Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 18:32

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2016, 23:13 
Offline
любител

Регистриран на: 12 Ное 2016, 22:16
Мнения: 22
Местоположение: Varna
Здравейте колеги,

В четвъртък тази седмица си взех новия автомобил CX5 от Експрес Кар Варна-Невероятна радост и удоволствие!!
В петък по обяд както си карам новата ми колица просто наби спирачки и спря по средата на пътя.Изумен поглеждам към таблото светят лампи, усещам че двигателя ТРЕСЕ сякаш работи на три цилиндара. :cry:
Следва обаждане до Mazda Assistance, пристигане на репатрак, откарване в сервиза на Мазда във Варна.
Колата е на 175 км пробег!!
След около два часа от сервиза установяват че е необходима смяна на борд компютъра, като доставката му е 2 -3 седмици от Австрия!!!

За първи път карам Мазда, За първи път карам Дизел и направо не знам какво да кажа, онемял съм.
Имали ли сте подобни проблеми, какви са впечатленията ви от сервиза в Варна и като цяло какви са впечатленията ви от обслужването на марката в България?
Ще се радвам да получавам Вашите мнения и ценни съвети относно марката, тъй-като това ми е първия автомобил Мазда, първия Дизел.

_________________
Един път Мазда = Никога повече Мазда
Mazda CX 5 Ultimate
Diesel 2.2/175 hp - 2016


Последна промяна iv yan на 11 Яну 2017, 16:59, променена общо 4 пъти

Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2016, 23:57 
Offline
модератор
Аватар
1987 Mazda 626

Регистриран на: 15 Окт 2008, 13:24
Мнения: 1690
Местоположение: София
Здравейте, първо от това "представителство" не Ви ли дадоха оборотен автомобил за периода до като вашата е в сервиза и бъде от ремонтирана ГАРАНЦИОННО !

Не бива така рязко да си променяте мнението за марката и модела. Това е нова кола и се случва често при новите модели не зависимо от марката и модела!
Изчакайте и вижте как ще постъпят от представителството на Мазда за града и тогава споделете отново мнение.

Според мен-модела и марката която сте избрали с така посочената комбинация от мотор е просто страхотно. Може би късмета тук Ви е изиграл лоша шега.

Успех.

_________________
MAZDA 626GD 2.0I 8V FE

https://www.carspending.com/bg/profiles/californieca


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2016, 00:45 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 12 Ное 2016, 22:16
Мнения: 22
Местоположение: Varna
Веднага след като ми съобщиха 'новината' в сервиза попитах за заместващ автомобил, след разговор и с Експрес Кар Варна ми казаха че Мазда България не предоставя заместващ автомобил, че нямат такава услуга.От Mazda Assistance ми казаха, че понеже колата е аварирала на по малко от 50 км от местодомуването на автомобила не могат да ми предоставят заместващ автомобил.
След разговори с Експрес Кар Варна и неколко кратно обясняване и от тяхна страна, че нямам право на заместващ автомобил и че нямат какво да направят, писах мейл до sales@mazda.bg.
Днес те ми отговоориха, че ще ми бъде предоставен заместващ автомобил и че резерната част ще престигне на 15-16.11 т.е. след 3 дена а не след 3 седмици.
Та мисля си че в понеделник ще ми се обадят да взема заместващия автомобил.

Аз знам че това е машина и дори да приема за нормално такива работи да се случват, не мога да приема не професионалното отношение от страна на Експрес Кар Варна ( просто не знам дали да се впускам в подробности )!!!!
Иначе колата е страхотна нямам търпение да ми я върнат и да си я карам, аз си я взех дори надраскана от автосалона( задната броня от ляво беше одраскана при регистрацията в КАТ най вероятно) ,което написах съответно в приемо предавателния протокол.

Имам притеснения относно DPF филтъра, както казах не съм карал дизел до сега, та ще се развам да чуя мнения относно разреждане на маслото, каране на къси разтояния и т.н.
Ще пиша разбира се какво се е случило по нататък.

_________________
Един път Мазда = Никога повече Мазда
Mazda CX 5 Ultimate
Diesel 2.2/175 hp - 2016


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2016, 17:45 
Offline
любител

Регистриран на: 29 Юли 2016, 13:43
Мнения: 65
Местоположение: Варна
Колега имай търпение и кураж, такива неща се случват, има прекалено много електроника в автомобилите ни в днешно време. Просто е лошо стечение на обстоятелства, всичко ще се нареди. Моля те сподели повече от опита си с Експрес Кар, не спестявай нищо, за да сме подготвени и ние. Аз засега нямам голямо съприкосновение с тях, освен високите цени на аксесоари - зимни гуми, джанти и др. Мисля си че Мазда българия ще си направи лоша услуга, ако не ти дадат заместваща кола по най-бързия начин. Според мен дори Експрес Кар трябваше да ти намерят такава в следващата секунда, иначе утре няма да продадат и една кола, като се разчуе.

Искрено то желая успех и пиши как е развитието на случая!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2016, 20:28 
Offline
маниак

Регистриран на: 14 Сеп 2012, 21:51
Мнения: 630
а тя тая марка сама се продава ВЪПРЕКИ дилърите.Твърдя го от 2011г насам.

иначе кофти случка и да пожелавам търпение. то е възможно най-вече в началото, кофти но ще я оправят.

виж за DPF и мен ми е интересно и ще следя темата.

на колегата пожелавам това да му е последната повреда!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2016, 10:34 
Offline
любител

Регистриран на: 20 Май 2016, 20:53
Мнения: 31
Местоположение: Хирошима
След прочетеното мога само да посъветвам автора при всеки проблем с колата или обслужването й - да се обръща винаги и към софийския офис, защото очевидно тия във Варна я карат през просото и трябва някой от София да ги "напътства", за да си свършат работата по-бързо и по-добре.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2016, 21:17 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 12 Ное 2016, 22:16
Мнения: 22
Местоположение: Varna
Здравейте,

Днес сутринта след обаждане в Стар Моторс, на обяд ми дадоха заместващ автомобил от Експрес Кар - Мазда 3 (Test Drive автомобил). Изобщо,не бързаха много да ми я дават.

А иначе за Експрес Кар-Варна какво да кажа - ами много непрофисионално поведение.
Като се започне от - ами аз какво мога да напрая и се стигне до - е ти какво искаш, да ти дам моята кола ли?

Изключително неприятно впечатление ни направи че същият търговски представител неколкократно подчерта че благодарение на неговите усилия и на всички останали в Мазда резервния борд компютър щял да пристигне много по бързо от обичайното.Или както той се изрази - ние ви правим УСЛУГА. В противен случай нещата ще минат по каналния ред и борд компютърат ще бъде доставен до 3 седмици.( Абе трябва да сме Благодарни какво повече искаме ние,не може да се говори за заместващ автомобил ).

Правете си изводите!!

Май наистина автомобилите се продават въпреки дилърите.

_________________
Един път Мазда = Никога повече Мазда
Mazda CX 5 Ultimate
Diesel 2.2/175 hp - 2016


Последна промяна iv yan на 14 Ное 2016, 22:33, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2016, 21:31 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 12 Ное 2016, 22:16
Мнения: 22
Местоположение: Varna
А иначе за DPF-a след като се пообразовах след като попрочетох из нета, че нали ми е първият Дизел, мисля че Мазда са решили задачата по един от най добрите възможни начини.
Засега смятам че няма да имам главоболия с него, освен малко по честа смяна на масло.

Искам да кажа че това не е спор Дизел или Бензин.
Подобен проблем с Компютъра може да се случи и при двата мотора разбира се!!

Нямам търпение а си взема колата че не съм и се нарадвал още.
Тази Мазда 3 дето ми дадоха няма нищо общо с моето CX5. :)

_________________
Един път Мазда = Никога повече Мазда
Mazda CX 5 Ultimate
Diesel 2.2/175 hp - 2016


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2016, 13:23 
Offline
фен
Аватар
2005 Mazda 3

Регистриран на: 21 Апр 2015, 11:11
Мнения: 154
Местоположение: Плевен/София
iv yan написа:
А иначе за Експрес Кар-Варна какво да кажа - ами много непрофисионално поведение.
Като се започне от - ами аз какво мога да напрая и се стигне до - е ти какво искаш, да ти дам моята кола ли?

Правете си изводите!!

Май наистина автомобилите се продават въпреки дилърите.

Нямам думи за подобно отношение, абсолютно недопустимо! [-X :evil:
Изводът за продажби въпреки дилърите е напълно правилен. :lovemazda:

Пожелавам Ви бързо резрешаване на сагата с компютъра и дано е последният проблем, който имате с автомобила.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2016, 21:28 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 12 Ное 2016, 22:16
Мнения: 22
Местоположение: Varna
Здравейте,

Днес късния следобед, след 10 дена чакане ми се обадиха, че колата е готова.
Всичко изглежда нормално след смяната на борд компютъра, нямах много време да я покарам днес но утре ще имам повече време и ще навъртя километри :)

От тук нататък само за консумативи смятам да влизам в сервиз ;) :) ;)

_________________
Един път Мазда = Никога повече Мазда
Mazda CX 5 Ultimate
Diesel 2.2/175 hp - 2016


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2016, 23:45 
Offline
маниак
2011 Mazda 6

Регистриран на: 11 Май 2011, 07:25
Мнения: 690
Местоположение: Девин, България
Мен, ако питаш, само за по-новия модел влизай при тях. Аз така правя и съм :-"

_________________
"Мазда" 6, 2.5 л., 170 к.с., лукс, 2011


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2016, 15:38 
Offline
любител

Регистриран на: 28 Окт 2009, 09:29
Мнения: 94
Местоположение: Varna
Всичко със сервиза от Варна е добре.
Много зависи ти как си подходил към тях.
А ако бъдем честни наистина не са длъжни за заместващ автомобил. Трябва да го имаш упоменато в договора за покупко продажба.
За ДПФ-а като светне за разредено масло и сменяш. Случва се когато караш много градско
Аз съм на около 70хил вече с СХ-а

_________________
MAZDA CX-5 AUTO
MAZDA 2 1.3 75HP
MAZDA 6 2.2 Дизел
MAZDA 3 1.6 Дизел


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2016, 23:13 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 12 Ное 2016, 22:16
Мнения: 22
Местоположение: Varna
Вижте не ме разбирайте погрешно аз за сервиза в Варна нищо лошо не съм казал.
Аз написах наистина "От тук нататък само за консумативи смятам да влизам в сервиЗ ;) :) ;)" ама това е като пожелание!!!! не че нещо за сервиза в Варна.

А иначе, че не бяха длъжни да дават заместващ автомобил е ясно, НО не беше редно да не дадът в предвид обстоятелствата!!!!

_________________
Един път Мазда = Никога повече Мазда
Mazda CX 5 Ultimate
Diesel 2.2/175 hp - 2016


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2016, 23:35 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 12 Ное 2016, 22:16
Мнения: 22
Местоположение: Varna
След като я покарах :) ми направи впечатление че след 100 - 120 км/ч започва да се чува шум от прозорците и по специално от предните. Сякаш не са затворени добре. Разбира се отворих затворих но същото.
В първия момент си мисля че това е само в главата ми но определено се осеща при по голяма скорост -150км/ч, като си сложа ръката до прозореца се осеща течение.Дори сега вече в по студеното време и на по дълъг път ухото ми замръзва.
Аз смятам че става дума за не добра херметизация на уплътненията.

Лошото е че в сервиза в Варна ми казаха че не знаят за такъв проблем, регистрираха оплакването и казаха че нямат решение.
В СМ в София ми казаха че не са могли да намерят проблем, но и че не са могли да идентифицират от къде идва това 'течениие' поради лошото време в София ( аз хванах снеговалежа явно не са могли да вдигнат по висока скорост за да го чуят /усетят) и нямат основание да сменят уплътненията и ми предложиха да дойда в сухо време :)
Баси сухо време през зимата!

Някакви идеи/решения/коментари?

_________________
Един път Мазда = Никога повече Мазда
Mazda CX 5 Ultimate
Diesel 2.2/175 hp - 2016


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2016, 06:24 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
Незнам колега как е при фейса които се продава сега, но при моята 6-ца, както и при СХ-а от преди фейса, уплътненията на вратите не са залепени по цялата си дължина на вратите, а са захванати с щипки през около 10-20 см. Лесно може да го провериш, ако отвориш вратата и поръпнеш уплътнението, мести ли се, ясна е работата....
Аз лично бях изумен от това "високо технологично" решение защото последно такава сглобка бях виждал в Москвич.... питах в сервиза: Защо така...?!? и отговора им бе еднозначен: Спестяване....
Ако не са залепени моя съвет е мажи ги редовно със силикон, защото с времето и гумата и щипките стареят и при едно по яко замръзване като нищо ще се разпаднат, а вярвам че са сметнати да изкарат точно гаранцията....
Абе чесно поредната недомислица....

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2016, 07:21 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 30 Ное 2010, 00:11
Мнения: 1107
Местоположение: София
Колега аз на моята 6-ца се чувствам по същият начин,все едно има не затворен прозорец след 100-120км/ч.
Ходих в сервиза и едно момче се вози с мен и той го усети, при това аз си мислех,че е само от моята страна но като се сменихме с него усетих същото и на пасажерската седалка.
Той се опита нещо да замаже с оптекаемост и други .........но според мен си е бъг на производителя. Аз му казах тази ми е 3-та Мазда и на предишните модели нямаше такова нещо изобщо.
Сега ще правя тест драйв на друга 6-ца да видя само моята ли е така, но вече не съм единствен :D .

_________________
Мазда 6, 2.0 бензин 147HP 2007- ex
Мазда 6, 2.5 бензин 170HP 2008- ex
Мазда 6, 2.2 дизел 150HP 2016 AWD manual transmition-ex
Skoda Superb дизел 190HP 2019 4x4


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2016, 09:36 
Offline
маниак
2010 Mazda 3

Регистриран на: 30 Дек 2011, 18:39
Мнения: 914
Баси, това да ти замръзне ухото е направо недопустимо. Според мен всички си регистрирайте оплакванията, даже може да пишете на немския център. Но трябва да измислят начи да прилепнат тея уплътнения по вратите


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2016, 10:36 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
bgfrayman написа:
Незнам колега как е при фейса които се продава сега, но при моята 6-ца, както и при СХ-а от преди фейса, уплътненията на вратите не са залепени по цялата си дължина на вратите, а са захванати с щипки през около 10-20 см. Лесно може да го провериш, ако отвориш вратата и поръпнеш уплътнението, мести ли се, ясна е работата....
Аз лично бях изумен от това "високо технологично" решение защото последно такава сглобка бях виждал в Москвич.... питах в сервиза: Защо така...?!? и отговора им бе еднозначен: Спестяване....

Мазда нали казва, че точно във фейса на CX-5 това е оправено, но ще мога да кажа след месец като дойде моята :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2016, 14:11 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
епа сички дето са писали са с фейсове, виж в подписите им, праи сметка как е оправено....

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2016, 16:10 
Offline
фен

Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:59
Мнения: 262
Местоположение: София
За това няма да караме с над 100 :D Тамън ще е по-икономично


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2016, 17:46 
Offline
любител

Регистриран на: 29 Юли 2016, 13:43
Мнения: 65
Местоположение: Варна
След като прочетох темата, направих тест на уплътненията, магистралата ми е близко и покарах малко за кеф. Не забелязах шум или движение на въздух от рамката на прозореца или вратата до 180 км/ч.
Проблема може да не е от закрепването на уплътненията - ако вратата е добре регулирана, тя ги притиска добре. Може би колегата iv yan трябва да провери дали може да се донастрои вратата от заключването или пантите.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2016, 11:39 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 12 Ное 2016, 22:16
Мнения: 22
Местоположение: Varna
Здравейте,

Вчера си взех колата от сервиза в Варна след опит да регулират предните врати така че да прилепват по добре в горната част и положението беше същото пак се чуваше шума( все едно врата/прозореца не са добре затворени добре), като след опита за регулиране сега и не се затваряха добре вратите така че върнаха вратите в същото положение.
Между временно карахме и друга CX 5 Същия фейслифт и положението беше същото.
Писахме и до австрия и чакаме отговор и решение на проблема.
Дори и да е от завихряне на въздуха както твърдят от сервизите аз не смятам че аз трябва да го чувам.
Дали ще прилепват уплътненията по цялата им дължина а не само на няколко места с щипки,ще сменят уплътненията с нови или други или ще произвеждат по дебели/акустични стъкла, аз смятам че трябва да намерят решение на проблема, иначе какво трябва да свикнем с този шум и да си караме колите както са си така ли?

_________________
Един път Мазда = Никога повече Мазда
Mazda CX 5 Ultimate
Diesel 2.2/175 hp - 2016


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2016, 12:25 
Offline
маниак
2010 Mazda 3

Регистриран на: 30 Дек 2011, 18:39
Мнения: 914
Колега търсейки по твоя въпрос , виж на какво попаднах

https://www.mazdas247.com/forum/showthread.php?123849797-3-98-trick-to-reduce-wind-noise-and-make-passenger-cabin-quieter


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2016, 17:06 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 12 Ное 2016, 22:16
Мнения: 22
Местоположение: Varna
В сервиза казаха че са ги почиствали/обработвали с нещо незнам дали е със същото но няма ефект. А и те не са и няма как да са замърсени, но това си е важно да се знае че трябва да се поддържат уплътненията.
Благодаря ти.

_________________
Един път Мазда = Никога повече Мазда
Mazda CX 5 Ultimate
Diesel 2.2/175 hp - 2016


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2016, 01:08 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2015, 11:43
Мнения: 599
Местоположение: Варна
Колеги, когато вали дъжд или колата е на автомивка влиза ли вода вътре? Логично ако духа ще влиза и вода.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

_________________
CX 5 2016 2.5 G


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2016, 11:27 
Offline
любител

Регистриран на: 18 Май 2016, 20:48
Мнения: 10
Местоположение: Sofia
По мои наблюдения за пътуващите отзад е още по-зле. При скорост над 120-140, шумът и свистенето откъм вратите и прозорците на мазда 6 са толкова силни, все едно прозорците са отворени.
Няма дефект, така са направени.
Един колега тук беше писал, че е сменил маздата с ауди А6, сигурен съм, че и шумът е изчезнал :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2016, 19:59 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 30 Ное 2010, 00:11
Мнения: 1107
Местоположение: София
Колеги нещо ново да са ви казвали от Мазда за шума???
При мен отговора за втори път е нямаме такива оплаквания, сега я оставих колата при тях и казаха, че ще подледнат за какво става въпрос.
Да ви кажа от няколко седмици карам каквото ми падне и дори Шкода фабия е по-добре обезшумена или поне не свисти все едно е отворен прозореца като на маздата. Да не споменавам пасата, не най новия а предишния също го няма този шум.
А като возя някои в маздата му казвам за това и отговора е "Въобразяваш си", вече взех да си мисля дали само аз се филмирам толкова.Но като карам други коли си мисля, че не съм изобщо във филм. Как е при вас със шума от уплътненията?

_________________
Мазда 6, 2.0 бензин 147HP 2007- ex
Мазда 6, 2.5 бензин 170HP 2008- ex
Мазда 6, 2.2 дизел 150HP 2016 AWD manual transmition-ex
Skoda Superb дизел 190HP 2019 4x4


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2016, 21:17 
Offline
любител
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 15 Сеп 2016, 22:23
Мнения: 88
Местоположение: Раковски
Нещо такова трябва да е -----> http://am.mazdaserviceinfo.com/mazdaesi ... id=TSB1450


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2016, 01:12 
Offline
любител
2012 Mazda CX-5

Регистриран на: 30 Дек 2013, 18:20
Мнения: 29
Местоположение: София
Аз нямам такова свистене, или поне не го чувам :) Ако ще те успокои - колега има нов пасат (вече на 1 година) и като минава през неравности се чува едно доста силно скърцане, за което е ходил десетина пъти в сервиза и още не знаят от какво е.

_________________
VW Passat 2.0TSI 280hp, 4x4
Mazda CX5 2012 2.2D, 4x4 AT (ех)
Mazda 3 2014 2.0 AT


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2016, 19:45 
Offline
фанатик
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 03 Ное 2014, 13:09
Мнения: 2160
Местоположение: селянин в София
потребител написа:
Нещо такова трябва да е -----> http://am.mazdaserviceinfo.com/mazdaesi ... id=TSB1450

Това е за коли произведени преди 2014 (produced before January 07, 2014)...но Мазда са консистенти в слабостите си.

П.С.
Руснаците слагат тонове шумо и виброизолация дори на най-новите М6 и CX5, но някой мъдро коментира:
"Не може от Мазда да направиш Мерцедес" :wink:

_________________
Глупостта не е предимство.
Ако спориш с идиот, вероятността той да прави абсолютно същото е много голяма.

... .. -.-. | - .-. .- -. ... .. - | --. .-.. --- .-. .. .- | -- ..- -. -.. ..
2007 Mazda 6 GY 2.0 with LPG


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб