Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 21:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 29 Май 2013, 09:26 
Offline
любител

Регистриран на: 09 Май 2013, 11:48
Мнения: 6
Местоположение: sofia
Aха, благодаря колега, за линка за Фуго. :)
Иначе аз от един магазин на Симеон, дето собственика май е ливанец и кара хубава черна 2 Ген Мх5 с хардтоп, купих тоя игнитер за запалването.
Даде ми го за 140 лв, но прати едно момче да го вземе някъде другаде по преките на Симеон. Вероятно от някой слклад за части за Японски коли или нещо такова.
Само че не можах да разбера къде точно и по коя пряка зави момчето пеша да взима игнитера. Ако разбера този склад къде е, ще го постна тук като име на улица.

Пак от този Мазда магазин на Симеон, взех и за 20 кинта ремонтен комплект за долната амбриажна помпа.
Колегата писа, че наблизо е бил за 12 лв, ама честно казано, на фона на минаващите паяци :roll: и слагащите скоби там по синята зона на Симеон бусчета, не ми се оставяше колата без надзор, та да го търся по-евтиния магазин.
А тоя комплект от 20 лв, вкл само един гумен семеринг и един външен маншон, и едно алуминиево буталце.
Не знам дали и другите комплекти са така на комплектация.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2013, 17:19 
Offline
фен

Регистриран на: 16 Окт 2009, 08:59
Мнения: 130
Местоположение: Varna
За 1.8 NB, 98 г. мисля, че стават и за NA, независимо 1.6 или 1.8
- Горна помпа съединител ASHIKA 72 лв, Автокомерс Варна
- Долна помпа съединител ASHIKA 40 лв, Автокомерс Варна
- предни спирачни дискове, комплекти АТЕ 224 лв, BREMBO 165 лв ТЕХ-КО, TRW около 132 лв в Интеркарс, АТЕ-то там е малко по евтино
- предни накладки, комплект TRW 110 лв, DELPHI 88.50 лв, ATE 118.40 лв, ТЕХ-КО
- Спирачна течност DOT 3 на DELPHI 6.80 за 500 милилитра
- Комплект ангренажен ремък с двете ролки DAYCO 93,20 лв в ЕВРО 07
- Ремък ангренажен Gates 34 лв, оптяжна ролка INA (с пружината в комплекта) 63,70 лв, SKF (без пружината) 48,30 лв, паразитна ролка INA 44.90 лв, SKF 43.20 лв, FEBI 37.50 лв ТЕХ-КО
- Водна помпа Saleri 112 лв ТЕХ-КО, METTELI 115лв ЕВРО 07 (На никого не препоръчвам да купува части на METTELI)
- Горивен филтър KAVO 17.90 ТЕХ-КО
Ако се ползва отстъпка (както в моя случай) цените излизат съвсем приемливи. При това частите са в наличност (без дисковете и накладките на АТЕ в ТЕХ-КО)

ПП: Не съм сменял всичко това, само давам инфо от собствените ми проучвания.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 04 Май 2017, 10:28 
Offline
любител

Регистриран на: 18 Фев 2017, 21:32
Мнения: 6
Местоположение: Sofia
Колеги, търся да купя тампони за горен заден носач + тампон на шенкел. Засега единственото предложение е от Балканпартс оригинални 40 лв. бр., притеснява ме доставката от Япония, която отнема месец. Дайте съвет къде другаде да проверя, благодаря!

_________________
MX-5 NB


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб