Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 10:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2013, 18:40 
Offline
фен
Автор на темата

Регистриран на: 26 Ное 2011, 17:24
Мнения: 463
Местоположение: Африка
Ако е от БГ, че и купуване от БГ, така избора ти става 100 пъти по-малък, за сивика говоря за след 2008, вътре са достатъчно добре, не говоря за предните, които са като кола от миналия век, но пък са интересни за каране. Голфа с турбинката не е зле вътре, не знам защо го отказваш. Между другото, никоя стокова кола, от тези, за които говорим, не се "усеща". Точно заради това, винаги слагам друго окачване и работата се оправя. Меган-турбо 225 коня от старите, може би е най-хубавата стокова кола в класа си, от към усещане и стабилност, но пък е рено и дребните проблеми ще са ежедневие, иначе не е лоша, като замисъл. Най-новите не ги знам как са, но са доста фасонски, не те знам имаш ли апетит към френски коли..
При съотношение цена-вървеж-ексти, победител е маздата. Всичко което е като нея и над нея, е много по-скъпо.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2013, 20:44 
Offline
маниак
2010 Mazda 3

Регистриран на: 30 Дек 2011, 18:39
Мнения: 914
Някак трудно се намира баланс , всичките тея дето понавървяват са прекалено стрийт рейсърски на визия. Голфа с тея 210 коня е най-балансиран от към визия, но пък се асоциирам с определена прослойка, с която не искам.
А С3 от старите са прекалено дърти вече.
Аз като говорех за усещане, имах в предвид да те лепне сериозно. Возил съм се в С3 от 2008ма, голфът не лепи въобще близо до това. С3ката е 265 коня мисля, тежка е, че и е куатро, ама доста впечатлен бях.
Мегана стария е уникално грозен, с това стъкло перпендикулярно отзад, като амбразура...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2013, 22:34 
Offline
фен
Автор на темата

Регистриран на: 26 Ное 2011, 17:24
Мнения: 463
Местоположение: Африка
За лепене, лепящи що-годе са, С3-та и МПС-а, другите са по-слабички вече. Работата е, че като покараш каквото и да е лепящо, много бързо му се свиква и започва да ти се струва, че е нормална кола. Аз като си карам мпс-а, мисля, че всяка една кола трябва да върви така и повече за баш спортните. Най-интересно е, като се кача на нещо от сорта на 100 коня, особено от по-новите спънати автомобили. Като дам газ и се чудя какво става, защо не може да отлепи горкото. Като го покарам 1-2 дни или повече и след това като се кача на маздата, получавам душевна ....и така един ден до два и пак ми се струва, че е нещо съвсем нормално. Карал съм много по-мощни коли и затова вече, почти няма какво да ме впечатли.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2013, 23:59 
Offline
маниак
2010 Mazda 3

Регистриран на: 30 Дек 2011, 18:39
Мнения: 914
А старата АСТРА ОПЦ? - малко дървена ми се вижда вътре, но се намират екземпляри.
Нея карал ли си я? Днес гледах една до мен в един мол беше спряла, приятна визия, особено с липовете на фаровете на ирмшнер ли е там кво е...


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2013, 01:40 
Offline
фен
Автор на темата

Регистриран на: 26 Ное 2011, 17:24
Мнения: 463
Местоположение: Африка
Не съм, но понавървява. Много голям минус е, че няма блокаж на диференциала, нещо недопустимо за такива коне+турбо на предно..Иначе, ако ти изпадне добра и изгодна, предполагам ще те радва. Освен това вътре са много постни. Аз бих предпочел фокус СТ пред нея.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб