли да се сервизира в друг освен официалния сервиз?


Разбира се, или поне докато става въпрос само за ламарини. Ако има агрегати е друга работа.

Преди година и нещо, една дама на кръстовището тръгна назад и ми вкара теглич в бронята. Ползвах доверен сервиз именно затова, понеже не знам ако отида в официалния, къде точно ще пратят колата и най-вече колко време ще отнеме. Така бях без кола 8 дни някъде, при положение, че ми смениха и решетката, която е в долната част на бронята (т.е. имаше и доставка).

Всъщност сервизът се оказа и един от тези, които СМ ползват, като подизпълнител.

За лизинг също няма никакво значение - и моята беше такава по това време.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2021, 07:31 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2016, 13:01
Мнения: 464
Местоположение: София
Milen_Petrov написа:
Моята е зверски надрана с ключ от двете страни - от едната повече от 10 пъти (4 калника, 4 врати, капачка на резервоар, предна и задна броня) Съответно трябва да се пребоядиса цялата. От евроинс казаха, че поемат до 3000 лева и след справка в стармоторс, се оказа че трябва да доплатя за цялостно пребоядисване 1400 лева. Записах час за първи юни (казаха в Пловдив ще се боядисва-аз съм от София). Предния ден им се обадих за да ми потвърдят, че за месец ще стане и след като ми казаха, че може да отидат и два, отказах да я оставя и ще си запиша час за след летния сезон - септември.

Тия са малоумни. Едно боядисване 2 месеца?!?


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2021, 13:55 
Offline
фен

Регистриран на: 05 Юли 2010, 13:30
Мнения: 183
skydancer написа:
Shimo написа:
Докато клата е гаранционна (и лизинговоа) може ли да се сервизира в друг освен официалния сервиз?


Разбира се, или поне докато става въпрос само за ламарини. Ако има агрегати е друга работа.

Преди година и нещо, една дама на кръстовището тръгна назад и ми вкара теглич в бронята. Ползвах доверен сервиз именно затова, понеже не знам ако отида в официалния, къде точно ще пратят колата и най-вече колко време ще отнеме. Така бях без кола 8 дни някъде, при положение, че ми смениха и решетката, която е в долната част на бронята (т.е. имаше и доставка).

Всъщност сервизът се оказа и един от тези, които СМ ползват, като подизпълнител.

За лизинг също няма никакво значение - и моята беше такава по това време.



Здрасти, най - накрая разглобиха за да видят какво още скрито има от удъра - освен смяна на смазаната задна броня ще сменят цялата задна врата (комби), елементи от ауспуховата система, както и елементи от шасито отзад някакви рогчета. Има и съмнения за проблеми в изпускателния колектор отпред при двигателя. Бая части за които се чака и не малко работа. Вероятно ще си отчакам поне месец. Хубавото е че всичко счупено ще се сменя с ново (с уж оригинални части на Мазда), а няма да се поправя - ще видим.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2021, 12:38 
Offline
фен

Регистриран на: 05 Юли 2010, 13:30
Мнения: 183
Здравейте, да се похваля след малко повече от 1 месец в сервиза колата е готова - имам изцяло нова генерация + катализатор (и всичките там филтри и гърнета), нова задна броня и врата на багажника. Доволен съм от обслужването в сервиза на Мазда в Пловдив - качеството на сглобката е като при нова (сменили са всички счупени щипки и сглобки с нови, няма рапидки и други приспособявания). Всичко е напаснато перфектно. Всички засегнати електроники и сензори работят без забележки. Разбира се намерих и малки кусури - на главната тръба на ауспуха беше забравена пластмасова лента или скоч в следствие на което миришеше яко на изгоряла пластмаса в продължение на няколко дни и след като изгоря напълно всичко е ОК. Цвета на пребоядисаните части се различава съвсем леко от останалите (оригинално боядисани) - иначе от сервиза твърдят че са използвали точния цветови код за боята, но според мен не са я забъркали съвсем точно. Колата е с бяла перла и разликата е съвсем малка основно в нюанса на бялото - отигиналното е малко по тъмно от новото - от слънцето след време щели да се изравнят ама не ми се вярва да стане. Ремонта излезе към 9К за сметка изцяло на застраховката каско - доволен съм и от застрахователя! Вече и навъртях към 1500 км и нямам други забележки!


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2022, 20:34 
Offline
любител

Регистриран на: 23 Сеп 2018, 19:28
Мнения: 59
Местоположение: София
И аз да кажа, най после оставих колата за боядисване в София и казаха, че ще я правят в мазда Пловдив. Казаха да се подготвя за поне месец чакане, но колата беше готова на 14тия ден. Цялостно боядисване. Доволен съм, много добре е направена.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2022, 15:12 
Offline
любител
2020 Mazda 6

Регистриран на: 29 Окт 2021, 17:45
Мнения: 12
Местоположение: Пловдив
Здравейте колеги, отскоро забелязох малките точици по-боята, най-вероятно са от камъчета, но всеки ден стават все повечко.Цвета е Machine grey. Да попитам дали някой е прекарвал тези щети през Каското.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2022, 09:06 
Offline
любител

Регистриран на: 23 Сеп 2018, 19:28
Мнения: 59
Местоположение: София
Няма проблем със застрахователите.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2022, 10:55 
Offline
любител
2020 Mazda 6

Регистриран на: 29 Окт 2021, 17:45
Мнения: 12
Местоположение: Пловдив
Milen_Petrov написа:
Няма проблем със застрахователите.

Супер, защото си мислих да слагам фолио, но пък нали затова имам Каско и се отказах.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2022, 11:38 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 22 Окт 2014, 20:35
Мнения: 1828
Местоположение: Густо Майна Филибето
Хубаво имаш каско, ама си виж условията, че при повечето застрахователи имаш право на до 2 заявени щети (всяка от по максимум 4 детайла ако са свързани помежду си) без участието на виновен водач. Демек 2 паркинг щети. Прецени си дали си заслужава да си ги изхабиш заради милиметър олюпена боя. После ще счупиш бонята в някой кол и застрахователя, ще ти откаже ремонт поради изхабени щети от камъчета. Може и да изчакаш да ги заявиш друга година и да ги навържеш с друга щета за да мине. Най-добре се свържи със застрахователя ти да ти обясни детайлно на какво и колко имаш право и колко ще ти поскъпне каското после.

_________________
Mazda 6 GH 1.8 LPG BRC sequent 32
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2022, 12:20 
Offline
любител
2020 Mazda 6

Регистриран на: 29 Окт 2021, 17:45
Мнения: 12
Местоположение: Пловдив
donpeev написа:
Хубаво имаш каско, ама си виж условията, че при повечето застрахователи имаш право на до 2 заявени щети (всяка от по максимум 4 детайла ако са свързани помежду си) без участието на виновен водач. Демек 2 паркинг щети. Прецени си дали си заслужава да си ги изхабиш заради милиметър олюпена боя. После ще счупиш бонята в някой кол и застрахователя, ще ти откаже ремонт поради изхабени щети от камъчета. Може и да изчакаш да ги заявиш друга година и да ги навържеш с друга щета за да мине. Най-добре се свържи със застрахователя ти да ти обясни детайлно на какво и колко имаш право и колко ще ти поскъпне каското после.

Благодаря за съвета, ще се чуя с застрахователя да ми обясни как стоят нещата. Да попитам какво ви ми е мнението за полагане на керамика, има ли смисъл, колата се държи в гараж.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: Mazda 6 model 2019 review
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2022, 14:03 
Offline
любител
Аватар
2013 Mazda 6

Регистриран на: 22 Ное 2020, 21:16
Мнения: 22
Местоположение: София
Белите от камъчета стават на пътя, не като е паркирана. Ако ти се налага често да караш по такива пътища, по-добре сложи хубаво фолио.
Преди години фолиото на 3М беше най-добро, но отдавна не съм следил...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб