Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 14:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2018, 13:27 
Offline
любител

Регистриран на: 25 Мар 2018, 07:29
Мнения: 2
Местоположение: Sofia
Привет на форума :) Казвам се Жоро и това ми е първото мнение.Миналата година се возих в една фейслифтова шестица комби ииии много ми хареса,четох,четох,нещо се опитаха да ме разкандардисат.След това мислих за октавия 1 ...ок здрава кола ама не ме "възбужда" :) Та сега пак се завърнах към вариант едно. Та харесах си една 6 ца фейслифтова,изглежда много свежа,да няма босе и кожа ,но ми допада доста.Не съм имал кола с двумасов маховик...та как да усетя дали е тръгнал? Също и бих бил благодарен за др мнения. Иначе доста четох из форума за модела,горе долу съм наясно.Един приятел до последно се опитва да ме спре с аргументите ,че имал две фейс и преди фейса ,като на фейса правил глава два пъти за година и половина. Понеже карам роувър чак толкова не ме плаши главата,гледам тук има читави хора,които могат да я направят както трябва. Щото и от роувърите някои са ги правили по два-три пъти :) Но моята я направи тогава човек от роувърския форум(всепризнат) и си я карам 8 год. Без проблем :)
Та ето я тази дето ми допада:
https://m.mobile.bg/details/11516906102 ... id=1&pid=8


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2018, 09:24 
Offline
фен
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 14 Юли 2015, 13:13
Мнения: 146
Местоположение: София
Привет, за маховика, последния стадии на заминал е приплъзването при тръгване. Началния стадии е почукването в педала на съединителя при леко натискане и лек шум откъм предна лява гума при натискане на педала. Относно тази обява не са писали колко коне е колата, и са излъгали за следните работи:

Теглич - не виждам такъв
USB, audio\video, IN\AUX изводи - стандартно няма такъв, за да си изкараш се включва кабел към задната част на радиото (разглабя се конзолата)
Ел. усилвател на волана - 6-цата е само със серво усилвател
Хладилна жабка - няма такава в колата
Блокаж на диференциала - без коментар

Не знам от незнание ли са ги писали тези работи, но само да те предупредя, че послъгват, провери също дали има печка.

Имам същата и съм доволен, стабилен двигател стига да му сипваш читаво масло( минал съм вече 60к без проблеми ), само внимавай за ръжда тук таме и окачването, поне при мен това са проблемите.

_________________
Mazda 6 2007 Sport Wagon 2.0 143hp Diesel


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2018, 20:58 
Offline
любител
Автор на темата

Регистриран на: 25 Мар 2018, 07:29
Мнения: 2
Местоположение: Sofia
Благодаря взех я,има ръжда но мисля че е ок.Ще видим.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб