Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 14:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2013, 19:56 
Offline
любител

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
Така напук че уж няма как да се изкара AUX на Mаzda 6 02-05 с един приятел успяхме да направим. Прави се платка с чип който емулира TAPE-a. И вече може да се закачи таблет/mp3 player/телефон или каквото си решите. Натиска се TAPE и готово :) Не съм сигурен, че това е мястото на темата, но можем да направим повече бройки. Понеже е играчка цената ще е 50 лева. Единственото неприятно е че буксата където се връзва платката е много нестандартна и варианта е или да се даде целия касетофон за 30 мин (реално са 3 болата за развиване) и да се запоят 6 кабела или вие да си ги зпоите. Ако има интерес след празниците може да направим няколко бройки за мераклиите. До тогава таман ще тествам моята, но вече 3 дена си бачка идеално :) Подозирам че и други модели които имат същия проблем. Мисля че 50 лева е добра цена имайки предвид алтернативата с xcarlink който тотално се отказах да го позлвам заради многото си недостатъци с директориите и това че е на мястото на CD-to приемерно.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2013, 21:42 
Offline
фен
Аватар
2005 Mazda 6

Регистриран на: 31 Яну 2006, 15:33
Мнения: 198
Местоположение: Козлодуй
zorvalth написа:
Така напук че уж няма как да се изкара AUX на Mаzda 6 02-05 с един приятел успяхме да направим. Прави се платка с чип който емулира TAPE-a. И вече може да се закачи таблет/mp3 player/телефон или каквото си решите. Натиска се TAPE и готово :) Не съм сигурен, че това е мястото на темата, но можем да направим повече бройки. Понеже е играчка цената ще е 50 лева. Единственото неприятно е че буксата където се връзва платката е много нестандартна и варианта е или да се даде целия касетофон за 30 мин (реално са 3 болата за развиване) и да се запоят 6 кабела или вие да си ги зпоите. Ако има интерес след празниците може да направим няколко бройки за мераклиите. До тогава таман ще тествам моята, но вече 3 дена си бачка идеално :) Подозирам че и други модели които имат същия проблем. Мисля че 50 лева е добра цена имайки предвид алтернативата с xcarlink който тотално се отказах да го позлвам заради многото си недостатъци с директориите и това че е на мястото на CD-to приемерно.

за 50 лв. без пари дет се казва,и аз съм с такава опция и си качвам лаптопа,таблета и си слушам всичко,най яко е през лаптопа звука направо е като на кино вътре


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2013, 08:47 
Offline
любител

Регистриран на: 05 Дек 2012, 22:13
Мнения: 20
Местоположение: Плевен
Здравейте! Проявявам интерес към темата. Монтажа кога може да стане?


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2013, 08:49 
Offline
любител
2003 Mazda 6

Регистриран на: 18 Мар 2013, 17:07
Мнения: 32
Местоположение: гр.Казанлък
А ние които нямаме TAPE пак ли ще сме без AUX :(


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2013, 08:57 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
какво имаш в предвид нямаш TAPE? не трябва да имаш модул за касетофон а просто бутона. Платката се слага на мястото на TAPE не че трябва да го имаш като модул. Аз също нямам и дупката ми за касетки е запушена. Ето този бутон ако го има всичко е наред. http://dl.dropboxusercontent.com/u/1565512/mazdat.jpg


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2013, 09:00 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
Hristov написа:
Здравейте! Проявявам интерес към темата. Монтажа кога може да стане?


Сега по празниците всеки си е на някаде. Ще отговарям в темата и според бройката след 6-ти за няколко дена ще се изработят платките ипрограмират чиповете на тях. Иначе самият монтаж е 6 споийки на пиновете на буксата и ще стане бързо. Така че за момента тази седмица да се съберат желаещи и на 6-7-ми ще напишем колко дни ще трябват да се изработят.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2013, 09:05 
Offline
фанатик
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 05 Мар 2006, 20:47
Мнения: 2146
Местоположение: Varna
За мен това си бе безсмислена добавка...
Имам AUX, и за почти 5 години съм го ползвал само веднъж - да го пробвам дали въобще работи...
Какво повече може да ми даде този аналогов вход???

Едно СД си е под 50ст...
И при CD ти остава управление от волан, цялата обработка е цифрова, не се занимаваш с други устройства, кабели и т.н....
За 50лв май мога да драсна 100CD-та...

_________________
ex.Mazda6 бензин 2.0/147к.с. -2008г ; Nissan Qashqai 4x4,2.0/140к.с. - 2008г.; ex. Jeep Grand Cherokee 3.0CRD/2014


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2013, 09:11 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
slowtraveler написа:
За мен това си бе безсмислена добавка...
Имам AUX, и за почти 5 години съм го ползвал само веднъж - да го пробвам дали въобще работи...
Какво повече може да ми даде този аналогов вход???

Едно СД си е под 50ст...
И при CD ти остава управление от волан, цялата обработка е цифрова, не се занимаваш с други устройства, кабели и т.н....
За 50лв май мога да драсна 100CD-та...


Въпрос на личен избор е. Един мп3 плейър на стойка не бих казал че е неудобен за управление, а мен лично CD-to ми е неудобно и капацитета му не меустройва. Предпочитам да дропна 5-10ГБ музика на плейър-а и да не се занимавам и като искам нова песен да я кача за 2 секунди а не да пека на ново дискове за д аси направя исканите компилации. Както и да е, според мен има хора които биха го ползвали с удоволствие както итакива които слушат само радио и няколко диска с по 14-15 песни. ;-)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2013, 09:25 
Offline
фанатик
Аватар
2008 Mazda 6

Регистриран на: 05 Мар 2006, 20:47
Мнения: 2146
Местоположение: Varna
Може и да си прав :ok:
Наистина гледам от моята гледна точка - през деня на кратките разстояния обикновено слушам радио.
На дълъг път маздата си е с CD ченджър 6 х 700-800MB ~ 4.8GB, което с MP3 си е над 50-60 часа музика... Поне на мен ми стига (някои дискове не съм ги слушал сигурно от години - не знам какво има в тях...
Но ако няма ченджър и MP3, то може наистина да е неудобно да мъкнеш/сменяш дискове...

_________________
ex.Mazda6 бензин 2.0/147к.с. -2008г ; Nissan Qashqai 4x4,2.0/140к.с. - 2008г.; ex. Jeep Grand Cherokee 3.0CRD/2014


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2013, 21:50 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2012, 19:45
Мнения: 101
Местоположение: На път
skype: highway_bs
http://www.mazdas247.com/forum/showthre ... t-for-FREE


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2013, 21:55 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
Elibon написа:
http://www.mazdas247.com/forum/showthread.php?123778670-How-To-Make-an-AUX-input-for-FREE



Това е за фейсллифта, както виждаш съм написал 02-05. Ако това се направи на нашите има реален шанс да си изгориш стереото. Ако беше прочел цялата тема която си дал щеше да знаеш ;)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 10:11 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2012, 19:45
Мнения: 101
Местоположение: На път
skype: highway_bs
zorvalth написа:
Elibon написа:
http://www.mazdas247.com/forum/showthread.php?123778670-How-To-Make-an-AUX-input-for-FREE



Това е за фейсллифта, както виждаш съм написал 02-05. Ако това се направи на нашите има реален шанс да си изгориш стереото. Ако беше прочел цялата тема която си дал щеше да знаеш ;)


Няма нищо лошо хората да знаят за алтернативите та дори и за фейслифта
Що се отнася до "изгаряне" на стереото шанса за това е точно 0 след 30 години опит с електронни системи и радиокомуникации който имам :)

По скоро ми е интересно какъв е този чип който се програмира, а и е толкова скъп ?

Би ли публикувал схема, както и HEX кода му ако е микроконтролер

Благодаря

В.

P.S и бих искал да те помоля да не ми се "караш" в следващия си отговор :)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 10:29 
Offline
маниак

Регистриран на: 20 Май 2012, 19:13
Мнения: 846
Местоположение: Плевен
Ей това Българите сме страшно племе!
Човека е дал алтернатива и си е казал цената а Вие се нахвърлихте върху него все едно е измамник!
Да не би X-car link да е по изгодно?!
Бъгарина го е яд да даде пари на друг българин щото да не е тоя по-дявол от него!
Засрамете се малко!

_________________
Mazda 6 2.0 16v - бивш
Nissan Murano '05 - бивш
Mazda 6 2.0 16v - бивш
Nissan Murano '06 - бивш
Honda Accord 2.2 i-CTDi '04 Executive - бивш
Honda Accord 2.4 Automatic '04 Executive - бивш
Lexus IS220d Luxury - бивш
Mazda 6 MPS 2.3 Turbo 4x4 - бивш дейба


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 12:32 
Offline
любител
2003 Mazda 6

Регистриран на: 18 Мар 2013, 17:07
Мнения: 32
Местоположение: гр.Казанлък
Имам бутона TAPE :D радостна новина,помислих че трябва да има и касетофона.И още нещо да питам,уредбата ми е не е BOSE,не сте писали,че трябва да е но все пак да премахна и това съмнение :)


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 12:39 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
Elibon написа:
zorvalth написа:
Elibon написа:
http://www.mazdas247.com/forum/showthread.php?123778670-How-To-Make-an-AUX-input-for-FREE



Това е за фейсллифта, както виждаш съм написал 02-05. Ако това се направи на нашите има реален шанс да си изгориш стереото. Ако беше прочел цялата тема която си дал щеше да знаеш ;)


Няма нищо лошо хората да знаят за алтернативите та дори и за фейслифта
Що се отнася до "изгаряне" на стереото шанса за това е точно 0 след 30 години опит с електронни системи и радиокомуникации който имам :)

По скоро ми е интересно какъв е този чип който се програмира, а и е толкова скъп ?

Би ли публикувал схема, както и HEX кода му ако е микроконтролер

Благодаря

В.

P.S и бих искал да те помоля да не ми се "караш" в следващия си отговор :)


За последно отговарям на подобен пост, както ме помоли без д асе карам. Хубаво е че явно се познаваш добре и знаеш какво влияние имаш върху хората. Но сега по въпросите ти:
1. "Няма нищо лошо хората да знаят за алтернативите та дори и за фейслифта" - никаде не съм казал че е лошо, просто няма общо с това което аз пиша и си е за друга тема.
2. "По скоро ми е интересно какъв е този чип който се програмира, а и е толкова скъп ?" - За втори път те хващам да имаш проблем с четенето. Ниакде не съм казал че чипа е скъп а просто че е играчка и затова е такава цената. Просто на толкова оценявам свободното време нужно да бъде направено.
3. "Би ли публикувал схема, както и HEX кода му ако е микроконтролер " - Не бих. Вярвам че маестро на електрониката с 30 годишен опит може сам да си прихване кодовете които праща стереото към тейпа и да си напише кода.

П.С. Сега аз те моля от сърце да оставиш темата на мира за да може ак оима меркалии да се разбера с тях. Не възразявам да отвориш съседна тема озаглавена и посветена на това колко гадно и подло изчадие на Ада съм ;-)

Надявам се съм отговорил на всичките ти въпроси. Поздрави! :-)


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 12:41 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
fonzis написа:
Ей това Българите сме страшно племе!
Човека е дал алтернатива и си е казал цената а Вие се нахвърлихте върху него все едно е измамник!
Да не би X-car link да е по изгодно?!
Бъгарина го е яд да даде пари на друг българин щото да не е тоя по-дявол от него!
Засрамете се малко!


За нещастие такива сме и няма кой да ни оправи :)

grig53 написа:
Имам бутона TAPE :D радостна новина,помислих че трябва да има и касетофона.И още нещо да питам,уредбата ми е не е BOSE,не сте писали,че трябва да е но все пак да премахна и това съмнение :)


Моят е босе но според мен това няма никакво значение стига да имаш букса за TAPE, но би трябвало да имаш щом имаш такъв бутон. Ако имаш мерак след празниците ще пробваме.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 12:46 
Offline
любител
2003 Mazda 6

Регистриран на: 18 Мар 2013, 17:07
Мнения: 32
Местоположение: гр.Казанлък
Благодаря за бързия отговор,пожелавам ви весели празници.Със сигурност съм един от клиентите ви.До скоро


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 14:11 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2012, 19:45
Мнения: 101
Местоположение: На път
skype: highway_bs
хе, колега , не мисля че е коректно някой да ми налага цензура къде да пиша и къде не , след като спазвам правилата.

Разбира се че съм в състояние да се справя и сам с това, но просто не ми се налага. Още повече че играчки тип "Хоби Кит" ползвах когато бях ученик.
но ако погледнем откъм търговската страна на въпроса , и аз като евентуален клиент и живеещ в европейска страна бих искал да знам параметрите на устройството , ТТ данни, и предполагам че ще се съгласиш че не мога да сложа хом мейд устройство на нещо от което зависи сигурноста на мен и децата ми.
Когато публикуваш схема на устройството (общи параметри) с указания - всеки сам решава дали да го прави или не и ако не може - да си го купи. Но искат ли се пари най малкото устройството трябва да отговаря на определени стандарти, за сертификати - да не говорим
И като евентуален клиент който няма избор освен да поръча устройството съм в правото си да знам известни детайли

Предполагам че колегите ще се съгласят с мен

поздрави

В.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 14:21 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
Elibon написа:
хе, колега , не мисля че е коректно някой да ми налага цензура къде да пиша и къде не , след като спазвам правилата.

Разбира се че съм в състояние да се справя и сам с това, но просто не ми се налага. Още повече че играчки тип "Хоби Кит" ползвах когато бях ученик.
но ако погледнем откъм търговската страна на въпроса , и аз като евентуален клиент и живеещ в европейска страна бих искал да знам параметрите на устройството , ТТ данни, и предполагам че ще се съгласиш че не мога да сложа хом мейд устройство на нещо от което зависи сигурноста на мен и децата ми.
Когато публикуваш схема на устройството (общи параметри) с указания - всеки сам решава дали да го прави или не и ако не може - да си го купи. Но искат ли се пари най малкото устройството трябва да отговаря на определени стандарти, за сертификати - да не говорим
И като евентуален клиент който няма избор освен да поръча устройството съм в правото си да знам известни детайли

Предполагам че колегите ще се съгласят с мен

поздрави

В.


Вярно имаш сериозен проблем с четенето. Никаде не съм наложил цензура, просто те "помолих от сърце". Жалко че чувството за гордост е по-силно от възможността да удовлетвориш нечия молба. Спирам вече да ти се обеснявам, вече просто ще се моля да си намериш друго място за смаоизтъкване.

П.С. знам че ще последва нова реплика защото просто природата ти е такава, няма да отговоря на нея за да може да се свърши.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 14:41 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2012, 19:45
Мнения: 101
Местоположение: На път
skype: highway_bs
zorvalth написа:
Elibon написа:
хе, колега , не мисля че е коректно някой да ми налага цензура къде да пиша и къде не , след като спазвам правилата.

Разбира се че съм в състояние да се справя и сам с това, но просто не ми се налага. Още повече че играчки тип "Хоби Кит" ползвах когато бях ученик.
но ако погледнем откъм търговската страна на въпроса , и аз като евентуален клиент и живеещ в европейска страна бих искал да знам параметрите на устройството , ТТ данни, и предполагам че ще се съгласиш че не мога да сложа хом мейд устройство на нещо от което зависи сигурноста на мен и децата ми.
Когато публикуваш схема на устройството (общи параметри) с указания - всеки сам решава дали да го прави или не и ако не може - да си го купи. Но искат ли се пари най малкото устройството трябва да отговаря на определени стандарти, за сертификати - да не говорим
И като евентуален клиент който няма избор освен да поръча устройството съм в правото си да знам известни детайли

Предполагам че колегите ще се съгласят с мен

поздрави

В.


Вярно имаш сериозен проблем с четенето. Никаде не съм наложил цензура, просто те "помолих от сърце". Жалко че чувството за гордост е по-силно от възможността да удовлетвориш нечия молба. Спирам вече да ти се обеснявам, вече просто ще се моля да си намериш друго място за смаоизтъкване.

П.С. знам че ще последва нова реплика защото просто природата ти е такава, няма да отговоря на нея за да може да се свърши.


Колега , още веднъж те моля да се въздържаш да определяш кой съм и какъв съм.

По скоро аз бих искал да знам кой си и какъв си . Аз не продавам нищо - ти продавш

В пълното право съм си да знам какво получавам срещу парите си !!
Не ми пука дали ще отговориш или не, след като в отговорите ти не се съдържат никакви факти, нито полезна информация
А още дори не съм попитал дали издаваш фактури, гаранции и прочие.
Устройство тип "черна кутия" не слагам на колата си дори и като подарък. Това просто за инфо.

Поздрави

В.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 14:54 
Offline
фен

Регистриран на: 29 Окт 2011, 11:52
Мнения: 260
Чак ме е яд, че не съм в България да дойда с мойта 3ка (същото е радиото като параметри и изходи) да ми изведете един такъв AUX. Имам xcarlink, но той повече ме вбесява (особено на пали/гаси градско каране) отколкото да ми доставя удоволствие да слушам музика. Голяма мъка е и бих го хвърлил на боклука веднага.

_________________
mazda 3 1.6 benzin 2005. Астматичка, но пък безпроблемна.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013, 15:05 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
orlinm написа:
Чак ме е яд, че не съм в България да дойда с мойта 3ка (същото е радиото като параметри и изходи) да ми изведете един такъв AUX. Имам xcarlink, но той повече ме вбесява (особено на пали/гаси градско каране) отколкото да ми доставя удоволствие да слушам музика. Голяма мъка е и бих го хвърлил на боклука веднага.


Незнам в кой край на света си но мога да ти пратя и сам да си запоиш 6 кабелчата на едната букса.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 07 Май 2013, 09:07 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
Така, минаха празниците, писах на хората които ми бяха писали на лични пиша и тук, който иска да пробва нека да отогвори в тази тема: viewtopic.php?f=65&t=34102 отворих нова в Продава защото по-скоро там и е мястото а и може да свърши работа и на други модели на мазда. Поздрави!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 07 Май 2013, 13:41 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2012, 19:45
Мнения: 101
Местоположение: На път
skype: highway_bs
zorvalth написа:
Така, минаха празниците, писах на хората които ми бяха писали на лични пиша и тук, който иска да пробва нека да отогвори в тази тема: viewtopic.php?f=65&t=34102 отворих нова в Продава защото по-скоро там и е мястото а и може да свърши работа и на други модели на мазда. Поздрави!



Тази тема като цяло си е за триене
Търговския раздел мисля че е на друго място , това е секция за взаимопомощ и споделяне на проблеми/решения
И .. нямаше нужда да даваш отчет на кого си писал и на кого не :D

Поздрави

В.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2013, 15:16 
Offline
любител

Регистриран на: 03 Ное 2010, 14:40
Мнения: 52
Напълно подкрепям Elibon =D>

1. Тази тема е за триене! Тук не е място за реклами, а за споделяне на проблеми и решения :wink:
2. zorvalth, засрами се :x Не може да нападаш така хората [-X
3. Закупуването на някаква AUX самоделка срещу 1/2 от цената на carlink-а си е безумие.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2013, 15:38 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
dimo78 написа:
Напълно подкрепям Elibon =D>

1. Тази тема е за триене! Тук не е място за реклами, а за споделяне на проблеми и решения :wink:
2. zorvalth, засрами се :x Не може да нападаш така хората [-X
3. Закупуването на някаква AUX самоделка срещу 1/2 от цената на carlink-а си е безумие.


1. Сугласен съм за триенето. Но аз имах проблем с AUX-a, никой не ми помогна, няколко дена четене писане пробване и направихме нещо хубаво и го споделям. Никого не бия по главата да си взима.
2. Няма да се засрямя защщото темата явно не си я чел хронологично
3. xcarlinka струва 237 лева. Оправи си математиката. А самоделката е микроконтролер който емулира TAPE, няма да ти духне глицерин от парното!

П.С. Господ да ви е на помощ с вашата "взаимопомощ"! Приключих с хейтърите и комплексираните специалисти. Дума няма да обеля повече! Успех на всички Ви!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2013, 17:09 
Offline
любител

Регистриран на: 03 Ное 2010, 14:40
Мнения: 52
1. Поздравления за усилието, което сте положили за написването на емулатор. Цената на самото устройство няма да я коментирам.
2. Темата съм я прочел добре отгоре до долу ;) За нападките .......... нека всеки сам прецени, но според мен не си прав :roll:
3. Ето и моята проста математика:

http://www.ebay.com/itm/Yatour-Car-CD-M ... 3f1d0ed5bc

около 105лв с доставка

http://www.ebay.com/itm/Car-USB-SD-MP3- ... 0451132%26

около 127лв с доставка

Моят carlink го взех преди 2 години от този търговец за $104
Ето го в момента:

http://www.ebay.com/itm/XCARLINK-car-mp ... 27c85ea05d

$80 -> 120лв с доставка

Тея за 237лв са при "БГ представителите".

Поздрави


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2013, 18:35 
Offline
любител
2003 Mazda 6

Регистриран на: 18 Мар 2013, 17:07
Мнения: 32
Местоположение: гр.Казанлък
Стават ли за тези които нямаме CD Changer


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2013, 18:37 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 21 Ное 2007, 19:22
Мнения: 45
Местоположение: София
стават, както съм написал но както виждаш двама индивиди ме направиха на гъз така че незнам дали искам да се знаимавам изобщо.


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2013, 18:50 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9184
Цената от 50лв си е символична.....една дърта гума 2ра употреба струва толкова :wink: ......добре е че все пак си се постарал и си намерил решение от което имат нужда доста хора. =D>

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб