Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 19 Мар 2024, 04:57

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2019, 00:58 
Offline
любител

Регистриран на: 31 Мар 2019, 00:44
Мнения: 1
Местоположение: София
Здравейте, решил съм се да купувам Мазда 6, 2л бензин, комби 2008-2010г. Моля, за съвети за какво да внимавам, щом харесам кола и дойде ли време за покупка, както и информация за сервиз в София, който би могъл да ми направи пълна диагностика и оглед на цялостното технически състояние?
Нов съм тук и това ще в първата ми Мазда и от всичко което изчетох във форума и сайтове съм “леко” притеснен относно “слабите” ламарини и гниенето, за което се пише, както и че двигателят не бил особено сполучлив, ще се радвам, ако хората притежаващи такъв автомобил споделят мнение?

Мерси предварително!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2019, 13:04 
Offline
любител

Регистриран на: 02 Апр 2019, 10:39
Мнения: 3
Местоположение: Наоколо
Присъединявам се към колегата. И аз точно това търся 2л бензин, комби 2008-2009г, че май от 2010 вече са с директно впръскване.
Аз пък прочетох, че именно 2.0 147 hp e сполучлив, че го слагат и Фордовете. А това с ръждата е относително решено(до колкото е възможно)в моделите след 2007-а
ПС Може да направо да организираме търг :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2019, 12:52 
Offline
любител

Регистриран на: 16 Май 2019, 12:19
Мнения: 2
Местоположение: София
Здравейте, и аз се присъединявам към колегите, чакащи съвети. След дълго гледане и четене се оказа че ваг групата не може да ми предложи читав бензинов двигател в периода 2005-2010 и минаваме на Мазда. За дизел въобще не мисля, не ги харесвам.
Към момента се колебая между Mazda 6, 2.0, 2010 г. Бензин(с идеята да и сложа газ), 147 к.с., Ръчни скорости > според autodata24.com разход 8/100 градско и Mazda 6 2.0i-16V-155kc, 2013 г., Бензинов, 155 к.с., Автоматична скоростна кутия > тази я дават 11/100 градско.

Моля за мнения и често срещани проблеми. Тези двигатели търпят ли газ, имат ли слаби места?

Благодаря предварително.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб