Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 29 Мар 2024, 01:26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 153 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2018, 14:32 
Offline
фен

Регистриран на: 11 Юни 2018, 09:29
Мнения: 153
Местоположение: BG
Не мога да пипам нищо без да разглобя и да изкарам serial от системата. Само през него евентуално някакви tweaks, но сега с последната версия на софтуера вече няма достъп само през флашка.

_________________
CX3 evolution 2018 2.0 120к.с.
CX30 2021 2.0 150к.с.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2018, 14:48 
Offline
любител
2016 Mazda 6

Регистриран на: 06 Окт 2016, 14:17
Мнения: 4
Местоположение: София
Неприятно. Аз съм с v.56 все още, но ще се слагам Car Play след 2 седмици и явно ще ме качат.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2018, 19:55 
Offline
любител
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 15 Май 2018, 20:52
Мнения: 34
Местоположение: София
За онези, които са решили, срещу едни 200 евра,
да се отдадете на едно изцяло ново (готино) изживяване –от андроид в телефона към андроид в колата–
ето един кратък справочник (от нета)
за да можете по-лесно да стартирате и навлезете в АА/CP надстройката си в MZD инфотеймънта.
http://www.robzor.com/aaguide.pdf

А и също за любителите на apple
http://www.robzor.com/cpguide.pdf

_________________
Мазда CX-5 [KF], 2018 Ultimate, 2.2D, 175hp, AWD, AT, Machine Grey Metallic


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2018, 09:50 
Offline
фен

Регистриран на: 11 Юни 2018, 09:29
Мнения: 153
Местоположение: BG
След два дни с андроид ауто да споделя и аз малко впечатления. Започвам с недостатъците/недомислиците, тъй като за мен са повече.

Минуси:
- графиката наистина е лоша, особено като знаеш този дисплей как може да работи. Не знам дали с бъдещи ъпдейти на АА или оригиналния ифотейнтмънт това подлежи на оправяне.
- Поради горната причина осветяването на активното меню като скролваш почти не се вижда. Т.е. трудно различимо е върху кое приложение или икона е маркера на екрана.
- Waze е доста зле. Както бе споменато, няма зуум, гледаш картата отдалеч и действително е бледо подобие на това,което сме свикнали да виждаме на телефона. Практически е неизползваем. Гугъл мапс-а е малко по-добре.
- За връзка е нужен задължително кабел, дано в бъдеще се измисли нещо да върви само по блутут или WiFi.
- Тъча не работи при никакво условие. Не знам защо поне при спряла кола не е разрешен.
- За сега интегрираните приложения са малко, особено тези които използваме повече в Бг /ще ми се поне Вайбър да се добави/. Имам инсталирани на телефона и WhattsAp и VLC player, но незнайно защо АА не ги показва.
- опитах да направя плейлист в Spotify и да го пусна, но асистента ми каза,че не може да пуска видео в колата? Пуснах си го ръчно /Spotify/, но пък нямам опция за предишна песен, само за следваща. При положение,че имам 32гб музика на флашка и устройство с WiFi /телефона/ през който мога да слушам каквото си поискам, едва ли ще ползвам вградените в АА. Отделно звука през тях е слаб и некачествен.

Плюсове:
- Най-накрая качествено зарядно. Дори с включен мапс и АА телефона ми за 30минути вдигна от 70 на 80% /S8/
- Имаш работещ гугъл асистент в колата. Можеш да го ползваш за всичко, докато вградения в Мазда е само за управление функциите на колата. За съжаление не поддържа български език. Ако набираш някой с по-сложно име трябва да се потрудиш, а а за имена, записани на кирилица - забравяш.
- По-добра навигация от фабричната до сега, а след три години като спрат ъпдейтите на оригиналната няма да има място за сравнение.

Като обобщение съвета ми към тези,които още се колебаят е да не бързат с поставянето, освен ако нямат 400лв за даване.

_________________
CX3 evolution 2018 2.0 120к.с.
CX30 2021 2.0 150к.с.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2018, 21:02 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
Шифт, мерси за доброто ревю!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2018, 14:34 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2016, 13:01
Мнения: 464
Местоположение: София
shift74 написа:
След два дни с андроид ауто да споделя и аз малко впечатления. Започвам с недостатъците/недомислиците, тъй като за мен са повече.

Минуси:
- графиката наистина е лоша, особено като знаеш този дисплей как може да работи. Не знам дали с бъдещи ъпдейти на АА или оригиналния ифотейнтмънт това подлежи на оправяне.
- Поради горната причина осветяването на активното меню като скролваш почти не се вижда. Т.е. трудно различимо е върху кое приложение или икона е маркера на екрана.
- Waze е доста зле. Както бе споменато, няма зуум, гледаш картата отдалеч и действително е бледо подобие на това,което сме свикнали да виждаме на телефона. Практически е неизползваем. Гугъл мапс-а е малко по-добре.
- За връзка е нужен задължително кабел, дано в бъдеще се измисли нещо да върви само по блутут или WiFi.
- Тъча не работи при никакво условие. Не знам защо поне при спряла кола не е разрешен.
- За сега интегрираните приложения са малко, особено тези които използваме повече в Бг /ще ми се поне Вайбър да се добави/. Имам инсталирани на телефона и WhattsAp и VLC player, но незнайно защо АА не ги показва.
- опитах да направя плейлист в Spotify и да го пусна, но асистента ми каза,че не може да пуска видео в колата? Пуснах си го ръчно /Spotify/, но пък нямам опция за предишна песен, само за следваща. При положение,че имам 32гб музика на флашка и устройство с WiFi /телефона/ през който мога да слушам каквото си поискам, едва ли ще ползвам вградените в АА. Отделно звука през тях е слаб и некачествен.

Плюсове:
- Най-накрая качествено зарядно. Дори с включен мапс и АА телефона ми за 30минути вдигна от 70 на 80% /S8/
- Имаш работещ гугъл асистент в колата. Можеш да го ползваш за всичко, докато вградения в Мазда е само за управление функциите на колата. За съжаление не поддържа български език. Ако набираш някой с по-сложно име трябва да се потрудиш, а а за имена, записани на кирилица - забравяш.
- По-добра навигация от фабричната до сега, а след три години като спрат ъпдейтите на оригиналната няма да има място за сравнение.

Като обобщение съвета ми към тези,които още се колебаят е да не бързат с поставянето, освен ако нямат 400лв за даване.


И аз съм благодарен за обективното ревю. Няма начин да дам 400 лв. за тая глупост. Благодаря ти.

Иначе едно хубаво зарядно струва 20-30 лв. и зарежда перфектно. :) Имам такова (не знам на коя марка, но ако има интерес някой ще го снимам), боднал съм го в подлакътника и той си се затваря без проблем, което е добре, защото иначе ще е тъпо, ако трябва да стои отворен, за да зареждаш. Просто има един луфт и не пречи да се затвори. В предния изход 12 волта съм боднал видеорегистратор.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2018, 16:58 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
Дай да го видим, че аз опитвах с няколко, кабели сменях, но не мога да го докарам да качва %, едва го закрепих да пада с по 1 процент на час.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2018, 09:10 
Offline
любител

Регистриран на: 13 Мар 2018, 17:24
Мнения: 74
Местоположение: Варна
JojoMojo написа:
Дай да го видим, че аз опитвах с няколко, кабели сменях, но не мога да го докарам да качва %, едва го закрепих да пада с по 1 процент на час.


Аз лично съм сложил такова в 12V в подлакътника. Има 2 слота и съм пъхнал Micro USB и USB Type C за двата вида телефони, които притежаваме. И за да не спамим темата ето малко от последните ми впечатления за АА.
Вече съвсем спрях да го използвам за ежедневното ми шофиране. Графиката е отвратителна и на двете карти, а и текста е толкова ситен, че трябва да се взирам за да видя надписите, което изобщо не е добре по време на движение. Оригиналната навигация, колкото и дървена да е има отличен контраст ясно виждам завоите и извивките на пътя. АА го използвам само, когато трябва да отида до точка, която са ми изпратили приятели, или да намеря някое заведение в или извън града. Винаги първо настройвам всичко по маршрута на телефона, а после го закачам за колата и тя навигира.

Линк към зарядното (не е единственото, а едно от много видове със същия ефект):
https://gsm-zarjadno-za-kola.pazaruvaj. ... 382627641/


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2018, 10:24 
Offline
фен

Регистриран на: 11 Юни 2018, 09:29
Мнения: 153
Местоположение: BG
Моите впечатления за АА след още няколко дни с него леко се подобриха.Най-важното е да осъзнаеш, че това не е някаква нова шаренийка, която да служи за забавления, а начин да използваш основните функции на телефона си докато шофираш, без да се налага да го докосваш.
Проблемът със Спотифай всъщност бе от неплатената версия на програмата. WhattsUp и Messanger излизат като нотификации на дисплея и имаш опция да отговориш гласово. За съжаление само на английски. Свилих си SimpleRadio, което се интегрира с АА и вече имам избрани двайсетина бг и други радиостанции на екрана на колата, които управлявам от волана . Докато си карах попитах за резултатите на мачовете от А група вчера, както и кога почва Григор Димитров в Китай. И на двете получих отговор веднага през аудио системата на колата.
В общи линии ако имаш фабрична навигация АА е ненужен към момента. В противен случай може да се замислиш. За кратки разстояния и аз не го ползвам.

_________________
CX3 evolution 2018 2.0 120к.с.
CX30 2021 2.0 150к.с.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2018, 21:23 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
Благодарен съм ви за споделеното, спестих за сега едни 400 кинта. :)
Мога да отделя няколко от тях да почерпа по бира, ако има навити.
Останалите ще идат като вноска за зимен пакет - гуми и джанти.

С тези задръствания в София, Уейзито вече го ползвам ежедневно. Понякога когато бързам преглеждам отново възможните маршрути и динамично сменям пресечките - повечето пъти добре изчислява трафика. Но това е възможно само ако имам бръз контрол върху интерфейса му. Така както ви "слушам", май, май, Уейзито през ААто е като само да го гледаш - без динамичен контрол ... и за сега няма да бързам с ъпгрейда. Свикнах докато карам с телефона на стойката да си гледам на 7''вия песните от Спотифая. Също така когато карам извънградско, редовно репортвам през Уейзито, а през ААто това май няма да е лесно.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2018, 07:47 
Offline
фен

Регистриран на: 11 Юни 2018, 09:29
Мнения: 153
Местоположение: BG
JojoMojo написа:
. Също така когато карам извънградско, редовно репортвам през Уейзито, а през ААто това май няма да е лесно.


За майтап май само репортването става по-бързо през АА, отколкото през телефона. Става за 3 секунди. Може би единствената функция на Waze, която работи по-добре през системата на автомобила, отколкото през телефона. :)

_________________
CX3 evolution 2018 2.0 120к.с.
CX30 2021 2.0 150к.с.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2018, 12:01 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 26 Май 2016, 06:41
Мнения: 857
Местоположение: Варна
https://www.youtube.com/watch?v=Soa-5D8AlhY
Ето интересно видео, в което сравняват АА и АСР в Мазда CX-9


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2018, 13:32 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
Някой от колегите, който е качил АА и ползва спотифай с уеийзи може ли да сподели докато гледа навигацията на екрана ако иска да види коя песен слуша в момента какво се прави на ААто и лесно ли е като операции?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2019, 20:13 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2009, 20:31
Мнения: 22
Здравейте колеги,

Накой инсталирал ли е новата версия на firmware cmu150_EU_70.00.100A без допълнителния хардуер за АА/CP?
Интересеува ме възможно ли е да се инсталира само обновлението и да не се ползва към момента АА или CP (идеята ми е да се запази навигацията на мазда с индикацията на Head Up Display).

_________________
2015 Mazda 3/2.2 Disel


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2019, 14:47 
Offline
фен

Регистриран на: 11 Юни 2018, 09:29
Мнения: 153
Местоположение: BG
И за какво ти е новата версия без АА? Единствената разлика със старата 59.х е интеграцията на АА/СР. Всичко друго е еднакво. Такъв ъпдейт е безмислен.

_________________
CX3 evolution 2018 2.0 120к.с.
CX30 2021 2.0 150к.с.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2019, 09:25 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2009, 20:31
Мнения: 22
До колегата Shift74,

В момента съм с cmu150_EU_59.00.443 и постоянно ми излиза досадното съобщение за грешка CSBS - (до колкото разбрах е типично за тази версия дори и системата да не е спряла да работи). Затова реших да обновя но... така или иначе ще е мръзна в колта 50..60 минути надявах се да не се налага сега да качвам cmu150_EU_59.00.532A версия а после по новата...
За момента не ме интересува АА/СР но ако имам време (когато "пингвините" си тръгнат от колата) бих си инсталирал и хардуера.
Междувременно не бих желал да остана без оригиналната навигация...

Ако все пак някой е правил тази процедура и даде отговор ще съм много благодарен... :D

_________________
2015 Mazda 3/2.2 Disel


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2019, 10:45 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
@lz_joro, въпреки ъпгрейда ти не губиш оригиналната навигация. Просто превключваш от нея към АА/СР или обратно. И печели бърза зареждачка за телефони с поставянето на хардуера.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2019, 10:09 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2009, 20:31
Мнения: 22
JojoMojo написа:
@lz_joro, въпреки ъпгрейда ти не губиш оригиналната навигация. Просто превключваш от нея към АА/СР или обратно. И печели бърза зареждачка за телефони с поставянето на хардуера.


Да разбирам ли, че новия кабел който отива до четеца за SD Card-а (на навигацията) няма нищо общо с новия firmware на CMU.

_________________
2015 Mazda 3/2.2 Disel


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2019, 10:27 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
lz_joro написа:
JojoMojo написа:
@lz_joro, въпреки ъпгрейда ти не губиш оригиналната навигация. Просто превключваш от нея към АА/СР или обратно. И печели бърза зареждачка за телефони с поставянето на хардуера.


Да разбирам ли, че новия кабел който отива до четеца за SD Card-а (на навигацията) няма нищо общо с новия firmware на CMU.


Не съм имал това в предвид. Лично аз реших да изчакам с това "нововъведение" и не съм ъпгрейднал хардуера и софтуера към АА/СР. Някои от колегите, които го направиха след това споделиха, че може да се преминава от оригинална навигация към АА и обратно. Това съм имал в предвид като ти писах, защото тебе те притесняваше, че няма да можеш да ползваш оригиналната навигация ако преминеш към АА.

А що се отнася до кабела, до колкото разбрах от техните постове ъпгрейда включва и двете - софтуер и хардуер - предполагам има връзка между двете. От тука печелиш - по - бързата зареждачка.

Най - добре е да се обадиш в СМ и да ги питаш всички детайли, които те интересуват. После изчети тази тема и поговори с някой от колегите, които направиха този ъпгрейд. Мина доста време от както те го качиха и със сигурност вече са събрали доста впечатления - и колегите и СМ.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2019, 13:44 
Offline
любител

Регистриран на: 10 Яну 2019, 10:54
Мнения: 3
Местоположение: София
Добър ви ден. :)
Четох, четох и гледам всички са тествали с Android телефони.
Някой ако е тествал с iPhone да сподели мнение ако може, че аз лично много се замислям относно смисъла на тази инвестиция.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2019, 16:40 
Offline
любител
2016 Mazda 6

Регистриран на: 06 Окт 2016, 14:17
Мнения: 4
Местоположение: София
Аз го ползвам с Iphone 6s. Работи си с Maps и Google Maps. Ако искаш, си ползваш оригиналната навигация, която до момента не ме е подвеждала. Когато си на CarPlay, можеш да набираш само гласово със Siri. Музика слушам от Spotify - приложението си работи, но няма интеграция със Siri. Специално Spotify ми харесва повече как работи без CarPlay - само през bluetooth.
Бързото зареждане е +.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2019, 09:39 
Offline
любител

Регистриран на: 13 Мар 2018, 17:24
Мнения: 74
Местоположение: Варна
Ъпдейт за впечатленията от Android Auto (нямам iPhone)
Доста негативно ми беше мнението за първоначалната версия и съвсем резонно. Положителното е, че с всеки следващ ъпдейт на Android Auto нещата вървят в правилната посока. Вече картите на Waze имат Zoom, също така качеството на визуализация сякаш се подобри. Картите на Google също се подобриха от към показване и навигация и вече не закриват половината дисплей със служебна информация. Най - големия плюс е, че последния ъпдейт подобри въвеждането на информация с "rotational input". Сега пак, когато трябва да напишеш някоя улица ти излиза на дисплея на колата тази кръглата клавиатура, която няма БГ, но пък и смратфона ти светва и можеш да го използваш за input device, което улеснява супер много въвеждането на информация и разбира се, ако имаш БГ клавиатура си пишеш на български, което улеснява търсенето неимоверно (преди си беше почти невъзможно да нацелиш името на латиница на мястото, което търсиш).
Та за всеки, който се чуди дали да си добави Android Auto/Apple CarPlay, вече мнението ми е по - скоро "ЗА", отколкото meh, както преди :)

п.с. В Щатите тестват AA без да има нужда от кабел с който да е свързан телефона. Кабела е нужен, заради огромния обем информация, който се предава между колата и телефона, за който Bluetooth не е с достатъчен bandwidth, но в тестовата версия се използва WiFi модула на колата през който да се предава информацията.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2019, 10:05 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
Stefanicio написа:
Ъпдейт за впечатленията от Android Auto (нямам iPhone)


Мерси за ценния ъпдейт.

Тези обновления на софтуера в сервиза ли ти ги правят?
Нали имаш в предвид софтуера на инфо-медията/колата, а не на телефона?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2019, 10:07 
Offline
любител

Регистриран на: 13 Мар 2018, 17:24
Мнения: 74
Местоположение: Варна
JojoMojo написа:
Stefanicio написа:
Ъпдейт за впечатленията от Android Auto (нямам iPhone)


Мерси за ценния ъпдейт.

Тези обновления на софтуера в сервиза ли ти ги правят?
Нали имаш в предвид софтуера на инфо-медията/колата, а не на телефона?


Ъпдейтите идват от самото приложение Android Auto, което се ъпдейтва на телефона през Google PlayStore. Всеки път, когато се ъпдейтне и има по нещо ново, което е добре дошло :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2019, 12:15 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
Aко някой иска да пробва да инсталира Carplay/AndroidAuto, тук има необходимия софт, а също и видеа за различни модели. Аз лично поради гаранционни причини за сега ще се въздържа.

инсталиране на софтуеъра
още един клип за инсталиране на USB Hub-a

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2019, 19:27 
Offline
фен
Аватар
2017 Mazda 6

Регистриран на: 21 Апр 2018, 18:38
Мнения: 147
Местоположение: София
И аз си мислех сам да си кача новата версия и да си прекарам кабеляците, само дето се оказа, че частите струват колкото цялата услуга в СМ барабар с труда :)

_________________
Mazda 6 2.5 Skyactiv-G AT Ultimate Black Pearl with Vanille Bourbon Leather MY2017


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2019, 16:16 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
BMW започва да събира месечна такса за използване на Apple Car Play:
https://www.carmagazine.co.uk/car-news/ ... the-money/

Така стават първият автомобилен производител, който ще въведе тази практика. Тойота със Supra ще са следващите.

btw BMW не предлагат Android Auto. Имат Android приложение за отключване на автомобила, но не не става с iPhone заради NFC ограничения. Така ти трябват два вида телефон - един за отключване и един ако искаш AC :)

Нищо лично към BMW, напротив много ги уважавам, като производител.

Не знам кога Apple и Google ще решат, че и те трябва да събират абонамент ....


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2019, 14:51 
Offline
фен

Регистриран на: 11 Юни 2018, 09:29
Мнения: 153
Местоположение: BG
След около година използване телефона спря да зарежда през USB порта, в който се включва за да работи АА. Дава индикация на телефона че зарежда,но всъщност батерията си пада все едно не е включен. Качих някакво приложение-тестер на телефона и казва,че като е включен в порта си зарежда с между 300 и 1200 чАч. Обаче батерията си пада сякаш въобще не е включен в заряд.Преди това този порт за един час ми качваше от 50 на 100% с работещ АА. Друг телефон /пак Самсунг с андроид 8/ и друг кабел - пак същата работа. АА се работи без проблем.Някакви идеи? :?

Прикачени файлове:
Screenshot_20190901-170528_Ampere.jpg
Screenshot_20190901-170528_Ampere.jpg [ 57.39 KiB | Прегледано 14062 пъти ]

_________________
CX3 evolution 2018 2.0 120к.с.
CX30 2021 2.0 150к.с.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2019, 17:26 
Offline
фен

Регистриран на: 11 Юни 2018, 09:29
Мнения: 153
Местоположение: BG
Важна промяна с новата версия 4.7 на АА. Поддържа безжична връзка с новите модели на Самсунг. Въпросът е дали MZD поддържа wireless AA.

_________________
CX3 evolution 2018 2.0 120к.с.
CX30 2021 2.0 150к.с.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2019, 08:44 
Offline
любител

Регистриран на: 27 Окт 2019, 08:29
Мнения: 3
Местоположение: BG
Здравейте.Мога ли да запитам, защо не си монтирате китайски мултимедии с андроид ,та си усложнявате живота?


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 153 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб