Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 29 Мар 2024, 00:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 29 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 09:02 
Offline
фен
1997 Mazda 323F

Регистриран на: 11 Яну 2011, 14:54
Мнения: 106
Местоположение: София
skype: toni7295
Здравейте колеги!!!
Мисля да ви направя едно предложение. Мазда не е просто кола, тя МАРКА.
От доста време във форума се говори за клубни карти. Аз повече от 10 години съм с Мазда, но по едно време бях прекъснал участието си във форума, сега от известно време пак – дори съм с нова регистрация.
1. Ако желаете мога да се нагърбя с изваждането на такива карти, аз не знам как е изглеждала предишната, но си я представям като визитка, или журналистическа карта.
2. С лого, надпис КЛУБ МАЗДА БЪЛГАРИЯ. Ако нямаме лого може да измислим, аз имам някаква идея. Имената на човека, ЕГН може да има може да няма, снимка може да има може да няма. И отдоло в ляво адрес, в дясно имейл. Задължително НОМЕР на клубната карта. Ще изработя и един печат с надпис по контура клуб мазда България, а в средата логото. Ще ги подпечатвам и подписвам преди да ги ламинирам. Размерът може да е колкото дебитна карта, може и друг. Идеята ми възникна, след като разбрах, че за да ползваме отстъпка от Евро 07, трябва да показваме карта на Еко, някак не върви. Не съм смятал, но мисля че едва ли ще излезе повече от 2-3 лева на брой.
3. Мисля че е добре определим членски внос, който да внасяме, предлагам 1 или 2 лева месечно, по-скоро 12 или 24 лева годишно, защото ако се приеме ще го внасяме в началото на годината. Не знам колко хора сме, но ако събираме достатъчно, можем с тях да помагаме я на болно дете на колега, я на болен колега, я на катастрофирал. А защо не да си направим нещо като орден „Стара планина”, но орден клуб „МАЗДА” и да го даваме на колеги със заслуги към форума, търговци с отстъпки и т.н. Можем да вържем членския внос с издаването на клубна карта, но все пак някои може да нямат възможност. Така че мисля, че ще е по-коректно да направим една срита част от форума, където достъп да имат само хора внасящи членски внос, там да бъдат обявите с добри предложения от търговци. Дори можем тези с членския внос да си направим списък с име, работно място телефон и да си помагаме, кой с каквото може. Макар че като гледам колко песимизъм и критики се вихрят във форума се обезнадеждавам. Кой от вас подари през изминалите години нещо на колега от форума, а колко продадоха. Въпросът е риторичен.
4. Имаше още неща, но ще изчакам да потръгне темата за да ви изложа другите си предложения.
Ако модераторите преценят, че темата не е подходяща може да я изтрият. Моля Ви пишете всички тук, не на лични.
П.П. Тази нощ не успях да спа, а знаете, че когато човек го гони безсънието мисли дивотии.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 09:54 
Offline
фен
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 19 Фев 2009, 19:55
Мнения: 343
Преди време и аз дискутирах тези аспекти с един колега от форума.
След направената от мен проверка, не успях да открия нищо свързано със съдебната регистрация на СНЦ - Клуб Мазда България. В случай че наистина няма такава регистрация, то за да се започне с издаването на Клубни Карти, трябва първо надлежно да се регистрира такова сдружение, за да може да се отчитат парите.
По повод това за какво да се харчат парите, мисля че ще е по-добре да се изхарчат за организирането на национален събор вкл. наем на писта и организация на съзтезания и/или за плащане на хостинг и/или закупуването на нова техника за подръжка на сайта и форума и др. подобни с цел популяризирането на марката в България.- Това последното се води де-юре и включва всички съпътстващи дейности по организацията на клуба, начините за финансиране и проявите, които ще се провеждат.
А що се отнася до начините за финансиране, то те са могат да бъдат много различни.
* С членски внос
* От дарения - пари или даряване на стоки - напр. Компютърни конфигурации, хардуер, че дори и някой ретро автомобил (за справка - VW клуб).
* От продажбата на клубни продукти - напр. Фланелки, ключодържатели, календари, химикалки и т.н. като парите трябва задължително да отиват единствено и само в клубът.
Голямо внимание трябва да се обърне на счетоводната част свързана с от дейността на клуба. в т.ч. и разходи за счетоводни услуги, ако някой не се наеме да го прави това на добра воля.
Скритата част, т.е. частта за членове на клуба я има навсякъде във всички клубове. И управата на всеки един от клубовете ( които знам) се е свързал с официалният представител на марката и работи в много тясно сътрудничество. Вкл. и по подръжката на автомобилите на членовете на клуба, под формата на отсъпки за труд и части. Също така има и известно финансово подпомагане на прояви на клуба и т.н.
Не мисля че Официалният представител на марката за България би отказал такова нещо. Още повече че някои от нас ходят в оторизиран сервиз за отстраняването на някои "неостраними" проблеми и за диагностика.
Това са мои наблюдения. И силно подкрепям идеята на колегата.

_________________
Сиво, Сиво.. та краСИВО
Toyota Auris 2006 - 2.2 DCAT - малък трудно управляем ракетен снаряд.


Последна промяна Oizo_Zoizo на 11 Фев 2011, 10:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 10:11 
Offline
фен
Аватар
2005 Mazda 3

Регистриран на: 17 Мар 2009, 18:51
Мнения: 127
Местоположение: София
Идеята е добра. Както казва Oizo_Zoizo парите от членския внос могат да се използват за развитие на клуба. За направа на различни мероприятия по време на национални срещи и т.н.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 10:37 
Offline
фен
1997 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 11 Яну 2011, 14:54
Мнения: 106
Местоположение: София
skype: toni7295
Колеги, благодаря ви за подкрепата. Ще възникнат много идеи за харчене на средства, въпроса е доколко колегите са готови да заплащат този внос. За издаването на клубни карти не е задължително да се регистрира сдружение. Нека вървим стъпка по стъпка. Що касае продажбата на рекламни материали, моята идея е не да ги продаваме за да пълним касата, а да ги направим и да ги дадем на всички колеги на производствената цена. Аз ще видя колко е себестойността на картата. Ще я направим във формат Word, ще оправям координатите на колегите и ще ги дам само да ги изпринтят и ламинират, където предоставят тази услуга. Някой знае ли колко човека сме членовете на клуба. А що касае членския внос, на първо време можем да ги плащаме и по сметка на някой от модератори, на когото имаме доверие, а той ще се отчита надлежно и публично пред всичкинас. Всъщност решението за харчовете ще е колективно.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 11:00 
Offline
маниак
Аватар
1993 Mazda MX-3

Регистриран на: 12 Мар 2009, 10:20
Мнения: 830
Местоположение: Враца|София
skype: Bojidar.Mladenov
За работа правихме магнитни карти за достъп който са доста трайни като изработка. Правихме ги в тази фирма http://www.maxcard.bg/bg/index.php?sec=1 като цената беше някъде към 3-3.50лв на брой. Като самите карти бяха по 70 или 90 цента което ще рече 1.30-1.50лв. Но ако се вземат просто пластики ще излезе и по евтино. А като вариант мисля че е по добре от ламинирана хартия, най малкото защото е по трайно :) На пичовете просто им занесохме дизайн оразмерен от нас с място на което да се напечатат поредните номера, просто това искахме като данни на картите :) И стават за 2-3 работни дни

_________________
Карай бавно СПАСИ живот!!!
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Разходи по колата


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 11:22 
Offline
фен
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 19 Фев 2009, 19:55
Мнения: 343
Като не е необходимо да се регистрира сдружение, как тези карти могат да удостоверят, че даден човек членува в сдружение, което юридически не съществува?
Всеки може да си направи, каквато си иска карта. А членската-клубната карта се издава като удостоверение, че даден човек членува в дадено сдружение, което сдружение е надлежно вписано в съдебният регистър.
Както спомена, "нека да вървим стъпка по стъпка", но тези стъпки трябва да бъдат последователни, а не почваме от стъпка 4, след това да отиваме на стъпка 10. Пък стъпка 1 ще видим кога ще я направим. Така не се правят нещата!!!

P.S. Картите са най-малкият проблем.

_________________
Сиво, Сиво.. та краСИВО
Toyota Auris 2006 - 2.2 DCAT - малък трудно управляем ракетен снаряд.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 12:10 
Offline
фен
Аватар
2012 Mazda 6

Регистриран на: 23 Яну 2011, 00:08
Мнения: 119
Местоположение: София
skype: galorion
Четах, четах и както си седях ейтука, си викам...чай набързо да спретна нещичко... ей тъй за парлама:


Прикачени файлове:
club-card.jpg
club-card.jpg [ 37.75 KiB | Прегледано 11070 пъти ]

_________________
Изображение Изображение
Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 12:13 
Offline
фен
Аватар
2005 Mazda 3

Регистриран на: 17 Мар 2009, 18:51
Мнения: 127
Местоположение: София
Готино изглеждат :)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 12:20 
Offline
фен
Аватар
2012 Mazda 6

Регистриран на: 23 Яну 2011, 00:08
Мнения: 119
Местоположение: София
skype: galorion
Тенкю. Ама едва ли ше намери приложение туй чудо. Поне си начесах крастата :)
Като за 10 минути - толкоз.

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 13:23 
Offline
фен
1997 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 11 Яну 2011, 14:54
Мнения: 106
Местоположение: София
skype: toni7295
Колега Oizo_Zoizo, не намирам за необходимо да изпадам в обяснения защо не е необходимо сдружение /разбира се не съм против, но ще отнеме доста време, а и ми е доста интересно как ще изберем управителен съвет, също и контролен, като гледам взаимоотношения/. А що касае стъпките, ами дай предложение и защо досега не си ги дал. Относно дизайна, който колега е предложил. Ами супер е, може да се пипне още малко и става ИДЕАЛЕН. Относно контрола, този сайт си има модератори и тези карти няма да се раздават пред НДК на който поиска. И никой нищо не казва за членския внос. Веднага започнахме да смятаме кой и къде ще го харчи. КОЛЕГИ, първо трябва да го съберем.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 13:28 
Offline
фен
Аватар
2012 Mazda 6

Регистриран на: 23 Яну 2011, 00:08
Мнения: 119
Местоположение: София
skype: galorion
Оставам с впечатлението, че май няма много ентусиазти или хората още/вече/ спят! Все пак е петък ;) Дано се получи голяма дискусия тук!

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 15:31 
Offline
фанатик
Аватар
1994 Mazda Impreza

Регистриран на: 30 Апр 2009, 09:23
Мнения: 1527
Местоположение: Добрич
eLeS написа:
Четах, четах и както си седях ейтука, си викам...чай набързо да спретна нещичко... ей тъй за парлама:

:shock: много е стилна :lovemazda:

_________________
AIR BAGS ARE FOR HOMOS :wink:
Изображение
В неделя съдбата ми обърна гръб,сега ми остава да я изчакам да се
наведе и да и го начукам както тя на мен!!!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 16:04 
Offline
маниак
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 26 Юни 2007, 15:34
Мнения: 756
Местоположение: Някъде по лунния пейзаж
И аз съм съгласен за тези карти да се направят, да сме си и ние с някакъф по официален документ.

_________________
Drive safe , live long, save lives!!!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 16:57 
Offline
фен
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 19 Фев 2009, 19:55
Мнения: 343
toni7295 написа:
Колега Oizo_Zoizo, не намирам за необходимо да изпадам в обяснения защо не е необходимо сдружение /разбира се не съм против, но ще отнеме доста време, а и ми е доста интересно как ще изберем управителен съвет, също и контролен, като гледам взаимоотношения/. А що касае стъпките, ами дай предложение и защо досега не си ги дал.


1-ва стъпка - Учредително събрание - най-малко 5 дееспособни лица. Избор на управителен съвет, приемане на устав. Може да се проведе и на някоя регионална среща. Номера е да се съберат повече от 5 души, което си мисля че не е непостижимо.
2-ра стъпка - Спесимент на подпис - нотариално заверен. Това е работа за 1-2 часа - не повече.
3-та стъпка - Регистрация в търговския регистър. Внасяне на документите в търговският регистър. Две половинки от работен ден.
4-та стъпка - След излизане на регистрацията - Раздаване на членски карти.
5-та стъпка - В краят на всяка календарна година. Приемане на заявления за нови членове + плащане на членски внос или подаване на заявления от съществуващи членове + плащане на членски внос.

Ако искаш по-подробно или се свържи с адвокат, или нека да се срещнем наживо на по бира, за да ти разясня нещата. Не претендирам че съм оторизиран да правя такива консултации, но съм вървял по този път. И скоро пак ми предстои да се сблъскам с този род дейности.

А сега може ли да разясниш ( накратко), защо не е необходимо регистрирането на такъв тип дружество?

Предварително Ти благодаря

P.S. Веднъж годишно се прави общо събрание на клуба и там се пре/избират управителен съвет. Тъй че ако някой от клуба (делегат) има някакви претенции към някой... на събранието си ги казва и/или гласува.

_________________
Сиво, Сиво.. та краСИВО
Toyota Auris 2006 - 2.2 DCAT - малък трудно управляем ракетен снаряд.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 17:16 
Offline
фен
1997 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 11 Яну 2011, 14:54
Мнения: 106
Местоположение: София
skype: toni7295
Здравей,
1. Съгласно чл.19, ал.2 от ЗЮЛНЦ, Сдружение, което е определено за извършване на общественополезна дейност, се учредява от най-малко 7, а НЕ 5 дееспособни физически лица.
2. Издаването на спесимен, а не спесименТ, става на по-късен етап не е задължителен, ако председателя изпълнява функцията на МОЛ.
3. Създаването на устава не е елементарна работа, и има един не кратък срок за излизане решението на съда. Не просто вписване в търговския регистър. НЕОБХОДИМО е издаване на СЪДЕБНО РЕШЕНИЕ.
4. И какво значи след излизане на регистрацията – раздаване на членски карти. На кого на тези 7 човека ли.
Оценявам желанието ти да ме ограмотиш, но слава на Бога се оправям сам.
И ако сега никой не взема участие в темата, относно членския внос и идеята ми, то нали не си сигурен, че когато тръгнем да правим сдружение, всички ще са безучастни и ще оставят 7 човека, пръкнали се от вчера като мен да преговарят с търговци и разни други неща.
ХОРА, ТОВА Е МАРКА, нека я пазим, нека се обединим.
Членска карта колега не е равно на клубна карта. Клуб е група от хора, събрана по интереси. И не съществува пречка този клуб да си измисли лого и да си направи карти.
И на последно място отказвам да влизам в подобни спорове. Склонен съм да поемем по твоя път, само и само нещо да се случи и да не сме само 10-ина човека, които разсъждаваме по темата, а в същото време форума прелива от ПРОДАВАЧИ, на които не им пука за МАРКАТА МАЗДА. ХУБАВА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ!!!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 18:13 
Offline
фанатик
Аватар
1995 Mazda 626

Регистриран на: 07 Яну 2009, 15:52
Мнения: 2947
Местоположение: Костенец
skype: rally86
напълно подкрепям идеята за картите,това със регистрацията в съда може да се направи в процеса на развитие на клуба,аз съм за и ще помагам с каквото мога за развитието на тази идея,членския внос може да е и 30лв,мисля че е нормално,в някои клубове като си член едни вид,и си платиш членския внос получаваш примерно календар на клуба и една тениска,напълно безплатно и вече отстъпките и т.н.,аз мога да направя тениски никакъв проблем не е,ще преговарям за цена

_________________

0888066013 0878651662


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 19:47 
Offline
модератор
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 06 Апр 2009, 03:14
Мнения: 1047
Местоположение: София / Казанлък
skype: vjs-kz
И аз, нищо че съм полу-член на клуба съм с две ръце за идеята за подобно нещо. Само не мога да разбера защо трябва да се регистрираме и т.н. ... някой да разясни защо е наложително.

@eLeS - много добре изглеждат картите :)

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 20:30 
Offline
фен
Аватар
2005 Mazda 3

Регистриран на: 17 Мар 2009, 18:51
Мнения: 127
Местоположение: София
Смятам че и toni7295 и Oizo_Zoizo искат едно и също нещо. Така че моля ви пичове нека спрем със споровете около точки от закона, защото посоката на разговора тръгва в кофти посока. Идеята е да се вгради някаква идея в главите на повече хора, а не да спорим за дребни неща около законодателството. (Когато се реши да се прави всеки може да даде предложения и идеи как да се регистрира клубът) Смятам че много хора ще са съгласни да се направи такова нещо. Вярвам че има достатъчно грамотни и умни хора (в лицето на сегашните организатори на националните срещи, както и други членове на форума) които могат да вземат участие в този съвет.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2011, 23:19 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 26 Окт 2007, 10:08
Мнения: 3460
Вили неведнъж е обяснявал, защо няма карти, защо няма членски внос, защо...
Само потърсете леко из темите. Лесно е.

ПП Не съм против идеята, още повече, че и аз мога да направя от карти, през фанелки, та до календари, сувенири, стикери... И татуировки ако щете.

ППП 90% от хората тук се опитват да си оправят колите без пари, Вие ще им предложите да плащат за форумна принадлежност... Като се замисля, доста хора ще окапят от идеята.

_________________
You can’t make a pig into a racehorse,
but you can make it into a very fast pig.
626 GE IV FS 115


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2011, 08:49 
Offline
фен
1997 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 11 Яну 2011, 14:54
Мнения: 106
Местоположение: София
skype: toni7295
Така...., колеги, аз лично не знам защо няма клубни карти. И мисля, че е елементарно да се направят. Относно членския внос - той е ПОЖЕЛАТЕЛЕН и идеята ми да има скрита част от сайта с особен достъп не е изнудване, а стимул. Тези 12 или 24 лева, които предлагамч мисля, че не са много. Но ТУК ВЪЗНИКВА ВЪПРОСА - защо да ги давам, като мога и да не ги давам. Това е основното, което искам да ви обясня. Погледнете форума, активните теми на 90% изглеждат като сайт за покупко-продажба. КЪДЕ Е ЛЮБОВТА КЪМ МАРКАТА. А що касае, колегите, които опитват да си правят колите без пари, аз си направих един експеримент и поисках някой да ми подари кора за багажника и колонки за задните врати на BA. Познайт какво стана ...... Искам, ако е възможно да чуя и мнението на модераторите по темата.
КОЛЕГИ НЕКА НЕ ОСТАВЯМЕ АЛЧНОСТТА НА ВРЕМЕТО ДА НИ НОСИ ПО ВЪЛНИТЕ СИ. А и за чревоугодниците - все пак ще има полза, мисля, че ако се организираме можем да издействаме отстъпки от доста магазини и то значителни. Но нека ни води ИДЕЯТА, не комерсионализма.
ИНТЕРЕСНО!!!
ФОРУМ СИТРОЕН!!!
"Ако имате желание да станете наш Партньор, първо трябва да минете пробен период за 3 месеца, в който период членове на Клуба и форума, ще изказват мнения по темата Ви за качеството на предлаганите от Вас стоки и услуги. За пробният период, месечно ще дължите по 15лв, а след като мине той, вече може да подпишем договор за партньорство в който ще уточним отстъпката която ще предлагате за членове на Клуба, но същата да не е под 10%.Всички теми маркирани с икона означава, че това е бъдещ Партньор, който все още не е минал пробния период и мненията ви в темата за качеството на стоките и услугите предлагани от него са важни."


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2011, 09:30 
Offline
фанатик
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 31 Юли 2005, 15:16
Мнения: 6105
Местоположение: На село...
Колега, ако не ти харесва никокой не те задържа тук.
Но е нагло да се сърдиш, че никой не ти е подарил кора за багажника и колонки за задните врати... просто е нагло :x
Щом не са ти се давали пари за кора и за колонки, къде си тръгнал с този членски внос?

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2011, 09:48 
Offline
фен
1997 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 11 Яну 2011, 14:54
Мнения: 106
Местоположение: София
skype: toni7295
Изваждаш думите от контекста. Интересно защо нищо не казваш за вноса, какво ти е мнението. А разбра ли изобщо, кой е първия готов да внася членски внос. [-X не така колега.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2011, 13:17 
Offline
модератор
Аватар
1998 Mazda 323F

Регистриран на: 06 Апр 2009, 03:14
Мнения: 1047
Местоположение: София / Казанлък
skype: vjs-kz
KoRn_Val стига с лошо ................... винаги отрицателно мислене имаш #-o

а по темата колега toni7295 като гледам май само ти я взимаш присърце. Този пример, който даде от форума на ситроен мисля, че е една цел към която може да се стремим. За съжаление обаче в повечето случаи в нашия форум не се получават лесно нещата. Относно картите, мисля че ръководвството докато не се включи в дискусията просто ще си пишем врели некипели.

П.С. 12 или 24 лв. не мисля че са много за една година и някой колега ще забогатее или обеднее с тях или без тях. Все пак това са по лев, два на месец.

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2011, 16:31 
Offline
фанатик
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 31 Юли 2005, 15:16
Мнения: 6105
Местоположение: На село...
Я си направете един мазда форум с членски внос и си решете проблемите.

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2011, 16:51 
Offline
фанатик
Аватар
1995 Mazda 323F

Регистриран на: 28 Яну 2008, 22:06
Мнения: 1132
Местоположение: Монтана/София
skype: HeyMoPeH
toni7295 колега ти си регистриран във форума от 1 месец и започваш да налагаш мнението си [-X
новаците си трайкаме взимай пример от нас, когато можем с нещо :arrow: помагаме, а в повечето случаи - четем и се учим!

_________________
От 2007 до ден днешен карам само Mazda!


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2011, 21:03 
Offline
фен
2000 Mazda MX-5

Регистриран на: 18 Сеп 2009, 21:10
Мнения: 310
HeyMoPeH написа:
toni7295 колега ти си регистриран във форума от 1 месец и започваш да налагаш мнението си [-X
новаците си трайкаме взимай пример от нас, когато можем с нещо :arrow: помагаме, а в повечето случаи - четем и се учим!

toni7295 написа:
но по едно време бях прекъснал участието си във форума, сега от известно време пак – дори съм с нова регистрация.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2011, 21:33 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 26 Окт 2007, 10:08
Мнения: 3460
Ще пробвам пак...

Забелязвате ли, че Вили не взима отношение към темата?
Както казах и в предния си пост, нещата са обяснени неведнъж, в не една тема по въпроса.

Ако на някой толкова много му се дават пари за каузата, има тема по въпроса... Или се обърнете направо към Alexman. :)

Поздрави и успехи! На всички!

_________________
You can’t make a pig into a racehorse,
but you can make it into a very fast pig.
626 GE IV FS 115


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2011, 09:08 
Offline
фен
1997 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 11 Яну 2011, 14:54
Мнения: 106
Местоположение: София
skype: toni7295
Ебати пораженческото мислене, новите се учим и си трайкаме. На какво се учите?
И .... колеги, искам да вмъкна, че карам и обичам МАЗДА доста по отдавна от голяма част от пораженците. Не желая повече да коментирам темата, ако желанието ви гонеше подобна цел - успяхте.
П.П. Познавам един от модераторите, от етични съображения няма да спомена името му, и за 5-те прекарани минути с него го уважавам и му вярвам, но както казват живота тук върви бавно и трудно.
Но .... ние новите трябва да си трайкаме.
Моля модераторите да изтрият темата, защото както се оказа не само че е безсмислена, ами създава и напрежение,което не бе моя цел.
:mazda-logo: :lovemazda: =D>


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: КЛУБНИ КАРТИ???
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2011, 18:30 
Offline
фанатик
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2004, 13:36
Мнения: 5025
Местоположение: Велико Търново
мисля, че темата се изчерпа, наистина има такава тема на друго място, никой от никого не иска пари за нищо, всичко е пожелание!!! това са правилата - не сме комерсиален форум!!!

Моля другите модератори ако преценят, да отключат темата пак!

_________________
https://www.neobux.com/imagens/banner9/ ... 3=24637018


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 29 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб