Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 12 Авг 2020, 23:39

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 117 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: разочарован :)
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2010, 19:47 
любител

тааа искам да изкажа разочарованието си от моята кола - 323f bj, 1.5, 88 hps, бензин . като визия, интериор, всичко е на 6+... малко са такива коли даже. но този двигател 1.5 88 коня е ебаси гаврата на това купе. Тази кола за да се движи работи поне на 2000 оборота, да не говорим,че на магистрала 120км/ч е 4000... Съответно разхода е поне 10 литра градско и толкова на магистрала и получаваш нулево вървене. Ужасен двигател. Аз бих бил навит да наливам пари в бензин, ама поне да върви тва чудо. Абе ужас, не знам как са ги мислили тия неща. Ииии затова макар да си я харесвам (само на визия) реших да си продам колата... Няма за 20лв да карам 60км...

Върнете се в началото
  Профил    

Заглавие: Re: разочарован :)
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2010, 20:35 
фанатик
Аватар
2006 Mazda 5

Така е за съжаление.Доста по малки коне на други марки коли могат да те направят въртоглав.Не са бегачки във никакъв случаи.Писано е доста по този въпрос.За сметка на това пък са доста здрави ако са подържани добре.Специално за мен това е много важно.Чак пък да я продадеш мисля че е доста краино но ти си знаеш наи добре.Мен пък друго не ми харесва.Преди седмица от един камион изхвърча камъче и цапна предният капак.Отлюспи се парче боя колкото нокът.Днес го гледам вече покафевяло от ръждица.Аи сиктир.. ако го оставя така на пролет сигурно ще е доста зле.Ламарините значи им са пълна пародия но пък покритието е супер точно изглежда.

Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда.............????????

Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  

МнениеПубликувано на: 08 Ное 2010, 22:14 
любител
Автор на темата

емиии мойта е от австрия и си има ръждичка, малко,но за 11 годишна кола не трябва и толкова :) Иначе смятам да си взема някво турбодизелче, да знам че като му сипя и забравям. а не да забелязвам дори как стрелката на горивото се движи надолу... а да вкарам 1000лв за да сложа газ означава да се оженя за тоя кола. ако беше 2008 можеше :)

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 18:12 
фанатик
Аватар
2006 Mazda 5

И все пак с 20лв 60км не ми се вижда нормално.Няма как да гори толкова.Трябва доста натискане за такъв резултат.Вярвам си потърсил някаква причина за тоя харчлък.Дизелите са си икономични няма спор.Но по новите са си доста капризни откъм гориво а тук нещо ни ми се вързва да е читава нафтата.Ползването на добавки е задължително.

Мазда 5 2.0 2006 ex

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 18:40 
фанатик
Аватар
1995 Mazda 323F

fungus според мене си падаш много състезател и по принцип мотора ти идва слаб.
Колата си върви точно, колкото трябва да си върви кола 88коня! Ако толкова е зле твоята, значи не ти е зацепен ремъка кадърно или имаш други проблеми. Колата си се кара и си върви абсолютно нормално. Тоя мотор съм го тествал с какви ли не коли по 90 коня и мога да кажа, че си е точно толкова.
Хайде кажи друга марка автомобил с мотор 1500кубика атмосферен мотор с изключение на Хонда, която да върви много повече от твоята кола :) Да не говорим, че последно се пусках с Роувър 75 2.0турбо дизел 120коня и му скъсах шортите 2 от 2 пъти 8)
На 120км/ч си с 4000 оборота или с 3500-3700? Разхода при 120км/ч на този мотор е към 6л/100км.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 18:50 
любител
Автор на темата

говоря за bj модификация. нея едва ли си я тествал в такива ситуации, почти всяка кола набира по-бързо от нея :) . по-старите маздички (323ф преди 99 година) са по-леки , докато на тази двигателя и е слаб за купето. На твойта може и да дава толкова.

А разхода 10 градско го дава при смяна на обороти на 2500... по-нагоре не ми се мисли. 120 км/ч е мечта да ми е 6 литра :)

Всичко по двигателя си е ок, колата е гледана, следя си всички неща, на 113000 км е ...

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 19:18 
фанатик
Аватар
1995 Mazda 323F

Пак не си прав човек. BJ и BA тежат еднакво :wink: Вземи си тествай колата наистина дали е в ред...
Ако е в ред значи проблема не е в колата ами в тебе. 8)

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 19:19 
фанатик
Аватар
1996 Mazda 323 C/BA

BJ и БА са съпоставими... мотора е един и същ и купето няма значителна разлика в кг. Виж аеродинамиката на BJ e като на голф. Има нещо сбъркано в това купе... БА изглежда сякаш е по новия модел BJ е скръб.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 19:34 
фанатик
Аватар
2006 Mazda 5

Я разкажи малко повече за колата.Какво си сменял ....кога....къде.....от къде е купена.....та дори и какви свещи си и сложил...че и даже от каква бензиностанция зареждаш повече.Нещо да те притеснява като примерно високи обороти на нулева скорост ....да забива муцуна нещо...да придърпва.Все ще изкочи заичето отнякъде....

Мазда 5 2.0 2006 ex

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 19:46 
фанатик
Аватар
1996 Mazda 323F

Не вярвам всичко да е наред и колата да не върви. Както каза Валери, върви си като за 88 коня, че и малко отгоре (това отгоре идва само от шофьора). А, щом харча е твърдо и над 10/100, има си причини за това и сме ги обсъждали поне няколко хиляди пъти - гориво, горивна система, запалителна система... Съвсем наскоро споделих, че до литър-два на сто идват отгоре, само от издухани дистрибуторна капачка, кабели и свещи, плюс грозните въздушни филтри по 15-20 лева. И не толкова цената, а материалите от които са направени... Кофтито гуми също...
От недостиг на средства, само си мислим, че обръщаме достатъчно внимание на колите си, а всъщност, само се успокояваме, че всичко е наред като за стара кола. Няма нова, няма стара кола. Има здрава и нездрава кола. Всичко друго е дървена философия и българска финансова (и не само) действителност.

Е, колега, ти ако си решил да се отърваш, никой не може да те спре. Важното е да си убеден в убежденията си, а не само така да си мислиш.
Успех в каквото решиш!

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 20:03 
любител
Аватар

[quote="Драгойчо"]Не вярвам всичко да е наред и колата да не върви. Както каза Валери, върви си като за 88 коня, че и малко отгоре (това отгоре идва само от шофьора). А, щом харча е твърдо и над 10/100, има си причини за това и сме ги обсъждали поне няколко хиляди пъти - гориво, горивна система, запалителна система... Съвсем наскоро споделих, че до литър-два на сто идват отгоре, само от издухани дистрибуторна капачка, кабели и свещи, плюс грозните въздушни филтри по 15-20 лева. И не толкова цената, а материалите от които са направени... Кофтито гуми също...
От недостиг на средства, само си мислим, че обръщаме достатъчно внимание на колите си, а всъщност, само се успокояваме, че всичко е наред като за стара кола. Няма нова, няма стара кола. Има здрава и нездрава кола. Всичко друго е дървена философия и българска финансова (и не само) действителност.

Е, колега, ти ако си решил да се отърваш, никой не може да те спре. Важното е да си убеден в убежденията си, а не само така да си мислиш.
Успех в каквото решиш![/quot
евала много точно казано и из4ерпателно. ще дам пример с моите две коли добре подържани- голф 3 имам от 6 г. 1.6 75 коня- 6 на100 средно с 140 каране, като спокоино подържа 150-160. грацко 10-100... :evil: , мазда мх6 2000 115 кн. грацко 7 на 100 =D> извънграцко не е ясно защото все я карам в червеното :D ражда никаква 8) колега провери си добре колата и наистина ако е у ред май проблема е в шофиора. успех от мен :mazda-logo:

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 22:02 
фен
1997 Mazda 323F

И аз съм с 1.5 мотор макар и от скоро да я карам мога да кажа ,че колата си върви доста добре за тези коне,и за сега съм доволен от нея за 20 лв като налея минавам 130-40 км смесено ,но повече извън градско. Преди имах фиат дизел и с него 20 лв ми бяха пак около 140-150 км ,но признавам си с него карах малко по душманската :oops: :mazda-logo:

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 22:08 
фен

mx6 написа:
Драгойчо написа:
Не вярвам всичко да е наред и колата да не върви. Както каза Валери, върви си като за 88 коня, че и малко отгоре (това отгоре идва само от шофьора). А, щом харча е твърдо и над 10/100, има си причини за това и сме ги обсъждали поне няколко хиляди пъти - гориво, горивна система, запалителна система... Съвсем наскоро споделих, че до литър-два на сто идват отгоре, само от издухани дистрибуторна капачка, кабели и свещи, плюс грозните въздушни филтри по 15-20 лева. И не толкова цената, а материалите от които са направени... Кофтито гуми също...

евала много точно казано и из4ерпателно. ще дам пример с моите две коли добре подържани- голф 3 имам от 6 г. 1.6 75 коня- 6 на100 средно с 140 каране, като спокоино подържа 150-160. грацко 10-100... :evil: , мазда мх6 2000 115 кн. грацко 7 на 100 =D> извънграцко не е ясно защото все я карам в червеното :D ражда никаква 8) колега провери си добре колата и наистина ако е у ред май проблема е в шофиора. успех от мен :mazda-logo:

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/12330.html

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/5847.html
Две от две грешки,колега.
В семейството се карат 2 автомобила ,и на двата разхода е точен с Аутору.
Да не казвам че Маздата е малко в "+"(расхода на гориво ,записан в австрийския талон е 1:1 с този от http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/5584.html).

Така че колеги,не наливайте масло в огъня.
За 1,5 88коня......http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/5579.html
Като гледам ...........10 е градския.
6,3..............с 90км/ч
колко да е магистралния?

Последна промяна stesla на 16 Ное 2010, 22:28, променена общо 4 пъти

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 22:23 
фанатик
Аватар
1995 Mazda 323F

Ами 7.5/100 правя с МХ6-цата 2.5 V6...остава тая мазда 1.5 да дава същия разход.
При условие, че мотора е същия, килограмите са същите, остава коефициента на съпротивление да е осезаемо по-голям, че да даде тази разлика.
Или просто в каталога да има неточност, което е по-вероятното :)

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 22:38 
фен

KoRn_Val написа:
Ами 7.5/100 правя с МХ6-цата 2.5 V6...остава тая мазда 1.5 да дава същия разход.
При условие, че мотора е същия, килограмите са същите, остава коефициента на съпротивление да е осезаемо по-голям, че да даде тази разлика.

Не знам колега,просто цитирам.
До този момент ,нямам повод за съмнение в този каталог, постнах нещо срещу голословие в горния пост.
Очаквам подобен ,в потвърждение на думите ви и от вас .

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010, 19:49 
фен
Аватар
1999 Mazda 323

Добре де, при 90км/ч ли е най-икономична колата?
Аз си мислех, че е 110-120км/ч при до 3500об/мин, нормално за магистрала.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010, 21:41 
любител
Аватар

stesla написа:
mx6 написа:
Драгойчо написа:

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/12330.html

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/5847.html
Две от две грешки,колега.
В семейството се карат 2 автомобила ,и на двата разхода е точен с Аутору.
Да не казвам че Маздата е малко в "+"(расхода на гориво ,записан в австрийския талон е 1:1 с този от http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/5584.html).
Прикачени файлове:
DSCF5360.jpg

Така че колеги,не наливайте масло в огъня.
За 1,5 88коня......http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/5579.html
Като гледам ...........10 е градския.
6,3..............с 90км/ч
колко да е магистралния?

колега ако не ме лъжат очите на фаила който си прикачил пи6е ДИЗЕЛ а мерси за линковете но тея каталози са толкова веррни колкото да ми кажеш 4е 2+2=5 :) невиждам смисъл да преовеличавам. колите в този клас са си напълно нормално да си харчат толкова и всяка кола принципно си е индивидуална зависимост как е разработена после управлявана и подържана. за Голфа е истина за това и газ несъм сложил. аз също още когто я купих и тествах на дълги пътувания се одивих от разхода.по колите се правят днешно време страшни магии.за мх6 също съм очарован защото очаквах някакъв фрапиращ разход. обясниха ми че харчи по малко от голфа грацко защото е пълна инжекция. нямам си на представа истина ли но цифрите говорят. несъм милионер че да не ме вълнъва какво хаарчи колата и определено ако беше 20 на 100 се сеща6 4е нямше да ги карам особено 4е колите не струват никаква пара в момента.мх6 удоволствието е огромно да се кара за кеф.колата си е за любители на екстремно каране. чуството е наистина все едно няма амортисиори а стабилноста е огромна като влизане в завои с максимална скорост просто не трепва и ускорението е жестоко стига да е в кръвта ти и да знаеш как да исползваш максимума от нея нищо че е 115 коня. голфа си е ежедневна кола. според мен не ви трябва каталози да гледате а да си я види маистор кат хората а не някои дето е сложил само гащеризона и умее да смени читаво само едни свещи. поздрави и успех

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010, 21:52 
любител
Аватар

stesla написа:
KoRn_Val написа:

До този момент ,нямам повод за съмнение в този каталог, постнах нещо срещу голословие в горния пост.

голословие-малко обидно не мислиш ли? аиде първо се качи и подкараи колите ми и тогава пак пиши и незнам как работи6 на практика или на теория , но в слу4ая аз съм практиката а ти теорията и ще те питам нещо, на пътя брошурите ли оправляват колата или собственика и съответно кой наи добре знае за автомобила си, ти с брошурките или собственика?бтв. мога да ти подаря оргиналната книжка на голфа е там пише извънграцко 7 при 120 е при мен по сметки е 6 ...е успех :mazda-logo:

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010, 22:29 
фанатик
Аватар
1996 Mazda 323F

8)
8) Интересна тема се заформи.За да съм по темата на колегата.Колега качи се на друга такава същата и тогава си прави изводите.А ако купето ти е неудобно вече е друг въпрос.Пример.Днес покарах 207 за 5мин.Не искам пак да се качвам в това нещо.Страшно тъпа и неудобна играчка :cry:
Вал как ги караш не ми е ясно. :?

Та сега и аз да се изсекна в темата да си кажа мнението за BA дали е тук мястото не знам.От както я имам й скъсах трътката от каране и си изградих мнени,но за купе и удобство няма да говоря тук,защото не е bj.
1.5 мотора си върви за мен предостатъчно.Не е в никакъв случай "бегачка" ма като си ходя до вкъщи трудно се намира някой да се заяжда с мен по завойте.Веднъж се гонихме с едно приятелче до Самоков,той с Ауди 80 комби(не знам б4 е май,се тая)1.6 101кс.Еми не можа да ми вземе и 2м преднина,а по завоите,който се взимаха със скърцане на гуми, му налапвах бронята.
За магистрала не очаквай чудеса.Но мотора със сигурност ми е читав и не източва маслото през ауспоха.С чисто нови свещи и кабели капачки филтри и други консумативи.За разход още като я взех от Монтана я засякох и ми даде 5.5 ако не беше и по малко,но слагам грешка в колонката,до 6/100 да стигне пак си е супер.На ЕКО с 95 plus Градско твърдо 10/100 същия бенз.А пък по магистралата със 135км/h минах над 2000км на веднъж и винаги ми даваше 9/100 газ обаче.С климатик нонстоп и 3ма души с багаж.Кво, пак не е въобще зле, за тая мишка да поддържа такива условия.
Та сравни с друга кола и ако е същото просто си за некое дизелче.Да ти дърпа и да харчи малко. :D

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010, 22:58 
фен

mx6 написа:
stesla написа:
KoRn_Val написа:

голословие-малко обидно не мислиш ли? аиде първо се качи и подкараи колите ми и тогава пак пиши и незнам как работи6 на практика или на теория , но в слу4ая аз съм практиката а ти теорията и ще те питам нещо, на пътя брошурите ли оправляват колата или собственика и съответно кой наи добре знае за автомобила си, ти с брошурките или собственика?бтв. мога да ти подаря оргиналната книжка на голфа е там пише извънграцко 7 при 120 е при мен по сметки е 6 ...е успех :mazda-logo:

Моля за извинение,
ако някого съм засегнал с написаното, не това целях.
Някой беше казал, че в спора се раждала истината, дано сме биле поне малко полезни на автора на темата.

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010, 23:54 
фен

Аз от моята (само че БА), с този мотор бях много доволен и от вървеж и от разход и от всичко, смао шумоизолацията в салона ме дразнеше.
Малко офф: Имах на няколко пъти случки с весдесъщия Голф 3, един такъв с АБС мотора (1,8), направо го направих смешен.Като спрях на едно ОМВ и шофера идва и ми вика "А бе тази мазда да не е от ония 2,0 V6?", викам - не не е с най куция 1,5 мотор е и оня пич ей така :shock: :lovemazda: .
А сега най накрая по темата :Пич ходи си диагностицирай колицата, това всичкото което го казваш за мен не е нормално, освен за високите обороти при по-висока скорост-да не би да си с некви по-къси скорости?Имам френд на който Пежо 306 произведено за Швейцария на 5-та с 3400 оборота е на 100, но е с адски къси скорости.

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 11 Ное 2010, 00:03 
фен

dzvero написа:
8)

Веднъж се гонихме с едно приятелче до Самоков,той с Ауди 80 комби(не знам б4 е май,се тая)1.6 101кс.Еми не можа да ми вземе и 2м преднина,а по завоите,който се взимаха със скърцане на гуми, му налапвах бронята.

:D

Колега, това Ауди е последната кола която ще се опре на БА по стабилност в завоите, ако не е куатро ама и там не е много сигурно.Иначе нормална сток Б3 или Б4 с тоя гаден винкел отзад за "заден мост", нямата ама никакъв шанс да ти стъпят и на малкия пръст.Смея да кажа че съм карал абсолютно всичко в т.нар."Голфов клас" от тези години в които е и БА.Няма автомобил с по-добро пътно поведение и стабилност от БА-то (това е мое мнение).Невероятна кола е просто за завои, насила съм я карал да ме поднесе и то със заводския размер гуми втора употреба 175 и няма мърдане -направо се залепя още повече, представям си ако е със 195/65/15 като Аудито какво ще е, че да е и толкова тежка.
P.S.Нищо лично към твоя приятел разбира се ама тоя мотор ADA е толко утепан завалията че последното му нещо е вървеж и то на това Б4 че и комби, малко си натискал Маздата според мен-просто тая комбинация на това Ауди е приключило още на старта според мен, няма да го чакам до завойте за Самоков, още на излизане от Панчарево му правя ластика.

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 11 Ное 2010, 22:52 
любител
Автор на темата

ходил съм на диагностика, всичко :) казват,че двигателя е пушка и т.н. Не знам, явно имам високи очаквания за колата. Разхода си е толкова, на 90 км/ч е 7.0, на 110 е 7.3, нагоре скача много, като 130 е 10. Градското е 9-10, зависи колко натоварено време хващам. И все пак, при извънградско изобщо не мога да разчитам на тази кола за бързо набиране... Приятел с опел вектра 110 коня му дава 7 извънградско...

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2010, 01:30 
любител
Аватар
1998 Mazda 323F

Аз съм със същата кола и това за 10л/100км на магистрала ми се струва множко.Това лято карах до морето по магистрала тракия 120-130-140 + по другите пътища 50-100км/час с включен климатик и засекох 6.5л/100км...а иначе градското си се движи около 10ката,особено на къси разстояния и зимно време.Ако двигателя на това купе е 1.6 98к.с.(както е на 323ките след 2001г.) ще има същия разход,че и по-малко и ще върви повече,но когато аз си избирах моята 323ка-тези 1.6 след 2001г. струваха 10-11 000лв,а тези с 1.5 мотора(98-01) бяха 6-7000лв. :).Не мисли че някои от прословутите нечупими гоуфуве,алудита,мерцедеси-бабички,бемвета тройчици,астри и тем подобни кенефи ще ти излезнат много по-ефтино като разход на гориво,разход на масло :) и общо като поддръжка.Единствено се сещам за сивика 1.5 114коня,на който се бях огледал преди да купя маздата...е да той върви повече и харчи по-малко.Но най-важното според мен е да ти харесва колата и да е в изправност,без значение каква марка е.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2010, 16:28 
любител
Автор на темата

А, далече съм от мисълта да си взимам някви кошници от тези,дето ги изброи. Мисля си за дизелче 2003-2004. Тия тди на двигател 1.5 примерно ще ми дават 4-5 извънградско.

И все пак- не е лоша колицата, просто двигателя и да беше 1.8 на тези коне примерно :) Малко е и шумничка, а също така и към 2500 оборота се увеличават доста вибрациите в скоростния лост, но това може да е само при мойта. А не ви ли се струва и мудна при изпреварване... Аз ако не я вакарам на 3000-3500 оборота, ми трябва 1км да набере, както и при тая ситуация не се изстрелва.

Върнете се в началото
  Профил    

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2010, 17:03 
фанатик
Аватар
1998 Mazda 323F

Колега, аз никога не бях карал нито се качвал в мазда преди да си купя моята, но нещо ми подсказваше че 88 коня някак си няма да са ми достатъчни. Дотогава карах опелче 75 коня и с маздата скочих директно на 114 коня. Иначе за бавното набиране - при всяка кола 16V и моята набира мудно до към 3500-4000оборота, но след това яко се изстрелва. Просто самите 16в двувалови мотори в тия обороти им идва въртящия момент. Не е като при дизела от 1500 об да те лепва за седалката. Затова при по резки изпреварвания винаги се минава 1 или 2 предавки надолу ако е нужно ;)

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2010, 17:17 
фанатик
Аватар
1996 Mazda 323F

Или малко скромно нитро, за спешни случаи. :P

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2010, 17:38 
фанатик
Аватар
1998 Mazda 323F

Драгойчо написа:
Или малко скромно нитро, за спешни случаи. :P

В моя случай нитрото е копчето за минаване от газ на бензин :D

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2010, 21:29 
фен
Аватар
1999 Mazda 323

Аз като си смених филтрите(възд+маслен) и на 5-та направо излиташе колата. Както си карам със 100-110 и решавам да изпреваря и след няколко сек вече съм на 140 :). Усещаше се невероятно, особенно на бензин. А ако съм и съмичак направо е пушка. Интересно, че след време се изгуби този ефект и започна да си се държи нормално, в смисъл леко мудно. Сега пак ще сменям филтри пък да видим. Май ще се наложи да ги сменям на 3-4 000км :).

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2010, 21:33 
фен
Аватар
1993 Mazda 121

Брей брей,много мнения и всеки си хвали своето.Айде и аз да се изкажа,твърдо 9-10 /100 ви горяла с 1,5 мотора градско ,да да ама не :D .Имам 121 и всичко и е наред и при леко каране се радвам ако даде 8-9 градско.За вървенето карал съм малко 323 с 1,5 88 ами наистина си е куцичка и набира поз ле от фиат мареа със 1.6/103 коня мотор.

Върнете се в началото

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 117 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа