Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 16:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2019, 12:58 
Offline
любител

Регистриран на: 04 Ное 2017, 17:18
Мнения: 11
Местоположение: Велико Търново
skype: marincho-sgi
Колеги , тука има нещо , оригиналния ми комутатор илииии всъщност този дето беше в колата когато я взех изгоря тая година януари месец , смених го с друг от кола за части заедно с бубината и един кондензатор има там в комплект са заедно на една планка 3-те неща и той изкара до тая седмица , сега поръчах 3-ти смених го отново целия комплект , смених си и акумулатора понеже беше предал богу дух и кабелите на свещите смених щото си помислих ,че от тях ми е проблема , колата запали обикалях напред назад гасих я палих я никви проблеми , прибирам я в гаража и на другата сутрин качвам се въртя ключа - не пали , отново няма искра и отново изгорял комутатор. Някакви предположения къде се крие зайчето ? Да добавя ,че и разпределителната капачка е нова , на около година или 10 -15 хил. км не помня точно кога я смених ,но е в добро състояние , почистена няма запрашаване в нея.Не ми се иска да сменя комутатор за 4-ти път и да изгори отново за 1 ден... Някой ако има идея кво може да го изгаря ще се радвам да сподели мъдрост !

31.03.2019 - Новости

Момчета и момичета , прогрес имам по загадката и реших да споделя ! Заблудил съм се ,че е виновен комутатора за липсващата искра и изкупих на света бобините , та в крайна сметка тия комутатори са си здрави и подозренията ми паднаха върху сензора за позицията на коляновия вал което е абсолютно възможно като причина щото бъзикахме го вчера и след бъзикните магически запали колата не палена от седмица на 1-я път без да се мъчи грам , ще го сменя и ще ви ъпдейтна в ситуацията дали има промяна и в работата на двигателя !


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб