Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 15:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2019, 18:53 
Offline
любител

Регистриран на: 05 Окт 2017, 19:55
Мнения: 1
Местоположение: Кюстендил
Здравейте колеги, от една седмица съм собственик на Мазда 6 2003 година, като я взех чейнджъра работеше (плюваше дисковете но след второто-третото зараждане почваше да свири). Преди няколко дена исках да извадя диск, но не искаше шуми явно се опитва, но не може спря и да ги зарежда изобщо не може да свири. Днес взех друг чейнджър да пробвам, сложих го и щом цъкна load копчето ми изписва cd in и до там, върнах моя дето си беше с колата и той почна да прави същото, пак изписва cd in и толкова, също и копчето за изваждане на дисковете изобщо не издава звук като се натисне. Някой имал ли е този проблем, колата е с bose ако има някакво значение.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2019, 14:24 
Offline
любител

Регистриран на: 22 Сеп 2015, 12:49
Мнения: 2
Местоположение: Русе
Здравей колега, като цяло са доста проблеми тези Bose чейнджъри точно преди фейса на Мазда 6. При мен проблема беше, че след малко каране свиреха само левите колони, на радио нямаше проблеми. В последтсвие CD бутона и всички останали, които имат общо с чейнджъра, изобщо нищо не правеха, нито плюеше, нито приемаше, нито се пуска CD менюто като цяло. Решението за мен, отворих го целия, направих едно мостче на L716 върху платката - след което вече разпознаваше едно bluetooth и aux модулче и забравих за тая ретро технология - дискове :D Вече относно тея модули, зависи какъв ще намериш, може да не е идеално качеството на звука. При мен има малко фонов шум(който съответства на оборотите на колата и се увеличава заедно с тях...) и високите са ми много изострени, сигурно ще търся друго и няма да е от Aliexpress тоя път. Иначе много ядове да се намери читав чейнджър. А ако беше след 2005, направо вземаш модула, ръгаш в буксата на чейнджъра и остава да му търсиш място.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб