Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 16 Окт 2018, 01:04

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Питане за CX-5
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018, 21:41 
любител

Здравейте търся си CX-5. Предпочитам бензин, 4х4, автоматик с паркинг сензори, след 2016.
Като цяло не намирам нищо, което да ме спечели веднага.
Няколко които ми изглеждат интересни, за които ще се радвам ако някой може да сподели информация:

1. https://www.mobile.bg/21519981727800957 - внесена от Германия. Коженият салон е плюс.
2. https://www.mobile.bg/21519394013789504 - внесена от Канада. 2016г - новата мултимедия + спорт режим. Предни дискове за смяна + липсвали някакви кори
3. https://www.mobile.bg/21517995165605485 - уж Българска с оставаща гаранция. + паркинг сензори; - дизел и на повече километри
4. https://www.mobile.bg/21518383047994749 - с гаранция + още 3години някаква допълнителна; +червена; -по-висока цена, няма почти никакви екстри

Можете ли да ме насочите към някой сервизи за преглед или теми със проблемите на автомобилите и за какво да се внимава.
Благодаря

Върнете се в началото
  Профил    

Заглавие: Re: Питане за CX-5
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 06:29 
маниак

Здравей,
1. може да е внесена от Германия, но и тя си е хАмериканка, километраж в мили, липса на паркинг сензори (парктроник), HD радио... и определено е преди фейса от 2015, т.е. си е 2012 - 2015
2. добре си описал всичко, там трябва и одраното да си оправиш
3. странно ми изглежда, аз отпред виждам само два пракинг сензора, но пък си има всичко друго, без кожа която е за ultimate, би трябвало да е още в гаранция, ако е от БГ те така ги продаваха 3 + 3 години.
4. доста ниско ниво на ободудване според мен, няма ксенони, няма парктроници, няма подрев на седалки.

ползвай търсачките има писано доста като коментари, проблеми все още няма толкова много. Моделите са сравнително нови, за първите две и в СМ няма да могат да ти помогнат понеже те имали достъп само до базата с история в Австрия където е мазда.еу но немогат да гледат за отатък океана. Внимава с тях, имше колега дето гледаше шестица и беше намерил снимка преди "новия внос" с удар отзад. Ако са от Канада внимавай, защото пък там имало наводнения преди 2,3,4 години и май в момента ни заливат с такива, но може и да не са такива, ако ги гледаш проверявай навсякъде, дори и за подозрителни миризми. Другите две ако са от България, би трябвало да си имат история, както в СМ, така и при застрахователите.

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 06:43 
фен
Аватар

За 3-тата ... другите 2 сензора отпред са на решетката над номера, и ако не бъркам цената е без ДДС и цената става малко под 40 к лв.

Mazda 6 GH 2.2 MZR-CD remaped 200 hp / 460 nm
Изображение

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 13 Юни 2018, 10:33 
маниак

да наистниа са си там и цената е без ДДС, но ДДС-то се разпределя за амортизационния период от 4 години, след това мисля че не се дължи при препродажба, ако предната фирма си го е възстановила.

Върнете се в началото
  Профил    

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа