Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 21:33

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Мазда3 2.3
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2005, 15:31 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 323F

Регистриран на: 23 Авг 2004, 11:43
Мнения: 148
Местоположение: София
И такова нещо се пръкна у нашенско. Някой си я е докарал отвъд голямата вода.

Изображение

Изображение

Само дето от лашкането по вълните му се е напукало предното стъкло :(

_________________
Ребята, давайте жить дружно!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2005, 16:17 
Offline
фен

Регистриран на: 15 Авг 2004, 19:19
Мнения: 311
А тук тоя двигател на това купе не се предлага :(


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2005, 18:18 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2004, 15:09
Мнения: 278
Колко коня е този дзвер? Аз съм се возил на американско изпълнение 626 и останах много доволен.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2005, 18:21 
Offline
Администратор
Аватар
1988 Mazda 626

Регистриран на: 07 Окт 2004, 16:32
Мнения: 7878
Местоположение: Плевен/София
Уау, това е голяма тупалка бре.
Ех да имахме и ние по едно такова добиче.......

_________________
B.R.Team
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2005, 19:16 
Offline
фен

Регистриран на: 15 Авг 2004, 19:19
Мнения: 311
Цитат:
Колко коня е този дзвер? Аз съм се возил на американско изпълнение 626 и останах много доволен.


166 коня мисля,че.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2005, 20:37 
Offline
Администратор
Аватар
1988 Mazda 626

Регистриран на: 07 Окт 2004, 16:32
Мнения: 7878
Местоположение: Плевен/София
Dak написа:
166 коня мисля,че.

Точно толкова е, но ми стана чудно като видях че е 4 цилиндров :roll:

_________________
B.R.Team
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2005, 22:18 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 23 Авг 2004, 11:43
Мнения: 148
Местоположение: София
Dak написа:
Цитат:
Колко коня е този дзвер? Аз съм се возил на американско изпълнение 626 и останах много доволен.


166 коня мисля,че.


166 коня (по DIN :D) е само версията за Мазда6 с предно предаване. За Мазда3 (демек като тази тук) е само 160 коня ;)

_________________
Ребята, давайте жить дружно!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2005, 22:50 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2004, 15:09
Мнения: 278
Че то има ли Мазди със задно предаване?


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2005, 23:09 
Offline
фен

Регистриран на: 15 Авг 2004, 19:19
Мнения: 311
Цитат:
Че то има ли Мазди със задно предаване?

:D :D :D Естествено.Вземи да прочетеш нещо за марката която караш ЕЙ :wink:


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2005, 12:59 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2004, 15:09
Мнения: 278
От съвременните Мазди след 90-та година има ли такива? 8-[ Не съм виждал от масовите модели мазда със задно предаване след 1990-та година. 121, 323, 626, Xedos. Виж, не знам как е положението с MX и RX... ?


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2005, 13:23 
Offline
фанатик
Аватар
1994 Mazda MX-3

Регистриран на: 28 Ное 2004, 11:45
Мнения: 1309
Местоположение: Асеновград
skype: georgio_mx
RX-7 i RX-8 са със задно, МХ-5 май е със задно (в САЩ е така)

_________________
MAZDASPEED http://members.cardomain.com/georgio_mx
Mazda 626 2.2 GD
Mazda MX-3 GR
Mazda 2


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2005, 15:35 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 23 Авг 2004, 11:43
Мнения: 148
Местоположение: София
Georgio_MX написа:
RX-7 i RX-8 са със задно, МХ-5 май е със задно (в САЩ е така)


Вече сме юни, а не май. И MX-5 си е със задно и отсам, и оттатък :P

_________________
Ребята, давайте жить дружно!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2005, 15:48 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 23 Авг 2004, 11:43
Мнения: 148
Местоположение: София
GLX написа:
От съвременните Мазди след 90-та година има ли такива? 8-[ Не съм виждал от масовите модели мазда със задно предаване след 1990-та година. 121, 323, 626, Xedos. Виж, не знам как е положението с MX и RX... ?

При положение, че MX-5 е най-масовият двуместен роудстър в света, а RX-7 и RX-8 единственото роторно купе, не знам какво смяташ за масово :D.
Може би, VW Костенурка? Уф, ама и тя със задно :wink:

Ааааа, забравих - цялата серия B2500, B3000, B4000 пикапи са със задно. Ако, разбира се, не си взел пълноприводна версия.

п.п. Нищо лично. 8)

_________________
Ребята, давайте жить дружно!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2005, 16:10 
Offline
Администратор
Аватар
1988 Mazda 626

Регистриран на: 07 Окт 2004, 16:32
Мнения: 7878
Местоположение: Плевен/София
cdarev написа:
При положение, че MX-5 е най-масовият двуместен роудстър в света, а RX-7 и RX-8 единственото роторно купе, не знам какво смяташ за масово :D.
Може би, VW Костенурка? Уф, ама и тя със задно :wink:

Ааааа, забравих - цялата серия B2500, B3000, B4000 пикапи са със задно. Ако, разбира се, не си взел пълноприводна версия.

п.п. Нищо лично. 8)

Aми къде забрави и серията 929 (HC)....

_________________
B.R.Team
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2005, 19:42 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2004, 15:09
Мнения: 278
vili_hristov написа:
Aми къде забрави и серията 929 (HC)....


929 не се ли произвежда до 89 или 91 год.? И после е заменена от XEDOS 9 ?

cdarev, аз си знам, че MX5 е най-купуваният кабриолет в света, особено във Англия го тачат много, но за съжаление едва ли можеш да го определиш като масова кола. Първо държи висока цена (и не напразно), второ ако говорим за стандартите в България едва ли масата от хората ще могат да отделят такава сума скоро за автомобил (и то не какъв, ами кабриолет (с една дума лятна кола, нищо че й се вдига покрива :D )). Новината за мен е, че серията MX (3,5,6) e със задно предаване. Така ли е, или важи само за определени модели? Какъв кеф е да имаш мазда, с която да можеш да се въртиш около предницата си като BMW! :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2005, 20:06 
Offline
фанатик
Аватар
1994 Mazda MX-3

Регистриран на: 28 Ное 2004, 11:45
Мнения: 1309
Местоположение: Асеновград
skype: georgio_mx
e MX-3 си е с предно.

_________________
MAZDASPEED http://members.cardomain.com/georgio_mx
Mazda 626 2.2 GD
Mazda MX-3 GR
Mazda 2


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2005, 21:51 
Offline
Администратор
Аватар
1988 Mazda 626

Регистриран на: 07 Окт 2004, 16:32
Мнения: 7878
Местоположение: Плевен/София
GLX написа:
vili_hristov написа:
Aми къде забрави и серията 929 (HC)....


929 не се ли произвежда до 89 или 91 год.? И после е заменена от XEDOS 9 ?

Aми не, 929(HC) се произвежда даже до '96г, но само с двигателите с 2,2 (128к.с.) и 3,0 (167к.с.) , а за останалите спира производството през '93година.
А XEDOS 9 започват от '94год. само този с 2,3 се забавя с 1 година.

Edit: Е хубаво де, сега ги оправих! cdarev така приемаш ли :wink:

_________________
B.R.Team
Изображение


Последна промяна vili_hristov на 08 Юни 2005, 08:33, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 01:11 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 23 Авг 2004, 11:43
Мнения: 148
Местоположение: София
По първия въпрос - не. 929 се произвежда докъм 95-а и 6-та с 3 литровия двигател. Както и Xedos 9 се прави до 2003 (ако не се лъжа).

По втория въпрос.
GLX написа:
аз си знам, че MX5 е най-купуваният кабриолет в света, особено във Англия го тачат много, но за съжаление едва ли можеш да го определиш като масова кола.

Знаеш си дръжки. Почваш вече да си досадно банален с парадиращата си неосведоменост (което е резултат от нечетене), ами и не щеш да прочетеш мнението ми, което е директно до теб. Цитирам се (макар да не харесвам такова поведение - принуждаваш ме):
Цитат:
При положение, че MX-5 е най-масовият двуместен роудстър в света, а RX-7 и RX-8 единственото роторно купе, не знам какво смяташ за масово.

MX-5 е най-масовият двуместен роудстър. Не кабриолет, защото не е такъв. И междувременно е най-евтиният двуместен роудстър в света. Твоите конкретни представи за евтино и скъпо са критерий единствено за теб и (евентуално) семейството ти.
Ако говорим за стандартите на хората в България - то тук масово се возят, карат, притежават автомобили за по 100 000 лева и живеят в апартаменти за по 50 000. Както и на глава от населението имаме - най-много Porsche Cayenne, Mercedes S600 и прочие конфекция. Парвенюта колкото щеш.
Последно. Никъде не съм казал, че серията MX е със задно предаване. Казах само за MX-5. MX-3 (на платформата на 323) и MX-6 (на платформата на 626) са си с предно задвижване.

п.п. За домашмо: Каква е връзката между Ford Probe и Mazda MX-6?

_________________
Ребята, давайте жить дружно!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 01:16 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 23 Авг 2004, 11:43
Мнения: 148
Местоположение: София
vili_hristov написа:
Aми къде забрави и серията 929 (HC)....


Забравил :oops: . Признавам :)

vili_hristov написа:
GLX написа:
vili_hristov написа:
Aми къде забрави и серията 929 (HC)....


929 не се ли произвежда до 89 или 91 год.? И после е заменена от XEDOS 9 ?

Aми не, 929(HC) се произвежда даже до '96г, но само с двигателите с 2,2 куб.см.(128к.с.) и 3,0 куб.см.(167к.с.) , а за останалите спира производството през '93година.
А XEDOS 9 започват от '94год. само този с 2,3 куб.см се забавя с 1 година.


Обаче, ти ги направи малолитражки не, ами чак микромоторести ;)
Все пак обемите са 1000 пъти повече :D 8)

_________________
Ребята, давайте жить дружно!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 05:46 
Offline
фен
Аватар
2006 Mazda 6

Регистриран на: 16 Авг 2004, 02:25
Мнения: 201
Местоположение: Пловдив
cdarev написа:
п.п. За домашмо: Каква е връзката между Ford Probe и Mazda MX-6?


Moje li az? Moje li az? #-o \:D/

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 09:21 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2004, 15:09
Мнения: 278
cdarev написа:
По втория въпрос.
GLX написа:
аз си знам, че MX5 е най-купуваният кабриолет в света, особено във Англия го тачат много, но за съжаление едва ли можеш да го определиш като масова кола.

Знаеш си дръжки. Почваш вече да си досадно банален с парадиращата си неосведоменост (което е резултат от нечетене)

А ти започваш да си досадно банален с парадиращата си надменност и с тона с който говориш. Не си ти този, който ще ми държи сметка какво да питам във форума.
А относно нечетенето, мага да ти кажа че под ръка ми е диска"Какъв Автомобил?" на в-к Автопазар, mobile.bg и швейцарско-германското издателство Резон/RadikaBerlag, където статиите са написани от автомобилни журналисти, на които това им е професията, а не от профани като теб, които вирят нос до небето и капризничат като жена в цикъл.
Ето ти цитати от съответната статия за MX5 в този диск:
Цитат:
Разбира се, монетата има и друга страна. MX-5 e скъпо удоволствие. За 15 години моделът достигна статут на класика и дори цените на най-възрастните екземпляри са непосилни за огромна част от купувачите.
Цитат:
... повтаря концептуално британските класики в жанра ...

Цитат:
Култувият статус и безупречното реноме имат своята цена, а и малцина могат да си позволят автомобил, който не се използва целогодишно.

Поведението ти е неприятно и зареждаш форума с негативна енергия. Прочетах и в друга тема отрицателни мнения за теб, така че за теб е по-добре да се корегираш.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 10:09 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2004, 15:09
Мнения: 278
cdarev написа:
По първия въпрос - не. 929 се произвежда докъм 95-а и 6-та с 3 литровия двигател.


Какво значи "докъм"? В mobile.de най-възрастният екземпляр е прозведен 1992 год...?


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 11:26 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 23 Авг 2004, 11:43
Мнения: 148
Местоположение: София
GLX написа:
cdarev написа:
По втория въпрос.
GLX написа:
аз си знам, че MX5 е най-купуваният кабриолет в света, особено във Англия го тачат много, но за съжаление едва ли можеш да го определиш като масова кола.

Знаеш си дръжки. Почваш вече да си досадно банален с парадиращата си неосведоменост (което е резултат от нечетене)

А ти започваш да си досадно банален с парадиращата си надменност и с тона с който говориш. Не си ти този, който ще ми държи сметка какво да питам във форума.

Не питаш. Изказваш твърдение. При това грешно. И то като реплика на отговора на твой въпрос по темата.
GLX написа:
А относно нечетенето, мага да ти кажа че под ръка ми е диска"Какъв Автомобил?" на в-к Автопазар, mobile.bg и швейцарско-германското издателство Резон/RadikaBerlag, където статиите са написани от автомобилни журналисти, на които това им е професията, а не от профани като теб, които вирят нос до небето и капризничат като жена в цикъл.

Не ми хвали, когото и да е титулуващ се журналист. Още повече по техническа тематика. И най-вече работещ в България. Масово това са точно хора, които не разбират и грам от това, с което се занимават. И са се захванали точно с тази работа, защото не стават за друга. И не само в автомобилния жанр. Почти 90% от периодичната литература за потребителска електроника се списва от хора, които нямат техническо образование. Рядко са средни до добри преводачи. И почти никога не знаят български език - ползват и създават чуждици. Пример - Ричард Груев. Контрапример - инж. Иван Тенчев. Да забелязваш няк'ва разлика?

GLX написа:
Ето ти цитати от съответната статия за MX5 в този диск:
Цитат:
Разбира се, монетата има и друга страна. MX-5 e скъпо удоволствие. За 15 години моделът достигна статут на класика и дори цените на най-възрастните екземпляри са непосилни за огромна част от купувачите.

Ако цена от 3500-4000 EUR за 15 годишен екземпляр е непосилна за среден европеец, да им имам средния европеец. Източник www.mobile.de
А тук повечето евтинии са разни голфове и бръмбари на по 20-30 години. И единственият роудстер е въпросната Mazda.
Цитат:
Цитат:
... повтаря концептуално британските класики в жанра ...


Единственият точен и верен цитат, ама много вероятно да е превод.

Цитат:
Цитат:
Култувият статус и безупречното реноме имат своята цена, а и малцина могат да си позволят автомобил, който не се използва целогодишно.

Ето директно потвърждение за "познанията" на въпросните журналисти. За Mazda MX-5 се продават, при това на съвсем прилична цена, твърди покриви. За да можеш да си я ползваш целогодишно. Искаш доказателство: син,червен,черен,зелен

GLX написа:
Поведението ти е неприятно и зареждаш форума с негативна енергия. Прочетах и в друга тема отрицателни мнения за теб, така че за теб е по-добре да се корегираш.

Аз говоря с факти. Когато съм сбъркал си признавам. Но мнението на повечето хора за мен не ме интересува особено. Да се коригирам е по-добре за теб или за другите с отрицателни мнения за мен. На мен и така си ми е добре. Щом хората имат отношение към особата ми, значи не съм от масовката.
Искам да е ясно, че нямам нищо против да се правите на деца от детската градина, които се намират на пясъчника и си сипват в косите пясък. Само че, след като повечето сте с шофьорски книжки, трябва да имате, и малко общи познания, и да можете да мислите. Отдавна съм на мнение, че шофьорската книжка трябва да се дава само след завършено средно образование с матура или еквивалентен изпит.

п.п. С това си съобщение преставам да отговарям на твои такива, щом ти е неприятно.
п.п.2 http://www.mobile.de става само за пазарен индикатор. И по никакъва начин не е критерий за това дали едно нещо се е произвеждало или не. "Докъм" означаваше, че не съм сигурен в точната година (1995 или 1996), в която е преустановено производството на модела 929. Но определено не е 1992.

_________________
Ребята, давайте жить дружно!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 11:42 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 23 Авг 2004, 11:43
Мнения: 148
Местоположение: София
dido написа:
cdarev написа:
п.п. За домашмо: Каква е връзката между Ford Probe и Mazda MX-6?


Moje li az? Moje li az? #-o \:D/


Може :lol: :-"

_________________
Ребята, давайте жить дружно!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 12:00 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2004, 15:09
Мнения: 278
cdarev написа:
Щом хората имат отношение към особата ми, значи не съм от масовката.
Наистина не си. Тук хората са толерантни един към друг, отговарят си спокойно и не се обиждат помежду си.

cdarev написа:
Искам да е ясно, че нямам нищо против да се правите на деца от детската градина, които се намират на пясъчника и си сипват в косите пясък.
Пак се изхвърли.

cdarev написа:
Не кабриолет, защото не е такъв.
Ако погледнеш ето тази обява в mobile.de, а и която и да е друга за MX-5, ще видиш че марката е сложена в категорията "Cabrio/Roadster". Тоест дори и да не е кабриолет, пак се профанизираш. Защото човек като казва кабрио има предвид кола с открит покрив. Същото важи и за роудстърите. На всичките им се прибира покрива. Така че, чети контекста на написаното, в какъв смисъл е казана думата, и недей да се хващаш за всяка запетайка. Повече нямам какво да ти кажа!


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: :))
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 18:49 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2005, 19:48
Мнения: 333
Местоположение: sofia
GLX не се ядосвай мама :)) и мен ме дразни ама карай :) той явно си е такъв профан :) седи и чете по цял ден некви списания и си мисли че като чете и има книжка може да кара (че е шофьор) . та не се дразни сложи си го на .... да не ходи пеша и тва е :)



П.С. ЦДАРЕВ :) аре ела на някоя среща да видим тая РХ-8 !!!! или не сме на твойто ниво и от твоя клас аааааааа ??????? можеби ти с деца от децки градини не се занимаваш а ?


Абе всепак тва си е твой избор :) седи си чети там списаниицата и си мисли че си THE BEST DRIVER хахахахахах

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: Re: :))
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 19:11 
Offline
фен
Аватар
1993 Mazda 323F
Автор на темата

Регистриран на: 23 Авг 2004, 11:43
Мнения: 148
Местоположение: София
paiak написа:
GLX не се ядосвай мама :)) и мен ме дразни ама карай :) той явно си е такъв профан :) седи и чете по цял ден некви списания и си мисли че като чете и има книжка може да кара (че е шофьор) . та не се дразни сложи си го на .... да не ходи пеша и тва е :)



П.С. ЦДАРЕВ :) аре ела на някоя среща да видим тая РХ-8 !!!! или не сме на твойто ниво и от твоя клас аааааааа ??????? можеби ти с деца от децки градини не се занимаваш а ?


Абе всепак тва си е твой избор :) седи си чети там списаниицата и си мисли че си THE BEST DRIVER хахахахахах

Мога само да съжалявам, че ти си поредният "чукча не читатель, чукча писатель". Не притежавам RX-8. Имам обикновена 323F BG '94-та (като твойта, ама ако беше чел отговора ми за здравината на бронята й щеше да знаеш). И не само нея имам.
Колкото до четенето - да, чета и списания, и вестници, и електронни материали и една камара друга информация. Ама я чета с главата си, а не с трибуквието си. Освен това споделям не малко от тази информация с вас.
Относно книжката - да имам. Предполагам от повече време отколкото ти. Със сигурност имам повече навъртени от теб километри и със сигурност на по-голямо разнообразие от автомобили. Също така имам, вероятно, повече актове от теб, повече катастрофи и повече опит. Претендирам също, че съм повече от добър шофьор (BEST DRIVER е твоя квалификация). Дали това е така, не смятам, че има обективен метод за сравнение. А дори и да има, нямам намерение да се проверявам или сравнявам.

И последно. Понеже и ти като GLX си подразнен от моето поведение, спирам да отговарям на твои съобщения.

п.п. На среща ще дойда, когато имам време и желание. За сега нямам желание. А и подозирам, че в скоро време няма да ми се появи такова.

п.п.2 И тъй като се заформя flame на темата, заради моята особа, вместо да се коментира Mazda3 2.3 си позволявам да си помоля - ако имате нещо към мен в лично съобщение.

п.п.3 И моля, те не използвай думата профан, без да знаеш значението й. Тя просто не е уместна.

_________________
Ребята, давайте жить дружно!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
 Заглавие: Re: :))
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 19:36 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2004, 15:09
Мнения: 278
paiak написа:
GLX не се ядосвай мама :)) и мен ме дразни ама карай :) той явно си е такъв профан :) седи и чете по цял ден некви списания и си мисли че като чете и има книжка може да кара (че е шофьор) . та не се дразни сложи си го на .... да не ходи пеша и тва е :)

П.С. ЦДАРЕВ :) аре ела на някоя среща да видим тая РХ-8 !!!! или не сме на твойто ниво и от твоя клас аааааааа ??????? можеби ти с деца от децки градини не се занимаваш а ?

Абе всепак тва си е твой избор :) седи си чети там списаниицата и си мисли че си THE BEST DRIVER хахахахахах

Не обръщах внимание на цдарев, докато не ми писна от начина му на поведение и държане във форума, особено когато се обърна директно към мен, да ме учи на "небанални" въпроси и да ме поставя в "масовката". И ми писна на всеки пост да се самоизтъква колко ги разбира нещата, как е най-добрия шофьор, как със сигурност има повече навъртени от теб километри, макар че не те познава и да ти казва че си тъп затова че не разбираш физика например и не си спомняш какво си учил за измерване на мощтността по DIN и SAE, когато ти попиташ каква е разликата между двата вида конски сили. Да ти казва че си Чукча, защото не помниш че в някоя си тема е казал че кара 323 а не RX8, все едно си длъжен да помниш всяко мнение на негово превъзходителство cdarev. Не се вижда на аватара какъв е дебелобузест сополанко, и че не е нито на годините, нито на километрите, на повечето членове от форума (защото като го гледам и като му чета писаниците все едно вчера е навършил вчера 18 ). Ами писна ми от такъв фукльо и позьор. Или да си корегира поведението, или да го баннат от форума, ако продължава да превръща темите в поле за самоизтъкване и хулене на тоя-оня защото задавал въпроси, които него лично не го кефят.


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие: хахахахаа
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 20:46 
Offline
фен
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2005, 19:48
Мнения: 333
Местоположение: sofia
1 ЦДАРЕВ не можеш да говориш че си по добър шофьор от мен или от който и да е от форума :)
2 бачкам от сумати време като DRIVER и съм 100 ама 100% че не си ми нито на ч....те нито на километрите нито на колите и т.н. ----- а и то актове не се пишат с четене по-цял ден а с каране :)) :)
3 значи това че няма да отговаряш на мои теми може само да ме радва :)) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (аз искам мнение-а не мнение на всезнайко разбирач )
4 и честно да ти кажа невиждам никаква полза от присъствието ти в ФОРУМА (всеки др като го питаш нещо отговаря спокойно ) а не като теб надменно, надуто и т.н.
5 не си ти човека който ще ми каже на РМ ли да пиша или тук в темата !!!!! ще си пиша дето си искам :))

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2005, 20:57 
Offline
фен

Регистриран на: 15 Авг 2004, 19:19
Мнения: 311
Стига сте се карали като деца и вземете да се ориентирате към примирие!!!
В действителност "cdarev" дава доста компетентни отговори от които има какво да се научи колкото и държанието му да ви дрзни,просто човека е с по странен характер.
А сега към CEDAREV:ами нали за това е тоя форум бе братле, естествено че тука има хора който разбират и знаят по-малко или повече от теб не е необходимо да се дразниш от дадени въпроси и отговори,не сме на изпит по Физика или Математика все пак.Тук сме се събрали за да обменяме опит и всеки да помага с каквото може,не да се караме и обиждаме я!!! [-X
Аз лично оценявам мненията ти и постовете,но не подкрепям отношението ти към другите участници във форума.


Последна промяна Dak на 08 Юни 2005, 21:18, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб