Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 29 Мар 2024, 00:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2019, 23:15 
Offline
фен
Автор на темата

Регистриран на: 22 Фев 2016, 10:24
Мнения: 101
Местоположение: София
Малко ме притеснява и мен това, особено предвид че използвам телефона за банкиране. Както и да е, ще го обсъдя това с дилъра ако се реша да си слагам Андроид Ауто. Също така да разбирам, че не работи с блутут и само с кабел трябва да е свързан телефона така ли ?

_________________
Mazda 3 - 120G 2016 Перлен металик/изключително секси/ <3 -вече се подвизава с нов собственик у Варна.
Мазда Мх-5 155G Бял керамичен металик /още по-секси/ <3


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2019, 10:31 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
Dreamstalker написа:
Малко ме притеснява и мен това, особено предвид че използвам телефона за банкиране. Както и да е, ще го обсъдя това с дилъра ако се реша да си слагам Андроид Ауто. Също така да разбирам, че не работи с блутут и само с кабел трябва да е свързан телефона така ли ?


Аз лично нямам АА, защото се справям по друг начин, но до последно трябваше кабел. За това май ти сменят и модула между седалките. За приложението ти ще си решиш, а за кабела, няма да е драма. Има добри магнитни кабели, не ръгаш буксата всеки път, а свързването става на магнитен принцип. Но трябва да се дадат малко повече пари за такъв кабел, т.е. тези от $0.90 в alito не стават. Моят кабел не съм тествал с ААто на Мазда и изискванията му, но на компютър работи, в колата ми зарежда, така че най - вероятно и за ААто ще стане.

Айде, късмет с избора на компенсация!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2019, 17:18 
Offline
фен
2017 Mazda 3

Регистриран на: 09 Апр 2017, 15:24
Мнения: 248
Местоположение: Крън
Работи и с кабел и с блутут едновременно. Телефонните разговори са по блутут.

_________________
Mazda 3 g120 2017


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2019, 19:12 
Offline
фен
Автор на темата

Регистриран на: 22 Фев 2016, 10:24
Мнения: 101
Местоположение: София
Благодаря за инфото, колеги. Ще им звънна след 22ри както се разбрахме, за да видя каква оферта ще ми дадат за зимните гуми, но като ги знам какви са надали ще е нещо кой знае какво....ще ви държа в течение :) Ако ми подарят зимни гуми без доплащане ще си изкупят вината, за всичките разочарования и ще спра да ги плюя като дилър, но това имам чувството че са някакви фантазии да стане...

Поздрави

_________________
Mazda 3 - 120G 2016 Перлен металик/изключително секси/ <3 -вече се подвизава с нов собственик у Варна.
Мазда Мх-5 155G Бял керамичен металик /още по-секси/ <3


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2019, 07:12 
Offline
фен
Автор на темата

Регистриран на: 22 Фев 2016, 10:24
Мнения: 101
Местоположение: София
Привет, колеги

Преди ден два ми се обади Николина от Стар-Моторс и ми съобщи, че ще ми подарят зимни гуми Гудрич без аз да доплащам.

Сега очаквам обаждане от някаква друга жена, която отговаряла за това и така...

Като цяло съм доволен от развитието на ситуацията и предвид всичката негативна емоция, която бях насъбрал към дилъра, то сега съм приятно изненадан от начина по който се справиха със ситуацията. Самата Николина ми каза, че не е искала покупката на така мечтаната МХ-5 да се обвързва с разочарования, та оценявам нейното поведение и реакция най-много.

Това е за сега. Хубав ден на всички :)

_________________
Mazda 3 - 120G 2016 Перлен металик/изключително секси/ <3 -вече се подвизава с нов собственик у Варна.
Мазда Мх-5 155G Бял керамичен металик /още по-секси/ <3


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2019, 14:21 
Offline
любител

Регистриран на: 06 Фев 2013, 10:43
Мнения: 27
Местоположение: Sofia
Не бях влизал във форума от известно време и сега виждам тази интересна тема.

И осъзнавам, че съм бил на косъм да взема тази червената в Пловдив 2016-та. Когато поръчвах моята, много се изненадаха и натъжиха, че искам сива и защо не съм искал червена и колко много съм щял да чакам за сивата.

Иначе Bilstein амортисьорите се познават и виждат дори и без да качваш колата в сервиз - просто се навеждаш при задния калник и гледаш какво пише на тях.

По отношение на ръчката - да къси са скоростите, но ако си обигран можеш за няколко секунди след зеленото на светофара да си вече на 5-та с поне 80 и далеч пред другите.

А иначе Стар Моторс не са нещо по-специално по-зле от средното за всеки stealership в нашия регион (в сравнение и с други марки).
До сега, аз лично винаги съм срещал добро отношение.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2019, 19:22 
Offline
фен
Автор на темата

Регистриран на: 22 Фев 2016, 10:24
Мнения: 101
Местоположение: София
Абе то е ясно, че не са но е обидно когато се опитват да те мотаят по елементарни начини....както и да е. Скоро идва зимен сезон, а още не съм си получил гумите та мисля да им ударя един телефон тези дни, да не стане че ще ме изпържат -съмнявам се де, но човек никога не знае. Аз си я карам моята количка- вече 10к навъртях и е перфе....ще я водя на Калояново след 2 дни да видя как е там, но като се знам, че не я карам на лимита й просто гъз път да види и да се запозная с разни хора ще е....

На светофар може и на 3та с 80-се....прави ми неприятно впечатление(може да не разбирам и да е приятно всъщност), че със старата ми кола (Мазда 3 120Г 2016 модел) на 3та можех до към 160км/ч да развия преди да си поиска 4та и честно казано никога не ми се беше случвало с нея да усетя как колата губи мощност на предавката....докато с МХ-5 това не го знаех, че е така и на 2 пъти ми се случва по навик от 3-ката да съм примерно със 130-140км/ч и да искам да дам рязко газ примерно да изпреваря....при което гумите рязко приплъзват, заради ниската предавка, но по-лошото е че се усеща как двигателя сякаш губи мощност и колата забива нос и вместо да ускорява всъщност си спира с двигателя....щях да се прибия 1вия път като го установих това, че 3та над 120км/ч рязко удря червения сектор на оборотомера....а реално с 2-ра може до към 80 да стигнеш....което значи, че 3та е доста ограничена от 80 до към 120-130, което за мен лично е доста странно да е толкова къса предавката....над 140 си трябва 4-та или колата просто умира :Д

Билщайн си ми е окачването, видях го и това вече <3

Това е за сега - поздрави

_________________
Mazda 3 - 120G 2016 Перлен металик/изключително секси/ <3 -вече се подвизава с нов собственик у Варна.
Мазда Мх-5 155G Бял керамичен металик /още по-секси/ <3


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2019, 18:37 
Offline
любител

Регистриран на: 25 Юни 2019, 11:09
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
Към автора на темата, колега просто пробвай кола от премиум марките, като БМВ или Мерцедес. При мен се получи обратното от тях на Мазда и да ти кажя сега разбирам защо премиума си е премиум.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2019, 19:45 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2007, 22:45
Мнения: 177
Местоположение: Стара Загора
Какъв е смисъла да пробва нещо за което му трябват 2-3 пъти повече пари за покупка и обслужване...?
Всеки се ориентира най-вече според финансовите си възможности.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб