Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 15:32

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2010, 10:55 
Offline
фанатик
2006 Mazda 3

Регистриран на: 24 Юли 2009, 20:50
Мнения: 1452
Местоположение: Sofia
skype: infinity_bg
Здравейте, преди известно време имах пробеми с влизането във форума. Изкарваше ми грешка след логването: Fatal error: Class 'phpbb_captcha_factory' not found in /var/www.vhost/mazda-forum/phpBB3/includes/auth/auth_db.php on line 72

Бях се отчаял защото имах проблем с колата и исках да го споделя, та някой ако знае нещо да помага... Също така не успях да немеря контакт на някой, който подържа сайта и на който да мога да пиша или звънна.
Днеска след чудене и опити, даже реших да се регистрирам наново, но така и не ми дойде писмо за активация, та после реших да пробвам да си сменя паролата на стария акаунт и писмо с новата парола взе че дойде. Успях да влезна с паролата от мейла и сега така пиша...
Няма да е зле, ако някой е запознат със работата на форумите да погледне за тая грешка и ако се наложи даже да се мине на по нова версия, защото има някои форуми които лесно се чупят..

_________________
Mazda 3 1.6D chip DigitalTuning Bulgaria, 138 HP, 288 NM, 2006 year, special edition.

https://www.pcloud.com/welcome-to-pcloud/?discountcode=Lc7ABKKflnhqo


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2010, 10:05 
Offline
фанатик
Аватар
2015 Mazda 6

Регистриран на: 06 Сеп 2007, 15:06
Мнения: 1166
Местоположение: Manchester, UK
skype: batporio
Колега миналата седмица и аз го имах този проблем и при мен по този начин се реши. Общо взето с Алекс стигнахме до заключение, че засега това е решението. А причината е няколко опита за влизане с грешна парола. Тогава би следвало да ти даде картинка с цифри и букви и ти да напишеш какво виждаш(сещаш се за какво говоря), но вместо това дава грешката...Вече дали нов ъпдейт на самата платформа ще помогне незнам, админите да кажат...

_________________
Mazda 323C BA 1.5 88hp - Така заобичах Мазда
Mazda 323F BA 2.0 v6 24v 144hp - Авантюрата
Mazda 3 BK 2.0i 150hp Sport - Любимата
Mazda 6 GH 2.2 Diesel 185 Active GTA - Семейната
Mazda 6 GJ 2.2 Diesel 148 Facelift - Отново заедно


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2010, 11:29 
Offline
Администратор
Аватар

Регистриран на: 23 Мар 2008, 17:19
Мнения: 813
Местоположение: Анкх Морпорк
skype: up1level
Най-вероятно би помогнало, но е страшно много работа - това означава поне 2 седмици да не стана от компа, заради гаража е цялата работа и по-точно това, че последната му версия е за доста по-стара версия на форума... Когато се поосвободя малко ще видим какво може да се направи ;) За сега си искайте нови пароли и това е...

_________________
Изображение

Please drive safe..... http://www.youtube.com/watch?v=3749h_uxS0o


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2010, 11:59 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2010, 18:59
Мнения: 424
Местоположение: София / Враца
skype: kalin___
аз днес имах проблеми с влизането...
после получих това по мейла
Цитат:
Както повечето от Вас знаят, в момента нямаме интернет. Причината е, че в България вероятно на багеристите не им пука къде и колко копаят!
Ще Ви информирам веднага след като разбера в какъв срок ще бъде възстановен оптичния кабел.


:evil: :evil: :evil:

_________________
Xedos 9 facelift KL 2.5 V6 120kW


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2010, 12:48 
Offline
маниак
Аватар
1993 Mazda MX-3

Регистриран на: 12 Мар 2009, 10:20
Мнения: 830
Местоположение: Враца|София
skype: Bojidar.Mladenov
леле това с багеристите колко ми е познато :) през 2 седмици от строежа до офиса ни късат оптики с багера. Ти седиш и обясняваш на бай Пешо багериста. Ей тука от долу за 1.5м вървят оптики, нямат тръби защото преди 4 месеца като копахте основите счупихте тръбите и скъсахте оптиките. И 15мин. по късно 3 от 4те оптики скъсани и той с всичката си наглост ги тегли и изхвърля парчета кабел отвън и вика "а ама тва оптиките ли са, ама те излезнаха на 1,7м не на 1,5 аз от къде да знам че са там." :wall: :kill_myself:

А иначе за логването слагайте си отметката "запомни ме" (ако е на личния ви комп) и си оставате логнати дори и да затворите страницата и не би трябвало да има проблем според мен.

_________________
Карай бавно СПАСИ живот!!!
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Разходи по колата


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб