Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 20:22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 517 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2018, 21:20 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
Сериозна сума за подготовка на нова кола + полагане и материал. Все си мисля, че за кола като твоята не би трябвало да има много за пастиране.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2018, 21:32 
Offline
фен
Аватар
2017 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 21 Апр 2018, 18:38
Мнения: 147
Местоположение: София
Както казах, моята се драска с поглед и си личи, защото е черна. Имаше бая щети по лака, някои дори не излезнаха, защото се оказаха по-дълбоки... така ми я "издадоха" от СМ.
Все пак, седяла е на склад, после в салона в Плевен, забърсвали са я "на сухо" с парцала... Имаше си работа по нея, но да - съгласен съм, че е бая сума, както и да се опитвам да го оправдая за пред себе си...

_________________
Mazda 6 2.5 Skyactiv-G AT Ultimate Black Pearl with Vanille Bourbon Leather MY2017


Последна промяна Creep на 21 Юли 2018, 21:38, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2018, 21:36 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Ако лака на М6 е слаб както споделят колегите то това може да е решение за някаква защита от ежедневното захабяване.

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2018, 22:31 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
Creep написа:
Както казах, моята се драска с поглед и си личи, защото е черна. Имаше бая щети по лака, някои дори не излезнаха, защото се оказаха по-дълбоки... така ми я "издадоха" от СМ.
Все пак, седяла е на склад, после в салона в Плевен, забърсвали са я "на сухо" с парцала... Имаше си работа по нея, но да - съгласен съм, че е бая сума, както и да се опитвам да го оправдая за пред себе си...


Е тя щом е стояла в шоурума и на склад има резон да е с повечко драскотини. Иначе парите не ги мисли, пари се изкарват, но пък сега колата изглежда супер. Хем няма да я мислиш след всяка капка, че с това дъждовно лято, точно я лъснеш и пак завали ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2018, 14:27 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
Creep написа:
Ето какво се получи при мен:


Супер е станало :)

Ако колата е директно от магазина - пак ли трябва да се прави такава подготовка ?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2018, 16:14 
Offline
фен
Аватар
2017 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 21 Апр 2018, 18:38
Мнения: 147
Местоположение: София
Ако колата е директно от магазина, трябва да се свали заводското покритие (слагат някаква вакса), освен това задължително трябва да се мине и с Essence (грунда), който пак се "втрива" с машината за полиране.

Говоря конкретно за CarPro CQuartz, не знам как е при другите подобни покрития.

_________________
Mazda 6 2.5 Skyactiv-G AT Ultimate Black Pearl with Vanille Bourbon Leather MY2017


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2018, 16:35 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2016, 13:01
Мнения: 464
Местоположение: София
Супер е покритието.
Но ние си живеем в кочина. Само се огледайте и ще разберете защо няма как да са ни чисти колите. Всичко е пясъци, дупки, кал и прахоляк.
Да не говорим, че има много кретени, които не пазят на паркингите и често удрят врата си в твоята при отваряне. За това почти винаги спирам на две места и не ми дреме дали ме псуват.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2018, 17:42 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
А на стъклата слагаха ли ти нещо? Гледах клипче по темата и видях, че слагаха и там препарат от същата марка.

Sent by Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2018, 19:45 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
jeffw720 написа:
Супер е покритието.
Но ние си живеем в кочина. Само се огледайте и ще разберете защо няма как да са ни чисти колите. Всичко е пясъци, дупки, кал и прахоляк. Да не говорим, че има много кретени, които не пазят на паркингите и често удрят врата си в твоята при отваряне. За това почти винаги спирам на две места и не ми дреме дали ме псуват.


Хаха, минавах през Джъмбо (София, към Люлин) спрях на края на паркинга, защото колата бе току що излязла от магазина ... избрах края с идеята като на Jeff да не се "ръгам в навалицата ". Когато излязох, пак там, на края на паркинга имаше още една Шкода и до нас един Хюндай, бяха сряни през няколко (празни) места една от друга и от Маздата. Викам си явно не съм единствен с тази нагласа ... ще видим до кога .... като започнат да се появяват разноцветните "вратички" по боята на Маздата ще се претръпне.

И като каза Jeff за кочината, ето това на снимката, го извадих днес от Туранцата, уж усилена, явно няма спасение. Та така, гума на 2К км вече е с лепенка.


Прикачени файлове:
image.jpg
image.jpg [ 110.98 KiB | Прегледано 13076 пъти ]
Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2018, 10:43 
Offline
любител

Регистриран на: 13 Мар 2018, 17:24
Мнения: 74
Местоположение: Варна
Creep написа:
Ето какво се получи при мен:


Това с "качеството" на боята и лака ме дразни супер много. Моята е червена и ѝ свалиха лаковото покритие на две места в една автомивка. За мое щастие от СМ я боядисаха гаранционно и освен сваления лак им казах да ми оправят и още 2 - 3 места с щети от камъчета. Сега, като видях ефекта при теб започвам да се чудя дали да не "инвестирам" едни 500 кинта да я пастират така. Как ще ги оправдая пред жената, само се чудя, щото дадох 460 лева за алуминиеви педали и тя само се цупи, че били излишни (абе май е права за това, но кеф цена няма) :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2018, 17:22 
Offline
любител

Регистриран на: 18 Юли 2018, 10:45
Мнения: 13
Местоположение: Sofia
От чисто любопитство, въпреки че не притежавам ( все още ) нова мазда … при полагане на такова покритие нужно ли е съгласуване със СМ?
Имам предвид могат ли да не признаят нещо гаранционно по боята, ако се установи подобна външна намеса ? Спомена се че се сваля и заводското покритие …


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2018, 18:36 
Offline
фен
2017 Mazda 3

Регистриран на: 09 Апр 2017, 15:24
Мнения: 248
Местоположение: Крън
Как стана така ,че ти свалиха лака? Какво объркаха? Любопитно ми е тъй като и аз имах страх първоначално да не се прецака боята. Година и 5 месеца ходя само в една автомивка и нямам проблем. Но след като я напръскат с препарат, не се чака повече от минута, две. Ако я мия сам започвам да плакна веднага. Освен това, никога не я оставям, а стоя и гледам какво правят.

_________________
Mazda 3 g120 2017


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2018, 22:28 
Offline
фен
Аватар
2017 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 21 Апр 2018, 18:38
Мнения: 147
Местоположение: София
Не вяравам да има проблеми със СМ, предвид, че ми предадоха колата изпонадрана и това освен, че им го показах, го записах и като забележка в приемо-предавателния протокол. Предложиха да я пастират, но аз отказах, защото не исках да я дадат на най-близката автомивка и да ми я върнат цялата на холограми. Така че още тогава им казах, че ще се оправям сам.

Колкото до безконтактното миене - най-важното, според мен, е да се изплаква много добре колата, защото ако остане неизплакнат препарат, той продължава да действа в/у лака и му такова таковата...

_________________
Mazda 6 2.5 Skyactiv-G AT Ultimate Black Pearl with Vanille Bourbon Leather MY2017


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 11:23 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Във връзка с идването на новата 6ца (2018/2019) и това, че има Android Auto/Apple Car Play, звъннах в сервиза да ги питам дали това нещо ще се предложи и за предишната 6ца, но все още нямат информация. Явно трябва да се изчака още.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 11:59 
Offline
фен
Аватар
2017 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 21 Апр 2018, 18:38
Мнения: 147
Местоположение: София
Някъде мернах прес рилийз от Мазда Европа, в който се говореше за края на Август...

_________________
Mazda 6 2.5 Skyactiv-G AT Ultimate Black Pearl with Vanille Bourbon Leather MY2017


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 12:01 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2016, 13:01
Мнения: 464
Местоположение: София
Да да, срещу "скромна" сума от 1000 лв. сигурно всичко ще ни предложат. Това като с резервната гума. Ако искаш, 850 лв. Луди хора. Не познават парите. Както казах, най-тъжното е, че няма да има турбо двигател за БГ.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 12:38 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Мултимедията на новата не е мръднала. По ревютата изглежда абсолютно идентична като изглед. Идеята ми е, че едва ли са сменили коренно ОС-а или са пренаписали целия софтуер и са запазили изгледа. Новите приложения са въпрос на допълнителна функционалност, т.е. един firmware update който добавя няколко реда код ... 1000 лв за какво точно ще искат? Повечето от тези коли за които говоря са все още в гаранция. Ако вземем един домашен рутер или NAS когато им пуснат нов firmware не го плащаш, качваш и получаваш новите функционалности. Не съм сигурен, но съм слушал за Рено, за периода на гаранцията ъпдейта на мултимедията е безплатен, че дори май сам си го качваш - (не знам как точно е там, ВиФИ или Флашка)

Но, ... няма и да се учудя и да сте прави за тези 1000 лева .. :(


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 12:48 
Offline
любител

Регистриран на: 13 Мар 2018, 17:24
Мнения: 74
Местоположение: Варна
ivan1 написа:
Как стана така ,че ти свалиха лака? Какво объркаха? Любопитно ми е тъй като и аз имах страх първоначално да не се прецака боята. Година и 5 месеца ходя само в една автомивка и нямам проблем. Но след като я напръскат с препарат, не се чака повече от минута, две. Ако я мия сам започвам да плакна веднага. Освен това, никога не я оставям, а стоя и гледам какво правят.

Ами честно казано не зная, как точно се е случило. Дали налягането на струята е било по - високо, дали от препарата, дали самите служители са направили нещо различно. Като цяло се държа с колата си, като с вещ, която трябва да ми служи. Пазя я, но не се вманиачавам особено (има и по - важни неща в живота). Когато искам да я измият, я оставям просто на някоя автомивка и не следя, какво правят. В случая реших да оставя колата на нова такава, която точно отвориха в двора на офис ми. Обаждат ми се да я взема и гледам на 2 места с обща площ, колкото на длан лака го няма. Действително лаковото покритие е супер тънко (яд ме е, че не я снимах) и не се изненадвам, че е паднало. Момчетата от автомивката малко се стреснаха, защото им казах, че ще трябва да се обадя в полицията. Исках протокол за щета, понеже имам право само на 2 щети на паркинг, а едната вече я изгърмях, та другата си я пазя за краен случай. Полицаите дойдоха и ме гледаха, като извънземен, как така звъня за такова нещо, но си свършиха работата и ми дадоха протокол. Мислех да заведа щетата по КАСКО-то, но така или иначе трябваше да водя колата в СМ за техническо обслужване и от там ми видяха лака, и казаха, че понеже колата била под година и половина ще ми я боядисат гаранционно. Реших да се пробвам дали ще могат да ми оправят и другите няколко детайла с щети от камъчета и бяха доста отзивчиви. Отбелязаха всичко, взеха ми колата, дадоха ми една MAZDA3 Revolution MY2017 120 hp AT (колебаех се дали да не взема такава на първо време и се зарадвах, че ще мога да я тествам и да сравня разликите), боядисаха я за 3 - 4 дни и ми я върнаха в отлично състояние.
Относно новата 6-ца и Android Auto/CarPlay. Всеки, който се колебае дали да не си купи случайно опцията, нека първо се поинтересува дали изобщо и как точно ще може да я използва. Доколкото зная, приложението Androi Auto не е достъпно за България и ще трябва да се правят разни гимнастики, че да го подкараш на телефона си (Root, или пък директна връзка между телефона и колата с USB, а не през Bluetooth). Моята кола има проблем с навигацията, не ѝ излизат стрелките на Head-Up дисплея от време на време и ми обещаха от СМ, че когато дойде новата версия ще ми я ъпдейтнат гаранционно. Ако този ъпдейт включва новите благинки ще ги изтествам и ще споделя впечатления :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 14:09 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
emokar написа:
Мултимедията на новата не е мръднала. По ревютата изглежда абсолютно идентична като изглед. Идеята ми е, че едва ли са сменили коренно ОС-а или са пренаписали целия софтуер и са запазили изгледа. Новите приложения са въпрос на допълнителна функционалност, т.е. един firmware update който добавя няколко реда код ... 1000 лв за какво точно ще искат? Повечето от тези коли за които говоря са все още в гаранция. Ако вземем един домашен рутер или NAS когато им пуснат нов firmware не го плащаш, качваш и получаваш новите функционалности. Не съм сигурен, но съм слушал за Рено, за периода на гаранцията ъпдейта на мултимедията е безплатен, че дори май сам си го качваш - (не знам как точно е там, ВиФИ или Флашка)

Но, ... няма и да се учудя и да сте прави за тези 1000 лева .. :(


Веднага ти отговарям, за моето поколение и за СХ-5 от2013 до 2015 имаше следния бъг, слагаш флашка с музика в usb слушаш дадена песен, гасиш колата, палиш колата и винаги гръгва първа песен от usb. За това даже има сервизна кампания, на мен ми смениха целия блутуут модул защото управлението на usb е през тоя модул, след това няма грижи, помни даже до коя секунда е свирело. Колега обаче от форума си купи такава мазда от чужбинско и имяше тоя бъг, беше ходил в СМ и понеже колата е извън гаранция му бяха поискали към 1300 лв. Така че е наивно да се вярва че за нещо за което няма кампания, а добавя функционалност няма да поискат пари.

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 14:16 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2018, 11:04
Мнения: 121
Местоположение: София
Тъжно е направо ...

Sent from my ASUS_X008D using Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 14:52 
Offline
маниак
Аватар

Регистриран на: 26 Май 2016, 06:41
Мнения: 857
Местоположение: Варна
Чел съм, че на Мазда навигацията е най-лесната за флашване /руут / джейлбрейк и по чуждите форуми си имало общност, която си слага допълнителни благинки даже, като картите са само част от тях. На някой ако му се човърка нека се порови.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 15:34 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2010, 10:02
Мнения: 320
Това е https://mazdatweaks.com.

Аз тръгнах да го правя, даже си генерирах файл, ама още се чудя дали няма да ми правят проблеми СМ.

Колегата nnikbg си беше сложил мисля.

Иначе мултимедийната система е Angular app ако не лъжа, работи с Opera браузър в киоск мод върху linux. Оттам е и възможно толкова много допълнения да се правят.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 16:46 
Offline
фен
Аватар
2018 Mazda CX-5

Регистриран на: 14 Май 2017, 16:55
Мнения: 196
Местоположение: Бургас
Creep написа:
Някъде мернах прес рилийз от Мазда Европа, в който се говореше за края на Август...


За Август се говореше, че ще дойде за новата 6, а за останалите по-късно, срещи много малко заплащане... но какво за 1000лв в България, джобни за СМ, така че нищо мудно и да е нещо от сорта.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2018, 18:20 
Offline
фен
Аватар
2017 Mazda 6
Автор на темата

Регистриран на: 21 Апр 2018, 18:38
Мнения: 147
Местоположение: София
Значи, това което съм чел за Apple CarPlay/Android Auto при старите (преди 2018/19) модели е, че съвсем скоро ще пуснат версия 70 на софтуера на инфотейнмънт системата, която може всеки да си я сложи сам (в случай, че ни поискат пари), но това не е единственото и достатъчно условие да тръгнат нещата. Необходимо е и да се подмени модула c USB/SD card портовете, намиращ се в подлакътника, както и USB кабела, който свързва въпросния модул с инфотеймънт системата.
Новите хардуерни модули вече се продават по китайските онлайн магазини, също и кабела, даже имаше един пич в някой от западните форуми, който си беше поръчал и подменил частите в неговата МХ-5 и сега само чака новата версия на firmware-a на инфотейнмънта за да си подкара Apple CarPlay-a...

_________________
Mazda 6 2.5 Skyactiv-G AT Ultimate Black Pearl with Vanille Bourbon Leather MY2017


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2018, 16:50 
Offline
любител

Регистриран на: 18 Апр 2018, 16:49
Мнения: 57
Местоположение: София
bgfrayman написа:
@donpeev - просто гасиш само "К" банда и си готов. Това е честотата на която работят всички датчици на врати, радарни круиз контроли и други паразитни излъчвате ли и никой полицейски радар. Бандовете на които следят старите радари са "Х" банд или "Ка" банд за стационарните камери. Лазерите се регистрират със съвсем отделен сигнал и няма нищо общо с изброените по-горе.


Това е интересно. Аз купих моята от първи собственик, явно е слагал някакъв радар допълнително. Нито виждам къде го е сложил, камо ли да знам как да го управлявам (явно някъде са го скрили добре).
Постоянно някаква мръсница ми говори: "К-alert" , или "X-alert", съответно сменя и вида звуков сигнал, според предупреждението.
Освен, че засича всякакви глупости различни от радари, рязко се превъзбужда и когато застана близо до друга GJ, или МY17.
Факт е, че ми помага, но колко пъти ми подава и някакви паразитни сигнали, на дълъг път трябва да имаш нерви да го търпиш.

_________________
Mazda 6 GJ 2013, Sedan, Ultimate /2.2D Auto 201 hp, 499 NM/
"Ако след като слезеш от колата си не се обърнеш да я погледнеш поне веднъж, значи не си избрал правилната кола. Същото е и с жените."


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2018, 17:02 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
@Maverick - ще ти реагира на "К" на всяка кола с радарен круиз контрол, а това може да ти скъса нервите. Съветът ми е намери къде е детектора и го махни, има държави в които и само детектори са забранени, Гърция например, сканират колата и устройството се обажда, а глобите са солени.
За андроид и Епъл аудиото, знам ли.... Днес пак гледах пустия му mirror link на един авер в колата.... Е много е яко дейба :-)

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2018, 15:16 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2016, 13:01
Мнения: 464
Местоположение: София
Изображение

Малко на разходка


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2018, 21:52 
Offline
маниак

Регистриран на: 27 Юли 2018, 12:58
Мнения: 504
Местоположение: Botunec
Търсих във форума но не открих специална тема за автоматичните дълги на 6цата. Реших в тази да ви питам защото видях най много са писали с 6ци 2013,2017.

Добре ли работят при вас? При мене понякога насрещните коли ми примигват и явно ги заслепявам.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2018, 07:28 
Offline
маниак

Регистриран на: 14 Сеп 2012, 21:51
Мнения: 630
@stefanicio - дай впечатления от тройката 120 ат, като си покарал спрямо твоята..


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2018, 08:38 
Offline
фанатик

Регистриран на: 01 Май 2013, 17:16
Мнения: 1161
Местоположение: София
JojoMojo написа:
Търсих във форума но не открих специална тема за автоматичните дълги на 6цата. Реших в тази да ви питам защото видях най много са писали с 6ци 2013,2017.

Добре ли работят при вас? При мене понякога насрещните коли ми примигват и явно ги заслепявам.

Не, но тази зима редовно при по мъгливо време, ми се случваше да ми се изпише жълт надпис: "Windshield defog completely..." Или нещо такова. Съобщението е с жълт надпис т.е. не е грешка, но не е и информативно. Резултатът бе че ако фаровете са на ауто и са на автоматични къси/ дълги минава на дълги и седи така, та трябва да изключа автоматичното превключване след 10-15 Мин се оправя. В книгата не пише нищо по въпроса, по чужди форуми намерих само в полски форум подобно нещо. Това което си мисля е че при студено и мъгливо време като се кача в колата вечер и я запаля малко след това климатика започва да духа силно и нагоре по прозореца вероятно тогава се образува минимален конденз по камерата, да тя е изолирана но все пак си има рязка промяна в температурите, държа климатика на ауто и на 22 градуса и зиме и лете.

_________________
Mazda 6 Revolution-Sport Combi 2013 / 165 hp. petrol / - ex.
Mazda 6 Homura - 2021 / 194 hp petrol /


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 517 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб